U8 Férfi Kata
1. SAMOLIUK STEPAN - (TAY-SEN) UKRAINE
2. HAIDARZHY ILLIA - (UKR) UKRAINE
3. BLAGOEV BORISLAV - (KK KALOYAN) BULGARIA

U8 Férfi Kumite -24 kg
1. DEMETRIOU THEODOROS - (41) CYPRUS
2. TSVYATKOV NIKOLAY - (FIGHTERS-NSA) BULGARIA
3. GREGOR DOMINIK - (HONTONO) HUNGARY

U8 Férfi Kumite +24 kg
1. SZABARI LEVENTE - (KAKUSEI SE) HUNGARY
2. POPOV DANIEL - (BUSHIDO LATVIA 1) LATVIA
3. HAIDARZHY ILLIA - (UKR) UKRAINE

U10 Férfi Kata
1. MAVSAR TADEJ - (SEKI SV. JERNEJ) SLOVENIA
2. KOUPAL MARTIN - (SKKCK) CZECH REPUBLIC
3. ARTUR KRAVCHUK - (UKR) UKRAINE
3. FINGERLAND ALEX - (SSK BA) SLOVAKIA

U10 Férfi Kumite -27 kg
1. SVYRYDOVYCH LEONID - (UKR) UKRAINE
2. FARKHADOV EMIL - (UKR) UKRAINE
3. PETERSEN SIGURD - (BOSATSU) DENMARK
3. ROTAR MATVII - (TAY-SEN) UKRAINE

U10 Férfi Kumite -32 kg
1. KOUPAL MARTIN - (SKKCK) CZECH REPUBLIC
2. MARTEMJANOVS KEVINS - (BUSHIDO LATVIA 1) LATVIA
3. KOVALOV TYMUR - (UKR) UKRAINE
3. STILBA MIHAILS - (BUSHIDO LATVIA 1) LATVIA

U10 Férfi Kumite +32 kg
1. OHREMCUKS KIRILLS - (BKK LAT7) LATVIA
2. FIGA MARTIN - (CMK BB) SLOVAKIA
3. KAŠÍK KOLIN - (TJK CB) CZECH REPUBLIC
3. MARKOV GEORGI - (KK KALOYAN) BULGARIA

U12 Férfi Kata
1. GAILIS KRISTAPS - (BKK LAT7) LATVIA
2. UHUTA DANIILS - (BKK LAT7) LATVIA
3. ILČÍK ADAM - (ŠIN-MU HOD) CZECH REPUBLIC
3. WAWER WOJCIECH - (SONKEI) POLAND

U12 Férfi Kumite -30 kg
1. PÁSZTOR SZABOLCS - (KAKUSEI SE) HUNGARY
2. UHUTA DANIILS - (BKK LAT7) LATVIA
3. KOLEV DENISLAV - (KK KALOYAN) BULGARIA
3. STEFANOV ALEKSANDAR - (FIGHTERS-NSA) BULGARIA

U12 Férfi Kumite -35 kg
1. PANKRATOV ROSTYSLAV - (TAY-SEN) UKRAINE
2. SZŐCS MIKSA - (SPORTINGBUDO) HUNGARY
3. Jarosław Bisewski - (SAKURA) POLAND
3. PIRČÁK RENÉ - (VUKABU) SLOVAKIA

U12 Férfi Kumite -40 kg
1. PÉTER CSIKI CSANÁD - (MTK) HUNGARY
2. STOIMENOV ALEKSANDAR - (RONIN11) BULGARIA
3. ALOSHYN STANISLAV - (TAY-SEN) UKRAINE
3. ANTONIĆ JULIAN - (RKK SUREM) POLAND

U12 Férfi Kumite -45 kg
1. ZAKMANS MARKS - (BKK LAT7) LATVIA
2. STRÁNSKÝ DOMINIK - (TJK CB) CZECH REPUBLIC
3. ILLÉS PÉTER - (KAKUSEI SE) HUNGARY
3. KYSUCKÝ LUKÁŠ - (VUKABU) SLOVAKIA

