U8 Fiú Kata

1. BURENKOW TYMOTEUSZ / BUSHI-DO BYDGOSZCZ /  POLAND
2. DOMINIC PLEINER / SHOGUNUL ORADEA /  ROMANIA
3. DUTRA VADIM / VERAS ACADEMY /  ENGLAND
4. KESARCHUK ARTEM / CLUB KARATE O-KAN /  UKRAINE
5. SEVERHINOV ANDRII / CLUB KARATE O-KAN /  UKRAINE
6. STOIANOV PETR / CLUB KARATE O-KAN /  UKRAINE
7. TÓTH DANIEL / KK TOPOLCANY /  SLOVAKIA

U8 Fiú Kumite -24kg

1. BALUCHA KRYŠTOF / VUKABU, SLOVAKIA
2. DANIIEL LYPIVSKYI / PASHAEV, UKRAINE
3. DOLIUK DAVID / PASHAEV, UKRAINE
4. FISCHER ÁDÁM HUNOR / MTK
5. KOSTIANTYN STRELTSOV / PASHAEV, UKRAINE
6. KOTOSHCHUK PLATON / PASHAEV, UKRAINE
7. KRETTER MICHAL / FARMEX, SLOVAKIA
8. KRYLOVSKYI YURIY / LEGION, UKRAINE
9. LESENKOV ANDREJ / BUSHIDO, LATVIA
10. LISTRATOV MATVII / UKF, UKRAINE
11. NAKONECHNYY KYRYLO / UKF, UKRAINE
12. NYCHYPURYENKO YEHOR / LEGION, UKRAINE
13. OMETTO ACHILE / SHOGONUL, ROMANIA
14. SEVERHINOV ANDRII / O-KAN, UKRAINE
15. SOLONIK TIMUR / PASHAEV, UKRAINE
16. STOIANOV PETR / O-KAN, UKRAINE
17. TRIF DARIO / SHOGONUL, ROMANIA
18. ZENKO STANISLAU / VITEBSKAJA OBLAST, BELARUS

U8 Fiú Kumite +24kg

1. BENEA ROBERT / SHOGONUL, ROMANIA
2. BILOKON BOHDAN / PASHAEV, UKRAINE
3. BURENKOW TYMOTEUSZ / BUSHIDO, POLAND
4. DANIIEL LYPIVSKYI / PASHAEV, UKRAINE
5. DOLIUK DAVID / PASHAEV, UKRAINE
6. DUTRA VADIM / VERAS ACADEMY, ENGLAND
7. FAUR SERBAN / SHOGONUL, ROMANIA
8. KALINO KIRILL / LEGION, UKRAINE
9. KESARCHUK ARTEM / O-KAN, UKRAINE
10. KLOCHAI DMYTRO / UKF, UKRAINE
11. KOSOVSKYI ZAHAR / UKF, UKRAINE
12. KOSTIANTYN STRELTSOV / PASHAEV, UKRAINE
13. KOTOSHCHUK PLATON / PASHAEV, UKRAINE
14. KRAKOVSKÝ TADEÁŠ / SHIHAN, SLOVAKIA
15. LISTRATOV MATVII / UKF, UKRAINE
16. MESÁROŠ MATEJ / KACHI, SLOVAKIA
17. NAKONECHNYY KYRYLO / UKF, UKRAINE
18. PETROV SERGEY / LEGION, UKRAINE
19. SAVCHENKO KIRILL / LEGION, UKRAINE
20. SOLONIK TIMUR / PASHAEV, UKRAINE
21. STUKALO ANTON / UKF, UKRAINE

U8 Lány Kata


U8 Lány Kumite -22kg

1. GVOZDIKOVA ANASTASIYA / LEGION, UKRAINE
2. HAMAJDÁKOVÁ JASMÍNA / VUKABU, SLOVAKIA

U8 Lány Kumite +22kg

1. BLIDAR MAYA / SHOGONUL, ROMANIA
2. ČERNÁKOVÁ OLIVIA / MŠK ŽIAR, SLOVAKIA
3. KLEMPOVÁ LAURA / SHIHAN, SLOVAKIA
4. KLEMPOVÁ LINDA / SHIHAN, SLOVAKIA