Junior Férfi Kata

1. ADAMETZ MATEUSZ / BUSHI-DO BYDGOSZCZ /  POLAND
2. BABINSKI BARTLOMIEJ / BUDOKAN WROCŁAW /  POLAND
3. CIEŚLIK SZYMON / LUDOWY ZESPÓŁ SPORTOWY KARATE-DO GŁUBCZYCE /  POLAND
4. GANNON DAVID / WSKF IRELAND /  IRELAND
5. KASPRZYK BARTOSZ / ARASHI LEGNICA /  POLAND
6. KORYCZAN JAKUB / OGÓLNOPOLSKIE STOWARZYSZENIE SHOTOKAN /  POLAND
7. NEDELKOVSKI ALEKSANDAR / KARATE CLUB METALURG /  FYR OF MACEDONIA
8. RASIEWICZ ADAM / BUDOKAN WROCŁAW /  POLAND
9. STERNIŠA NEJC / KARATEKLUB SEKI SV. JERNEJ /  SLOVENIA
10. SUJETOVS EDUARDS / IPPON.LV /  LATVIA
11. SULEJCZAK ŁUKASZ / OGÓLNOPOLSKIE STOWARZYSZENIE SHOTOKAN /  POLAND

Junior Férfi Kumite -55kg

1. ADAMETZ MATEUSZ / BUSHIDO, POLAND
2. ANGHEL GABRIEL ALEXANDRU / OTOPENI, ROMANIA
3. BIADAŁA KACPER / KUZI SPORT, POLAND
4. BURCEA REMUS / COBRA, ROMANIA
5. CSORBA EDE / MTK
6. DRÁBEK MARTIN / ÚSTÍ N. LABEM, CZECH REPUBLIC
7. HOTSULIAK OLEKSII / UKF, UKRAINE
8. JANCZEWSKI MICHAŁ / OLIMP ŁÓDŹ, POLAND
9. KHOMENKO OLEKSIY / UKF, UKRAINE
10. KOSTYUKOV DMYTRO / FORTIS, UKRAINE
11. LAHUTIN MARK / NORVEN, UKRAINE
12. LIASHENKO MYKYTA / NORVEN, UKRAINE
13. LOBANOV SAVELIY / UKF, UKRAINE
14. LUCA KEVIN / ZANSHIN, ROMANIA
15. MIKOŁAJCZAK OLIWIER / KUZI SPORT, POLAND
16. MILOSERDNIY ALEKSANDR / LEGION, UKRAINE
17. NIKITA ORLOVS / IPPON, LATVIA
18. PAPP CSONGOR / NÓVA
19. SMILKOVSKI STOLE / OLIMPIC, FYR OF MACEDONIA
20. SMOLA DOMINIK / PISEK, CZECH REPUBLIC
21. ŚWITALSKI DOMINIK / SENSHI, POLAND
22. SZŐKE BALAMBÉR / HKSE
23. SZÖLLŐSI PATRIK / MTK
24. TVRDOŇ ANDREJ / SSK BA, SLOVAKIA
25. VASILE GEORGE / OTOPENI, ROMANIA
26. VERAS LUAN / VERAS ACADEMY, ENGLAND
27. YANOVSKYY DAVYD / LEGION, UKRAINE

