8-9 éves fiúk / 8-9 years old boys KATA
1. Rodionov Maksym - Shogun / Ukraine
2. Nagy Viktor - Taiyo / Slovakia
3. Preda Luca Florian - Shodan / Romania
3. Kunik Denis - Kachi Nitra / Slovakia

8-9 éves fiúk / 8-9 years old boys -32
1. Csató Roland - Ganz-Kesjár / Hungary
2. Marko Erik - KK Detva / Slovakia
3. Filin-Filinyuk Kirill - Vagr / Ukraine
3. Drobnak Martin - MSK Vranov / Slovakia

8-9 éves fiúk / 8-9 years old boys +32
1. Firkov Georgi - Shuriken / Bulgaria
2. Nevrlkla Dan - Shotokan Liberec / Slovakia
3. Lichner Alexander - Prievidza / Slovakia
3. Zadorozhnyi Alex - UKF / Ukraine

10-11 éves fiúk / 10-11 years old boys KATA
1. Spasovski Aleksandar - Funakoshi Gichin / Macedonia
2. Kertész Bálint - Spirit / Hungary
3. Kutaba Victor - Heian Deva / Romania
3. Filipov Nikita - Shogun / Ukraine

10-11 éves fiúk / 10-11 years old boys -36
1. Filipov Nikita - Shogun / Ukraine
2. Kosza Csaba - HKSE / Hungary
3. Miheller András - Budo Fight / Hungary
3. Hauser Igor - Shihan Poprad / Slovakia

10-11 éves fiúk / 10-11 years old boys -42
1. Szőllősi Patrik - Budo Fight / Hungary
2. Maiier Danyil - Shogun / Ukraine
3. Nikolov Peter - Shuriken / Bulgaria
3. Bagita Daniel - Taiyo / Slovakia

10-11 éves fiúk / 10-11 years old boys +42
1. Sebok Patrik - Farmex Nitra / Slovakia
2. Bálint Krisztofer - Dynamic / Hungary
3. Kovac Marko - MSK Ziar / Slovakia
3. Voytenko Kirill - UKF / Ukraine

12-13 éves fiúk / 12-13 years old boys KATA
1. Sarissky Michal - VUKABU / Slovakia
2. Sipek Martin - KK Topolcany / Slovakia
3. Caroni Vincent - Wakajishi / Sweden
3. Kalacun David - Impuls / Serbia

12-13 éves fiúk / 12-13 years old boys -45
1. Nichols Dávid - Kai Sei / Hungary
2. Vécsei Balázs - Dynamic / Hungary
3. Poncka Marek - SKP Cadca / Slovakia
3. Pintér Dániel - Budo Fight / Hungary

12-13 éves fiúk / 12-13 years old boys -52
1. Chermenov Maksim - Baltijas / Latvia
2. Goldfinger Dárió - Dynamic / Hungary
3. Fehér Péter - Koroibosz / Hungary
3. Klein Richard - Fortuna / Hungary

12-13 éves fiúk / 12-13 years old boys +52
1. Csató Dániel - Ganz-Kesjár / Hungary
2. Falusi Marcell - Fortuna / Hungary
3. Kósa Tomás - ABC Kormárno / Slovakia
3. Szilágyi Tas Ferenc - Ganz-Kesjár / Hungary

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys KATA
1. Havlicek Daniel - Rapid / Slovakia
2. Vavricka Jakub - KK Usti / Czech Rep.
3. Caroni Vincent - Wakajishi / Sweden
3. Smoliga Julián Enrik - SSK Bratislava

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys -52
1. Imrich Dominik - KK Iglow / Slovakia
2. Szöllősi Péter - AC-Sinus / Hungary
3. Havasi Olivér - Arashi / Hungary
3. Chermenov Maksim - Baltijas / Latvia

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys -57
1. Ardai Bálint - Fortuna / Hungary
2. Nagy Balázs - AC-Sinus / Hungary
3. Bányász Bence - Duna-Fitt / Hungary
3. Masrna Martin - VUKABU / Slovakia

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys -63
1. Erdős MArtin - Barcs / Hungary
2. Dzacovsky Lubos - VUKABU / Slovakia
3. Mikula Dominik - Ceské Budejovice - Czech Rep.
3. Rericha Marek - Ceské Budejovice - Czech Rep.

