Kadet Fiú Kata

1. CASLAVA BRUNO / NIDOSHINKAN DOJO /  CZECH REPUBLIC
2. CHERNIAIEV OLEKSANDR / NORVEN /  UKRAINE
3. GANNON DAVID / WSKF IRELAND /  IRELAND
4. IOANNOU CHRISTOS / MARNEROS CLUB /  CYPRUS
5. KANTOR GERGELY / UTE HUNGARY /  HUNGARY
6. KOWALCZYK MACIEJ / LUDOWY ZESPÓŁ SPORTOWY KARATE-DO GŁUBCZYCE /  POLAND
7. KUBÓW BARTOSZ / BUDOKAN WROCŁAW /  POLAND
8. PATRYJACH JAKUB / LUDOWY ZESPÓŁ SPORTOWY KARATE-DO GŁUBCZYCE /  POLAND
9. SLUGA JURE / KARATEKLUB SEKI SV. JERNEJ /  SLOVENIA
10. STERNIŠA NEJC / KARATEKLUB SEKI SV. JERNEJ /  SLOVENIA
11. SŮKAL VOJTĚCH / L.F.CLUB KARATE, Z.S. /  CZECH REPUBLIC
12. VAŠEK DANIEL / KARATE TYGR OSTRAVA /  CZECH REPUBLIC

Kadet Fiú Kumite -52kg

1. AVDEEV GEORGIY / UKF, UKRAINE
2. BARDÓCZ BARNABÁS / BUDAÖRS
3. BIADAŁA KACPER / KUZI SPORT, POLAND
4. BURCEA REMUS / COBRA, ROMANIA
5. ČERNICKÝ JAKUB / IGLOW, SLOVAKIA
6. ČIAKY MARTIN / CMK BB, SLOVAKIA
7. COSTACHE DAVID / OTOPENI, ROMANIA
8. CSÁSZÁR MAGOR / BUDAÖRS
9. CSATÓ ROLAND / GANZ-KESJÁR
10. DAVID CRISTIAN STAMATE / ARGES, ROMANIA
11. DAVID DUMITRA / ARGES, ROMANIA
12. DLUGOZIMA MARCIN / KAISHO, POLAND
13. DOBRZYŃSKI JAKUB / RENSEI, POLAND
14. DZIUDA DOMINIK / OLIMP ŁÓDŹ, POLAND
15. GANNON DAVID / WSKF, IRELAND
16. GOATA MATEI / COBRA, ROMANIA
17. GÖDRI-MÁRTIS HUBA / MTK
18. GRABSKIY RENAT / BKF, BELARUS
19. HAAG OZZY / SHOKAIDO, SWEDEN
20. JOPEK WOJCIECH / KUZI SPORT, POLAND
21. KIOUPELIS DIMITRIOS / LAKKOMA, GREECE
22. KMET´ ANDREJ / DETVA, SLOVAKIA
23. KONONENKO MIKHAIL / TAIKAN, UKRAINE
24. KOSTOV BOJAN / OLIMPIC, FYR OF MACEDONIA
25. KOTYK RUSLAN / UKF, UKRAINE
26. KOVACS OTTO / YAKUZA, ROMANIA
27. LAHUTIN MARK / NORVEN, UKRAINE
28. LIASHENKO MYKYTA / NORVEN, UKRAINE
29. MANEA SILVIU / COBRA, ROMANIA
30. MASARYK SAMUEL / SSK BA, SLOVAKIA
31. MIKOŁAJCZAK OLIWIER / KUZI SPORT, POLAND
32. MITEV ANGEL / KEIKS, FYR OF MACEDONIA
33. MURÁNYI LEHEL / BUDAÖRS
34. NIEDBAŁA KRYSTIAN / GOKKEN, POLAND
35. OBERNIHINS ALEKSANDRS / R. SADIKOV, LATVIA
36. PAWLICKI MIKOŁAJ / OLIMP ŁÓDŹ, POLAND
37. PETERSONS KRISTIANS ANRI / R. SADIKOV, LATVIA
38. RYCHLÝ ONDŘEJ / FIGHT CLUB, CZECH REPUBLIC
39. SALKOV MYKYTA / UKF, UKRAINE
40. SEBŐK ÁRON / BHSE
41. SMOLA DOMINIK / PISEK, CZECH REPUBLIC
42. STAKHOUSKI ARSENI / BKF, BELARUS
43. STAPONAS MATAS / VERAS ACADEMY, ENGLAND
44. TARASOV MAKSYM / NORVEN, UKRAINE
45. TARJÁNYI LÁSZLÓ / KOROIBOSZ
46. TSCHATAJEW ISA / LEISTUNGSZENTRUM, AUSTRIA
47. TSCHATAJEW MUSA / LEISTUNGSZENTRUM, AUSTRIA
48. TSIUTSIUNOU PAVEL / BKF, BELARUS
49. VASILE GEORGE / OTOPENI, ROMANIA
50. WOJCIECHOWSKI BARTOSZ / CHAMPION, POLAND
51. YANOVSKYY DAVYD / LEGION, UKRAINE

