U8 Fiú Kata
1. KRYLOVSKYI YURIY - LEGION UKRAINE
2. DORONYUK ROMAN - O-KAN UKRAINE
3. KHOLODNIAK YEHOR - O-KAN UKRAINE
3. NIKOLOV NIKOLA - BNKF BULGARIA

U8 Fiú Kumite -24 kg
1. KHOLODNIAK YEHOR - O-KAN UKRAINE
2. ILIYA CHUYKIN - LEGION UKRAINE
3. DENYS KOVALCHUK - PHOENIX UKRAINE
3. VASYLENKO VLADYSLAV - UKR UKRAINE

U8 Fiú Kumite +24 kg
1. BOLDIN ARTEM - IVANOVSKAJA RUSSIAN FED.
2. KONONOV MAKSIM - LEGION UKRAINE
3. KALINO KIRILL - LEGION UKRAINE
3. KRYLOVSKYI YURIY - LEGION UKRAINE

U10 Fiú Kata
1. TATARYN NAZAR - UKR UKRAINE
2. David Koval - SSK BA SLOVAKIA
3. ERHARDT TRULS - ELIT SWEDEN
3. KONONENKO MYKHAILO - UKR UKRAINE

U10 Fiú Kumite -27 kg
1. FARKAŠ SAMUEL - VUKABU SLOVAKIA
2. LESENKOV ANDREJ - BUSHIDO LATVIA
3. KHOROSHMANENKO ANDRIY - IPPON UKRAINE
3. SOROKA DEONISII - UKR UKRAINE

U10 Fiú Kumite -32 kg
1. Hetesi Balázs - VASAS
2. Péter-Csiki Csanád - MTK
3. ALEKSIEV MARTIN - BNKF BULGARIA
3. SAVCHENKO KIRILL - LEGION UKRAINE

U10 Fiú Kumite +32 kg
1. HANDZHIEV BORIS - BNKF BULGARIA
2. KONONENKO MYKHAILO - UKR UKRAINE
3. Igarelu Victor - PETROSANI ROMANIA
3. TROITSKIY MIHAIL - LEGION UKRAINE

U12 Fiú Kata
1. KUKIĆ IVAN - ALFA CROATIA
2. BÍNA TADEÁŠ - FIGHT-CB CZECH RP.
3. RAUŠER ADAM - KROMĚŘÍŽ CZECH RP.
3. ŠŤÁHLAVSKÝ DAVID - RED DRAGON CZECH RP.

U12 Fiú Kumite -30 kg
1. Galiger Szilárd - MTK
2. TATAROVSKIY ARTEM - LEGION UKRAINE
3. BENE-GILANYI BENEDEK - UTE
3. PHELAN SEAN - WSKF IRELAND

U12 Fiú Kumite -35 kg
1. NEAGU-BARZAN ALEXANDRE - OTOPENI ROMANIA
2. POBEREZHNIY YEGOR - LEGION UKRAINE
3. MIHOV MARTIN - BNKF BULGARIA
3. ZEMSKOV NIKITA - IVANOVSKAJA RUSSIAN FED.

U12 Fiú Kumite -40 kg
1. SHUMOVICH MIHAIL - LEGION UKRAINE
2. CRISTEA DAVID FLORIN - COBRA ROMANIA
3. Prannychuk Nazar - LEADER UKRAINE
3. SOBOLIEV IEGOR - LEGION UKRAINE

U12 Fiú Kumite -45 kg
1. IONASCU EDUARD - OTOPENI ROMANIA
2. KRAJŇÁK MATEJ - VUKABU SLOVAKIA
3. Gela Kiria - LEADER UKRAINE
3. KINASH YAROSLAV - UKR UKRAINE

U12 Fiú Kumite +45 kg
1. MATSERUK OLEKSANDR - IPPON UKRAINE
2. Sochikan Oleg - LEADER UKRAINE
3. FERRARINI FRANCESCO - ASD JK ITALY
3. KOSTIUKOV TYMUR - UKR UKRAINE

