U8 fiúk / boys KATA
1. Šťáhlavský David - Red Dragon / Czech Republic
2. Glova Richard - VUKABU / Slovakia
3. Zubovs Savelijs - Salaspils KC / Latvia


U8 fiúk / boys -24
1. Alpatov Kirill - Master KC / Russian Federation
2. Šťáhlavský David - Red Dragon / Czech Republic
3. STRELTSOV EDUARD - Ukrainian KF / Ukraine
3. Szőcs Miksa - SPORTING BUDO / Hungary

U8 fiúk / boys +24
1. DENIS-CLAUDIUS DONEA - Shogunul / Romania
2. KANIVETS VADYSLAV - Ukrainian KF / Ukraine
3. Antoš Dominik - KK IGLOW / Slovakia
3. Gočík Tomáš - VUKABU / Slovakia

U10 fiúk / boys KATA
1. Dávid Matúš - KACHI Nitra / Slovakia
2. Muller Juraj - KACHI Nitra / Slovakia
3. Bohunický Lukáš - Rapid Bratislava / Slovakia
3. Majba Jakub - KACHI Nitra / Slovakia

U10 fiúk / boys -27
1. LUNGU LUCIAN - CS Otopeni / Romania
2. SUKHANOV ROMAN - Ukrainian KF / Ukraine
3. Marko Martin - KEIDO KOŠICE / Slovakia
3. PANAGIOTOPOULOS DIMITRIOS - AFC DIALLOS / Greece

U10 fiúk / boys -32
1. Pichugin Egor - Master KC / Russian Federation
2. Majba Jakub - KACHI Nitra / Slovakia
3. LUNGU LUCIAN - CS Otopeni / Romania
3. Mesároš Jakub - KK Detva / Slovakia

U10 fiúk / boys +32
1. Bohunický Lukáš - Rapid Bratislava / Slovakia
2. OSADCHYI DMYTRO - Ukrainian KF / Ukraine
3. GRES OSTAP - Ukrainian KF / Ukraine
3. LUCA-MIHAI LALESCU - Shogunul / Romania

U12 fiúk / boys KATA
1. Nechyba Tomáš - SKP Pisek / Czech Republic
2. Krasenov Nikola - Vuzhod Haskovo / Bulgaria
3. Fanielle Ronan - CIKA Belgium / Belgium
3. Szilágyi Dávid - Shotokan Salonta / Romania

U12 fiúk / boys -32
1. Frisque Hugo - CIKA Belgium / Belgium
2. OBCHENKO OLEKSANDR - Ukrainian KF / Ukraine
3. Dudás Zsombor - MTK / Hungary
3. COSTACHE DAVID - CS Otopeni / Romania

U12 fiúk / boys -36
1. BONDARENKO BOHDAN - Ukrainian KF / Ukraine
2. Mihejevs Dilans - Baltijas KK / Latvia
3. Lilley Isaac - Yanagi Kai / England
3. Ruža Kryštof - KK Klatovy / Czech Republic

U12 fiúk / boys -40
1. Mácha Richard - VUKABU / Slovakia
2. Kiss Bánk Botond - BÁTASZÉK / Hungary
3. BONDARENKO BOHDAN - Ukrainian KF / Ukraine
3. Czégé Patrik - Shotokan Salonta / Romania

U12 fiúk / boys +40
1. Perhács Erhárd - SHITOKAI Hungary / Hungary
2. Geréd-Király Péter - BUDAÖRS / Hungary
3. Handjiev Viktor - Ronin11 Sofia / Bulgaria
3. ANDREI-IOAN TIMOFTE - Shogunul / Romania

U14 fiúk / boys KATA
1. Kuník Denis - KACHI Nitra / Slovakia
2. Bárdos Ádám - SPORTING BUDO / Hungary
3. Štelcl Adam - VUKABU / Slovakia
3. Vacek Tomáš - SKK Liberec / Czech Republic

U14 fiúk / boys -40
1. Nagy Balázs - UTE KAISEI / Hungary
2. Baranyi Barna - MTK / Hungary
3. Csató Roland - GANZ-KESJÁR / Hungary
3. Tvrdoň Andrej - SSK Bratislava / Slovakia

U14 fiúk / boys -45
1. Béres Botond - AC-SINUS / Hungary
2. Stepanovs Artūrs - Baltijas KK / Latvia
3. ANGHEL ALEXANDRU - CS Otopeni / Romania
3. Farkas Milán - KOROIBOSZ / Hungary