Kadet Fiú Kumite -57kg

1. ANGHEL GABRIEL ALEXANDRU / OTOPENI, ROMANIA
2. BALÓ HUNOR / MTK
3. BÉRES BOTOND / BVSC-ZUGLÓ
4. BIRÓ BOLDIZSÁR / NÓVA
5. BOIEV VOLODYMYR / UKF, UKRAINE
6. CHUDÍK ADAM / SHIHAN, SLOVAKIA
7. DIKAS MEHDI / A.S.A.B, ALGERIA
8. FLORCZAK MICHAL / PLESZEW, POLAND
9. FLORIAN COSMIN DUTESCU / ARGES, ROMANIA
10. GAIDUKS LEONS / R. SADIKOV, LATVIA
11. GROMOV ANDRII / UKF, UKRAINE
12. HANDZHIEV VICTOR / RONIN11, BULGARIA
13. HARABETS ARTUR / VITEBSKAJA OBLAST, BELARUS
14. HAVRETSKYI SVIATOSLAV / UKF, UKRAINE
15. KOMLEU YAHOR / BKF, BELARUS
16. KONSTANTIN VELIKSAR / LEGION, UKRAINE
17. KRAMARENKO MARK / UKF, UKRAINE
18. KRYSIAK JAKUB / CHAMPION, POLAND
19. KUTSOPIERA VSEVOLOD / UKF, UKRAINE
20. KÜHNEL OLIVER / WALSERFELD, AUSTRIA
21. LOCH LUKÁŠ SAMUEL / FARMEX, SLOVAKIA
22. LUKÁCS ZOLTÁN / MTK
23. MÁCHA MICHAL / VUKABU, SLOVAKIA
24. NAGY BALAZS / UTE
25. NYÍRI GERGELY / GANZ-KESJÁR
26. RAZVAN GABRIEL COMAN / ARGES, ROMANIA
27. RUDENKO GORDII / UKF, UKRAINE
28. SOBOTA KEVIN / BUSHIDO, POLAND
29. STEPANOVS ARTURS / R. SADIKOV, LATVIA
30. ŚWITALSKI DOMINIK / SENSHI, POLAND
31. SZABÓ MARCELL / KSI
32. SZILÁGYI BENCE / BHSE
33. TVRDOŇ ANDREJ / SSK BA, SLOVAKIA
34. VERAS LUAN / VERAS ACADEMY, ENGLAND
35. ŽBODÁK TIMOTEJ / SSK BA, SLOVAKIA
36. ŻYWICKI BARTOSZ / SAKURA, POLAND
37. NAGY ZOLTÁN / MTK