U14 Fiú Kata
1. VU ANTHONY - KATRINEHOLM SWEDEN
2. FUSCAGNI ALEX - BUSHIDO ITALY
3. BÉRCZES BOTOND - JUSTITIA
3. MODI NICOLAS - SHOGUNUL ROMANIA

U14 Fiú Kumite -40 kg
1. Tóth Máté - MTK
2. WOJCIECHOWSKI KACPER - CHAMPION POLAND
3. SOKOLOV IVAN - IVANOVSKAJA RUSSIAN FED.
3. Tóth Zsombor - MTK

U14 Fiú Kumite -45 kg
1. Fischer Bálint - MTK
2. KOŁODZIEJCZAK PRZEMYSŁAW - OLIMP ŁÓDŹ POLAND
3. IVANOV VELIN - BNKF BULGARIA
3. MODI NICOLAS - SHOGUNUL ROMANIA

U14 Fiú Kumite -50 kg
1. CHERNENKO KONSTANTIN - UKR UKRAINE
2. PETERSONS KRISTIANS ANRI - SADIKOV LATVIA
3. Badak Balázs - MTK
3. Guthy Koppány - MTK

U14 Fiú Kumite -55 kg
1. MANEA SILVIU ALEXANDRU - COBRA ROMANIA
2. BABICH DANIIL - LEGION UKRAINE
3. TURAZ LENNY - FARMEX SLOVAKIA
3. ZHAVZHAROV ILLIA - UKR UKRAINE

U14 Fiú Kumite +55 kg
1. STĘPNIEWSKI ANTONI - OLIMP ŁÓDŹ POLAND
2. GRIGORASHENKO MYKYTA - NIKA UKRAINE
3. BORYS OLEKSANDR - UNION UKRAINE
3. NEAG ANDREI CIPRIAN - GOLDEN ROMANIA

Junior Férfi Kata
1. RELIC MATIJA - CRO CROATIA
2. ŠTELCL ADAM - VUKABU SLOVAKIA
3. BEKE BÁLINT - KSI
3. Mérő Bálint - VASAS

Junior Férfi Kumite -55 kg
1. FILIPOV NIKITA - UKR UKRAINE
2. CHRISTENSEN MADS - NTD DENMARK
3. BUCHHOLZ MICHEL - LV SAH GERMANY
3. HUSEYNOV SULTAN - NKF AZERBAIJAN

Junior Férfi Kumite -61 kg
1. MAMMADLI HUSEYN - NKF AZERBAIJAN
2. GAIDUKS LEONS - SADIKOV LATVIA
3. KJARBOL MARCUS - NTD DENMARK
3. SZABÓ MARCELL - KSI

Junior Férfi Kumite -68 kg
1. BOSKOVIC BOJAN - OMLADINAC MONTENEGRO
2. SVINARSKI MARIO - OLYMPIK N. MACEDONIA
3. VON PLATEN AUGUST - NTD DENMARK
3. YAGUBOV TALE - NKF AZERBAIJAN

Junior Férfi Kumite -76 kg
1. KRAVCHUK DANYLO - UKR UKRAINE
2. KALABIC ALEKSANDAR - CRO CROATIA
3. BABAJEV MADRID - BUDO ESTONIA
3. KRISTENSEN NOAH - NTD DENMARK

Junior Férfi Kumite +76 kg
1. JANOVČÍK MAROŠ - IGLOW SLOVAKIA
2. Dvorák Ádám - GANZ-KESJÁR
3. BUGAIOV MAKSYM - UKR UKRAINE
3. SOBKOWIAK DAWID - PLESZEW POLAND

Kadet Férfi Kata
1. FEDOROV YAROSLAV - UKR UKRAINE
2. REBRO MATEJ - SSK BA SLOVAKIA
3. HRCKA ROMAN - SSK BA SLOVAKIA
3. PREDA LUCA - SHOGUNUL ROMANIA

