U8 Fiú Kata
1. KRAKOVSKÝ TADEÁŠ - SHIHAN, SLOVAKIA
2. TÓTH DANIEL - TOPOĽČANY, SLOVAKIA
3. DAVID RADU BRADEA - GOLDEN, ROMANIA
3. SEVERHINOV ANDRII - O-KAN, UKRAINE

U8 Fiú Kumite -24 kg
1. DOLIUK DAVID - PASHAEV, UKRAINE
2. KOSTIANTYN STRELTSOV - PASHAEV, UKRAINE
3. DANIIEL LYPIVSKYI - PASHAEV, UKRAINE
3. KRYLOVSKYI YURIY - LEGION, UKRAINE

U8 Fiú Kumite +24 kg
1. PETROV SERGEY - LEGION, UKRAINE
2. DANIIEL LYPIVSKYI - PASHAEV, UKRAINE
3. NAKONECHNYY KYRYLO - UKF, UKRAINE
3. SAVCHENKO KIRILL - LEGION, UKRAINE

U10 Fiú Kata
1. NAŇO TOMÁŠ - KUMADE, SLOVAKIA
2. ŠŤÁHLAVSKÝ DAVID - RED DRAGON, CZECH REPUBLIC
3. Lukács Ábel - SENSHI
3. NEDOLUZHENKO MYKHAILO - UKF, UKRAINE

U10 Fiú Kumite -27 kg
1. YAROSHENKO VLADYSLAV - UKF, UKRAINE
2. DANILCHENKO GLEB - UKF, UKRAINE
3. KOLOMIETS OLEG - UKF, UKRAINE
3. SAVCHENKO KIRILL - LEGION, UKRAINE

U10 Fiú Kumite -32 kg
1. POBEREZHNIY YEGOR - LEGION, UKRAINE
2. YAROSHENKO VLADYSLAV - UKF, UKRAINE
3. LAUCKIS ARTEMIJS - BALTIC KK, LATVIA
3. PAPADOPOULOS DIMOSTHENIS - LAKKOMA, GREECE

U10 Fiú Kumite +32 kg
1. BOLDIN KIRILL - IVANOVSKAJA, RUSSIAN FED.
2. DONEA CLAUDIUS - SHOGONUL, ROMANIA
3. SHUMOVICH MIHAIL - LEGION, UKRAINE
3. SMOLYANETS ALEKSANDR - LEGION, UKRAINE

U12 Fiú Kata
1. SALKIĆ TARIK - REGENERACIJA, BIH
2. HUDEC ADAM - MŠK ŽIAR, SLOVAKIA
3. MULLER JURAJ - KACHI, SLOVAKIA
3. SUKHANOV ROMAN - UKF, UKRAINE

U12 Fiú Kumite -32 kg
1. SOBOLIEV IEGOR - LEGION, UKRAINE
2. RUDENKO ARSENII - UKF, UKRAINE
3. LEBEDEV BOGDAN - IVANOVSKAJA, RUSSIAN FED.
3. NEAGU-BARZAN ALEXANDRE - OTOPENI, ROMANIA

U12 Fiú Kumite -36 kg
1. SOKOLOV IVAN - IVANOVSKAJA, RUSSIAN FED.
2. SOBOLIEV IEGOR - LEGION, UKRAINE
3. FISCHER BÁLINT - MTK
3. MIHAILOV PETAR - RONIN11, BULGARIA

U12 Fiú Kumite -40 kg
1. SALYHA IURII - UKF, UKRAINE
2. TÓTH ZSOMBOR - MTK
3. IONASCU EDUARD - OTOPENI, ROMANIA
3. TURČANÍK RICHARD - T.L.M., SLOVAKIA

U12 Fiú Kumite +40 kg
1. CHERNOLUTSKIY ARSENIY - LEGION, UKRAINE
2. OSADCHYI DMYTRO - UKF, UKRAINE
3. BATICZ BÁLINT - MTK
3. GLODEANU MARC - OTOPENI, ROMANIA

U14 Fiú Kata
1. SŮKAL VOJTĚCH - LFC, CZECH REPUBLIC
2. GVAI STANISLAV - LAION, BELARUS
3. KODAJ SIMON - RAPID, SLOVAKIA
3. SALKIĆ TARIK - REGENERACIJA, BIH