Kadet Fiú Kumite -63kg

1. ALBERT IONUT MOLOCENIUC / ARGES, ROMANIA
2. BARTCZAK BARTŁOMIEJ / KUZI SPORT, POLAND
3. BORBÁS BOTOND / BUDAÖRS
4. BURYA DENNIS / SATU-MARE, ROMANIA
5. ČERNICKÝ JURAJ / IGLOW, SLOVAKIA
6. CHERNIAIEV OLEKSANDR / NORVEN, UKRAINE
7. CHOBOTAR IHOR / LEADER, UKRAINE
8. DROBŇÁK MARTIN / VUKABU, SLOVAKIA
9. FARKAS MILÁN / KOROIBOSZ
10. FÁSKERTI BÁLINT / SUN DOME
11. FEDOROV YAROSLAV / UKF, UKRAINE
12. GERENCSÉR BÁLINT / TORIKI
13. HAAG RICKY / SHOKAIDO, SWEDEN
14. IGRICZ IVÓ / BARCS
15. JALOWICZOR MARKO / SHIHAN, SLOVAKIA
16. JANKAUSKS EMILS / SALASPILS, LATVIA
17. KATONA DÁNIEL / SHITOKAI HUNGARY
18. KĘDZIERSKI BARTOSZ / CHAMPION, POLAND
19. KOBUS PATRYK / GOKKEN, POLAND
20. KOČANDRLE DOMINIK / FIGHT CLUB, CZECH REPUBLIC
21. KOČIŠ PATRIK / VUKABU, SLOVAKIA
22. KONDRATYEV KONSTANTIN / MOSKVA, RUSSIAN FED.
23. KOVÁCS ENDRE / SPORTING BUDO
24. KOVTUNENKO KOSTIANTYN / UKF, UKRAINE
25. KRISTOF HUNOR / BVSC-ZUGLÓ
26. KRNÁČ JOZEF / DETVA, SLOVAKIA
27. KUZMIANKOU ANTON / BKF, BELARUS
28. LEBEDIEV MYKOLA / IPPON, UKRAINE
29. LENSKIY OLEKSANDER / LEADER, UKRAINE
30. MALTSEV YAROSLAV / PASHAEV, UKRAINE
31. MARKO ERIK / DETVA, SLOVAKIA
32. MASLAKOU MAKSIM / BKF, BELARUS
33. MEDJADJI MOHAMED ISLEM / A.S.A.B, ALGERIA
34. MELICHER MATEJ / SSK BA, SLOVAKIA
35. NAGY MÁTÉ / SZARVAS
36. NAVITSKI MAKAR / BUDO, ESTONIA
37. PETROGLOU CHARALAMPOS / BUDOKAN, GREECE
38. POPESCU MIHAIL / OTOPENI, ROMANIA
39. PREDA LUCA / SHO - DAN, ROMANIA
40. RUŠČIN MICHAL / VUKABU, SLOVAKIA
41. RUZSA BALÁZS / MTK
42. SHKILKAVYI BOGDAN / UKF, UKRAINE
43. SUSZKA DOMINIK / KUZI SPORT, POLAND
44. SZOLNOKI IMRE / ÉVÖGY
45. TINAVSKÝ JÁCHYM / FIGHT CLUB, CZECH REPUBLIC
46. ULRICH NÁNDOR / KSI
47. VON PLATEN AUGUST / SPD, DENMARK
48. VOYTSEHOVSKIY ROMAN / LEGION, UKRAINE
49. ZAFEIROPOULOS PANAGIOTIS / BUDOKAN, GREECE