Kadet Férfi Kumite -52 kg
1. ÖZDEMIR MUHAMMED - GKF GERMANY
2. SHVEDA VLADISLAV - UKR UKRAINE
3. KOSTOV BOJAN - OLYMPIK N. MACEDONIA
3. MOROZOV MAKSYM - UKR UKRAINE

Kadet Férfi Kumite -57 kg
1. Csató Roland - GANZ-KESJÁR
2. DZIUDA DOMINIK - OLIMP ŁÓDŹ POLAND
3. BURCEA REMUS - COBRA ROMANIA
3. RAHOZENKO ERIK - UKR UKRAINE

Kadet Férfi Kumite -63 kg
1. YANOVSKYY DAVYD - LEGION UKRAINE
2. Szilágyi Bence - BHSE
3. KOVTUNENKO KOSTIANTYN - UKR UKRAINE
3. RYBACHENKO ANDRII - O-KAN UKRAINE

Kadet Férfi Kumite -70 kg
1. SHEVCHENKO VIKTOR - UKR UKRAINE
2. KURENBIN ARTEM - LEGION UKRAINE
3. JERMOLAJEVS ARTJOMS - SADIKOV LATVIA
3. KASATKIN MAKSIM - UKR UKRAINE

Kadet Férfi Kumite +70 kg
1. BRUUN PEDERSEN DANIEL - NTD DENMARK
2. Varga Dániel - GANZ-KESJÁR
3. DANIIL KRAMARENKO - UKR UKRAINE
3. DEVID SHATOHIN - LEGION UKRAINE

U21 Férfi Kata
1. SMOLIGA JULIAN - CMK BB SLOVAKIA
2. Forgács Tamás - VASAS
3. KASPRZYK BARTOSZ - ARASHI POLAND
3. SZOLÁR PAVOL - BUDOKAN SLOVAKIA

U21 Férfi Kumite -60 kg
1. Fehér Péter - MTK
2. HROMIK NIKOLAY - UKR UKRAINE
3. SLOTA JAKUB - BUDOKAN POLAND
3. SMIKOVSKI STOLE - OLYMPIK N. MACEDONIA

U21 Férfi Kumite -67 kg
1. BUSK LUCAS - NTD DENMARK
2. ZIDAR DOMEN - KZS SLOVENIA
3. BAKHSHALIYEV HUMMAT - NKF AZERBAIJAN
3. HEINZ ALBERT - GKF GERMANY

U21 Férfi Kumite -75 kg
1. PILYPPJUK YEVHENII - UKR UKRAINE
2. Botos Botond - MTK
3. NKELANI TANDU DANY - GKF GERMANY
3. PODSKLAN DAVID - FARMEX SLOVAKIA

U21 Férfi Kumite -84 kg
1. ZAPLITNYI ANDRII - UKR UKRAINE
2. GYURIK ADI - RAPID SLOVAKIA
3. VEPRIUK MYKHAILO - UKR UKRAINE
3. ZHYZHII ANDRII - UKR UKRAINE

U21 Férfi Kumite +84 kg
1. HAJIZADE MURAD - NKF AZERBAIJAN
2. LAHUNOV IHOR - UKR UKRAINE
3. DUJIC MIHAEL - VORARLBERG AUSTRIA
3. JÓBA ATTILA - TAIYÓ SLOVAKIA

Felnőtt Férfi Kata
1. NAGY BOTOND - KSI
2. HARTL BOR - KZS SLOVENIA
3. PENEV PENYO - BNKF BULGARIA
3. SONNEMA RICK - ITOSU NETHERLANDS

Felnőtt Férfi Kumite -60 kg
1. KISS ANDRAS - UTE
2. JAY VICTOR - BUSHI DENMARK
3. HROMIK NIKOLAY - UKR UKRAINE
3. JODEILI JIMMY - ISHOEJ DENMARK