U12 Férfi Kumite +45 kg
1. MELNYK PLATON - (UKR) UKRAINE
2. MITRÍK RICHARD - (VUKABU) SLOVAKIA
3. RITENIEKS GUSTAVS - (BKK LAT7) LATVIA
3. SLUKIĆ PETAR - (GLOBUS) CROATIA

U14 Férfi Kata
1. RAUSER ADAM - (NIDOSHINKAN) CZECH REPUBLIC
2. LUKÁCS ÁBEL - (MTK) HUNGARY
3. GENDEŠ DAVID - (SSK BA) SLOVAKIA
3. GULYAS GERGELY - (UTE) HUNGARY

U14 Férfi Kumite -40 kg
1. HECKER ARMIN - (UTE) HUNGARY
2. OSVATH AKOS - (UTE) HUNGARY
3. ILCHUK SAVELII - (TAY-SEN) UKRAINE
3. VIECHKANOV MAKSYM - (UKR) UKRAINE

U14 Férfi Kumite -45 kg
1. ENEV MARTIN - (FIGHT-CB) CZECH REPUBLIC
2. BÍNA TADEÁŠ - (FIGHT-CB) CZECH REPUBLIC
3. NAGY LEVENTE - (KSI) HUNGARY
3. SIMON NATANIEL - (UTE) HUNGARY

U14 Férfi Kumite -50 kg
1. MIHOV MARTIN - (RONIN11) BULGARIA
2. DRIK MATVII - (UKR) UKRAINE
3. KOVÁCS GERGELY - (MTK) HUNGARY
3. NIKOLOV ANGEL - (SHIELD - CSKA) BULGARIA

U14 Férfi Kumite -55 kg
1. WOJARSKI WIKTOR - (MOROTE) POLAND
2. WROŃSKI DARIUSZ - (SKK SENSHI) POLAND
3. MARKOWSKI JAN - (SKK SENSHI) POLAND
3. MOKRÁČEK DAMIÁN - (TJK CB) CZECH REPUBLIC

U14 Férfi Kumite +55 kg
1. SZIKSZAI FIDEL BENCE - (BVSC - ZUGLÓ) HUNGARY
2. PARKHOMENKO ARTEM - (UKR) UKRAINE
3. KOCH ADRIAN - (LV-THÜ) GERMANY
3. KOSTELNÝ LUKÁŠ - (REAL TEAM TRENČÍN) SLOVAKIA

Junior Férfi Kata
1. BÁRDOS ÁDÁM - (SPORTINGBUDO) HUNGARY
2. HRCKA ROMAN - (SSK BA) SLOVAKIA
3. IWASZKIEWICZ PIOTR - (BUDOKAN WROCŁAW) POLAND
3. SŮKAL VOJTĚCH - (LFC KARATE) CZECH REPUBLIC

Junior Férfi Kumite -55 kg
1. DOGARU IONUT - (COBRA KARATE) ROMANIA
2. OPAS ALEKSANDER - (BUDOKAN WROCŁAW) POLAND
3. KISS ANDRAS - (UTE) HUNGARY
3. MILSKI KAMIL - (OLIMP ŁÓDŹ) POLAND

Junior Férfi Kumite -61 kg
1. SEČKÁR ŠIMON - (CMK BB) SLOVAKIA
2. GOATA MATEI - (COBRA KARATE) ROMANIA
3. DUDÁS ZSOMBOR - (MTK) HUNGARY
3. KALVANS DENISS - (NIKKO) LATVIA

Junior Férfi Kumite -68 kg
1. DE CHIRICO PAOLO - (KYOHAN) ITALY
2. STEPANOVS ARTURS - (RS KARATE LATVIA) LATVIA
3. OJALA MARKUS - (IMPACT) ESTONIA
3. SZILAGYI BENCE - (HONVÉD-TAKARA ) HUNGARY

Junior Férfi Kumite -76 kg
1. KRISTENSEN NOAH - (DENMARK NT) DENMARK
2. VON PLATEN AUGUST - (DENMARK NT) DENMARK
3. POLIAK JAKUB - (CMK BB) SLOVAKIA
3. PRIEVOZNIK ŠIMON - (SSK BA) SLOVAKIA

