Felnőtt Férfi Kata

1. BARTUŠKA DOMINIK[9] / SKP KARATE PÍSEK[1] /  CZECH REPUBLIC
2. BUCHINGER LUKAS / KARATE-DO WELS /  AUSTRIA
3. CHABANOV BOHDAN / UKRAINIAN KARATE FEDERATION[1] /  UKRAINE
4. DRAHUN YAROSLAV / UKRAINIAN KARATE FEDERATION[1] /  UKRAINE
5. FORSTER VINCENT[BLZ] / KARATE VORARLBERG /  AUSTRIA
6. HARTL BOR[1] / KARATE FEDERATION OF SLOVENIA /  SLOVENIA
7. HARTL JAN[1] / KARATE FEDERATION OF SLOVENIA /  SLOVENIA
8. KASPRZYK BARTOSZ / ARASHI LEGNICA /  POLAND
9. KORYCZAN JAKUB / OGÓLNOPOLSKIE STOWARZYSZENIE SHOTOKAN /  POLAND
10. LUNDGREN ELIAS[4] / SWEDEN NATIONAL TEAM[7] /  SWEDEN
11. MACZKA BARTOSZ[5] / ATEMI BIELSKO-BIAŁA /  POLAND
12. MESSAKO_MESSAKO CYRILLE / CHAMPION SECURITY KARATE CLUB /  CAMEROON
13. NAGY BOTOND[8] / KSI HUNGARY[9] /  HUNGARY
14. NGUYEN THANH-TUNG / UTE HUNGARY /  HUNGARY
15. PENEV PENYO[4] / BULGARIAN NATIONAL KARATE FEDERATION[2] /  BULGARIA
16. PRIČINS IVARS[2] / BUSHIDO KARATE CLUB LATVIA 1 /  LATVIA
17. SAMADI MOHAMMAD_REZA / NOVINBANA /  ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN
18. SETTERGREN_SHEN BENJAMIN[1] / SWEDEN NATIONAL TEAM[7] /  SWEDEN
19. SONNEMA RICK[1] / KARATE-DO ACADEMIE ITOSU[2] /  NETHERLANDS
20. SULEJCZAK ŁUKASZ / OGÓLNOPOLSKIE STOWARZYSZENIE SHOTOKAN /  POLAND
21. SZCZYPKOWSKI MAKSYMILIAN[9] / BUDOKAN WROCŁAW /  POLAND
22. SZILÁGYI GERGŐ[2] / JUSTITIA FUJI-YAMA SE /  HUNGARY
23. KAURER ANDRÁS / BALATON BUDO / HUNGARY
24. KERTÉSZ BÁLINT / BALATON BUDO / HUNGARY
25. NAGY BOTOND / KSI / HUNGARY
26. NGUYEN THANH-TUNG / UTE / HUNGARY
27. SINDELES SZABOLCS / VASAS / HUNGARY

Felnőtt Férfi Kumite -60kg

1. ABDERHIM AHMED / OLYMPIC CASA[1] /  MOROCCO
2. BAO HUY[1] / NATIONALTEAM DENMARK /  DENMARK
3. CANNARELLA MIRCO[2] / G.S. FIAMME ORO POLIZIA DI STATO,ITA /  ITALY
4. HAAS FLORIAN[5] / GERMAN KARATE FEDERATION /  GERMANY
5. HROMIK NIKOLAY / UKRAINIAN KARATE FEDERATION[1] /  UKRAINE
6. HÜBNER DÁNIEL / KSI HUNGARY[9] /  HUNGARY
7. JAY VICTOR / BUSHI KARATE /  DENMARK
8. JODEILI JIMMY[2] / ISHOEJ KARATE KLUB[1] /  DENMARK
9. KACZMAREK HUBERT[1] / KLUB SZTUK WALKI KUZI SPORT[1] /  POLAND
10. KISS ANDRAS[1] / UTE HUNGARY /  HUNGARY
11. KLENIEWSKI BARTOSZ / STOWARZYSZENIE SPORTOWE YAMABUSHI BYDGOSZCZ /  POLAND
12. KUZMINS LEONARDS / FUDZI SPORT CLUB /  LATVIA
13. LIDEGAARD CASPER[7] / NATIONALTEAM DENMARK /  DENMARK
14. MERKINE EDGARD[2] / GERMAN KARATE FEDERATION /  GERMANY
15. NGA CLÉMENT_MESSI_ARNOLD / CHAMPION SECURITY KARATE CLUB /  CAMEROON
16. PHILIPOW MIKE / UKRAINIAN KARATE FEDERATION[1] /  UKRAINE
17. SLOTA JAKUB / BUDOKAN WROCŁAW /  POLAND
18. SUJETOVS EDUARDS / IPPON.LV /  LATVIA
19. SUSTRIETOV DENIS / LEGION-ODESSA /  UKRAINE
20. FEHÉR PÉTER / MTK / HUNGARY
21. CSÖPPŰ BENCE / MTK / HUNGARY
22. BORZI BALÁZS / SZARVAS / HUNGARY