U14 Fiú Kumite -40 kg
1. KIRALY PETER - UTE
2. TZILIAS CHRISTOS - LAKKOMA, GREECE
3. BELISTOJANOSKI MATEJ - PRILEV, FYR OF MACEDONIA
3. TARASOV MAKSYM - NORVEN, UKRAINE

U14 Fiú Kumite -45 kg
1. MROVČÁK PETER - IGLOW, SLOVAKIA
2. COSTACHE DAVID - OTOPENI, ROMANIA
3. ISTÓK MÁRK - MTK
3. Istovics Ádám - BHSE

U14 Fiú Kumite -50 kg
1. DZIUDA DOMINIK - OLIMP ŁÓDŹ, POLAND
2. PUNICHEV ANDREY - IVANOVSKAJA, RUSSIAN FED.
3. BYKOV ILLIA - UKF, UKRAINE
3. KOTYK RUSLAN - UKF, UKRAINE

U14 Fiú Kumite -55 kg
1. KRAMARENKO MARK - UKF, UKRAINE
2. GRIGORASHENKO MYKYTA - UKF, UKRAINE
3. BOIEV VOLODYMYR - UKF, UKRAINE
3. BYKOV ILLIA - UKF, UKRAINE

U14 Fiú Kumite +55 kg
1. BENKŐ ZSOLT - MTK
2. Karakó Roland - ÉLETFORRÁS-DO
3. KOVTUNENKO KOSTIANTYN - UKF, UKRAINE
3. SHEVEL ARSENIY - UKF, UKRAINE

Junior Férfi Kata
1. NEDELKOVSKI ALEKSANDAR - METALURG, FYR OF MACEDONIA
2. GANNON DAVID - WSKF, IRELAND
3. Csicsay Gergely - VASAS
3. DUHAN DARIUS - SSK BA, SLOVAKIA

Junior Férfi Kumite -55 kg
1. YANOVSKYY DAVYD - LEGION, UKRAINE
2. HOTSULIAK OLEKSII - UKF, UKRAINE
3. KHOMENKO OLEKSIY - UKF, UKRAINE
3. LOBANOV SAVELIY - UKF, UKRAINE

Junior Férfi Kumite -61 kg
1. SHYLONOSOV MYKYTA - NORVEN, UKRAINE
2. VESELI FAXIK - OLIMPIC, FYR OF MACEDONIA
3. Botos Botond - KOROIBOSZ
3. SEREDA ARTEM - FORTIS, UKRAINE

Junior Férfi Kumite -68 kg
1. MATEJKA JÁN - VISION, CZECH REPUBLIC
2. EREMENKO GLEB - RED DRAGON, CZECH REPUBLIC
3. SVINARSKI MARIO - OLIMPIC, FYR OF MACEDONIA
3. VATAN KYRYLO - UKF, UKRAINE

Junior Férfi Kumite -76 kg
1. ZAPLITNYY ANDRIY - LEADER, UKRAINE
2. ČELA ARIS NIKOLAS - MŠK ŽIAR, SLOVAKIA
3. BAGITA DANIEL - FARMEX, SLOVAKIA
3. KAPDEBO BOTOND - BVSC-ZUGLÓ

Junior Férfi Kumite +76 kg
1. KÓSA TOMÁŠ - DUKLA, SLOVAKIA
2. SOBKOWIAK DAWID - PLESZEW, POLAND
3. AVAKIMOV ROBERT - RNT, RUSSIAN FEDERATION
3. ELES BENCE - YAKUZA, ROMANIA

Kadet Férfi Kata
1. GANNON DAVID - WSKF, IRELAND
2. STERNIŠA NEJC - SEKI SV. JERNEJ, SLOVENIA
3. CHERNIAIEV OLEKSANDR - NORVEN, UKRAINE
3. HRČKA ROMAN - SSK BA, SLOVAKIA

Kadet Férfi Kumite -52 kg
1. YANOVSKYY DAVYD - LEGION, UKRAINE
2. SALKOV MYKYTA - UKF, UKRAINE
3. ČERNICKÝ JAKUB - IGLOW, SLOVAKIA
3. MASARYK SAMUEL - SSK BA, SLOVAKIA

Kadet Férfi Kumite -57 kg
1. TVRDOŇ ANDREJ - SSK BA, SLOVAKIA
2. STEPANOVS ARTURS - R. SADIKOV, LATVIA
3. ANGHEL GABRIEL ALEXANDRU - OTOPENI, ROMANIA
3. Béres Botond - BVSC-ZUGLÓ