Felnőtt Férfi Kumite -67 kg
1. BUSK LUCAS - NTD DENMARK
2. Ján Matejka - VISION CZECH RP.
3. HOMOLA MATEJ - FARMEX SLOVAKIA
3. SABIECKI MIŁOSZ - SENSHI POLAND

Felnőtt Férfi Kumite -75 kg
1. Hárspataki Gábor - MTK
2. RETTENBACHER LUCA - SALZBURG AUSTRIA
3. Jakub Matejka - VISION CZECH RP.
3. SADIKOVS RUSLANS - SADIKOV LATVIA

Felnőtt Férfi Kumite -84 kg
1. György Dániel - BVSC - ZUGLÓ
2. VOGT KACPER - PLESZEW POLAND
3. CORBALAN MICHEL - NTD DENMARK
3. KULOVUORI BJÖRN - RENSHI FINLAND

Felnőtt Férfi Kumite +84 kg
1. OZEROVS ANDREJS - IPPON LATVIA
2. MOLNAR DANIEL - UTE
3. HAJIZADE MURAD - NKF AZERBAIJAN
3. JÓBA ATTILA - TAIYÓ SLOVAKIA

Felnőtt Férfi Kumite Open
1. Tadissi Yves Martial - UTE
2. Hárspataki Gábor - MTK
3. CORBOLAN MICHEL - SPD DENMARK
3. MOLNAR DANIEL - UTE

U8 Lány Kata
1. TURCHAK KAROLINA - UKR UKRAINE
2. LARISSA ANGILETTA - KAIZEN ROMANIA
3. Mia Urikova - KACHI SLOVAKIA

U8 Lány Kumite -22 kg
1. TURCHAK KAROLINA - UKR UKRAINE
2. Mia Urikova - KACHI SLOVAKIA
3. HUBINSKÁ ALICA - FARMEX SLOVAKIA
3. NOSENKO-KULYNYCH ANNA - PHOENIX UKRAINE

U8 Lány Kumite +22 kg
1. LARISSA ANGILETTA - KAIZEN ROMANIA
2. IVANOVA POLINA - LEGION UKRAINE
3. HORBACH ANNA - PHOENIX UKRAINE
3. KELEMEN ANDREEA - COBRA ROMANIA

U10 Lány Kata
1. BEKIROVA ZARINA - O-KAN UKRAINE
2. SULU KARINA-MIHAELA - RAPID ROMANIA
3. ARIANA ARDELIAN - KAIZEN ROMANIA
3. KIŠŠKOVÁ KAROLÍNA - SHIHAN SLOVAKIA

U10 Lány Kumite -30 kg
1. TARIEIEVA VIKTORIIA - LEGION UKRAINE
2. GVOZDIKOVA ANASTASIYA - LEGION UKRAINE
3. BEKIROVA ZARINA - O-KAN UKRAINE
3. KLEMPOVÁ LAURA - SHIHAN SLOVAKIA

U10 Lány Kumite +30 kg
1. GIRALDI LAURA - FOLGORE ITALY
2. SULU KARINA-MIHAELA - RAPID ROMANIA
3. HUBINSKÁ LINDA - FARMEX SLOVAKIA
3. JELINSKA KINGA - MAGDALENA - BUSHIDO LATVIA

U12 Lány Kata
1. Takács Eszter - MTK
2. BARIĆ ANTONIJA - ALFA CROATIA
3. Borisová Vanessa - TRNAVA SLOVAKIA
3. DANYLIAK DARYNA - UKR UKRAINE

U12 Lány Kumite -30 kg
1. Takács Eszter - MTK
2. Török Panka - MTK
3. BUKOVSKÁ LUCIE - FIGHT-CB CZECH RP.
3. KORENIEVA MARIIA - UKR UKRAINE

U12 Lány Kumite -35 kg
1. NYMAN AGNES - ELIT SWEDEN
2. Dalnoki Szofi - MTK
3. BOYADZHIEVA ADRIYANA - BNKF BULGARIA
3. VINOGRADOVA DARYA - UKR UKRAINE