Felnőtt Férfi Kumite -67kg

1. BAHASAOU ZAKARIA / OLYMPIC CASA[1] /  MOROCCO
2. BAICU ORLANDO_DANIEL / CS COBRA KARATE BUCURESTI /  ROMANIA
3. BAKHSHALIYEV HUMMAT / NATIONAL KARATE FEDERATION[1] /  AZERBAIJAN
4. BRUUN LUCAS[2] / SPORTSKARATE.DK[4] /  DENMARK
5. BUSK LUCAS[1] / NATIONALTEAM DENMARK /  DENMARK
6. CIESIELSKI ALBERT[4] / STOWARZYSZENIE SPORTOWE YAMABUSHI BYDGOSZCZ /  POLAND
7. DRĄŻEWSKI MACIEJ[4] / KLUB SZTUK WALKI KUZI SPORT[1] /  POLAND
8. EL_SHAFEI ADAM[2] / SPORT KARATE SAKAI /  SCOTLAND
9. GAIGY ROM / IKA ISRAEL /  ISRAEL
10. GIRALDI LORENZO[2] / ASD ESERCITO - 187° FOLGORE /  ITALY
11. HEINZ ALBERT[3] / GERMAN KARATE FEDERATION /  GERMANY
12. HOMOLA MATEJ[9] / KK FARMEX NITRA[2] /  SLOVAKIA
13. HRIBOVŠEK BLAŽ[3] / KARATE FEDERATION OF SLOVENIA /  SLOVENIA
14. HURIN OLEKSII[1] / KARATE CLUB IPPON /  UKRAINE
15. IOJA RAZVAN / CS COBRA KARATE BUCURESTI /  ROMANIA
16. JOHNSEN DANIEL_CHO[3] / SPORTSKARATE.DK[4] /  DENMARK
17. KOWATSCHEW DANIEL[1] / LEISTUNGSZENTRUM WIEN /  AUSTRIA
18. LUCATTINI AURELIO[3] / G.S. FIAMME ORO POLIZIA DI STATO,ITA /  ITALY
19. MATEJKA JÁN / KARATE VISION PRAHA[2] /  CZECH REPUBLIC
20. OSULLIVAN CONOR / WSKF IRELAND[8] /  IRELAND
21. POKORNY STEFAN[3] / SALZBURGER KARATEVERBAND /  AUSTRIA
22. RIEDL DENIS[5] / ŠK CMK BANSKÁ BYSTRICA /  SLOVAKIA
23. SABIECKI MIŁOSZ[1] / SPORTOWY KLUB KARATE SENSHI /  POLAND
24. SALEEM LUQMAN[3] / ISHOEJ KARATE KLUB[1] /  DENMARK
25. VAKARELOV RADOSLAV[1] / BULGARIAN NATIONAL KARATE FEDERATION[2] /  BULGARIA
26. WOLAK MICHAŁ[1] / KLUB SPORTOWY GOKKEN[1] /  POLAND
27. ZIDAR DOMEN[2] / KARATE FEDERATION OF SLOVENIA /  SLOVENIA
28. SZEGEDI DÖME / BVSC-ZUGLÓ / HUNGARY
29. NGUYEN HOANG-AN / MTK / HUNGARY