Kadet Férfi Kumite -63 kg
1. JANKAUSKS EMILS - SALASPILS, LATVIA
2. Borbás Botond - BUDAÖRS
3. KOVTUNENKO KOSTIANTYN - UKF, UKRAINE
3. LENSKIY OLEKSANDER - LEADER, UKRAINE

Kadet Férfi Kumite -70 kg
1. JERMOLAJEVS ARTJOMS - R. SADIKOV, LATVIA
2. BUGAIOV MAKSYM - UKF, UKRAINE
3. BARTOS NORBERT - MTK
3. Kozsán Balázs - NÓVA

Kadet Férfi Kumite +70 kg
1. JANOVČÍK MAROŠ - IGLOW, SLOVAKIA
2. BAGAEV MALIK - SSK BA, SLOVAKIA
3. KURTANOVIC BERIZ - KEIKS, FYR OF MACEDONIA
3. MICHALSKI KRZYSZTOF - YAMABUSHI, POLAND

U21 Férfi Kata
1. SZOLÁR PAVOL - BUDOKAN, SLOVAKIA
2. SMOLIGA JULIAN ENRIK - NOVÉ ZÁMKY, SLOVAKIA
3. BARTUŠKA DOMINIK - PISEK, CZECH REPUBLIC
3. Forgács Tamás - VASAS

U21 Férfi Kumite -60 kg
1. Fehér Péter - KOROIBOSZ
2. SUSANU ALEXANDRU - OTOPENI, ROMANIA
3. KLENIEWSKI BARTOSZ - YAMABUSHI, POLAND
3. SLOTA JAKUB - BUDOKAN, POLAND

U21 Férfi Kumite -67 kg
1. RIVOV VASIL - AIDA, BULGARIA
2. VAKARELOV18 RADOSLAV - RONIN11, BULGARIA
3. PLAHN JONAS - ISHOEJ, DENMARK
3. SABIECKI MIŁOSZ - SENSHI, POLAND

U21 Férfi Kumite -75 kg
1. KARAS OLEKSANDR - LEADER, UKRAINE
2. DŽAČOVSKÝ LUBOŠ - CMK BB, SLOVAKIA
3. TÖLPT ERKO - BUDO, ESTONIA
3. ZAPLITNYY ANDRIY - LEADER, UKRAINE

U21 Férfi Kumite -84 kg
1. GYURIK ADI - RAPID, SLOVAKIA
2. GYOVAI ROLAND - MTK
3. FEDOR MARTIN - VUKABU, SLOVAKIA
3. ORTOULIDIS ANASTASIOS - LAKKOMA, GREECE

U21 Férfi Kumite +84 kg
1. GEBKA MACIEJ - BUDOKAN, POLAND
2. JANO TAMAS - UTE
3. HALATINS MAKSIMS - VIDZEMES, LATVIA
3. JÓBA ATTILA - TAIYÓ, SLOVAKIA

Felnőtt Férfi Kata
1. FABIAN PETER - DUKLA, SLOVAKIA
2. Nagy Botond - KSI
3. MACZKA BARTOSZ - ATEMI, POLAND
3. SZCZYPKOWSKI MAKSYMILIAN - BUDOKAN, POLAND

Felnőtt Férfi Kumite -60 kg
1. PLAKHUTIN EVGENII - RNT, RUSSIAN FEDERATION
2. SAVIN ILIA - RNT, RUSSIAN FEDERATION
3. JAY VICTOR - BUSHI, DENMARK
3. KISS ANDRAS - UTE

Felnőtt Férfi Kumite -67 kg
1. GILL BARNEY JACK - FUSHIN RYU, NEW ZEALAND
2. HOMOLA MATEJ - DUKLA, SLOVAKIA
3. GUTNIK ALEXANDER - RNT, RUSSIAN FEDERATION
3. KRAUTSOU ARTSIOM - BKF, BELARUS

Felnőtt Férfi Kumite -75 kg
1. MIZOV BESLAN - RNT, RUSSIAN FEDERATION
2. SKOPIN DMITRII - RNT, RUSSIAN FEDERATION
3. HÁRSPATAKI GÁBOR - MTK
3. KUBIČKA PETR - FIGHT CLUB, CZECH REPUBLIC