U12 Lány Kumite -40 kg
1. Alexandra Zeumerova - KACHI SLOVAKIA
2. STRAHIJA LAURA - GLOBUS CROATIA
3. ARZHANTSEVA ALINA - UKR UKRAINE
3. MASTEROV KARIN - IVL ESTONIA

U12 Lány Kumite +40 kg
1. Bertalan Nikoletta - SHITOKAI HUNGARY
2. MARKOVYCH POLINA - UKR UKRAINE
3. ABRAMOVA VERA - LEGION UKRAINE
3. MANCIU LAVINIA - OTOPENI ROMANIA

U14 Lány Kata
1. EIDLER ELENA - FRIEWAYS AUSTRIA
2. TSANEVA TEODORA - BNKF BULGARIA
3. TARANENKO SOFIYA - UKR UKRAINE
3. TREJO MELANIE - FRIEWAYS AUSTRIA

U14 Lány Kumite -42 kg
1. HECKER BOJANA - UTE
2. HRDLIČKOVÁ LUCY - TJK CB CZECH RP.
3. Gáspar Laura - MTK
3. KRAUSE OLIWIA - SENSHI POLAND

U14 Lány Kumite -47 kg
1. BOGDAN PANNA - UTE
2. DZEDZEJ ANIELA - YAMABUSHI POLAND
3. KOPFER ANNA - UTE
3. ZURBA SOFIIA - UKR UKRAINE

U14 Lány Kumite +47 kg
1. LOYAL LILI - UTE
2. BEZREBRAYA ARINA - NIKA UKRAINE
3. HAKOVÁ AMÁLIE - FIGHT-CB CZECH RP.
3. ŻURAWSKA ANTONINA - FUNADO POLAND

Junior Női Kata
1. Kiss Zsófia - MTK
2. ČUKANOVÁ MICHAELA - RAPID SLOVAKIA
3. JELEN NIKA - CRO CROATIA
3. PETKOVIC SABINA - CRO CROATIA

Junior Női Kumite -48 kg
1. PANCHUK ARIADNA - UKR UKRAINE
2. GRUJIC ALEKSANDRA - SALZBURG AUSTRIA
3. HAACKE ARLETTE - REINBEK GERMANY
3. JAKUBOVICS DALMA - UTE

Junior Női Kumite -53 kg
1. VASHCHYSHYN VIKTORIYA - UKR UKRAINE
2. Ilankovic Aleksandra - MTK
3. MILEVA MARIJA - OLYMPIK N. MACEDONIA
3. SCHLETTOVÁ DIANA - RAPID SLOVAKIA

Junior Női Kumite -59 kg
1. RZAZADE AYLA - NKF AZERBAIJAN
2. KARTTUNEN VENLA - SPD DENMARK
3. FEHMERLING MAJA - EGEDAL DENMARK
3. NUIC PETRA - CRO CROATIA

Junior Női Kumite +59 kg
1. SIELIEMIENIEVA ELINA - UKR UKRAINE
2. ŠÁCHOVÁ MARTINA - TJK CB CZECH RP.
3. Benkő Zsófia - MTK
3. MOLNAR ELIZABETA - KZS SLOVENIA

Kadet Női Kata
1. BRAJA KLARA - CRO CROATIA
2. SKOGSTRÖM HANNA - SWE SWEDEN
3. HORVAT STELA - CRO CROATIA
3. Kovács Dominika - MTK

Kadet Női Kumite -47 kg
1. TSVETANOVA KRISTINA - BNKF BULGARIA
2. STEIN RENEÉ - GKF GERMANY
3. JAKOVLEVA JEKATERINA - FUDZI LATVIA
3. MRÁZOVÁ LUCIA - EKONÓM SLOVAKIA

Kadet Női Kumite -54 kg
1. BITSCH MIA - GKF GERMANY
2. BYCENKOVA VALERIA - UKR UKRAINE
3. FOHLINSKA VIRA - UKR UKRAINE
3. LUNGU DENISA - OTOPENI ROMANIA