Felnőtt Férfi Kumite -75kg

1. BANDA SAMUEL / CAPE TOWN SOUTH AFRICA KARATE-DO ASSOCIATION /  SOUTH AFRICA
2. EL-MASHTAWY AHMED / LEISTUNGSZENTRUM WIEN /  AUSTRIA
3. ES-SOUDAIKI TAREK / OLYMPIC CASA[1] /  MOROCCO
4. FALUSI MARCELL[5] / UTE HUNGARY /  HUNGARY
5. HANSEN OLE_CHRISTIAN[12] / SPORTSKARATE.DK[4] /  DENMARK
6. HOGG DANIEL[1] / SCOTTISH KARATE FEDERATION /  SCOTLAND
7. KOFLER DOMINIK / A.S.D. C.S.A.M. JU DOJO RACINES[1][1] /  ITALY
8. KULACS TIVADAR / KARATE KLUB ZENPO /  SLOVAKIA
9. LARSEN MADS_VIBERG[3] / NATIONALTEAM DENMARK /  DENMARK
10. LIESKOVSKÝ MATÚŠ[5] / TJ RAPID BRATISLAVA[4] /  SLOVAKIA
11. MALETS MAKSYM[4] / UNION TEAM /  UKRAINE
12. MATEJKA JAKUB[1] / KARATE VISION PRAHA[2] /  CZECH REPUBLIC
13. MESSAKO_MESSAKO CYRILLE / CHAMPION SECURITY KARATE CLUB /  CAMEROON
14. NIELSEN CHRISTOFFER_STOUBY[1] / NATIONALTEAM DENMARK /  DENMARK
15. NKELANI_TANDU DANY[1] / GERMAN KARATE FEDERATION /  GERMANY
16. OSMANI DUANI / ОЛИМПИК СПОРТ 2007 - СКОПЈЕ /  NORTH MACEDONIA
17. OUADAH ZOUBIR[1] / EL AMEL BENI MERED[1] /  ALGERIA
18. PETKOV STEFAN[3] / BULGARIAN NATIONAL KARATE FEDERATION[2] /  BULGARIA
19. PODSKLAN DAVID[12] / KK FARMEX NITRA[2] /  SLOVAKIA
20. RETTENBACHER LUCA[6] / SALZBURGER KARATEVERBAND /  AUSTRIA
21. SADIKOVS RUSLANS[7] / R. SADIKOV SPORT SCHOOL /  LATVIA
22. SHRESTHA RAJAN[3] / KARATEDO /  NEPAL
23. SOROKIN IHOR / UKRAINIAN KARATE FEDERATION[1] /  UKRAINE
24. STOYANOV PAVEL[2] / SHIELD - CSKA NOVI YSKAR /  BULGARIA
25. VOGT FILIP[1] / PLESZEWSKI KLUB KARATE /  POLAND
26. KRAMMER KRISZTIÁN / GANKAKU / HUNGARY
27. SZABÓ LEVENTE / GANKAKU / HUNGARY
28. HÁRSPATAKI GÁBOR / MTK / HUNGARY
29. FALUSI MARCELL / UTE / HUNGARY

Felnőtt Férfi Kumite -84kg

1. BENDAHMAN HAMZA / EL AMEL BENI MERED[1] /  ALGERIA
2. BITCA CIPRIAN / CLUB SPORTIV JUVENES /  ROMANIA
3. CORBALAN MICHEL / NATIONALTEAM DENMARK /  DENMARK
4. FUZER JÁN[3] / VUKABU - SLOVAKIA /  SLOVAKIA
5. GURUNG LEKHA_BAHADUR / KARATEDO /  NEPAL
6. GYURIK ADI[1] / TJ RAPID BRATISLAVA[4] /  SLOVAKIA
7. HIDASI TIBOR[5] / UTE HUNGARY /  HUNGARY
8. IENSCU STEFAN_ALEXANDRU / CS COBRA KARATE BUCURESTI /  ROMANIA
9. KOPP ALEXANDER / LV_HAMBURG /  GERMANY
10. KRYCH JIŘÍ / FIGHT CLUB ČESKÉ BUDĚJOVICE /  CZECH REPUBLIC
11. KULOVUORI BJÖRN[4] / RENSHIN-KAN RY /  FINLAND
12. LITTICH STANISLAV[2] / GERMAN KARATE FEDERATION /  GERMANY
13. MARCIUS LEON[3] / CROATIA[8] /  CROATIA
14. NDJENKAL THOMAS_CHRIST / CHAMPION SECURITY KARATE CLUB /  CAMEROON
15. NECHYBA DOMINIK / SU ÚSTÍ NAD LABEM /  CZECH REPUBLIC
16. RETTENBACHER ROBIN[1] / SALZBURGER KARATEVERBAND /  AUSTRIA
17. SILVA DIEGO_MORAES / BRAZIL /  BRAZIL
18. STOYCHEV SIMEON / BULGARIAN NATIONAL KARATE FEDERATION[2] /  BULGARIA
19. TSYMBAL KOSTIANTYN / UKRAINIAN KARATE FEDERATION[1] /  UKRAINE
20. VOGT KACPER / PLESZEWSKI KLUB KARATE /  POLAND
21. YOUSEFI_ALIPOUR REZA / NOVINBANA /  ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN
22. GYÖRGY DÁNIEL / BVSC-ZUGLÓ / HUNGARY

