U12 Fiú Kata

1. CLAUDIUS DONEA / SHOGUNUL ORADEA /  ROMANIA
2. DARIO TRIF / SHOGUNUL ORADEA /  ROMANIA
3. DAVID LOBONȚ / SHOGUNUL ORADEA /  ROMANIA
4. DAVID RUSANDA / SHOGUNUL ORADEA /  ROMANIA
5. DENIS LENCAR / SHOGUNUL ORADEA /  ROMANIA
6. DYRDUL MIŁOSZ / BUSHI-DO BYDGOSZCZ /  POLAND
7. EGOROV GEORGIY / OREDEJ /  RUSSIAN FEDERATION
8. GROBELNY GRACJAN / BUSHI-DO BYDGOSZCZ /  POLAND
9. KOSÍK KRISTIÁN / KK EKONÓM TRENČÍN /  SLOVAKIA
10. MELNYK ARTEMII / CLUB KARATE O-KAN /  UKRAINE
11. NĚMEC JOSEF / TJ KARATE ČESKÉ BUDĚJOVICE /  CZECH REPUBLIC
12. NGUYEN XUAN_BACH / UTE HUNGARY /  HUNGARY
13. OCTAVIAN-GEORGE PAUL / SHOGUNUL ORADEA /  ROMANIA
14. PONOMARENKO VLADIMIR / CLUB KARATE O-KAN /  UKRAINE
15. RITENIEKS OLIVERS / BALTIC KARATE CLUB /  LATVIA
16. SAVICKIS MIHAILS / IPPON.LV /  LATVIA
17. SEMENYUK KONSTANTYN / CLUB KARATE O-KAN /  UKRAINE
18. UZHYK EGOR / NORVEN /  UKRAINE
19. VERAS LUCA / VERAS ACADEMY /  ENGLAND
20. VOROZEIKINS LEONIDS / IPPON.LV /  LATVIA
21. WU TIMON / LEISTUNGSZENTRUM WIEN /  AUSTRIA
22. ŽLÁBEK JAKUB / SKP KARATE PÍSEK /  CZECH REPUBLIC

U12 Fiú Kumite -32kg

1. BALTIC KK, LATVIA / AZANSS MAKSIMS
2. SHOGONUL, ROMANIA / BENEA RAUL
3. UKF, UKRAINE / BOHACHUK ILLIA
4. CMK BB, SLOVAKIA / CHRENKO JÁN
5. LEGION, UKRAINE / CHUYKIN DMITRII
6. UKF, UKRAINE / DANILCZENKO HLIB
7. VITEBSKAJA OBLAST, BELARUS / HAUSHYN HLEB
8. UKF, UKRAINE / IAROSHENKO VLAD
9. MTK / KOVÁCS GERGELY
10. LEGION, UKRAINE / KOZLOVSKIY ARTEM
11. BALTIC KK, LATVIA / LAUCKISS ARTEMIJS
12. IVANOVSKAJA, RUSSIAN FED. / LEBEDEV BOGDAN
13. UKF, UKRAINE / LISTRATOW TYMOFIY
14. OTOPENI, ROMANIA / LUNGU LUCIAN
15. BVSC-ZUGLÓ / MASEVSZKI PÉTER
16. KSI / NAGY LEVENTE
17. OTOPENI, ROMANIA / NEAGU-BARZAN ALEXANDRE
18. SLOVSPORT TRNAVA, SLOVAKIA / NEMČEK DAVID
19. BUDOKAN, POLAND / OLICHWER NATAN
20. BUDAÖRS / ORMOSI-MAREK VIKTOR
21. UKF, UKRAINE / PRUSSKYI TYMUR
22. N.Y. SHIELD, BULGARIA / RAYCHEV BOZHIDAR
23. UKF, UKRAINE / RUDENKO ARSENII
24. UKF, UKRAINE / SADOVYI ANDRII
25. SHITO-RYU BFSC, BELARUS / SHURVEL IVAN
26. LEGION, UKRAINE / SOBOLIEV IEGOR
27. LEGION, UKRAINE / STANKOV SERGEY
28. UKF, UKRAINE / SUKHANOV ROMAN
29. BVSC-ZUGLÓ / SZŐKE ÁDÁM
30. LEGION, UKRAINE / TATAROVSKIY RUSLAN
31. CHAMPION, POLAND / WOJCIECHOWSKI KACPER
32. LEISTUNGSZENTRUM, AUSTRIA / WU TIMON
33. LEGION, UKRAINE / YEGOR POBEREZNIY
34. BALTIC KK, LATVIA / ZAKMANSS MARKS