Junior Férfi Kumite +76 kg
1. BENKŐ ZSOLT - (MTK) HUNGARY
2. DVORÁK ÁDÁM - (GANZ-KESJÁR KK) HUNGARY
3. KRŽIŠNIK GAL - (LJUBLJANA) SLOVENIA
3. STĘPNIEWSKI ANTONI - (OLIMP ŁÓDŹ) POLAND

kadet Férfi Kata
1. MULLER JURAJ - (KACHI) SLOVAKIA
2. DENIS FILIP - (RAPID) SLOVAKIA
3. ABU WAHIB JONAS - (A.S. WALDKRAIBURG) GERMANY
3. BÉRCZES BOTOND - (JUSTITIA) HUNGARY

kadet Férfi Kumite -52 kg
1. TÓTH ZSOMBOR - (MTK) HUNGARY
2. OBITZ FLORIAN - (GER KF) GERMANY
3. JIBRIL MAKIERE - (KUZI SPORT) POLAND
3. MILSKI KAMIL - (OLIMP ŁÓDŹ) POLAND

kadet Férfi Kumite -57 kg
1. PETERSONS KRISTIANS ANRI - (RS KARATE LATVIA) LATVIA
2. DÉVÉNYI BENCE - (HONVÉD-TAKARA ) HUNGARY
3. CALIFANO EMANUELE - (SHIRAI S. VALENTINO) ITALY
3. TRAYKOV DEAN - (SHIELD - CSKA) BULGARIA

kadet Férfi Kumite -63 kg
1. VAKARELOV VLADISLAV - (RONIN11) BULGARIA
2. STRAHIJA SVEN - (GLOBUS) CROATIA
3. SZINÁK CSABA ZALÁN - (BVSC - ZUGLÓ) HUNGARY
3. ZUNIGA SPAETHE ROBIN MATEO - (GER KF) GERMANY

kadet Férfi Kumite -70 kg
1. OLAJOS MARCELL - (HONVÉD-TAKARA ) HUNGARY
2. BOROVNIK NIK - (VELENJE) SLOVENIA
3. BOLOTSKIHH SAVELI - (BUDO) ESTONIA
3. KOVÁČ SIMON - (CMK BB) SLOVAKIA

kadet Férfi Kumite +70 kg
1. BOHUNICKÝ LUKÁŠ - (RAPID) SLOVAKIA
2. MICHEJLIS KEVIN - (GER KF) GERMANY
3. HOULBERG LUCAS - (SPD) DENMARK
3. KIRYLUK PAWEL - (BKK) POLAND

U21 Férfi Kata
1. HRCKA ROMAN - (SSK BA) SLOVAKIA
2. REBRO MATEJ - (SSK BA) SLOVAKIA
3. BEKE BÁLINT - (KSI) HUNGARY
3. STELCL ADAM - (TJ METROPOL KOSICE) SLOVAKIA

U21 Férfi Kumite -60 kg
1. TAMŠE NIKLAS - (RADENCI) SLOVENIA
2. SZABÓ MARCELL - (KSI) HUNGARY
3. ABILDGAARD RASMUS - (SPD) DENMARK
3. BAMUNDO SALVATORE - (TEAM FIORE) ITALY

U21 Férfi Kumite -67 kg
1. MAROŠI DÁVID - (SSK BA) SLOVAKIA
2. ČERNICKÝ JAKUB - (IGLOW SNV) SLOVAKIA
3. KOČANDRLE DOMINIK - (FIGHT-CB) CZECH REPUBLIC
3. ŽBODÁK TIMOTEJ - (SSK BA) SLOVAKIA

U21 Férfi Kumite -75 kg
1. BOTOS BOTOND - (MTK) HUNGARY
2. STEPANOVS ARTURS - (RS KARATE LATVIA) LATVIA
3. KÜHNEL PHILIPP - (SBG KV) AUSTRIA
3. NIELSEN CHRISTOFFER STOUBY - (DENMARK NT) DENMARK