Felnőtt Férfi Kumite +84kg

1. BREZOČNIK JAN[2] / KARATE FEDERATION OF SLOVENIA /  SLOVENIA
2. DUJIC MIHAEL[BLZ] / KARATE VORARLBERG /  AUSTRIA
3. FLEISCHER MELVIN[10] / GERMAN KARATE FEDERATION /  GERMANY
4. GODTHJÆLP_PETERSEN CHRISTIAN / NATIONALTEAM DENMARK /  DENMARK
5. GÖK ANIL / KARATE-SCHULE NIPPON BREMERHAVEN E.V /  GERMANY
6. GREINECKER ALEXANDER[2] / ASKÖ SEIBUKAN LINZ /  AUSTRIA
7. HAJIZADE MURAD / NATIONAL KARATE FEDERATION[1] /  AZERBAIJAN
8. HASTRUP EMIL[1] / NATIONALTEAM DENMARK /  DENMARK
9. JÓBA ATTILA[3] / KARATE KLUB TAIYÓ KOLÁROVO /  SLOVAKIA
10. JOKSIMOVIČ STEFAN[7] / KARATE FEDERATION OF SLOVENIA /  SLOVENIA
11. KELER EUGEN / KARATE-SCHULE NIPPON BREMERHAVEN E.V /  GERMANY
12. KENNEDY TRISTAN[3] / WSKF IRELAND[8] /  IRELAND
13. LAHUNOV IHOR / UKRAINIAN KARATE FEDERATION[1] /  UKRAINE
14. MANEA ROBERT[2] / C.S. ZENSHO TIMISOARA /  ROMANIA
15. MEKKAOUI SOHEYB[1] / EL AMEL BENI MERED[1] /  ALGERIA
16. MOLNAR DANIEL[8] / UTE HUNGARY /  HUNGARY
17. MOSHEKOV PLAMEN / BULGARIAN NATIONAL KARATE FEDERATION[2] /  BULGARIA
18. NIKOLAY BURYAK / NORVEN /  UKRAINE
19. OZEROVS ANDREJS / IPPON.LV /  LATVIA
20. REINDL THOMAS / ASKÖ SEIBUKAN LINZ /  AUSTRIA
21. RUDKOVSKYI YEHOR / UKRAINIAN KARATE FEDERATION[1] /  UKRAINE
22. SIMON LAJOS / HIGASHI SCHOOL OF KARATE[7] /  CANADA
23. STANCIU NICOLAE[3] / CLUB SPORTIV JUVENES /  ROMANIA
24. BERÉNYI LEVENTE / YAMA / HUNGARY