Felnőtt Férfi Kumite -84 kg
1. DENISENKO DENIS - RNT, RUSSIAN FEDERATION
2. IGNATEV SERGEI - RNT, RUSSIAN FEDERATION
3. GYORGY DANIEL - BVSC-ZUGLÓ
3. RETTENBACHER ROBIN - SALZBURGER KV, AUSTRIA

Felnőtt Férfi Kumite +84 kg
1. GREVTSOV OLEKSANDER - UKF, UKRAINE
2. TALIBOV RYZVAN - UKF, UKRAINE
3. NIKOLAY BURYAK - NORVEN, UKRAINE
3. PSHENYTSIN ALEKSANDR - RNT, RUSSIAN FEDERATION

Felnőtt Férfi Kumite Open
1. GEBKA MACIEJ - BUDOKAN, POLAND
2. HÁRSPATAKI GÁBOR - MTK
3. BĄBOS MICHAŁ - AZS UP WROCŁAW, POLAND
3. NIKOLAY BURYAK - NORVEN, UKRAINE

Felnőtt Férfi Kumite Csapat
1. RNT2, RUSSIAN FEDERATION - RNT, RUSSIAN FEDERATION
2. RNT1, RUSSIAN FEDERATION - RNT, RUSSIAN FEDERATION
3. RNT3, RUSSIAN FEDERATION - RNT, RUSSIAN FEDERATION
3. WIKF, DENMARK - WIKF, DENMARK

U8 Lány Kata
1. KLEMPOVÁ LAURA - SHIHAN, SLOVAKIA
2. KLEMPOVÁ LINDA - SHIHAN, SLOVAKIA

U8 Lány Kumite
1. KLEMPOVÁ LINDA - SHIHAN, SLOVAKIA
2. KLEMPOVÁ LAURA - SHIHAN, SLOVAKIA
3. ČERNÁKOVÁ OLIVIA - MŠK ŽIAR, SLOVAKIA
3. GVOZDIKOVA ANASTASIYA - LEGION, UKRAINE

U10 Lány Kata
1. MARKOVÁ INGRID - TOPOĽČANY, SLOVAKIA
2. Ádám Vivien - BUDAÖRS
3. HATALOVÁ SOFIA - KUMADE, SLOVAKIA
3. Szilágyi Emma - KSI

U10 Lány Kumite -30 kg
1. KRNÁČOVÁ NATÁLIA - DETVA, SLOVAKIA
2. BEKIROVA ZARINA - O-KAN, UKRAINE
3. COSTACHE AIDA MARIA - OTOPENI, ROMANIA
3. HUBINSKÁ LINDA - FARMEX, SLOVAKIA

U10 Lány Kumite +30 kg
1. PUSHKOVA ANASTASIIA - UKF, UKRAINE
2. Ádám Vivien - BUDAÖRS
3. HATALOVÁ SOFIA - KUMADE, SLOVAKIA
3. TAMÁSI PANNA FRUZSINA - MTK

U12 Lány Kata
1. FABREGAS-ECEIZA ARAKI VICTORIA - ST.GERVASI, SPAIN
2. TAKÁCS ESZTER - MTK
3. Lőcsei Fanni Lili - ZALAEGERSZEG
3. ŽÁKOVÁ NIKOL - KUMADE, SLOVAKIA

U12 Lány Kumite -34 kg
1. DALNOKI SZOFI - MTK
2. HALMÁGYI CHANEL - MTK
3. PAVLOVA DIANA - UKF, UKRAINE
3. TÖRÖK PANKA - MTK

U12 Lány Kumite -40 kg
1. Bagotai Viola - BVSC-ZUGLÓ
2. BERNÁD VIVIEN - MTK
3. INGRID RALUCA OLAR - ARGES, ROMANIA
3. STULNIKOVA KIRA - PASHAEV, UKRAINE

U12 Lány Kumite +40 kg
1. BOGDAN PANNA - UTE
2. KOPFER ANNA - UTE
3. GLATZOVÁ BARBORA - SHIHAN, SLOVAKIA
3. KLIETS KARINA - PASHAEV, UKRAINE

U14 Lány Kata
1. TAKÁCS ESZTER - MTK
2. Kovács Hanna Dominika - MTK
3. RUDOLF KIRA - UTE
3. ŠKOLNÍKOVÁ VIKTÓRIA - BUDOKAN, SLOVAKIA

