U10 Fiú Kata

1. ALEKSIEV MARTIN / BULGARIAN NATIONAL KARATE FEDERATION[2] /  BULGARIA
2. BRADEA RADU_DAVID / GOLDEN KARATE TIMISOARA[1] /  ROMANIA
3. CHURIKJ TEODOR[1] / KARATE CLUB RONIN DOJO /  NORTH MACEDONIA
4. DIMITRIEVSKI MIHAEL / KARATE CLUB RONIN DOJO /  NORTH MACEDONIA
5. D_AUTORIO IGOR[3] / A.S.D. KARATE CLUB KS CAVENAGO[1] /  ITALY
6. ELIÁŠ MATÚŠ / ŠK KARATE KACHI NITRA[2][3] /  SLOVAKIA
7. ERHARDT TRULS / KARATEKLUBB ELIT /  SWEDEN
8. FEDIAI ARTEM / NORVEN /  UKRAINE
9. GENDEŠ JURAJ / SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA[1] /  SLOVAKIA
10. KHOROSHMANENKO ANDRIY / KARATE CLUB IPPON /  UKRAINE
11. KONONENKO MYKHAILO / UKRAINIAN KARATE FEDERATION[1] /  UKRAINE
12. KOVAL DAVID / SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA[1] /  SLOVAKIA
13. KRAKOVSKÝ TADEÁŠ / KARATE KLUB SHIHAN POPRAD /  SLOVAKIA
14. KRYVISHYN ANDRII / UKRAINIAN KARATE FEDERATION[1] /  UKRAINE
15. KYSHENYA VASYL[1] / UKRAINIAN KARATE FEDERATION[1] /  UKRAINE
16. MESÁROŠ MATEJ / ŠK KARATE KACHI NITRA[2][3] /  SLOVAKIA
17. ONDOVČÁK LEONARD / TARGET SPORT MILOVICE[3] /  CZECH REPUBLIC
18. SEVERHINOV ANDRII / CLUB KARATE O-KAN /  UKRAINE
19. STOIANOV PETRO / CLUB KARATE O-KAN /  UKRAINE
20. STOYANOV ANDREY[1] / BULGARIAN NATIONAL KARATE FEDERATION[2] /  BULGARIA
21. TATARYN NAZAR / UKRAINIAN KARATE FEDERATION[1] /  UKRAINE
22. VELJKOVSKI MARKO[1] / KARATE CLUB RONIN DOJO /  NORTH MACEDONIA

U10 Fiú Kumite -27kg

1. BALUCHA MAXIM / VUKABU - SLOVAKIA /  SLOVAKIA
2. BODNÁR OLIVER / AC UNIZA KARATE KLUB ŽILINA /  SLOVAKIA
3. BOROVIČKA ROMAN[1] / KK FARMEX NITRA[2] /  SLOVAKIA
4. BRADEA RADU_DAVID / GOLDEN KARATE TIMISOARA[1] /  ROMANIA
5. BRIUKHOVETSKYI DENYS / TAIKAN_UKR_KH /  UKRAINE
6. FARKAŠ SAMUEL / VUKABU - SLOVAKIA /  SLOVAKIA
7. FEDIAI ARTEM / NORVEN /  UKRAINE
8. GENDEŠ JURAJ / SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA[1] /  SLOVAKIA
9. ILASHUK MATVII[2] / LEADER TEAM /  UKRAINE
10. KHOROSHMANENKO ANDRIY / KARATE CLUB IPPON /  UKRAINE
11. KLEPACH ARTEM[1] / LEADER TEAM /  UKRAINE
12. KONDIUKH TARAS / KARATE CLUB PHOENIX /  UKRAINE
13. KYSHENYA VASYL[1] / UKRAINIAN KARATE FEDERATION[1] /  UKRAINE
14. LESENKOV ANDREJ / BUSHIDO KARATE CLUB LATVIA 1 /  LATVIA
15. MATVIEIEV OLEH / TAIKAN_UKR_KH /  UKRAINE
16. NAZAR PEREDRII / UKRAINIAN KARATE FEDERATION[1] /  UKRAINE
17. PODLIESNYI IOANN[1] / LEADER TEAM /  UKRAINE
18. SEVERHINOV ANDRII / CLUB KARATE O-KAN /  UKRAINE
19. SOROKA DEONISII / UKRAINIAN KARATE FEDERATION[1] /  UKRAINE
20. STOIANOV PETRO / CLUB KARATE O-KAN /  UKRAINE
21. STOYANOV ANDREY[1] / BULGARIAN NATIONAL KARATE FEDERATION[2] /  BULGARIA
22. TATARYN NAZAR / UKRAINIAN KARATE FEDERATION[1] /  UKRAINE
23. TEPLITSKYI ROMAN / UKRAINIAN KARATE FEDERATION[1] /  UKRAINE
24. USTINOV ILIYA / LEGION-ODESSA /  UKRAINE
25. WEGNER MACIEJ / STOWARZYSZENIE SPORTOWE YAMABUSHI BYDGOSZCZ /  POLAND
26. FEJÉR MILÁN / MTK / HUNGARY
27. PORZSOLT ZALÁN / MTK / HUNGARY