Felnőtt Férfi Kumite Open

1. CORBOLAN MICHEL / SPORTSKARATE.DK[4] /  DENMARK
2. ČUBRIĆ VIKTOR[3] / PRIMORSKO GORANSKA ZUPANIJA RIJEKA /  CROATIA
3. EL_SHAFEI ADAM[2] / SPORT KARATE SAKAI /  SCOTLAND
4. GREINECKER ALEXANDER[2] / ASKÖ SEIBUKAN LINZ /  AUSTRIA
5. HANSEN OLE_CHRISTIAN[12] / SPORTSKARATE.DK[4] /  DENMARK
6. HIDASI TIBOR[5] / UTE HUNGARY /  HUNGARY
7. HOGG DANIEL[1] / SCOTTISH KARATE FEDERATION /  SCOTLAND
8. KELER EUGEN / KARATE-SCHULE NIPPON BREMERHAVEN E.V /  GERMANY
9. KENNEDY TRISTAN[3] / WSKF IRELAND[8] /  IRELAND
10. KOFLER DOMINIK / A.S.D. C.S.A.M. JU DOJO RACINES[1][1] /  ITALY
11. KOPP ALEXANDER / LV_HAMBURG /  GERMANY
12. KRYCH JIŘÍ / FIGHT CLUB ČESKÉ BUDĚJOVICE /  CZECH REPUBLIC
13. KULOVUORI BJÖRN[4] / RENSHIN-KAN RY /  FINLAND
14. LAHUNOV IHOR / UKRAINIAN KARATE FEDERATION[1] /  UKRAINE
15. LARSEN MADS_VIBERG / BUDO SPORTSKARATE HOLSTEBRO /  DENMARK
16. MANEA ROBERT[2] / C.S. ZENSHO TIMISOARA /  ROMANIA
17. MOLNAR DANIEL[8] / UTE HUNGARY /  HUNGARY
18. NDJENKAL THOMAS_CHRIST / CHAMPION SECURITY KARATE CLUB /  CAMEROON
19. NGA CLÉMENT_MESSI_ARNOLD / CHAMPION SECURITY KARATE CLUB /  CAMEROON
20. NIKOLAY BURYAK / NORVEN /  UKRAINE
21. OZEROVS ANDREJS / IPPON.LV /  LATVIA
22. REINDL THOMAS / ASKÖ SEIBUKAN LINZ /  AUSTRIA
23. SIMON LAJOS / HIGASHI SCHOOL OF KARATE[7] /  CANADA
24. STANCIU NICOLAE[3] / CLUB SPORTIV JUVENES /  ROMANIA
25. TADISSI YVES MARTIAL / UTE / HUNGARY

Felnőtt Férfi Csapat Kumite


Felnőtt Női Kata

1. AMATO CAROLINA[7] / CS ESERCITO[1] /  ITALY
2. BAHLEDOVA PATRICIA[BLZ] / KARATE VORARLBERG /  AUSTRIA
3. BRACIKOWSKA KAMILA[5] / BUDOKAN WROCŁAW /  POLAND
4. CESAR PIA[6] / KARATE FEDERATION OF SLOVENIA /  SLOVENIA
5. CHABANOVA VALERIIA[3] / CLUB KARATE O-KAN /  UKRAINE
6. FAGER CECILIA / SHOTOKAN CENTER GÖTEBORG /  SWEDEN
7. GAWEŁ ELIZA / ATEMI BIELSKO-BIAŁA /  POLAND
8. HAGMAN SMILLA[6] / SWEDEN NATIONAL TEAM[7] /  SWEDEN
9. HARTWIG_HORWATH TILDA / MELLERSTA KARATEFÖRBUNDET[1] /  SWEDEN
10. IASMINA ARDELIAN / KAIZEN KARATE TIMISOARA[1] /  ROMANIA
11. KAUR MANPREET[2] / DELHI BUDOKAN KARATE ASSOCIATION[2] /  INDIA
12. NIZNEROVÁ ZUZANA[1] / TJ RAPID BRATISLAVA[4] /  SLOVAKIA
13. SIMONIC MASA[3] / KARATE FEDERATION OF SLOVENIA /  SLOVENIA
14. TRAN IZABELLA[3] / MELLERSTA KARATEFÖRBUNDET[1] /  SWEDEN
15. VAŇUŠANIKOVÁ JANA[1] / SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA[1] /  SLOVAKIA
16. VISAN CATALINA / CLUBUL SPORTIV DINAMO BUCURESTI[1] /  ROMANIA
17. WARDMAN ELLINOR[2] / SWEDEN NATIONAL TEAM[7] /  SWEDEN
18. WESTER OLIVIA[2] / MELLERSTA KARATEFÖRBUNDET[1] /  SWEDEN
19. STEFÁN ILDIKÓ / GYLHSE / HUNGARY
20. FÁBIÁN CSENGE / MTK / HUNGARY
21. STRECK LAURA / MTK / HUNGARY
22. KISS ZSÓFIA /MTK / HUNGARY