U12 Fiú Kumite -36kg

1. CHUYKIN DMITRII / LEGION, UKRAINE
2. DEMIDOVS DANIILS / SALASPILS, LATVIA
3. DIAKONU NYKYTA / O-KAN, UKRAINE
4. DRIK MATVII / UKF, UKRAINE
5. EDUARD STRELTSOV / PASHAEV, UKRAINE
6. FISCHER BÁLINT / MTK
7. GIZUN STANISLAV / UKF, UKRAINE
8. GRIGOROVIČS VALENTINS / R. SADIKOV, LATVIA
9. HENERALCHUK DANYLO / UKF, UKRAINE
10. HOTCA IOACHIM / YAKUZA, ROMANIA
11. KELLER MARTON / UTE
12. KOŁODZIEJCZAK PRZEMYSŁAW / OLIMP ŁÓDŹ, POLAND
13. KOVALCHUK ARSEN / PASHAEV, UKRAINE
14. KRIVDA MAREK / IGLOW, SLOVAKIA
15. KRYZHANOVSKYI EHOR / UKF, UKRAINE
16. LACI MANUEL / VUKABU, SLOVAKIA
17. LUNGU LUCIAN / OTOPENI, ROMANIA
18. MALIŠ FILIP / DETVA, SLOVAKIA
19. MESÁROŠ JAKUB / DETVA, SLOVAKIA
20. MIHAILOV PETAR / RONIN11, BULGARIA
21. NEAGU-BARZAN ALEXANDRE / OTOPENI, ROMANIA
22. NIKOLOV ANGEL / N.Y. SHIELD, BULGARIA
23. PÁLEŠ RICHARD / KUMADE, SLOVAKIA
24. PAUL OCTAVIAN / SHOGONUL, ROMANIA
25. PÉTER MÁTÉ / MTK
26. PONOMARENKO VLADIMIR / O-KAN, UKRAINE
27. PRASOL HRYGORII / UKF, UKRAINE
28. PRUSSKYI TYMUR / UKF, UKRAINE
29. RITENIEKS GUSTAVS / BALTIC KK, LATVIA
30. RITENIEKS OLIVERS / BALTIC KK, LATVIA
31. RUDENKO ARSENII / UKF, UKRAINE
32. SALKIĆ TARIK / REGENERACIJA, BIH
33. SAVICKIS MIHAILS / IPPON, LATVIA
34. SEMENYUK KONSTANTYN / O-KAN, UKRAINE
35. SHEMET DANILO / O-KAN, UKRAINE
36. SHUMOVICH MIHAIL / LEGION, UKRAINE
37. SMOLYANETS ALEKSANDR / LEGION, UKRAINE
38. SOBOLIEV IEGOR / LEGION, UKRAINE
39. SOKOLOV IVAN / IVANOVSKAJA, RUSSIAN FED.
40. STADOLSKII ROMAN / UKF, UKRAINE
41. SUKOP GREGOR / MŠK ŽIAR, SLOVAKIA
42. VOROZEIKINS LEONIDS / IPPON, LATVIA
43. YASKULDOVICH MAKSIM / SHITO-RYU BFSC, BELARUS