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys -70
1. Erdős Martin - Barcs / Hungary
2. Faltus Norbert - Farmex Nitra / Slovakia
3. Koleshanski Velizar - Shuriken / Bulgaria
3. Chereches Raul - Shogunul / Romania

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys +70
1. Zaborski Petar - Makpetrol / Macedonia
2. Bilisics Bálint - Ganz-Kesjár / Hungary
3. Jóba Attila - Taiyo / Slovakia
3. Palusak Patrik - VUKABU / Slovakia

Junior Ffi / Male KATA
1. Koch Szabolcs - Sporting Budo / Hungary
2. David Samuel - Kachi Nitra / Slovakia
3. Vik Lukas - Slavia Liberec / Czech Rep.
3. Vit Filip - Auto Skoda MB / Slovakia

Junior Ffi / Male -55
1. Derzsi Tamás - Dynamic / Hungary
2. Hübner Deniel - Arashi / Hungary
3. Reinhaus Richards - Baltijas / Latvia
3. Ardai Bálint - Fortuna / Hungary

Junior Ffi / Male -61
1. Virga Péter - Dynamic / Hungary
2. Kronstein Bálint - Wado SE / Hungary
3. Pampaloni Mattia - Firenze Kodokan / Italy
3. Derzsi András - Dynamic / Hungary

Junior Ffi / Male -68
1. Hárspataki Gábor - Dynamic / Hungary
2. Tanevski Igor - Makpetrol / Macedonia
3. Takács Bence - AC-Sinus / Hungary
3. Hadang Tiep - Fight Club CB / Czech Rep.

Junior Ffi / Male -76
1. Zaborski Petar - Makpetrol / Macedonia
2. Ludwig Róbert - Bátaszék / Hungary
3. Bires Andrej - CMK Banská Bystrica / Slovakia
3. Skvarek Zdeno - KK Trstená / Slovakia

Junior Ffi / Male +76
1. Kabashi Ilir - Farmex Nitra / Slovakia
2. Földesi Csaba - AC-Sinus / Hungary
3. Chojnowski Michal - Kaisho / Poland
3. Höning Ádám - TVSC / Hungary

U21 Ffi / Male KATA
1. Slávik Michal - Mates SK / Czech Rep.
2. Toure Michal - Hanko Kai Senica / Slovakia
3. Plazar Klemen - Slovenian NT / Slovenia
3. Fabian Peter - VUKABU / Slovakia

U21 Ffi / Male -68
1. Szegedi Döme - BVSC-Fighter / Hungary
2. Sánta Péter - Goju-Kai / Hungary
3. Szalay Sebastian - Australian NT / Australia
3. Bodrovs Nikolajs - Baltijas / Latvia

U21 Ffi / Male -78
1. Lieskovsky Matus - Rapid / Slovakia
2. Spanbauer Filip - KK Radvanje / Slovakia
3. Von Marttens S.R. Arturo - Chile NT / Chile / Hungary
3. Hidasi Tibor - Goju-Kai / Hungary

U21 Ffi / Male +78
1. Antikj Simon - Makpetrol / Macedonia
2. Maksim Lupiks - Baltijas / Latvia
3. Molnár Dániel - Goju-Kai / Hungary
3. Paksi Péter - Bátaszék / Hungary

Senior Ffi  / Male KATA
1. Urík Matej - Kachi Nitra / Slovakia
2. Slávik Michal - Mates SK / Czech Rep.
3. Fabián Peter - VUKABU / Slovakia
3. Plazar Klemen - Slovenian NT / Slovenia

Senior Ffi / Male -60
1. Kapdebo Lóránd - BVSC-Fighter / Hungary
2. Soffia Miguel - Chile NT / Chile
3. Pampaloni Mattia - Firenze Kodokan / Italy
3.

Senior Senior Ffi / Male -67
1. Szegedi Döme - BVSC-Fighter / Hungary
2. Dimitrov Veselin - Shuriken / Bulgaria
3. Bodrovs Nikolajs - Blatijas / Latvia
3. Correa Fernando - Chile NT / Chile

Senior Ffi / Male -75
1. Sadikov Ruslan - Baltijas / Latvia
2. Kubicka Petr - Fight Club CB / Czech Rep.
3. Höning Alexander - TVSC / Hungary
3. Domján Áron - Arashi / Hungary

Senior Ffi / Male -84
1. Antikj Simon - Makpetrol / Macedonia
2. Lieskovsky Adam - Rapid / Slovakia
3. Molnár Dániel - Goju-Kai / Hungary
3. Maksims Lupiks - Baltijas / Latvia

Senior Ffi / Male +84
1. Mellado Alejandro - Chile NT / Chile
2. Bedri Mohamed - Djurholms / Sweden
3. Paksi Péter - Bátaszék / Hungary
3. Korowaj Mariusz - Kaisho / Poland

Ffi csapat / Team Male kumite
1. Ligue de Bourgogne / France
2. Baltijas / Latvia
3. Makpetrol / Macedonia
3. Chile NT / Chile

8-9 éves lányok / 8-9 years old girls KATA
1. Manceska Jovana - Funakoshi Gichin / Macedonia
2. Franková Simona - Prievidza / Slovakia
3. Hlavacková Barbora - Kachi Nitra / Slovakia
3. Papistová Ema - Ekonom Trencin / Slovakia

8-9 éves lányok / 8-9 years old girls -30
1. Obonová Romana - Prievidza / Slovakia
2. Kvetonová Andrea - Ceské Budejovice / Czech Rep.
3. Vlasáková Adela - Ekonom Trencin / Slovakia
3. Hlavacková Barbora - Kachi Nitra / Slovakia