Felnőtt Női Kumite -50kg

1. ACCETTONE MICHELA[2] / G.S. FIAMME ORO POLIZIA DI STATO,ITA /  ITALY
2. BENLEMMOUDEN RIM / OLYMPIC CASA[1] /  MOROCCO
3. DEPTA MARIA / KLUB SPORTOWY OLIMP ŁÓDŹ /  POLAND
4. GENCER ALEYNA[1] / GERMAN KARATE FEDERATION /  GERMANY
5. HABERL URŠA[4] / KARATE FEDERATION OF SLOVENIA /  SLOVENIA
6. KOVAČIKOVÁ LUCIA[8] / ŠK CMK BANSKÁ BYSTRICA /  SLOVAKIA
7. KOVALEVA VALERIYA / LEGION-ODESSA /  UKRAINE
8. KUZIOŁA NATALIA / SPORTOWY KLUB KARATE SENSHI /  POLAND
9. PALASHEVSKA YULIYA / UKRAINIAN KARATE FEDERATION[1] /  UKRAINE
10. RÓNAI LILI[3] / UTE HUNGARY /  HUNGARY
11. STANCIU DENISA_ANDREEA / CS OTOPENI /  ROMANIA
12. SVILENOVA KRISTINA[3] / BULGARIAN NATIONAL KARATE FEDERATION[2] /  BULGARIA
13. TEYMUROVA FIDAN[1] / NATIONAL KARATE FEDERATION[1] /  AZERBAIJAN
14. KLEMENT KÁRMEN / VASAS / HUNGARY

Felnőtt Női Kumite -55kg

1. ALBERG CAROLINE[3] / ISHOEJ KARATE KLUB[1] /  DENMARK
2. AUGEL JIL[3] / GERMAN KARATE FEDERATION /  GERMANY
3. BOGÁROVÁ DOMINKA / SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA[1] /  SLOVAKIA
4. BURGEROVÁ MONIKA / TJ KARATE ČESKÉ BUDĚJOVICE[5] /  CZECH REPUBLIC
5. CHAKHALOVA INNA / CHAMPION-RUSSIA[2] /  RUSSIAN FEDERATION
6. FORBERG YLVA_BUE / ASKER KARATEKLUBB /  NORWAY
7. HABERL BARBARA[2] / KARATE FEDERATION OF SLOVENIA /  SLOVENIA
8. HINTERSEER LARA[10] / KARATE-DO WELS /  AUSTRIA
9. KADAR RAMONA[4] / UTE HUNGARY /  HUNGARY
10. MIKHALTSOVA MARGARITA[2] / LV_HAMBURG /  GERMANY
11. MOLNAR REKA[5] / UTE HUNGARY /  HUNGARY
12. MUIZNIECE MARIJA_LUIZE / IPPON.LV /  LATVIA
13. PAZZAGLIA ANITA[1] / SSD FITNESS PER TERNI /  ITALY
14. POTAPCHIK ANASTASIA / UKRAINIAN KARATE FEDERATION[1] /  UKRAINE
15. PROTSENKO ANNA[2] / UKRAINIAN KARATE FEDERATION[1] /  UKRAINE
16. REITER JULIA[1] / SALZBURGER KARATEVERBAND /  AUSTRIA
17. SABIECKA JULIA[2] / SPORTOWY KLUB KARATE SENSHI /  POLAND
18. SCHWARTZOVÁ ZUZANA[6] / VUKABU - SLOVAKIA /  SLOVAKIA
19. SINCHUKOVSKA SUZEN / UKRAINIAN KARATE FEDERATION[1] /  UKRAINE
20. SKOGLAND MARIAM / MIZUCHI KARATEKLUBB /  NORWAY
21. DIANA VANCSA / UTE / HUNGARY