U12 Fiú Kumite -40kg

1. ANKUDINOV NIKITA / UKF, UKRAINE
2. BARTA DOMONKOS / VASAS
3. BARTOS BENEDEK / VASAS
4. BUDAN-PIRVU PATRICK / LPS P. TRISCU, ROMANIA
5. BUKOVIČ NORBERT / VUKABU, SLOVAKIA
6. CHOVANEC MARTIN / DETVA, SLOVAKIA
7. COSMACIUC CRISTIAN / OTOPENI, ROMANIA
8. DYRDUL MIŁOSZ / BUSHIDO, POLAND
9. FORGACIU ALEX / YAKUZA, ROMANIA
10. FURANETS GEORGIY / BALTIC KK, LATVIA
11. GELA KIRIA / LEADER, UKRAINE
12. GIZUN STANISLAV / UKF, UKRAINE
13. GLODEANU MARC / OTOPENI, ROMANIA
14. GROBELNY GRACJAN / BUSHIDO, POLAND
15. IONASCU EDUARD / OTOPENI, ROMANIA
16. KIRALY PETER / UTE
17. KOVALCHUK ARSEN / PASHAEV, UKRAINE
18. KRAMNOJS AKIMS / BALTIC KK, LATVIA
19. KUTASSY MÁTÉ / SHITOKAI HUNGARY
20. LALESCU LUCA / SHOGONUL, ROMANIA
21. MAJBA JAKUB / KACHI, SLOVAKIA
22. MATSERUK OLEKSANDR / IPPON, UKRAINE
23. PAPADOPOULOS GEORGIOS / LAKKOMA, GREECE
24. PIRČÁK VASIL / VUKABU, SLOVAKIA
25. RUDENKO ARSENII / UKF, UKRAINE
26. SALYHA IURII / UKF, UKRAINE
27. SÁRAZ MARTIN / KACHI, SLOVAKIA
28. SAVICKIS MIHAILS / IPPON, LATVIA
29. ŠINDELKA SIMON / RAPID, SLOVAKIA
30. SOMOGYI BENCE / SUN DOME
31. STADOLSKII ROMAN / UKF, UKRAINE
32. SZIKSZAI FIDEL BENCE / BVSC-ZUGLÓ
33. SZILÁGYI PÉTER / WADO SE
34. TÓTH MÁTÉ / MTK
35. TÓTH ZSOMBOR / MTK
36. TURČANÍK RICHARD / T.L.M., SLOVAKIA
37. VÁCZY PETER / UPJŠ, SLOVAKIA
38. VAKARELOV VLADISLAV / RONIN11, BULGARIA
39. VARGA MAROŠ / VUKABU, SLOVAKIA
40. VERAS LUCA / VERAS ACADEMY, ENGLAND
41. ZVARYCH TARAS / UKF, UKRAINE

U12 Fiú Kumite +40kg

1. BALOGH MIKSA MARCELL / BVSC-ZUGLÓ
2. BATICZ BÁLINT / MTK
3. BEŇO URBAN / MŠK ŽIAR, SLOVAKIA
4. CHERNOLUTSKIY ARSENIY / LEGION, UKRAINE
5. COSMACIUC CRISTIAN / OTOPENI, ROMANIA
6. DARDHISHTA JON / KEIKS, FYR OF MACEDONIA
7. GEORGESCU THEODOR PETRU / COBRA, ROMANIA
8. GLODEANU MARC / OTOPENI, ROMANIA
9. GRUBER BENJAMÍN / BUDOKAN, SLOVAKIA
10. HODGSON OLIVER / VUKABU, SLOVAKIA
11. IONASCU EDUARD / OTOPENI, ROMANIA
12. KHABLO DANYLO / UKF, UKRAINE
13. KOSTELNÝ LUKÁŠ / REAL TEAM, SLOVAKIA
14. KUZNECOVS DMITRIJS / R. SADIKOV, LATVIA
15. LAZAREVS DANILA / R. SADIKOV, LATVIA
16. MINOV KRISTIAN / N.Y. SHIELD, BULGARIA
17. NĚMEC JOSEF / TJK CB, CZECH REPUBLIC
18. NICOLAS MODI / SHO - DAN, ROMANIA
19. OSADCHYI DMYTRO / UKF, UKRAINE
20. OSTAP GRES / PASHAEV, UKRAINE
21. PETROV VLADISLAV / EVEREST, BELARUS
22. ROZHKOV DMYTRO / UKF, UKRAINE
23. SINKEVYCH OLEKSIY / UKF, UKRAINE
24. SZINÁK CSABA / BVSC-ZUGLÓ
25. TANTU BALÁZS / BVSC-ZUGLÓ
26. TOFÁN RÓBERT / BVSC-ZUGLÓ
27. TURAZ LENNY / FARMEX, SLOVAKIA
28. UZHYK EGOR / NORVEN, UKRAINE
29. VAĽKO FILIP / VUKABU, SLOVAKIA