U14 fiúk / boys -50
1. BUGAIOV MAKSYM - Ukrainian KF / Ukraine
2. ANGHEL ALEXANDRU - CS Otopeni / Romania
3. Tinavský Jáchym - Fight Club České Budějovice / Czech Republic
3. BEILIK SEMEN - Ukrainian KF / Ukraine

U14 fiúk / boys +50
1. Janovčík Maroš - KK IGLOW / Slovakia
2. Lenskiy Oleksander - Leader / Ukraine
3. Ceglédi Márk - TŰZMADÁR / Hungary
3. Horváth Christopher - Corvin HE / Slovakia

Cadet fiúk / boys KATA
1. Mérő Bálint - Vasas / Hungary
2. ZHUMYHA OLEKSANDR - Ukrainian KF / Ukraine
3. Csicsay Gergely - Vasas / Hungary
3. Borbély Márk - Vasas / Hungary

Cadet fiúk / boys -52
1. Simun Marek - SSK Bratislava / Slovakia
2. ALEXANDRU SUSANU - CS Otopeni / Romania
3. Tvrdoň Andrej - SSK Bratislava / Slovakia
3. Stepanovs Artūrs - Baltijas KK / Latvia

Cadet fiúk / boys -57
1. Smilkovski Stole - Olimpik Macedonia / Macedonia
2. Hounifa Ilias - CIKA Belgium / Belgium
3. GERONVIL Nathan - LIGUE BOURGOGNE / France
3. KLYMENKO ANDRII - Ukrainian KF / Ukraine

Cadet fiúk / boys -63
1. HAJDU BENCE - SHITOKAI Hungary / Hungary
2. LAMOTTE Yanis - LIGUE BOURGOGNE / France
3. Veseli Fahik - Olimpik Macedonia / Macedonia
3. Salmann Taner  - Falco / Estonia

Cadet fiúk / boys -70
1. Nguyen An - SPORTING BUDO / Hungary
2. Laurent Tony - LIGUE BOURGOGNE / France
3. VATAN KYRYLO - Ukrainian KF / Ukraine
3. ZHUMYHA OLEKSANDR - Ukrainian KF / Ukraine

Cadet fiúk / boys +70
1. Kósa Tomáš  - Dukla Banská Bystrica / Slovakia
2. LEVYTSKYI ANDRII - Ukrainian KF / Ukraine
3. ARHAT BOHDAN - Ukrainian KF / Ukraine
3. Páli Zsombor - KOROIBOSZ / Hungary

Junior Ffi / Male KATA
1. Szolár Pavol - Budokan Zolen / Slovakia
2. Duška Enriko - KACHI Nitra / Slovakia
3. Forgács Tamás - Vasas / Hungary
3. TARNAVSKIY ARSEN - Ukrainian KF / Ukraine

Junior Ffi / Male -55
1. Fehér Péter - KOROIBOSZ / Hungary
2. SUSANU ALEXANDRU  - CS Otopeni / Romania
3. Smilkovski Stole - Olimpik Macedonia / Macedonia
3. CHALKIAS ALEXANDROS - ATHLOS PERISTERIOU / Greece

Junior Ffi / Male -61
1. Nichols Dávid - UTE KAISEI / Hungary
2. Veseli Fahik - Olimpik Macedonia / Macedonia
3. Vécsei Balázs - MTK / Hungary
3. Stefanyuk Viktor - Leader / Ukraine

Junior Ffi / Male -68
1. Mórocz Ákos - BÁTASZÉK / Hungary
2. Fuzer Tomáš - VUKABU / Slovakia
3. MOLNAR IONUT - PETROSANI / Romania
3. Pylypiuk Yevhenii - Leader / Ukraine

Junior Ffi / Male -76
1. Onchulenko Rodion - Leader / Ukraine
2. Martin Hacko - Slovsport Trnava / Slovakia
3. Gyurik Adi - Rapid Bratislava / Slovakia
3. Szabó Arvid - KOROIBOSZ / Hungary

Junior Ffi / Male +76
1. Szilágyi Tas Ferenc - GANZ-KESJÁR / Hungary
2. Jóba Attila - KK Taiyó / Slovakia
3. Silonososvs Vladislavs - Salaspils KC / Latvia
3. Knirsch Marcell - ARASHI / Hungary

U21 Ffi / Male KATA
1. Koch Szabolcs - SPORTING BUDO / Hungary
2. Forgács Tamás - Vasas / Hungary
3. BREIT SEBASTIAN OKAMOTO PETTERSEN - Norway / Norway
3. Richter Petr - Vision Praha / Czech Republic