Felnőtt Női Kumite -61kg

1. BUGUR GIZEM[3] / GERMAN KARATE FEDERATION /  GERMANY
2. CHRISTIANSEN HANNAH[2] / NATIONALTEAM DENMARK /  DENMARK
3. CONSTANTINOU NIKI[2] / SHIAI IF /  SWEDEN
4. EK RONJA / MIZUCHI KARATEKLUBB /  NORWAY
5. ELWART SARA[1] / KLUB SPORTOWY GOKKEN[1] /  POLAND
6. HOLLÓ EVELIN / UTE HUNGARY /  HUNGARY
7. HRNKOVÁ SARAH / AC UNIZA KARATE KLUB ŽILINA /  SLOVAKIA
8. ISIK SELIN / SC BANZAI BERLIN /  GERMANY
9. KAMINSKA AGNIESZKA[5] / TORNADO KALISZ[1] /  POLAND
10. LUNDQUIST_AAKERMANN SARAH / NATIONALTEAM DENMARK /  DENMARK
11. MACEJKOVA INA[10] / SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA[1] /  SLOVAKIA
12. MANCINELLI SYRIA[2] / G.S. FIAMME ORO POLIZIA DI STATO,ITA /  ITALY
13. MIKULSKA WERONIKA / BUDOKAN WROCŁAW /  POLAND
14. OMELCHENKO VIKTORIYA[1] / UKRAINIAN KARATE FEDERATION[1] /  UKRAINE
15. PILLÁROVÁ VIKTÓRIA[5] / VUKABU - SLOVAKIA /  SLOVAKIA
16. SUCHANKOVA INGRIDA[3] / KK EKONÓM TRENČÍN /  SLOVAKIA
17. TOPALOVIC LEJLA[5] / KARATE-DO WELS /  AUSTRIA
18. UWIJAŁA AGATA[2] / KLUB SPORTOWY GOKKEN[1] /  POLAND
19. ŤAŽKÁ LENKA[3] / KARATE KLUB MP BREZNO /  SLOVAKIA
20. TAKÁCS VIRÁG VIVIEN / TORIKI / HUNGARY
21. SZABÓ PETRA / GANKAKU / HUNGARY

Felnőtt Női Kumite -68kg

1. ASCANI SOFIA[2] / G.S. FIAMME ORO POLIZIA DI STATO,ITA /  ITALY
2. BRUNSTAD GITTE[4] / MIZUCHI KARATEKLUBB /  NORWAY
3. BUCHINGER ALISA / SALZBURGER KARATEVERBAND /  AUSTRIA
4. DALH MARIE / SARPSBORG KARATE KLUBB[38] /  NORWAY
5. DELSOUZ LAILA / BUSHI KARATE /  DENMARK
6. HANSEN PERSIA[1] / NATIONALTEAM DENMARK /  DENMARK
7. HORVATH NORA_VIRAG[3] / UTE HUNGARY /  HUNGARY
8. KAMINSKA IZABELA[3] / TORNADO KALISZ[1] /  POLAND
9. MAKSIMOVIC MARIJANA[BLZ] / KARATE VORARLBERG /  AUSTRIA
10. MCDONALD JENNA[1] / SCOTTISH KARATE FEDERATION /  SCOTLAND
11. PICHLER JULIA[6] / KARATE-DO WELS /  AUSTRIA
12. PUN_GURUNG GITA[2] / KARATEDO /  NEPAL
13. PUSNIK LINA[3] / KARATE FEDERATION OF SLOVENIA /  SLOVENIA
14. REZAJEVA VIKTORIJA[10] / BUSHIDO KARATE CLUB LATVIA 1 /  LATVIA
15. RŮŽIČKOVÁ ANETA[5] / TJ KARATE ČESKÉ BUDĚJOVICE[5] /  CZECH REPUBLIC
16. SCHROETER MADELEINE[3] / GERMAN KARATE FEDERATION /  GERMANY
17. SEMANÍKOVÁ VERONIKA[3] / KATSUDO SABINOV /  SLOVAKIA
18. SMILJAN KITI[6] / KARATE FEDERATION OF SLOVENIA /  SLOVENIA
19. SÆLID ANNIKA / SENTRUM KAMPSPORT KLUBB[4] /  NORWAY
20. VORDERLEITNER NINA[1] / SALZBURGER KARATEVERBAND /  AUSTRIA
21. VASS RÉKA VIRÁG / ÉLETFORRÁS-DO / HUNGARY
22. HOLLÓ EVELIN / UTE / HUNGARY