U21 Férfi Kumite -84 kg
1. DVORÁK ÁDÁM - (GANZ-KESJÁR KK) HUNGARY
2. POLIAK JAKUB - (CMK BB) SLOVAKIA
3. HAUBOLD JANNE - (NS) GERMANY
3. METS MIHKEL - (BUDO) ESTONIA

U21 Férfi Kumite +84 kg
1. GODTHJALP PETERSEN FREDERIK - (DENMARK NT) DENMARK
2. KÓSA TOMÁŠ - (FARMEX) SLOVAKIA
3. FRANKÓ DÁNIEL - (SZARVAS) HUNGARY
3. JERMOLAJEVS ARTJOMS - (RS KARATE LATVIA) LATVIA

Felnőtt Férfi Kata
1. SMOLIGA JULIAN ENRIK - (KKNZ) SLOVAKIA
2. SZOLÁR PAVOL - (BUDOKAN ZOLEN) SLOVAKIA
3. NAGY BOTOND - (UTE) HUNGARY
3. TAMBORLANI MATTEO - (GOJU RYU) CZECH REPUBLIC

Felnőtt Férfi Kumite -60 kg
1. KISS ANDRAS - (UTE) HUNGARY
2. TAMŠE NIKLAS - (RADENCI) SLOVENIA
3. DRÁBEK DAN - (SU ÚSTÍ NAD LAB) CZECH REPUBLIC
3. LIDEGAARD CASPER - (DENMARK NT) DENMARK

Felnőtt Férfi Kumite -67 kg
1. TADISSI MARTIAL - (UTE) HUNGARY
2. BERAK BORAN - (CRO) CROATIA
3. GAIGI ROM - (MTK) HUNGARY
3. SZEGEDI DÖME - (MTK) HUNGARY

Felnőtt Férfi Kumite -75 kg
1. HÁRSPATAKI GÁBOR - (MTK) HUNGARY
2. LARSEN MADS VIBERG - (DENMARK NT) DENMARK
3. NIELSEN CHRISTOFFER STOUBY - (DENMARK NT) DENMARK
3. PODSKLAN DAVID - (FARMEX) SLOVAKIA

Felnőtt Férfi Kumite -84 kg
1. GRILLON KENJI - (A.S. SARCELLES) FRANCE
2. GARIBOVIC ENES - (CRO) CROATIA
3. GYURIK ADI - (RAPID) SLOVAKIA
3. KALABIĆ ALEKSANDAR - (CRO) CROATIA

Felnőtt Férfi Kumite +84 kg
1. CORBALAN MICHEL - (DENMARK NT) DENMARK
2. GODTHJALP PETERSEN CHRISTIAN - (DENMARK NT) DENMARK
3. JOKSIMOVIC STEFAN - (KK ZALEC) SLOVENIA
3. MOLNAR DANIEL - (UTE) HUNGARY

Felnőtt Férfi Kumite Open
1. MOLNAR DANIEL - (UTE) HUNGARY
2. ZIVKOVIC ZVONIMIR - (CRO) CROATIA
3. GARIBOVIC ENES - (CRO) CROATIA
3. PLAKSIENKO ALEKSANDR - (UKR) UKRAINE

Felnőtt Férfi Kumite Csapat
1. A.A.S.S. KARATE SARCELLES (BENDIAB, GARI, GRILLON, TONG TONG) - (A.S. SARCELLES) FRANCE
2. CROATIA 1 (BERAK, GARIBOVIC, MRVICIC, TOMLJANOVIC) - (CRO) CROATIA
3. SLOVAK NATIONAL TEAM1 (SLOVAKIA, SLOVAKIA, SLOVAKIA) - (SVK NT) SLOVAKIA
3. SLOVAK NATIONAL TEAM2 (SLOVAKIA, SLOVAKIA, SLOVAKIA) - (SVK NT) SLOVAKIA