U21 Ffi / Male -60
1. Stojmenov Martin - Olimpik Macedonia / Macedonia
2. Kiss András - UTE KAISEI / Hungary
3. ADDA BRAHIM Walid - LIGUE BOURGOGNE / France
3. Kronstein Bálint - WADO SE / Hungary

U21 Ffi / Male -67
1. Tamás Ferdinánd - MTK / Hungary
2. MILANI LORENZO  - ASD LADISPOLI / Italy
3. Lindelauf Jolano - Champions Club / Netherlands
3. MOLNAR IONUT - PETROSANI / Romania

U21 Ffi / Male -75
1. Hárspataki Gábor - MTK / Hungary
2. MOUTAFTSÉS ÉLIÁS - ASS LAKKOMATOS / Greece
3. RAUL-ȘERBAN CHERECHEȘ - Shogunul / Romania
3. TALIBOV RYZVAN  - Ukrainian KF / Ukraine

U21 Ffi / Male -84
1. György Dániel - BVSC-Fighter / Hungary
2. Zahoruiko Vladyslav - Ukrainian KF / Ukraine
3. Fuzer Ján - VUKABU / Slovakia
3. Szilágyi Dávid - MTK / Hungary

U21 Ffi / Male +84
1. Janó Tamás - UTE KAISEI / Hungary
2. Jóba Attila - KK Taiyó / Slovakia
3. Urbanec Petr - KK Lichnice / Czech Republic


Senior Ffi / Male KATA
1. Nagy Botond - Arashi / Hungary
2. Pohanka Marek  - NAKAMA SHOTOKAN / Czech Republic
3. Koch Szabolcs - Sporting Budo / Hungary
3. Rebro Marcel - Rapid Bratislava / Slovakia

Senior Ffi / Male -60
1. Kiss András - UTE KAISEI / Hungary
2. Kapdebo Lóránd - BVSC-FIGHTER / Hungary
3. Dobrotka Richard - CMK Banská Bystrica / Slovakia
3. Prem Kumar Selvam - Malaysian Team / Malaysia

Senior Senior Ffi / Male -67
1. Sharmendran Ragunathan - Malaysian Team / Malaysia
2. BALTA ADIN - KK Rašid Buća / Bosnia And Herzegovina
3. KAROTOS DIONYSIOS - SKCN THE CHAMPION / Greece
3. KANDYBA DMYTRO - Ukrainian KF / Ukraine

Senior Ffi / Male -75
1. Hárspataki Gábor - MTK / Hungary
2. Lieskovský Matúš - Rapid Bratislava / Slovakia
3. Phillips Cheyne - Yanagi Kai / England
3. Höning Dávid - BVSC-FIGHTER / Hungary

Senior Ffi / Male -84
1. Chobotar Valerii - Leader / Ukraine
2. Pak Hnat - Ukrainian KF / Ukraine
3. Szilágyi Dávid - MTK / Hungary
3. Matzkovics Márk - BÁTASZÉK / Hungary

Senior Ffi / Male +84
1. Molnár Dániel - Goju-Kai Hungary / Hungary
2. PAUN IONUT ALEXANDRU  - CS Otopeni / Romania
3. Höning Ádám - BVSC-FIGHTER / Hungary
3. Morgan Mass - South Africa NT / South Afrika

Ffi csapat / Team Male kumite
1. Hungarian NT A - Hungarian NT / Hungary
2. Hungarian NT B - Hungarian NT / Hungary
3. SC AKAMAS - SC AKAMAS / Greece
3. Ukrainian KF - Ukrainian KF / Ukraine

U8 lányok / girls KATA
1. Marková Ingrid - KK TOPOĽČANY / Slovakia
2. Horanská Terezia - VUKABU / Slovakia
3. LEŠKOVÁ ALEXANDRA - SLOVAN BRATISLAVA / Slovakia


U8 lányok / girls -22





U8 lányok / girls +22
1. Vašíčková Viktória - KK Ekonóm Trenčín / Slovakia
2. Boboková Zoja - CMK Banská Bystrica / Slovakia
3. Ľuptáková Tatiana - KK Detva / Slovakia
3. Krnáčová Natália - KK Detva / Slovakia

U10 lányok / girls KATA
1. KRAVCHENKO KATERYNA - Ukrainian KF / Ukraine
2. PAVLOVA DIANA - Ukrainian KF / Ukraine
3. TSIAKMAKI ATHINA - ATHLOS PERISTERIOU / Greece
3. Beikmane Julija - Salaspils KC / Latvia