Kadet Fiú Kumite -70kg

1. BAGI DÁNIEL / SZARVAS
2. BARTOS NORBERT / MTK
3. BOHUNICKÝ DOMINIK / RAPID, SLOVAKIA
4. BUGAIOV MAKSYM / UKF, UKRAINE
5. CUKER OLIVER / VUKABU, SLOVAKIA
6. DUMITRU LAURENTIU CATRINESCU / ARGES, ROMANIA
7. DVORÁK ÁDÁM / GANZ-KESJÁR
8. DZENDZELIUK STANISLAV / UKF, UKRAINE
9. EREMENKO GLEB / RED DRAGON, CZECH REPUBLIC
10. GUDEL DARIUSZ / KAISHO, POLAND
11. HASSELT THIJMEN / MOSSEL, NETHERLANDS
12. ILKO DENYS / UKF, UKRAINE
13. INYUTIN ALEKSANDR / LEGION, UKRAINE
14. IOANNOU CHRISTOS / MARNEROS, CYPRUS
15. JANKOWSKI KACPER / YAMABUSHI, POLAND
16. JAROCKI HUBERT / OLIMP ŁÓDŹ, POLAND
17. JERMOLAJEVS ARTJOMS / R. SADIKOV, LATVIA
18. KEŠELÁK DOMINIK / IGLOW, SLOVAKIA
19. KIILASPÄÄ MARTIN / FALCO, ESTONIA
20. KOZSÁN BALÁZS / NÓVA
21. KRAMARENKO DANIIL / UKF, UKRAINE
22. KULCSÁR PÉTER / KSI
23. MAMEDOV ANDRII / UKF, UKRAINE
24. METS MIHKEL / BUDO, ESTONIA
25. MOROZOVS MARATS / SALASPILS, LATVIA
26. NESHKUR VLADIMIR / WADO SE
27. OLEINIK NAZAR / O-KAN, UKRAINE
28. OSMANI JASIN / KEIKS, FYR OF MACEDONIA
29. POLIAK JAKUB / CMK BB, SLOVAKIA
30. SCHREIBER ÁDÁM / SPORTING BUDO
31. SHERIDAN LEE / WSKF, IRELAND
32. SHEVEL ARSENIY / UKF, UKRAINE
33. SINCOVS DANIILS / R. SADIKOV, LATVIA
34. SSHASTAKOU ARSENI / BKF, BELARUS
35. STANISLAVOV DANIIL / UKF, UKRAINE
36. STOHNIJ PATRYK / ARASHI, POLAND
37. SZOSTAK MICHAŁ / SENSHI, POLAND
38. TATU MIHAI / OTOPENI, ROMANIA
39. VARGA DÁNIEL / GANZ-KESJÁR
40. VASKÓ SAMU / KSI
41. WACHOWSKI DOMINIK / YAMABUSHI, POLAND
42. ZAJKOWSKI PAWEŁ / KAISHO, POLAND
43. ZBOROVJAN MARKO / VUKABU, SLOVAKIA

Kadet Fiú Kumite +70kg

1. BAGAEV MALIK / SSK BA, SLOVAKIA
2. BENDTSEN MADS MAINZ / BUDOSPORTSKARATE, DENMARK
3. BENKŐ ZSOLT / MTK
4. BOZANTAN RAUL / YAKUZA, ROMANIA
5. BURIAK ILIA / IPPON, UKRAINE
6. CEGLÉDI MÁRK / TŰZMADÁR
7. CHERNOV DMITRIY / NORVEN, UKRAINE
8. DEVID SHATOHIN / LEGION, UKRAINE
9. EFREMOV SLAVE / KEIKS, FYR OF MACEDONIA
10. JANOVČÍK MAROŠ / IGLOW, SLOVAKIA
11. KURTANOVIC BERIZ / KEIKS, FYR OF MACEDONIA
12. LÁCHA RADEK / FIGHT CLUB, CZECH REPUBLIC
13. MICHALSKI KRZYSZTOF / YAMABUSHI, POLAND
14. NAGY PÉTER / GANZ-KESJÁR
15. OZOLS RAITIS / SALASPILS, LATVIA
16. PERHÁCS ERHARAD / BUDO FIGHT
17. SOTNIKOV ANDRII / UKF, UKRAINE
18. STUM DOMINIK / ÉLETFORRÁS-DO
19. SZINYÁKOVICS GERGELY / BARCS
20. TURČANÍK MICHAL / T.L.M., SLOVAKIA
21. VLADÁR TIBOR / GANZ-KESJÁR