U8 Női Kumite -22 kg
1. STUŠKOVÁ ZIVA - (SSK BA) SLOVAKIA

U10 Női Kata
1. BARANYI ZSÓFI - (DYNAMIC KSE) HUNGARY
2. HUSZÁR BIANKA - (JUSTITIA) HUNGARY
3. KOSTOVA KALINA - (KK KALOYAN) BULGARIA
3. YORDANOVA ANDREA - (KK KALOYAN) BULGARIA

U10 Női Kumite -30 kg
1. BÍROVÁ EMMA - (FARMEX) SLOVAKIA
2. PACURARU CANUTOIU MARIA ELENA - (COBRA KARATE) ROMANIA
3. SAVVIDOU ANNA MARIA - (41) CYPRUS
3. ZEBEGÉNYI NIKÉ - (BVSC - ZUGLÓ) HUNGARY

U10 Női Kumite +30 kg
1. INKOVSKA VIKTORIA - (FIGHTERS-NSA) BULGARIA
2. ROGULE KIMA - (BKK LAT7) LATVIA
3. KELEMEN ANDREEA - (COBRA KARATE) ROMANIA

U12 Női Kata
1. MAVSAR TAJDA - (SEKI SV. JERNEJ) SLOVENIA
2. SULU KARINA MIHAELA - (RAPIDKARATE) ROMANIA
3. BENKŐ SZONJA LOLA - (MTK) HUNGARY
3. KIŠŠKOVÁ KAROLÍNA - (SHIHAN POPRAD) SLOVAKIA

U12 Női Kumite -30 kg
1. JEVŠENAK ALINA - (OPLOTNICA) SLOVENIA
2. FAZAKAS ADRIENN - (MTK) HUNGARY
3. URIAN RALUCA MARIA - (COBRA KARATE) ROMANIA

U12 Női Kumite -35 kg
1. GAŠPAROVÁ JESSICA - (MUGEN) SLOVAKIA
2. ANTAL GRÉTA - (MTK) HUNGARY
3. CHRASTINOVÁ KLÁRA - (MUGEN) SLOVAKIA
3. JEVŠENAK ALINA - (OPLOTNICA) SLOVENIA

U12 Női Kumite -40 kg
1. PANIĆ PAULA - (KK IPON ZAGREB) CROATIA
2. BALANESCU IOANA - (COBRA KARATE) ROMANIA
3. KÁMÁNY OLÍVIA - (HONVÉD-TAKARA ) HUNGARY
3. SULU KARINA MIHAELA - (RAPIDKARATE) ROMANIA

U12 Női Kumite +40 kg
1. BATH HANNAH - (SPD) DENMARK
2. SPYCHALSKA MAŁGORZATA - (BIOFEED-BONUS KT) POLAND
3. BASHTOVA KATERYNA - (UKR) UKRAINE
3. SVENTYTSKA VERONIKA - (UKR) UKRAINE

U14 Női Kata
1. GRZNÁROVÁ MICHELLE - (REAL TEAM TRENČÍN) SLOVAKIA
2. PREDANOCY LINDA - (EKONÓM) SLOVAKIA
3. BORISOVÁ VANESSA - (SLOVSPORT TRNAVA) SLOVAKIA
3. SZILÁGYI EMMA - (KSI) HUNGARY

U14 Női Kumite -42 kg
1. BASHTOVA KATERYNA - (UKR) UKRAINE
2. KOLANOWSKA MAJA - (PKK PLESZEW) POLAND
3. SMOLČIĆ TIA - (TUSKANACZG) CROATIA
3. VALENČAK NELI - (OPLOTNICA) SLOVENIA

U14 Női Kumite -47 kg
1. DALNOKI SZOFI - (MTK) HUNGARY
2. BARANOVA ULIANA - (UKR) UKRAINE
3. ONDRKÁLOVÁ VANESA - (MUGEN) SLOVAKIA
3. TÖRÖK PANKA - (MTK) HUNGARY

U14 Női Kumite +47 kg
1. POULSEN NATHALIE - (I.K.K) DENMARK
2. CHRASTINOVÁ PETRA - (MUGEN) SLOVAKIA
3. BERTALAN NIKOLETT - (SHITOKAI) HUNGARY
3. NISS-HENRIKSEN CECILIE - (SPD) DENMARK