U12 Lány Kata

1. BORISOVÁ VANESA / SLOVSPORT TRNAVA /  SLOVAKIA
2. BUCHNEVA ANGELINA / OREDEJ /  RUSSIAN FEDERATION
3. BURENKOW ZOFIA / BUSHI-DO BYDGOSZCZ /  POLAND
4. CSOKA BOGLARKA / UTE HUNGARY /  HUNGARY
5. DAVYDCHUK ELEONORA / CLUB KARATE O-KAN /  UKRAINE
6. ELISA MENA / ASOCIATIA CS SPORT RECORD TIMISOARA /  ROMANIA
7. FOKYNA ALINA / CLUB KARATE O-KAN /  UKRAINE
8. IRHAZI INGRID / SHOGUNUL ORADEA /  ROMANIA
9. KISS KITTI / UTE HUNGARY /  HUNGARY
10. MAJCHERCZYK KINGA / BUSHI-DO BYDGOSZCZ /  POLAND
11. MARKOVSKA DARIA / CLUB KARATE O-KAN /  UKRAINE
12. PELYKH CATHERINE / NORVEN /  UKRAINE
13. RUSAN HANNA / CLUB KARATE O-KAN /  UKRAINE
14. SOFIA ALEXANDRU / ASOCIATIA CS SPORT RECORD TIMISOARA /  ROMANIA

U12 Lány Kumite -34kg

1. BÁRDOS ANNA / SPORTING BUDO
2. BLIZMANOVÁ DENISA / VUKABU, SLOVAKIA
3. BOSSI ALESSANDRA / ASD JUDO KARATE, ITALY
4. BURENKOW ZOFIA / BUSHIDO, POLAND
5. COSTACHE AIDA MARIA / OTOPENI, ROMANIA
6. CSOKA BOGLARKA / UTE
7. DALNOKI SZOFI / MTK
8. FOKYNA ALINA / O-KAN, UKRAINE
9. HALMÁGYI CHANEL / MTK
10. HRONCOVÁ KATARÍNA / DETVA, SLOVAKIA
11. JALOWICZOROVÁ VERONIKA / SHIHAN, SLOVAKIA
12. KLIMENTOVA LINDA / CMK BB, SLOVAKIA
13. KRAVCHENKO KATERYNA / UKF, UKRAINE
14. LENARD HANNA / UTE
15. MENZEL NICOLE / LEISTUNGSZENTRUM, AUSTRIA
16. NEACSU ANA CATALINA / OTOPENI, ROMANIA
17. NOVAKOVA KATERINA / PISEK, CZECH REPUBLIC
18. ORSZÁG VIRÁG DORKA / BUDAÖRS
19. SCHREIBER NATALIA / OLIMP ŁÓDŹ, POLAND
20. SKLENKOVÁ LUCIA / VUKABU, SLOVAKIA
21. SZABO SARA / SHOGONUL, ROMANIA
22. TAKÁCS ESZTER / MTK
23. TÖRÖK PANKA / MTK
24. ŽÁKOVÁ NIKOL / KUMADE, SLOVAKIA