Kadet Lány Kata

1. DZIEDZIC NINA / BUSHI-DO BYDGOSZCZ /  POLAND
2. GANZITTI NIA / KARATEKLUB SEKI SV. JERNEJ /  SLOVENIA
3. HEMIDA NOURHAN / ALZOHOUR CLUB EGYPT /  EGYPT
4. KORYCZAN AGNIESZKA / OGÓLNOPOLSKIE STOWARZYSZENIE SHOTOKAN /  POLAND
5. KUBIŠOVÁ EMMA / KK EKONÓM TRENČÍN /  SLOVAKIA
6. MICHALICOVA NICOLE / NIDOSHINKAN DOJO /  CZECH REPUBLIC
7. MOUSTAFA JANA / ALZOHOUR CLUB EGYPT /  EGYPT
8. MRÁZOVÁ LUCIA / KK EKONÓM TRENČÍN /  SLOVAKIA
9. POLIAKOVÁ SOFIA / ŠK CMK BANSKÁ BYSTRICA /  SLOVAKIA
10. SLEVIN RACHEL / WSKF IRELAND /  IRELAND
11. TRTÍKOVÁ MAGDALÉNA / BUDO KAN Z.S. /  CZECH REPUBLIC
12. VLASÁKOVÁ ADELA / KK EKONÓM TRENČÍN /  SLOVAKIA
13. YAKUBCHAK KSENIIA / CLUB KARATE O-KAN /  UKRAINE

Kadet Lány Kumite -47kg

1. ANDRIEIEVA VALERIIA / TAIKAN, UKRAINE
2. BADEA ADINA / OTOPENI, ROMANIA
3. DARIYA YERVACHEVA / LEGION, UKRAINE
4. FORINTOS FRUZSINA / TORIKI
5. GRAMATICU DENISA / COBRA, ROMANIA
6. GRZELAK JULIA / PLESZEW, POLAND
7. HERDITZKA MURIEL / UPJŠ, SLOVAKIA
8. IONESCU MARIA / COBRA, ROMANIA
9. JAKUBOVICS DALMA / UTE
10. KIMÁKOVÁ JÚLIA / KEIDO, SLOVAKIA
11. KVĚTOŇOVÁ ANDREA / TJK CB, CZECH REPUBLIC
12. LINTZ ALEXANDRA / UTE
13. MADALINA GABRIELA RIZEA / ARGES, ROMANIA
14. MRÁZOVÁ LUCIA / EKONÓM, SLOVAKIA
15. PLINERE SOFIJA / IPPON, LATVIA
16. SAUSA MILANA / FUDZI, LATVIA
17. SCHLETTOVÁ DIANA / RAPID, SLOVAKIA
18. STEIMAKOVA KARINA / FUDZI, LATVIA
19. SZATKOWSKA DOMINIKA / GOKKEN, POLAND
20. TÓTH NOA BEATRIX / SOZSIN
21. VITÁLYOS ESZTER / MTK
22. WERNER MADELEINE / LEISTUNGSZENTRUM, AUSTRIA
23. ZOVA KALLIOPI / BUDOKAN, GREECE

Kadet Lány Kumite -54kg

1. BENE BIANKA / KSI
2. BERKOVÁ NIKOLA / TJK CB, CZECH REPUBLIC
3. BIAŁECKA ANITA / OS SHOTOKAN, POLAND
4. BIHARY BOGLARKA / UTE
5. BOLEČKOVÁ VIKTÓRIA / KACHI, SLOVAKIA
6. CUTRINO SOFIA / BUDOKAN, ITALY
7. DANOWSKA KORNELIA / KAISHO, POLAND
8. ERDÉLYI VIRÁG / SUN DOME
9. GIBASIEWICZ MARTYNA / ARASHI, POLAND
10. HERDITZKA VIVIEN / UPJŠ, SLOVAKIA
11. KELEMEN KINGA / BVSC-ZUGLÓ
12. KRIŠTANOVÁ NATALIA / VUKABU, SLOVAKIA
13. LARISA MARIA AVRAM / ARGES, ROMANIA
14. LENCSE PANNA / DMTK
15. LIST CLARA / ISHOEJ, DENMARK
16. LUNGU DENISA / OTOPENI, ROMANIA
17. MACHOVÁ BIANKA / FIGHT CLUB, CZECH REPUBLIC
18. MALOVANIUK VIKTORIIA / UKF, UKRAINE
19. MELIŠOVÁ EMA / DRAP, SLOVAKIA
20. MERMIGKOUSI IOANNA-LEMONIA / MERMIGKOUSIS, GREECE
21. PRŮCHOVÁ ADÉLA / TJK CB, CZECH REPUBLIC
22. RACZKOWSKA WERONIKA / SENSHI, POLAND
23. RYCHLÁ ELIŠKA / FIGHT CLUB, CZECH REPUBLIC
24. SIELIEMIENIEVA ELINA / UKF, UKRAINE
25. SKURAS AMELIA / GOKKEN, POLAND
26. SZODORAI BIANKA / BVSC-ZUGLÓ
27. TZILIA STYLIANI-ELENI / LAKKOMA, GREECE
28. UDVARI ZSÓFIA / VASAS
29. VÁCLAVÍKOVÁ MICHAELA / DRAP, SLOVAKIA
30. VARGOVA NATALIA / TORASHIRO, SLOVAKIA
31. VILČINSKÁ ANNAMÁRIA / TRSTENÁ, SLOVAKIA
32. VLASÁKOVÁ ADELA / EKONÓM, SLOVAKIA