U14 Lány Kumite -42 kg
1. HECKER BOJANA - UTE
2. GRAMATICU DENISA - COBRA, ROMANIA
3. BUS ALIZ - UTE
3. MIŠOVÝCHOVÁ ZUZANA - DRAP, SLOVAKIA

U14 Lány Kumite -47 kg
1. DARIYA YERVACHEVA - LEGION, UKRAINE
2. LOYAL LILI - UTE
3. PIOTRKOWSKA IZABELA - GOKKEN, POLAND
3. POTRACKA ZUZANNA - GOKKEN, POLAND

U14 Lány Kumite +47 kg
1. OSADCHUK NATALIA - UKF, UKRAINE
2. BEZREBRA ARINA - UKF, UKRAINE
3. Nagy Bernadett - BVSC-ZUGLÓ
3. PÁPIŠTOVÁ EMA - EKONÓM, SLOVAKIA

Junior Női Kata
1. AMATO CAROLINA - ESERCITO, ITALY
2. KISS ZSÓFIA - MTK
3. ANTONOVA NADIA - O-KAN, UKRAINE
3. TÓTH VANDA - JUSTITIA

Junior Női Kumite -48 kg
1. MUIZNIECE MARIJA LUIZE - IPPON, LATVIA
2. KVĚTOŇOVÁ ANDREA - TJK CB, CZECH REPUBLIC
3. ŠIMČÍKOVÁ KRISTÍNA - VUKABU, SLOVAKIA
3. STANCIU DENISA ANDREEA - OTOPENI, ROMANIA

Junior Női Kumite -53 kg
1. ILANKOVIC ALEKSANDRA - MTK
2. SIELIEMIENIEVA ELINA - UKF, UKRAINE
3. LUNGU DENISA - OTOPENI, ROMANIA
3. Udvari Zsófia - VASAS

Junior Női Kumite -59 kg
1. CHERNYSHEVA ANNA - RNT, RUSSIAN FEDERATION
2. OSSIPOVA MARTA - BUDO, ESTONIA
3. BARANYI ZSÓFIA - MTK
3. GODLEWSKA MAGDALENA - PLESZEW, POLAND

Junior Női Kumite +59 kg
1. BENKŐ ZSÓFIA - MTK
2. KRIVDOVÁ SÁRA - IGLOW, SLOVAKIA
3. PAP DOROTTYA - UTE
3. SADOVSKA KATERYNA - UKF, UKRAINE

Kadet Női Kata
1. ČUKANOVÁ MICHAELA - RAPID, SLOVAKIA
2. KUBIŠOVÁ EMMA - EKONÓM, SLOVAKIA
3. KISS ZSÓFIA - MTK
3. ZAY LILI - JUSTITIA

Kadet Női Kumite -47 kg
1. JAKUBOVICS DALMA - UTE
2. HERDITZKA MURIEL - UPJŠ, SLOVAKIA
3. KVĚTOŇOVÁ ANDREA - TJK CB, CZECH REPUBLIC
3. SCHLETTOVÁ DIANA - RAPID, SLOVAKIA

Kadet Női Kumite -54 kg
1. OSADCHUK NATALIA - UKF, UKRAINE
2. VLASÁKOVÁ ADELA - EKONÓM, SLOVAKIA
3. BIHARY BOGLARKA - UTE
3. CUTRINO SOFIA - BUDOKAN, ITALY

Kadet Női Kumite +54 kg
1. FERRARINI SOFIA - ASD JUDO KARATE, ITALY
2. KISELEVA JELIZAVETA - IPPON, LATVIA
3. Kovács Kiara - KSI
3. YAKOVENKO ILONA - LEADER, UKRAINE

U21 Női Kata
1. VAŇUŠANIKOVÁ JANA - SSK BA, SLOVAKIA
2. BRACIKOWSKA KAMILA - OBORNICKI, POLAND
3. AMATO CAROLINA - ESERCITO, ITALY
3. Fábián Csenge - MTK

U21 Női Kumite -50 kg
1. MUIZNIECE MARIJA LUIZE - IPPON, LATVIA
2. STANCIU DENISA ANDREEA - OTOPENI, ROMANIA
3. CRHONKOVÁ ADRIANA - TJK CB, CZECH REPUBLIC
3. KISSIMON RÉKA - BVSC-ZUGLÓ