U10 Fiú Kumite -32kg

1. ALEKSIEV MARTIN / BULGARIAN NATIONAL KARATE FEDERATION[2] /  BULGARIA
2. BAYOL NIKOLAY / LEGION-ODESSA /  UKRAINE
3. BIALYK MYKYTA / LEGION-ODESSA /  UKRAINE
4. GÉCI BORIS[1] / VUKABU - SLOVAKIA /  SLOVAKIA
5. GENSIOR DAVID / LEGION-ODESSA /  UKRAINE
6. KLEPACH ARTEM[1] / LEADER TEAM /  UKRAINE
7. KRYVISHYN ANDRII / UKRAINIAN KARATE FEDERATION[1] /  UKRAINE
8. LOSONCI LORANT_MARCELL / UTE HUNGARY /  HUNGARY
9. MESÁROŠ MATEJ / ŠK KARATE KACHI NITRA[2][3] /  SLOVAKIA
10. MOMOTENKO DANIIL / CLUB KARATE O-KAN /  UKRAINE
11. PIRČÁK RENÉ[1] / VUKABU - SLOVAKIA /  SLOVAKIA
12. SAVCHENKO KIRILL / LEGION-ODESSA /  UKRAINE
13. SHCHERBA NAZAR / KARATE CLUB PHOENIX /  UKRAINE
14. ŠPÁNIK TOBIAS / TJ KARATE ČESKÉ BUDĚJOVICE[5] /  CZECH REPUBLIC
15. STOYMENOV ALEKSANDAR / BULGARIAN NATIONAL KARATE FEDERATION[2] /  BULGARIA
16. ŠUPKA TOBIÁŠ / TJ KARATE ČESKÉ BUDĚJOVICE[5] /  CZECH REPUBLIC
17. FISCHER ÁDÁM HUNOR / MTK / HUNGARY
18. PÉTER-CSIKI CSANÁD / MTK / HUNGARY
19. TAMÁSI ANDRÁS / MTK / HUNGARY
20. TISCHLER BOTOND / MTK / HUNGARY
21. SZŐCS MIKSA / SPORTING BUDO / HUNGARY
22. LOSONCI LÓRÁNT MARCELL / UTE / HUNGARY
23. HETESI BALÁZS / VASAS / HUNGARY

U10 Fiú Kumite +32kg

1. BALABAN DAVID / CLUBUL SPORTIV SCOLAR 1 /  ROMANIA
2. ELIÁŠ MATÚŠ / ŠK KARATE KACHI NITRA[2][3] /  SLOVAKIA
3. ERHARDT TRULS / KARATEKLUBB ELIT /  SWEDEN
4. FIEDLER RUDOLF / TJ KARATE ČESKÉ BUDĚJOVICE[5] /  CZECH REPUBLIC
5. GRZYBEK HUBERT / STOWARZYSZENIE SPORTOWE YAMABUSHI BYDGOSZCZ /  POLAND
6. HANDZHIEV BORIS[1] / BULGARIAN NATIONAL KARATE FEDERATION[2] /  BULGARIA
7. KOLESNYK MAKAR / UKRAINIAN KARATE FEDERATION[1] /  UKRAINE
8. KONONENKO MYKHAILO / UKRAINIAN KARATE FEDERATION[1] /  UKRAINE
9. KOVAL DAVID / SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA[1] /  SLOVAKIA
10. KRAJČIK FILIP / SLOVSPORT TRNAVA[1] /  SLOVAKIA
11. KRAKOVSKÝ TADEÁŠ / KARATE KLUB SHIHAN POPRAD /  SLOVAKIA
12. LIPINSKIY VLAD[1] / LEADER TEAM /  UKRAINE
13. MITRÍK RICHARD / VUKABU - SLOVAKIA /  SLOVAKIA
14. MOKOVIICHYK TARAS / LEADER TEAM /  UKRAINE
15. PETROV SERGEY / LEGION-ODESSA /  UKRAINE
16. SLUKIĆ PETAR / GLOBUS ČAKOVEC /  CROATIA
17. TROITSKIY MIHAIL / LEGION-ODESSA /  UKRAINE
18. BALI TIBOR / KAKUSEI / HUNGARY