U10 lányok / girls -30
1. Gashnikova Veronika - Master KC / Russian Federation
2. KRAVCHENKO KATERYNA - Ukrainian KF / Ukraine
3. Jalowiczorová Veronika - SHIHAN POPRAD / Slovakia
3. Zaharjana Anzelika - Salaspils KC / Latvia

U10 lányok / girls +30
1. Glatzová Barbora - SHIHAN POPRAD / Slovakia
2. Sobianina Mariia - Master KC / Russian Federation
3. Lakatos Erika - Corvin HE / Slovakia
3. Slivková Juliette - KK DRAP / Slovakia







U12 lányok / girls KATA
1. Kovács Dominika Hanna - ZALAEGERSZEG / Hungary
2. Kvasnicová Nina - KACHI Nitra / Slovakia
3. Nová Lucia - KACHI Nitra / Slovakia
3. Hlavačková Barbora - KACHI Nitra / Slovakia

U12 lányok / girls -34
1. ADAMENKO ANASTASIIA - Ukrainian KF / Ukraine
2. Kvasnicová Nina - KACHI Nitra / Slovakia
3. Hlavačková Barbora - KACHI Nitra / Slovakia
3. Alberg Camilla - Ishoej KK / Denmark

U12 lányok / girls -40
1. Szabó Eliza - UTE KAISEI / Hungary
2. Váczy Anna - UPJŠ Košice / Slovakia
3. Bloom Clara - CIKA Belgium / Belgium
3. Polonyová Bianka - CMK Banská Bystrica / Slovakia

U12 lányok / girls +40
1. Nagy Bernadett - AC-SINUS / Hungary
2. Pápištová Ema - KK Ekonóm Trenčín / Slovakia
3. Kovács Dominika Hanna - ZALAEGERSZEG / Hungary
3. Bačinská Barbora - KK Žilina / Slovakia







U14 lányok / girls KATA
1. Kimáková Júlia - KEIDO KOŠICE / Slovakia
2. Vlasáková Adela - KK Ekonóm Trenčín / Slovakia
3. Niznerová Kristína - Rapid Bratislava / Slovakia
3. Kubišová Emma - KK Ekonóm Trenčín / Slovakia

U14 lányok / girls -43
1. Bihary Boglárka - UTE KAISEI / Hungary
2. Schlettová Diana - Rapid Bratislava / Slovakia
3. Vlasáková Adela - KK Ekonóm Trenčín / Slovakia
3. Forintos Fruzsina - TORIKI / Hungary

U14 lányok / girls -50
1. Jakubovics Dalma - UTE KAISEI / Hungary
2. LUNGU DENISA - CS Otopeni / Romania
3. Mendi Noémi - BÁTASZÉK / Hungary
3. Stella Lendel - Leader / Ukraine

U14 lányok / girls +50
1. Petkova Sanya - Ronin11 Sofia / Bulgaria
2. Krivdová Sára - KK IGLOW / Slovakia
3. Dudjaková Sára - KK Žilina / Slovakia
3. Bryndzová Michaela - VUKABU / Slovakia







Cadet lányok / girls KATA
1. Bánovics Zsófia - MTK / Hungary
2. Zay Lili - JUSTITIA / Hungary
3. Štroblová Lucie - TJK České Budějovice / Czech Republic
3. Hlavačková Nina - KACHI Nitra / Slovakia

Cadet lányok / girls -47
1. Šimčíková Kristína - VUKABU / Slovakia
2. Mileva Marija - Olimpik Macedonia / Macedonia
3. Bihary Boglárka - UTE KAISEI / Hungary
3. Bouain Zohra - LIGUE BOURGOGNE / France

Cadet lányok / girls -54
1. Baranyi Zsófia - MTK / Hungary
2. Zimnikovalová Zoja - KK IGLOW / Slovakia
3. SINCHUKOVSKA SUZEN - Ukrainian KF / Ukraine
3. Tacharfit Ines - LIGUE BOURGOGNE / France

Cadet lányok / girls +54
1. Nehilová Mercedes - CMK Banská Bystrica / Slovakia
2. Simona Simovska - TIGAR TETOVO / Macedonia
3. MALAUTA MIRUNA - PETROSANI / Romania
3. SADOVSKA KATERYNA - Ukrainian KF / Ukraine













Junior Női / Female KATA
1. Hylton Alice - Yanagi Kai / England
2. ARSLANOVSKI NIKITA - KK Radvanje / Slovenia
3. Fábián Csenge - SENSHI / Hungary
3. Tóth Vanda - JUSTITIA / Hungary