U21 Női Kumite -55 kg
1. PROTSENKO ANNA - UKF, UKRAINE
2. KUKLOVA HANA - ŽILINA, SLOVAKIA
3. BURGEROVÁ MONIKA - TJK CB, CZECH REPUBLIC
3. KRSTEVSKA SARA - METALURG, FYR OF MACEDONIA

U21 Női Kumite -61 kg
1. DZYACHKOVA ANASTASIA - VITEBSKAJA OBLAST, BELARUS
2. KORIDZE ERIKA - FUDZI, LATVIA
3. HRNKOVÁ SARAH - ŽILINA, SLOVAKIA
3. LUNDQUIST AAKERMAN SARAH - BSI, DENMARK

U21 Női Kumite -68 kg
1. SADOVSKA KATERYNA - UKF, UKRAINE
2. CZAGÁNY DÓRA - MTK
3. RŮŽIČKOVÁ ANETA - TJK CB, CZECH REPUBLIC
3. ŠÁCHOVÁ MARTINA - TJK CB, CZECH REPUBLIC

U21 Női Kumite +68 kg
1. BANAT PAULINA - BUDOKAN, POLAND
2. HARAST KINGA - HARASUTO, POLAND
3. ADAMOVÁ SASKIA - VUKABU, SLOVAKIA
3. JELŽOVÁ NINA - MŠK ŽIAR, SLOVAKIA

Felnőtt Női Kata
1. BALCIAROVÁ DOROTA - DUKLA, SLOVAKIA
2. Sterck Laura - MTK
3. FABREGAS FRANCESCA - MTK
3. MIŠKOVÁ VERONIKA - BUDO KAN, CZECH REPUBLIC

Felnőtt Női Kumite -50 kg
1. ASADULLINA DALIA - RNT, RUSSIAN FEDERATION
2. RYBALCHENKO TATIANA - RNT, RUSSIAN FEDERATION
3. CAMPI PIMENTA TAMILLIS - ASKABUSA, BRAZIL
3. KURBEGOVIČ AJLA - KZS, SLOVENIA

Felnőtt Női Kumite -55 kg
1. LAZAREVA ELIZAVETA - RNT, RUSSIAN FEDERATION
2. BANASZCZYK DOROTA - OLIMP ŁÓDŹ, POLAND
3. ALEKHINA VALERIIA - RNT, RUSSIAN FEDERATION
3. SEMANIKOVÁ VIKTÓRIA - RAPID, SLOVAKIA

Felnőtt Női Kumite -61 kg
1. GATAULLINA NAILYA - RNT, RUSSIAN FEDERATION
2. SEMANÍKOVÁ VERONIKA - VUKABU, SLOVAKIA
3. HRNKOVÁ SARAH - ŽILINA, SLOVAKIA
3. NOVÁKOVÁ EVA - ŽILINA, SLOVAKIA

Felnőtt Női Kumite -68 kg
1. ISAEVA VICTORIA - RNT, RUSSIAN FEDERATION
2. GREJNER WIKTORIA - NIDAN, POLAND
3. REZAJEVA VIKTORIJA - BUSHIDO, LATVIA
3. SMILJAN KITI - KZS, SLOVENIA

Felnőtt Női Kumite +68 kg
1. TATÁROVÁ DOMINIKA - DUKLA, SLOVAKIA
2. ZAYTSEVA IVANNA - RNT, RUSSIAN FEDERATION
3. KOVALEVA VERA - RNT, RUSSIAN FEDERATION
3. KUBALOVÁ ZUZANA - RAPID, SLOVAKIA

Felnőtt Női Kumite Open
1. SEMANIKOVÁ VIKTÓRIA - RAPID, SLOVAKIA
2. ELWART SARA - GOKKEN, POLAND
3. CZAGÁNY DÓRA - MTK
3. REZAJEVA VIKTORIJA - BUSHIDO, LATVIA

Felnőtt Női Kumite Csapat
1. RNT4, RUSSIAN FEDERATION - RNT, RUSSIAN FEDERATION
2. KZS, SLOVENIA - KZS, SLOVENIA
3. BVSC-ZUGLÓ - BVSC-ZUGLÓ
3. RNT5, RUSSIAN FEDERATION - RNT, RUSSIAN FEDERATION