Junior Férfi Kumite -61kg

1. ALBERT IONUT MOLOCENIUC / ARGES, ROMANIA
2. ANDRYEYEV KONSTYANTIN / SSK BA, SLOVAKIA
3. BARTCZAK BARTŁOMIEJ / KUZI SPORT, POLAND
4. BÉRES BOTOND / BVSC-ZUGLÓ
5. BOTOS BOTOND / KOROIBOSZ
6. CATALIN MARIAN GEORGESCU / ARGES, ROMANIA
7. CHERNIAIEV OLEKSANDR / NORVEN, UKRAINE
8. CSÖPPÜ BENCE / SPORTING BUDO
9. DEMSKÝ ĽUBOMÍR / VUKABU, SLOVAKIA
10. DURAKOVIC UBEJD / KEIKS, FYR OF MACEDONIA
11. DZIEKOŃSKI DAWID / KAISHO, POLAND
12. GAIDUKS LEONS / R. SADIKOV, LATVIA
13. HAAG RICKY / SHOKAIDO, SWEDEN
14. HAUSER IGOR / IGLOW, SLOVAKIA
15. IONESCU RADU / ARGES, ROMANIA
16. JANKAUSKS EMILS / SALASPILS, LATVIA
17. JURÍK MATEJ / FARMEX, SLOVAKIA
18. KACZMAREK HUBERT / KUZI SPORT, POLAND
19. KIRALY PAL / UTE
20. KISZKO JAKUB / BIALOSTOCKI, POLAND
21. KONSTANTIN VELIKSAR / LEGION, UKRAINE
22. KÜHNEL OLIVER / WALSERFELD, AUSTRIA
23. KYNDE BONDERGAARD JESPER / BUDOSPORTSKARATE, DENMARK
24. LENGYEL BÁLINT / BVSC-ZUGLÓ
25. MASLAKOU MAKSIM / BKF, BELARUS
26. MELENTIEV OSTAP / UKF, UKRAINE
27. PATAKI BENCE / TEMPO
28. RUMIANTSEV NIKITA / UKF, UKRAINE
29. SEREDA ARTEM / FORTIS, UKRAINE
30. SHKILKAVYI BOGDAN / UKF, UKRAINE
31. SHYLONOSOV MYKYTA / NORVEN, UKRAINE
32. SINDEL MÁRK / SZARVAS
33. SLOTA JAKUB / BUDOKAN, POLAND
34. SOBOTA KEVIN / BUSHIDO, POLAND
35. STEPANOVS ARTURS / R. SADIKOV, LATVIA
36. ŠTETINA JAKUB / SPARTAK MYJAVA, SLOVAKIA
37. STOJANOVSKI CHRISTIAN / OLIMPIC, FYR OF MACEDONIA
38. SUSANU ALEXANDRU / OTOPENI, ROMANIA
39. SUSZKA DOMINIK / KUZI SPORT, POLAND
40. TINAVSKÝ JÁCHYM / FIGHT CLUB, CZECH REPUBLIC
41. VESELI FAXIK / OLIMPIC, FYR OF MACEDONIA
42. VON PLATEN AUGUST / SPD, DENMARK

Junior Férfi Kumite -68kg

1. ASKUNTOWICZ KACPER / I.K.K.U., IRELAND
2. BENEA LAURENTIU / SHOGONUL, ROMANIA
3. BILLÉDI GERGŐ / NÓVA
4. BOROVYK BOGDAN / UKF, UKRAINE
5. DEME BÁLINT / MTK
6. DOKA BENCE / UTE
7. DUMITRU LAURENTIU CATRINESCU / ARGES, ROMANIA
8. DZENDZELIUK STANISLAV / UKF, UKRAINE
9. EREMENKO GLEB / RED DRAGON, CZECH REPUBLIC
10. GACA ADAM / YAMABUSHI, POLAND
11. GERÉD-KIRÁLY TAMÁS / VASAS
12. GOLUB TIAGO / BUDO, ESTONIA
13. GRELA RAFAL / BUDOKAN, POLAND
14. GUDEL DARIUSZ / KAISHO, POLAND
15. HONING GAVRILO BUDA / BVSC-ZUGLÓ
16. HORVÁTH CHRISTOPHER / TAIYÓ, SLOVAKIA
17. HRYNIEWSKI KAMIL / KAISHO, POLAND
18. IORDANOPOULOS PAVLOS / BUDOKAN, GREECE
19. JENSEN OLIVER / ISHOEJ, DENMARK
20. JERMOLAJEVS ARTJOMS / R. SADIKOV, LATVIA
21. JURÁK ADAM / STARÁ ĽUBOVŇA, SLOVAKIA
22. KICHERMAN OLEKSANDR / UKF, UKRAINE
23. KOČANDRLE DOMINIK / FIGHT CLUB, CZECH REPUBLIC
24. KOVÁCS GERGELY / KSI
25. KOWATSCHEW DANIEL / LEISTUNGSZENTRUM, AUSTRIA
26. LÁCHA JAROMÍR / FIGHT CLUB, CZECH REPUBLIC
27. MAMEDOV ANDRII / UKF, UKRAINE
28. MAROŠI DÁVID / SSK BA, SLOVAKIA
29. MATEJKA JÁN / VISION, CZECH REPUBLIC
30. MEMEDI MEVLUD / KEIKS, FYR OF MACEDONIA
31. NETOLICKÝ RADEK / ODDÍL, CZECH REPUBLIC
32. NGUYEN AN HOANG / SPORTING BUDO
33. PANKO YURII / UKF, UKRAINE
34. PÁPAY MARTIN / FARMEX, SLOVAKIA
35. PETROGLOU CHARALAMPOS / BUDOKAN, GREECE
36. PODRÁBSKÝ PETR / ÚSTÍ N. LABEM, CZECH REPUBLIC
37. POPESCU MIHAIL / OTOPENI, ROMANIA
38. SALEEM LUQMAN / YUJO-KAI, DENMARK
39. SIMUN MAREK / SSK BA, SLOVAKIA
40. SINCOVS DANIILS / R. SADIKOV, LATVIA
41. STANISLAVOV DANIIL / UKF, UKRAINE
42. STOHNIJ PATRYK / ARASHI, POLAND
43. SVINARSKI MARIO / OLIMPIC, FYR OF MACEDONIA
44. SZABÓ GYULA MÁTÉ / KSI
45. SZALEWSKI KRZYSZTOF / BUDOKAN, POLAND
46. SZEWCZYK KRZYSZTOF / OLIMP ŁÓDŹ, POLAND
47. TARSOLY TAMÁS / MTK
48. TOKARENKO VLADYSLAV / FORTIS, UKRAINE
49. TUZ ŁUKASZ / KAISHO, POLAND
50. VAKARELOV RADOSLAV / RONIN11, BULGARIA
51. VATAN KYRYLO / UKF, UKRAINE
52. ZAFEIROPOULOS PANAGIOTIS / BUDOKAN, GREECE