Junior Női Kata
1. VACHOUTOVÁ BARBORA - (SKP PISEK) CZECH REPUBLIC
2. KUTIJA ALJA - (ROGAŠKA) SLOVENIA
3. KIRSCHNEROVÁ ALICE-JANA - (BUDO KAN) CZECH REPUBLIC
3. ONDROUŠKOVÁ AMÁLIE - (OSTRAVA) CZECH REPUBLIC

Junior Női Kumite -48 kg
1. LINTZ ALEXANDRA - (UTE) HUNGARY
2. MRÁZOVÁ LUCIA - (EKONÓM) SLOVAKIA
3. KVĚTOŇOVÁ ANDREA - (TJK CB) CZECH REPUBLIC
3. NASTAS PATRICIA - (RAPIDKARATE) ROMANIA

Junior Női Kumite -53 kg
1. DAVIDOVA ALEKSANDRA - (NIKKO) LATVIA
2. VITÁLYOS ESZTER - (MTK) HUNGARY
3. KVASNICOVA NINA - (KKTORNR) SLOVAKIA
3. VLASÁKOVÁ ADELA - (EKONÓM) SLOVAKIA

Junior Női Kumite -59 kg
1. LAHI GENTA - (DENMARK NT) DENMARK
2. DELBONO NICOLE - (KARATE NAKAYAMA) ITALY
3. ABILDGAARD SARAH - (SPD) DENMARK
3. HELFEROVÁ VERONIKA - (FARMEX) SLOVAKIA

Junior Női Kumite +59 kg
1. FLEISCHER DÓRA - (MTK) HUNGARY
2. MÓDOS KATALIN - (PBSKC) HUNGARY
3. COMAN MARIA CRISTINA - (DINAMO BUCURESTI) ROMANIA
3. DANISZEWSKA JULIA - (SONKEI) POLAND

Kadet Női Kata
1. KIRSCHNEROVÁ ALICE-JANA - (BUDO KAN) CZECH REPUBLIC
2. TAKÁCS ESZTER - (DYNAMIC KSE) HUNGARY
3. FODOR AMIRA - (KSI) HUNGARY
3. WYSOCKA EMILIA - (BUDOKAN WROCŁAW) POLAND

Kadet Női Kumite -47 kg
1. LIPPERT SARA - (DENMARK NT) DENMARK
2. JALOWICZOROVÁ VERONIKA - (VUKABU) SLOVAKIA
3. HECKER BOJANA - (UTE) HUNGARY
3. LEGITTIMO LUDOVICA - (SHIRAI S. VALENTINO) ITALY

Kadet Női Kumite -54 kg
1. ŠNÍREROVÁ SIMONA - (CMK BB) SLOVAKIA
2. WOLF ALEXANDRA - (GER KF) GERMANY
3. BUS ALIZ - (UTE) HUNGARY
3. KWIDZIŃSKA OLIWIA - (KS GOKKEN) POLAND

Kadet Női Kumite +54 kg
1. DESIDERIO ANNA PIA - (SHIRAI S. VALENTINO) ITALY
2. ABILDGAARD SARAH - (SPD) DENMARK
3. BOGDAN PANNA - (UTE) HUNGARY
3. LOYAL LILI - (UTE) HUNGARY

U21 Női Kata
1. CESAR PIA - (VELENJE) SLOVENIA
2. VLAI JESSICA - (A.S. WALDKRAIBURG) GERMANY
3. SABOVA DOMINIKA - (GOJU RYU) CZECH REPUBLIC
3. TÓTH VANDA - (JUSTITIA) HUNGARY

U21 Női Kumite -50 kg
1. JAKUBOVICS DALMA - (MTK) HUNGARY
2. PRŮCHOVÁ ADÉLA - (TJK CB) CZECH REPUBLIC
3. ĐAKOVIĆ LARA - (MAWASHI) SLOVENIA
3. MOLGORA LUCREZIA ANGELICA - (KARATE NAKAYAMA) ITALY