Kadet Lány Kumite +54kg

1. ÁDÁM ALEXANDRA / ÉVÖGY
2. ADEMI JUSRA / KEIKS, FYR OF MACEDONIA
3. ALEXANDRA MARIA IVAN / ARGES, ROMANIA
4. ANA MARIA FULGA / ARGES, ROMANIA
5. BAKAYOVA ZITA / TORASHIRO, SLOVAKIA
6. BOZHINOSKA MAGDALENA / OLIMPIC, FYR OF MACEDONIA
7. BRZIAKOVÁ DAGMAR / T.L.M., SLOVAKIA
8. CAŇOVÁ KAROLÍNA / DRAP, SLOVAKIA
9. FERRARINI SOFIA / ASD JUDO KARATE, ITALY
10. HORVÁTH SZABINA / BVSC-ZUGLÓ
11. KENNA KELLY / WSKF, IRELAND
12. KISELEVA JELIZAVETA / IPPON, LATVIA
13. KISS VIRÁG / TORIKI
14. KOVÁCS KIARA / KSI
15. KOVÁCS MERCÉDESZ / ÉLETFORRÁS-DO
16. KULIŃSKA WIKTORIA / KAISHO, POLAND
17. KURTANOVIC SALMA / KEIKS, FYR OF MACEDONIA
18. LARSEN SOFIE VIBERG / BUDOSPORTSKARATE, DENMARK
19. LIESKE SANDRA / GOKKEN, POLAND
20. MÉSZÁROS ANDREA / DMTK
21. NAGY BERNADETT / BVSC-ZUGLÓ
22. NAŇOVÁ LAURA / KUMADE, SLOVAKIA
23. OLEINIK MIROSLAVA / O-KAN, UKRAINE
24. OLIZAROWICZ GABRIELA / KAISHO, POLAND
25. OLSEN NICOLINE / ISHOEJ, DENMARK
26. ORAIOPOULOU STAVROULA / MAKC, GREECE
27. OSADCHUK NATALIA / UKF, UKRAINE
28. PAPP RÉKA / BVSC-ZUGLÓ
29. PIGOVÁ EMA / VUKABU, SLOVAKIA
30. POPOVA ALITA / FUDZI, LATVIA
31. ROSTECKÁ EMA / TRIUMPH, SLOVAKIA
32. SIWICKA NATALIA / KAISHO, POLAND
33. SLEVIN RACHEL / WSKF, IRELAND
34. SOUKUPOVÁ BARBORA / FIGHT CLUB, CZECH REPUBLIC
35. SZILÁGYI ZSÓFIA / BUDAÖRS
36. TASKIRAN MELIKE / ISHOEJ, DENMARK
37. VOVK TAISIA / UKF, UKRAINE
38. YAKOVENKO ILONA / LEADER, UKRAINE
39. YATSURA KATSIARYNA / SHITO-RYU BFSC, BELARUS
40. YILDIZ AZRA / ISHOEJ, DENMARK