Junior Férfi Kumite -76kg

1. BAGITA DANIEL / FARMEX, SLOVAKIA
2. BEDNÁŘ MARTIN / FIGHT CLUB, CZECH REPUBLIC
3. ČELA ARIS NIKOLAS / MŠK ŽIAR, SLOVAKIA
4. ČERNÍK FILIP / TJ SADSKÁ, CZECH REPUBLIC
5. CZARNECKI KACPER / GOKKEN, POLAND
6. FALUSI MARCELL / UTE
7. FÖLDI MILÁN / ÉMSKE
8. GAMA KAROL / SSK, SLOVAKIA
9. IOANNOU CHRISTOS / MARNEROS, CYPRUS
10. KAPDEBO BOTOND / BVSC-ZUGLÓ
11. KOSTOV DARKO / OLIMPIC, FYR OF MACEDONIA
12. KOZIOŁ JAROSŁAW / OLIMP ŁÓDŹ, POLAND
13. KRAMMER KRISZTIÁN / GANKAKU
14. KRAVVARITIS GEORGIOS / MERMIGKOUSIS, GREECE
15. KÜHNEL PHILIPP / WALSERFELD, AUSTRIA
16. MAŁACHOWSKI KRZYSZTOF / SAKURA, POLAND
17. MATEJKA JAKUB / VISION, CZECH REPUBLIC
18. MICHALSKI KRZYSZTOF / YAMABUSHI, POLAND
19. MISHACKOVSKI IVO / METALURG, FYR OF MACEDONIA
20. MOROZOVS MARATS / SALASPILS, LATVIA
21. MUAREM FEIM / KEIKS, FYR OF MACEDONIA
22. PAVLÁK MAREK / FARMEX, SLOVAKIA
23. PINTÉR DÁNIEL / BUDO FIGHT
24. SAREVSKI DAVID / METALURG, FYR OF MACEDONIA
25. SCHREIBER ÁDÁM / SPORTING BUDO
26. SCHWARTZ RÓBERT / VUKABU, SLOVAKIA
27. ŠEBÖK PATRIK / FARMEX, SLOVAKIA
28. SOKOLOV NIKITA / BUDO, ESTONIA
29. STEFAN DUMITRESCU / ARGES, ROMANIA
30. TÁLAS BENDEGÚZ / SZARVAS
31. TATU MIHAI / OTOPENI, ROMANIA
32. TODOROV SVETISLAV / N.Y. SHIELD, BULGARIA
33. VANKA ZDENKO / MŠK ŽIAR, SLOVAKIA
34. VOGT KACPER / PLESZEW, POLAND
35. VUGRINECZ ATTILA / TORIKI
36. WACHOWSKI DOMINIK / YAMABUSHI, POLAND
37. WHEELDON SAM / WSKF, IRELAND
38. ZAPLITNYY ANDRIY / LEADER, UKRAINE

Junior Férfi Kumite +76kg

1. ALFANI LEONARDO / BUDOKAN, ITALY
2. AVAKIMOV ROBERT / RNT, RUSSIAN FEDERATION
3. BENDTSEN MADS MAINZ / BUDOSPORTSKARATE, DENMARK
4. CHERNOV DMITRIY / NORVEN, UKRAINE
5. DOLENIAN MYKOLA / LEADER, UKRAINE
6. ELES BENCE / YAKUZA, ROMANIA
7. FEJÉR BENJÁMIN / GANZ-KESJÁR
8. FRANKÓ DÁNIEL / SZARVAS
9. KISIALIOU ARSENI / VITEBSKAJA OBLAST, BELARUS
10. KLOBASA ALEKS / SEKI SV. JERNEJ, SLOVENIA
11. KÓSA TOMÁŠ / DUKLA, SLOVAKIA
12. MOGYORÓSI BÁLINT / TŰZMADÁR
13. OZOLS RAITIS / SALASPILS, LATVIA
14. PONGÓ KRISZTIÁN / NIHON
15. SOBKOWIAK DAWID / PLESZEW, POLAND
16. SOTNIKOV ANDRII / UKF, UKRAINE
17. STADNICHENKO OLEG / IPPON, UKRAINE
18. SZABÓ KRISTIÁN / KACHI, SLOVAKIA