U21 Női Kumite -55 kg
1. BARANYI ZSÓFIA - (MTK) HUNGARY
2. LEVACHER TYLLA - (A.S. SARCELLES) FRANCE
3. KOULOURIDOU PANAGIOTA - (A.S. PERIKLIS) GREECE
3. UDVARI ZSÓFIA - (VASAS) HUNGARY

U21 Női Kumite -61 kg
1. ILANKOVIC ALEKSANDRA - (MTK) HUNGARY
2. POPOVA ALITA - (FUDZI SK) LATVIA
3. DEBELJAK HANA - (LJUBLJANA) SLOVENIA
3. MANCINELLI SYRIA - (CS ESERCITO) ITALY

U21 Női Kumite -68 kg
1. MOLNAR ELIZABETA - (LJUBLJANA) SLOVENIA
2. SIELIEMIENIEVA ELINA - (UKR) UKRAINE
3. LEHTONEN ELINA - (EKS) FINLAND

U21 Női Kumite +68 kg
1. PAP DOROTTYA - (UTE) HUNGARY
2. ŠÁCHOVÁ MARTINA - (TJK CB) CZECH REPUBLIC
3. KJARSGAARD SACHA - (GREVE) DENMARK
3. LÜCKE AMELIE - (LV-THÜ) GERMANY

Felnőtt Női Kata
1. MIŠKOVÁ VERONIKA - (BUDO KAN) CZECH REPUBLIC
2. STERCK LAURA - (MTK) HUNGARY
3. BALCIAROVÁ DOROTA - (FARMEX) SLOVAKIA
3. WIENINGER KRISTIN - (LZKNÖ) AUSTRIA

Felnőtt Női Kumite -50 kg
1. KOVAČIKOVÁ LUCIA - (CMK BB) SLOVAKIA
2. MOLNAR REKA - (UTE) HUNGARY
3. KLEMENT KÁRMEN - (VASAS) HUNGARY
3. PEHAR JELENA - (CRO) CROATIA

Felnőtt Női Kumite -55 kg
1. HABERL BARBARA - (TRBOVLJE) SLOVENIA
2. WARLING JENNY - (KC WALFER) LUXEMBOURG
3. KUKLOVÁ HANA - (SSK BA) SLOVAKIA
3. MUIZNIECE MARIJA LUIZE - (IPPON.LV) LATVIA

Felnőtt Női Kumite -61 kg
1. ILANKOVIC ALEKSANDRA - (MTK) HUNGARY
2. SUCHANKOVA INGRIDA - (EKONÓM) SLOVAKIA
3. MANCINELLI SYRIA - (CS ESERCITO) ITALY
3. TOPALOVIC LEJLA - (WELS) AUSTRIA

Felnőtt Női Kumite -68 kg
1. SIELIEMIENIEVA ELINA - (UKR) UKRAINE
2. KOPÚŇOVÁ MIROSLAVA - (MUGEN) SLOVAKIA
3. PICHLER JULIA - (WELS) AUSTRIA
3. VUKOVIC MARINA - (SBG KV) AUSTRIA

Felnőtt Női Kumite +68 kg
1. ŠÁCHOVÁ MARTINA - (TJK CB) CZECH REPUBLIC
2. KEINÄNEN TITTA - (EKS) FINLAND
3. PAP DOROTTYA - (UTE) HUNGARY
3. TATÁROVÁ DOMINIKA - (CMK BB) SLOVAKIA

Felnőtt Női Kumite Open
1. RISTIC TJASA - (KRANJ SLO) SLOVENIA
2. LENARD ANA - (CRO) CROATIA
3. BEĆIROVIĆ SADEA - (CRO) CROATIA
3. SUCHANKOVA INGRIDA - (EKONÓM) SLOVAKIA

Felnőtt Női Kumite Csapat
1. SLOVAK NATIONAL TEAM3 () - (SVK NT) SLOVAKIA
2. SLOVAK NATIONAL TEAM1 - (SVK NT) SLOVAKIA
3. CROATIA 2 (BEĆIROVIĆ, HASANI, ČATLAK) - (CRO) CROATIA
3. FINLAND - FINLAND NT