Junior Női / Female -48
1. TOICHENOVA OLEKSANDRA - Ukrainian KF / Ukraine
2. Pančiová Dominika - MŠK Vranov / Slovakia
3. Bouain Zohra - LIGUE BOURGOGNE / France


Junior Női / Female -53
1. Klement Kármen  - Vasas / Hungary
2. Kostelidou Alksia - ASS LAKKOMATOS / Greece
3. Bogárová Dominika  - Dukla Banská Bystrica / Slovakia
3. Procházková Kateřina - SU Ústí nad Labem / Czech Republic

Junior Női / Female -59
1. MALAUTA MIRUNA - PETROSANI / Romania
2. Ahmed Aya - Ahly SC Egypt / Egypt
3. Magnucz Dalma - HONVÉD-TAKARA / Hungary
3. Holló Evelin - SANKUDO / Hungary

Junior Női / Female +59
1. Grønning Frederikke - Egedal KK / Denmark
2. Lesjak Lucija - KK GLOBUS / Croatia
3. Czagány Dóra - MTK / Hungary
3. Szűcs Dorottya - Shotokan Salonta / Romania







U21 Női / Female KATA
1. Sterck Laura - MTK / Hungary
2. Chabanova Valeriia  - Ukrainian KF / Ukraine
3. Lacinová Barbora - KAMIWAZA / Czech Republic
3. Hylton Alice - Yanagi Kai / England

U21 Női / Female -50
1. Klement Kármen  - Vasas / Hungary
2. Shahmalarani Chandran - Malaysian Team / Malaysia
3. Palkovits Nikolett - ARASHI / Hungary


U21 Női / Female -55
1. Vajda Lilien - Goju-Kai Hungary / Hungary
2. Kuchárová Dominika - VUKABU / Slovakia
3. RICCARDI FEDERICA  - ASD LADISPOLI / Italy
3. Vancsa Daiana - Satu Mare / Romania

U21 Női / Female -61
1. Győriványi Renáta - MTK / Hungary
2. Kuklová Hana - KACHI Nitra / Slovakia
3. Ťažká Lenka - CMK Banská Bystrica / Slovakia
3. Baňasová Jaroslava - VUKABU / Slovakia

U21 Női / Female -68
1. Pillárová Viktória - VUKABU / Slovakia
2. Horváth Nóra Virág - TŰZMADÁR / Hungary
3. zidarič špela - KK Radvanje / Slovenia


U21 Női / Female +68
1. Szűcs Dorottya - Shotokan Salonta / Romania
2. Sahulova Lenka - KK Miyagi Lučenec / Slovakia
3. PIPEROU MARIA - SC AKAMAS / Greece


Senior Női / Female KATA
1. Sterck Laura - MTK / Hungary
2. Longová Katarína - Rapid Bratislava / Slovakia
3. Lacinová Barbora - KAMIWAZA / Czech Republic
3. Horváth Diana - KATANA / Hungary

Senior Női / Female -50
1. Schwartzová Zuzana - VUKABU / Slovakia
2. Shahmalarani Chandran - Malaysian Team / Malaysia
3. Shree Sharmini Segaran - Malaysian Team / Malaysia
3. Palkovits Nikolett - ARASHI / Hungary

Senior Női / Female -55
1. Osman Nada - Ahly SC Egypt / Egypt
2. RICCARDI FEDERICA  - ASD LADISPOLI / Italy
3. Vojtikevičová Jana - Rapid Bratislava / Slovakia
3. Vajda Lilien - Goju-Kai Hungary / Hungary

Senior Női / Female -61
1. SEROGINA ANITA  - Ukrainian KF / Ukraine
2. Varga Fruzsina  - Goju-Kai Hungary / Hungary
3. PLASTRAKÉ AIKATERINÉ - ASS LAKKOMATOS / Greece
3. Győriványi Renáta - MTK / Hungary

Senior Női / Female -68
1. Langošová Lucia - VUKABU / Slovakia
2. FÜLÖP HENRIETT - SHITOKAI Hungary / Hungary
3. BRKIĆ EMINA - KK Rašid Buća / Bosnia And Herzegovina


Senior Női / Female +68
1. Tatárová Dominika  - Dukla Banská Bystrica / Slovakia
2. Berta Emese - YAMA SE / Hungary
3. Dostálová Hana - SKK Liberec / Czech Republic


Női csapat / Team Female kumite
1. VUKABU - VUKABU / Slovakia
2. Goju-Kai Hungary - Goju-Kai Hungary / Hungary