Junior Női Kata

1. AMATO CAROLINA / CS ESERCITO /  ITALY
2. ANTONOVA NADIA / CLUB KARATE O-KAN /  UKRAINE
3. DZIEDZIC NINA / BUSHI-DO BYDGOSZCZ /  POLAND
4. GANZITTI NIA / KARATEKLUB SEKI SV. JERNEJ /  SLOVENIA
5. MICHALICOVA NICOLE / NIDOSHINKAN DOJO /  CZECH REPUBLIC
6. PUGACHOVA KRISTINA / CLUB KARATE O-KAN /  UKRAINE
7. SCHMIEDOVÁ MICHAELA / KARATE KLUB ŠIN - MU HODONÍN /  CZECH REPUBLIC
8. YAKUBCHAK KSENIIA / CLUB KARATE O-KAN /  UKRAINE

Junior Női Kumite -48kg

1. ANDRIEIEVA VALERIIA / TAIKAN, UKRAINE
2. KLACSÁN KINGA / KONO
3. KONÁŠOVÁ VERONIKA / ÚSTÍ N. LABEM, CZECH REPUBLIC
4. KVĚTOŇOVÁ ANDREA / TJK CB, CZECH REPUBLIC
5. LAZIN RYBANNA / SATU-MARE, ROMANIA
6. MADALINA GABRIELA RIZEA / ARGES, ROMANIA
7. MUIZNIECE MARIJA LUIZE / IPPON, LATVIA
8. SCHLETTOVÁ DIANA / RAPID, SLOVAKIA
9. SHEKHADEKH NATALIA / TAIKAN, UKRAINE
10. ŠIMČÍKOVÁ KRISTÍNA / VUKABU, SLOVAKIA
11. STANCIU DENISA ANDREEA / OTOPENI, ROMANIA

Junior Női Kumite -53kg

1. ANTONOVA NADIA / O-KAN, UKRAINE
2. ASKUNTOWICZ KAROLINA / I.K.K.U., IRELAND
3. CHOBOTOVÁ TEREZA / ÚSTÍ N. LABEM, CZECH REPUBLIC
4. CUTRINO SOFIA / BUDOKAN, ITALY
5. HUSÁKOVÁ LAURA MAGDALENA / ÚSTÍ N. LABEM, CZECH REPUBLIC
6. ILANKOVIC ALEKSANDRA / MTK
7. KARÁCSONY VANDA / TŰZMADÁR
8. KOTRUCHOVÁ TEREZIA / CMK BB, SLOVAKIA
9. KROŠLÁKOVÁ MONIKA / KUMADE, SLOVAKIA
10. KUZIOŁA NATALIA / SENSHI, POLAND
11. LAPKA PATRYCJA / HARASUTO, POLAND
12. LARISA MARIA AVRAM / ARGES, ROMANIA
13. LUNGU DENISA / OTOPENI, ROMANIA
14. MACHOVÁ BIANKA / FIGHT CLUB, CZECH REPUBLIC
15. MILEVA MARIJA / OLIMPIC, FYR OF MACEDONIA
16. MOLNÁR ZITA / DMTK
17. OREILLY JESSIE / I.K.K.U., IRELAND
18. OROURKE SHAUNA / I.K.K.U., IRELAND
19. OSIEJEWSKA ZOFIA / BUDOKAN, POLAND
20. PETROVIČOVÁ LAURA / CMK BB, SLOVAKIA
21. PETROVSKA MARIJA / METALURG, FYR OF MACEDONIA
22. PLASZCZYK MARCELINA / ARASHI, POLAND
23. PRŮCHOVÁ ADÉLA / TJK CB, CZECH REPUBLIC
24. RAJČANOVÁ NATÁLIA / MŠK ŽIAR, SLOVAKIA
25. SHOLOKHOVA OLEKSANDRA / UKF, UKRAINE
26. SIELIEMIENIEVA ELINA / UKF, UKRAINE
27. SOKOŁOWSKA KLAUDIA / KAISHO, POLAND
28. SZODORAI BIANKA / BVSC-ZUGLÓ
29. UDVARI ZSÓFIA / VASAS