U10 Lány Kata

1. BALABAN DAVID / CLUBUL SPORTIV SCOLAR 1 /  ROMANIA
2. ELIÁŠ MATÚŠ / ŠK KARATE KACHI NITRA[2][3] /  SLOVAKIA
3. ERHARDT TRULS / KARATEKLUBB ELIT /  SWEDEN
4. FIEDLER RUDOLF / TJ KARATE ČESKÉ BUDĚJOVICE[5] /  CZECH REPUBLIC
5. GRZYBEK HUBERT / STOWARZYSZENIE SPORTOWE YAMABUSHI BYDGOSZCZ /  POLAND
6. HANDZHIEV BORIS[1] / BULGARIAN NATIONAL KARATE FEDERATION[2] /  BULGARIA
7. KOLESNYK MAKAR / UKRAINIAN KARATE FEDERATION[1] /  UKRAINE
8. KONONENKO MYKHAILO / UKRAINIAN KARATE FEDERATION[1] /  UKRAINE
9. KOVAL DAVID / SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA[1] /  SLOVAKIA
10. KRAJČIK FILIP / SLOVSPORT TRNAVA[1] /  SLOVAKIA
11. KRAKOVSKÝ TADEÁŠ / KARATE KLUB SHIHAN POPRAD /  SLOVAKIA
12. LIPINSKIY VLAD[1] / LEADER TEAM /  UKRAINE
13. MITRÍK RICHARD / VUKABU - SLOVAKIA /  SLOVAKIA
14. MOKOVIICHYK TARAS / LEADER TEAM /  UKRAINE
15. PETROV SERGEY / LEGION-ODESSA /  UKRAINE
16. SLUKIĆ PETAR / GLOBUS ČAKOVEC /  CROATIA
17. TROITSKIY MIHAIL / LEGION-ODESSA /  UKRAINE
18. GYURICS LILI / BVSC-ZUGLÓ / HUNGARY

U10 Lány Kumite -30kg

1. ARIANA ARDELIAN / KAIZEN KARATE TIMISOARA[1] /  ROMANIA
2. BEKIROVA ZARINA / CLUB KARATE O-KAN /  UKRAINE
3. CIRHANOVÁ NIKOL / TJ KARATE ČESKÉ BUDĚJOVICE[5] /  CZECH REPUBLIC
4. DIANA TOPOLOVCICI / KAIZEN KARATE TIMISOARA[1] /  ROMANIA
5. GVOZDIKOVA ANASTASIYA / LEGION-ODESSA /  UKRAINE
6. JÁNOŠOVÁ AMÁLIA[1] / VUKABU - SLOVAKIA /  SLOVAKIA
7. KIŠŠKOVÁ KAROLÍNA / KARATE KLUB SHIHAN POPRAD /  SLOVAKIA
8. KLEMPOVÁ LAURA[2] / KARATE KLUB SHIHAN POPRAD /  SLOVAKIA
9. PERENYI AIDA / UTE HUNGARY /  HUNGARY
10. POPESCU BIANCA / CS COBRA KARATE BUCURESTI /  ROMANIA
11. PRITA IANA_IRINA / CLUB SPORTIV JUVENES /  ROMANIA
12. SARAH DRAGHICI / KAIZEN KARATE TIMISOARA[1] /  ROMANIA
13. SERGIENKO MARIA / KARATE CLUB IPPON /  UKRAINE
14. TARIEIEVA VIKTORIIA / LEGION-ODESSA /  UKRAINE
15. KARAKÓ VIVIEN / ÉLETFORRÁS-DO / HUNGARY
16. ANTAL GRÉTA / MTK / HUNGARY
17. FAZEKAS ADRIENN / MTK / HUNGARY
18. NAGY PETRA / MTK / HUNGARY

U10 Lány Kumite +30kg

1. CHELSEA OLARASU / KAIZEN KARATE TIMISOARA[1] /  ROMANIA
2. GIRALDI LAURA[1] / ASD ESERCITO - 187° FOLGORE /  ITALY
3. HALECKÁ SOFIA[1] / VUKABU - SLOVAKIA /  SLOVAKIA
4. HUBINSKÁ LINDA / KK FARMEX NITRA[2] /  SLOVAKIA
5. JELINSKA KINGA_-_MAGDALĒNA / BUSHIDO KARATE CLUB LATVIA 1 /  LATVIA
6. KLEMPOVÁ LINDA[2] / KARATE KLUB SHIHAN POPRAD /  SLOVAKIA
7. KOČIŠOVÁ KATARÍNA[1] / VUKABU - SLOVAKIA /  SLOVAKIA
8. POPOVA ALEKSANDRA / BUSHIDO KARATE CLUB LATVIA 1 /  LATVIA
9. SULU KARINA-MIHAELA / CSKARATERAPID /  ROMANIA
10. YERMILOVA ANASTASIYA / LEGION-ODESSA /  UKRAINE
11. YEVDOKYMENKO KSENIA / UKRAINIAN KARATE FEDERATION[1] /  UKRAINE
12. GYURICS LILI / BVSC-ZUGLÓ / HUNGARY
13. JANKÓ ANDREA / MTK HUNGARY