U12 Lány Kumite -40kg

1. BAGOTAI VIOLA / BVSC-ZUGLÓ
2. BALOGHOVÁ OLÍVIA / VUKABU, SLOVAKIA
3. BERNÁD VIVIEN / MTK
4. CHORNA ZHELNOVA NADIYA / UKF, UKRAINE
5. DARAGICS VIKTÓRIA / MTK
6. DOPIERALSKA ZUZANNA / OLIMP ŁÓDŹ, POLAND
7. GÁSPÁR LAURA / KOROIBOSZ
8. HORÁČKOVÁ LENKA / REAL TEAM, SLOVAKIA
9. INGRID RALUCA OLAR / ARGES, ROMANIA
10. JESENICOVA NINA / TORASHIRO, SLOVAKIA
11. KELA ANDREEA / SHOGONUL, ROMANIA
12. KUČEROVÁ RADOSLAVA / MŠK ŽIAR, SLOVAKIA
13. KULÍKOVÁ SIMONA / VUKABU, SLOVAKIA
14. LŐCSEI FANNI LILI / ZALAEGERSZEG
15. MARCÍNOVÁ KAROLÍNA / TJK CB, CZECH REPUBLIC
16. NEACSU ANA CATALINA / OTOPENI, ROMANIA
17. PAVLOVA DIANA / UKF, UKRAINE
18. RUSAN HANNA / O-KAN, UKRAINE
19. SLIVKOVÁ JULIETTE / DRAP, SLOVAKIA
20. ŠPÁNIKOVÁ NINA / DRAP, SLOVAKIA
21. STOIMENOVA VENETA / RONIN11, BULGARIA
22. STULNIKOVA KIRA / PASHAEV, UKRAINE
23. SYDUKHINA YELYZAVETA / UKF, UKRAINE
24. TODOROVA KRISTIANA / RONIN11, BULGARIA
25. TORMA ENIKŐ VIVIEN / BVSC-ZUGLÓ
26. VÍTŮ VALENTÝNA / TJK CB, CZECH REPUBLIC

U12 Lány Kumite +40kg

1. ASENOVA KATERINA / N.Y. SHIELD, BULGARIA
2. BERTALAN NIKOLETTA / SHITOKAI HUNGARY
3. BOGDAN PANNA / UTE
4. ČELA ARIANA NIKOLETA / MŠK ŽIAR, SLOVAKIA
5. DARDHISHTA JANINA / KEIKS, FYR OF MACEDONIA
6. DVORSKÁ LUCIA / CMK BB, SLOVAKIA
7. GLATZOVÁ BARBORA / SHIHAN, SLOVAKIA
8. KLIETS KARINA / PASHAEV, UKRAINE
9. KOPFER ANNA / UTE
10. KRALOVSKA JULIA / VUKABU, SLOVAKIA
11. LYSETSKA NADIA / UKF, UKRAINE
12. MAJCHERCZYK KINGA / BUSHIDO, POLAND
13. MJAKU FJOLA / KEIKS, FYR OF MACEDONIA
14. NEMES MAJA / BVSC-ZUGLÓ
15. OSBATH HANNA / TORIKI
16. OSBATH LORA / TORIKI
17. PAVELOVÁ ALICA / VUKABU, SLOVAKIA
18. PELYKH CATHERINE / NORVEN, UKRAINE
19. RUSAN HANNA / O-KAN, UKRAINE
20. SINKÓ DIÁNA / MTK
21. ŠOLTÉSOVÁ VIKTORIA / FKŠ PRIEVIDZA, SLOVAKIA
22. STULNIKOVA KIRA / PASHAEV, UKRAINE
23. TIHANYI ANNA / BVSC-ZUGLÓ
24. TSOLAKIDOU ELENI / BUDOKAN, GREECE
25. VASS MIRABEL / BVSC-ZUGLÓ