Junior Női Kumite -59kg

1. ALEXANDRA MARIA IVAN / ARGES, ROMANIA
2. BARANYI ZSÓFIA / MTK
3. BERKOVÁ NIKOLA / TJK CB, CZECH REPUBLIC
4. BIAŁECKA ANITA / OS SHOTOKAN, POLAND
5. BORBÁS HEDVIG / BUDAÖRS
6. CHERNYSHEVA ANNA / RNT, RUSSIAN FEDERATION
7. CSÁSZÁR CSENGE / BUDAÖRS
8. FERRARINI SOFIA / ASD JUDO KARATE, ITALY
9. GODLEWSKA MAGDALENA / PLESZEW, POLAND
10. JAKAB KATA / NÓVA
11. KENNA KELLY / WSKF, IRELAND
12. KISELEVA JELIZAVETA / IPPON, LATVIA
13. LARSEN SOFIE VIBERG / BUDOSPORTSKARATE, DENMARK
14. LIST CLARA / ISHOEJ, DENMARK
15. LUNDQUIST AAKERMAN SARAH / BSI, DENMARK
16. MICHALEWICZ MARTA / PLESZEW, POLAND
17. NEHILOVÁ MERCEDES / CMK BB, SLOVAKIA
18. OSSIPOVA MARTA / BUDO, ESTONIA
19. PÁLINKÁŠOVÁ LAURA / FARMEX, SLOVAKIA
20. PETROGLOU THEODOSIA / BUDOKAN, GREECE
21. RACHWAŁ KLAUDIA / HARASUTO, POLAND
22. RANCAN SANDRA / GOKKEN, POLAND
23. ROMOCEA DIANA / SHOGONUL, ROMANIA
24. RUBISKA TAMANG / KARATE DO, NEPAL
25. SINCHUKOVSKA SYUZEN / UKF, UKRAINE
26. SZABÓ PETRA / GANKAKU
27. SZALAI LIZA / AC-SINUS SE
28. SZILÁGYI ZSÓFIA / BUDAÖRS
29. VOVK TAISIA / UKF, UKRAINE
30. ZIMNIKOVALOVÁ ZOJA / IGLOW, SLOVAKIA

Junior Női Kumite +59kg

1. ABAKAROVA AISHAT / MOSKVA, RUSSIAN FED.
2. ANA MARIA FULGA / ARGES, ROMANIA
3. BANAT PAULINA / BUDOKAN, POLAND
4. BENKŐ ZSÓFIA / MTK
5. BIL ILONA / UKF, UKRAINE
6. BOODHOO NOÉMI / AC-SINUS SE
7. BOROSAN VERONIKA / UKF, UKRAINE
8. BRYNDZOVÁ MICHAELA / VUKABU, SLOVAKIA
9. DURANSKA WERONIKA / HARASUTO, POLAND
10. FAUR NATALIA / SHOGONUL, ROMANIA
11. HALLQVIST NORA / MALAVÉ DO, SWEDEN
12. JELŽOVÁ NINA / MŠK ŽIAR, SLOVAKIA
13. JOVICIC JAZMIN / BVSC-ZUGLÓ
14. KIRSZLING MAŁGORZATA / SAKURA, POLAND
15. KRIVDOVÁ SÁRA / IGLOW, SLOVAKIA
16. KUKK KATRIN / BUDO, ESTONIA
17. LAHE KSENIJA / BUDO, ESTONIA
18. MARINA SAJRA / KEIKS, FYR OF MACEDONIA
19. MÉSZÁROS EMESE / DMTK
20. PAP DOROTTYA / UTE
21. PEKARČÍKOVÁ MONIKA / IGLOW, SLOVAKIA
22. PEVALOVÁ MIROSLAVA / ŽILINA, SLOVAKIA
23. PILLÁROVÁ TATIANA / VUKABU, SLOVAKIA
24. POKORNYI VILLŐ / TORONY
25. ŠÁCHOVÁ MARTINA / TJK CB, CZECH REPUBLIC
26. SADOVSKA KATERYNA / UKF, UKRAINE
27. SMIŽANSKÁ JELENA / RAPID, SLOVAKIA
28. STARBA PATRYCJA / SAKURA, POLAND
29. SZEDŐ LUCA / VASAS
30. TASKIRAN MELIKE / ISHOEJ, DENMARK
31. VONDRŮ VIKTORIE / FIGHT CLUB, CZECH REPUBLIC
32. YILDIZ AZRA / ISHOEJ, DENMARK