Felnőtt Női Kumite +68kg

1. ABILD SOFIE[1] / NATIONALTEAM DENMARK /  DENMARK
2. ANDERSEN LOTTE[2] / SPORTSKARATE.DK[4] /  DENMARK
3. BUNGUM EIRILL / MIZUCHI KARATEKLUBB /  NORWAY
4. HARAST KINGA[1] / HARASUTO KARATE KLUB LODZ /  POLAND
5. JOSEFSSON OLIVIA[2] / MELLERSTA KARATEFÖRBUNDET[1] /  SWEDEN
6. KAUR MANPREET[2] / DELHI BUDOKAN KARATE ASSOCIATION[2] /  INDIA
7. KUBALOVÁ ZUZANA[3] / TJ RAPID BRATISLAVA[4] /  SLOVAKIA
8. MILORADOVSKA NIKOLINA[4] / KARATE CLUB RONIN DOJO /  NORTH MACEDONIA
9. MIMOUNI SARAH-LINA / GERMAN KARATE FEDERATION /  GERMANY
10. PAP DOROTTYA[5] / UTE HUNGARY /  HUNGARY
11. PEREUDA ANASTASIIA[1] / UKRAINIAN KARATE FEDERATION[1] /  UKRAINE
12. REITER NATALIE / SALZBURGER KARATEVERBAND /  AUSTRIA
13. SCHAUPP LISA-MARIA / GERMAN KARATE FEDERATION /  GERMANY
14. TATÁROVÁ DOMINIKA[7] / ŠK CMK BANSKÁ BYSTRICA /  SLOVAKIA
15. ZILLER LORA[9] / KARATE-DO WELS /  AUSTRIA
16. SZABÓ EVELIN / BÁTASZÉK / HUNGARY
17. BARTHA NIKOLA / BVSC-ZUGLÓ / HUNGARY

Felnőtt Női Kumite Open

1. AAKERMAN SARAH[2] / BUDO SPORTSKARATE ISHØJ /  DENMARK
2. ABILD SOFIE / SPORTSKARATE.DK[4] /  DENMARK
3. ANDERSEN LOTTE[2] / SPORTSKARATE.DK[4] /  DENMARK
4. BIL ILONA[7] / UKRAINIAN KARATE FEDERATION[1] /  UKRAINE
5. BRUNSTAD GITTE[4] / MIZUCHI KARATEKLUBB /  NORWAY
6. BUNGUM EIRILL / MIZUCHI KARATEKLUBB /  NORWAY
7. CONSTANTINOU NIKI[2] / SHIAI IF /  SWEDEN
8. DEPTA MARIA / KLUB SPORTOWY OLIMP ŁÓDŹ /  POLAND
9. EK RONJA / MIZUCHI KARATEKLUBB /  NORWAY
10. ELWART SARA[1] / KLUB SPORTOWY GOKKEN[1] /  POLAND
11. HINTERSEER LARA[10] / KARATE-DO WELS /  AUSTRIA
12. KOVAČIKOVÁ LUCIA[8] / ŠK CMK BANSKÁ BYSTRICA /  SLOVAKIA
13. MIKHALTSOVA MARGARITA[2] / LV_HAMBURG /  GERMANY
14. MIKULSKA WERONIKA / BUDOKAN WROCŁAW /  POLAND
15. MILORADOVSKA NIKOLINA[4] / KARATE CLUB RONIN DOJO /  NORTH MACEDONIA
16. NEHILOVÁ MERCEDES[5] / ŠK CMK BANSKÁ BYSTRICA /  SLOVAKIA
17. PAP DOROTTYA[5] / UTE HUNGARY /  HUNGARY
18. PEREUDA ANASTASIIA[1] / UKRAINIAN KARATE FEDERATION[1] /  UKRAINE
19. PICHLER JULIA[6] / KARATE-DO WELS /  AUSTRIA
20. REZAJEVA VIKTORIJA[10] / BUSHIDO KARATE CLUB LATVIA 1 /  LATVIA
21. SÆLID ANNIKA / SENTRUM KAMPSPORT KLUBB[4] /  NORWAY
22. TKACH ANASTASIIA / CLUB KARATE O-KAN /  UKRAINE
23. TOPALOVIC LEJLA[5] / KARATE-DO WELS /  AUSTRIA
24. ZILLER LORA[9] / KARATE-DO WELS /  AUSTRIA
25. VASS RÉKA VIRÁG / ÉLETFORRÁS-DO / HUNGARY
26. MOLNÁR RÉKA / UTE / HUNGARY

Felnőtt Női Csapat Kumite