Kadet Női Kumite +54 kg
1. RIEDEL HANNAH - LV-THÜ GERMANY
2. GOLOMBOS NIKOLINA - CRO CROATIA
3. COMAN MARIA CRISTINA - DINAMO ROMANIA
3. Fleischer Dóra - KONO

U21 Női Kata
1. AMATO CAROLINA - ESERCITO ITALY
2. Fábián Csenge - MTK
3. GECEVIC LUCIJA - CRO CROATIA
3. MALCEC SARA - CRO CROATIA

U21 Női Kumite -50 kg
1. Klement Kármen - VASAS
2. RÓNAI LILI - UTE
3. PALASHEVSKA YULIIA - UKR UKRAINE
3. TEYMUROVA FIDAN - NKF AZERBAIJAN

U21 Női Kumite -55 kg
1. Baranyi Zsófia - MTK
2. MUIZNIECE MARIJA LUIZE - IPPON LATVIA
3. BURGEROVÁ MONIKA - TJK CB CZECH RP.
3. PEHAR JELENA - CRO CROATIA

U21 Női Kumite -61 kg
1. Takács Virág Vivien - TORIKI
2. HRNKOVÁ SARAH - ŽILINA SLOVAKIA
3. MANCINELLI SYRIA - G.S. F.O.P.D.S. ITALY
3. TOPALOVIC LEJLA - WELS AUSTRIA

U21 Női Kumite -68 kg
1. SALID ANNIKA - SKK NORWAY
2. VUKOJA LEA - CRO CROATIA
3. HOLLÓ EVELIN - UTE
3. SCHROETER MADELEINE - GKF GERMANY

U21 Női Kumite +68 kg
1. LESJAK LUCIJA - CRO CROATIA
2. MIMOUNI SARAH-LINA - GKF GERMANY
3. SCHAUPP LISA-MARIA - GKF GERMANY
3. ZILLER LORA - WELS AUSTRIA

Felnőtt Női Kata
1. Sterck Laura - MTK
2. Fábián Csenge - MTK
3. BAHLEDOVA PATRICIA - VORARLBERG AUSTRIA
3. SIMONIC MASA - KZS SLOVENIA

Felnőtt Női Kumite -50 kg
1. STANCIU DENISA ANDREEA - OTOPENI ROMANIA
2. GENCER ALEYNA - GKF GERMANY
3. PALASHEVSKA YULIYA - UKR UKRAINE
3. SVILENOVA KRISTINA - BNKF BULGARIA

Felnőtt Női Kumite -55 kg
1. Molnár Réka - UTE
2. SINCHUKOVSKA SUZEN - UKR UKRAINE
3. AUGEL JIL - GKF GERMANY
3. SABIECKA JULIA - SENSHI POLAND

Felnőtt Női Kumite -61 kg
1. LUNDQUIST AAKERMANN SARAH - NTD DENMARK
2. PILLÁROVÁ VIKTÓRIA - VUKABU SLOVAKIA
3. HRNKOVÁ SARAH - ŽILINA SLOVAKIA
3. ISIK SELIN - BANZAI GERMANY

Felnőtt Női Kumite -68 kg
1. SCHROETER MADELEINE - GKF GERMANY
2. HANSEN PERSIA - NTD DENMARK
3. SALID ANNIKA - SKK NORWAY
3. Vass Réka Virág - ÉLETFORRÁS-DO

Felnőtt Női Kumite +68 kg
1. Bartha Nikola - BVSC - ZUGLÓ
2. ABILD SOFIE - NTD DENMARK
3. ANDERSEN LOTTE - SPD DENMARK
3. PAP DOROTTYA - UTE

Felnőtt Női Kumite Open
1. ELWART SARA - GOKKEN POLAND
2. BRUNSTAD GITTE - MIZUCHI NORWAY
3. Bartha Nikola - BVSC - ZUGLÓ
3. PEREUDA ANASTASIIA - UKR UKRAINE