8-9 éves lányok / 8-9 years old girls +30
1. Polina Svidorova - Master Karate / Russia
2. Szőke Lili - HKSE / Hungary
3. Papistová Ema - Ekonom Trencin / Slovakia
3. Bolecková Viktoria - Farmex Nitra / Slovakia

10-11 éves lányok / 10-11 years old girls KATA
1. Hlavacková Nina - Kachi Nitra / Slovakia
2. Niznerova Kristina - Rapid / Slovakia
3. Langová Katarina - Kumade Topolcany / Slovakia
3. Droppová Nell - SSK Bratislava / Slovakia

10-11 éves lányok / 10-11 years old girls -34
1. Langová Katarina - Kumade Topolcany / Slovakia
2. Cukanová Michaela - Rapid / Slovakia
3. Simciková Kristina - VUKABU / Slovakia
3. Bartonová Nikola - Shotokan Liberec / Czech Rep.

10-11 éves lányok / 10-11 years old girls -40
1. Baranyi Zsófia - Dynamic / Hungary
2. Krivdová Sára - KK Iglow / Slovakia
3. Klotz Zsófia - Kai Sei / Hungary
3. Rajcanová Natália - MSK Ziar / Slovakia

10-11 éves lányok / 10-11 years old girls +40
1. Benkő Zsófia - Dynamic / Hungary
2. Bryndzová Michaela - VUKABU / Slovakia
3. Kozarová Eva - Farmex Nitra / Slovakia
3. Kminiaková Kristina - KK Detva / Slovakia

12-13 éves lányok / 12-13 years old girls KATA
1. Merasická Nikoleta - Prievidza / Slovakia
2. Bogarová Dominika - Taiyo / Slovakia
3. Vanusániková Jana - SSK Bratislava / Slovakia
3. Radosinká Nikola - SSK Bratislava / Slovakia

12-13 éves lányok / 12-13 years old girls -43
1. Benkő Zsófia - Dynamic / Hungary
2. Baranyi Zsófia - Dynamic / Hungary
3. Hamar Luna - KK Medimurje / Croatia
3. Bogárová Dominika - Taiyo / Slovakia

12-13 éves lányok / 12-13 years old girls -50
1. Veisova Dominika - MSK Ziar / Slovakia
2. Nehilová Mercedes - VUKABU / Slovakia
3. Langová Marcela - Kumade Topolcany / Slovakia
3. Jelzová Nina - MSK Ziar / Slovakia

12-13 éves lányok / 12-13 years old girls +50
1. Szucs Dorotty - Nagyszalonta / Romania
2. Nemceková Sabina - Kachi Nitra / Slovakia
3. Hamsiková Alexa - CMK Banska Bystrica / Slovakia
3. Harnicárová Michaela - KK Iglow / Slovakia

14-15 éves lányok / 14-15 years old girls KATA
1. Brazdová Ema - Prievidza / Slovakia
2. Baciková Ludmila - Prievidza / Slovakia
3. Simonic Masa Slovenian NT / Slovenia
3. Krizová Sabina - Mates SK / Czech Rep.

14-15 éves lányok / 14-15 years old girls -47
1. Vidová Rebeka - Farmex Nitra / Slovakia
2. Cichrová Rebacca - CMK Banská Bystrica / Slovakia
3. Gáboriková Romana - KK Detva / Slovakia
3. Smetanová Terézia - VUKABU / Slovakia

14-15 éves lányok / 14-15 years old girls -54
1. Boussebaa Aicha - Hungarian NT / Hungary
2. Pendaroska Monika - Makpetrol / Macedonia
3. Crhonková Adriana - Ceské Budejovice - / Czech Rep.
3. Hurychová Veronika - Kumade Topolcany / Slovakia

14-15 éves lányok / 14-15 years old girls +54
1. Czagány Dóra - Dynamic / Hungary
2. Badurová Michaela - SSK Bratislava / Slovakia
3. Janouchová Lucie - Ceské Budejovice - Czech Rep.
3. Kuklová Hana - Kachi Nitra / Slovakia













Junior Női / Female KATA
1. Ovecková Alzbeta - Hanko Kai Senica / Slovakia
2. Högström Joanna - Stockholm / Sweden
3. Kucerová Viktoria - Budokan Zvolen
3. Pesková Denisa - Budokan Zvolen / Slovakia

Junior Női / Female -48
1. Palkovics Nikolett - Arashi / Hungary
2. Puscenik Lara - Slovenian NT / Slovenia
3. Kiss Réka - AC-Sinus / Hungary
3. Richonnier Francine - Ligue de Bourgogne

Junior Női / Female -53
1. Nógrádi Nicol - BVSC-Fighter / Hungary
2. Lakatos Nóra - Budaörs / Hungary
3. Halodová Veronika - Ceské Budejovice / Czech Rep.
3. Vajda Lilien - Goju-Kai / Hungary

Junior Női / Female -59
1. Pillárová Viktoria - VUKABU / Slovakia
2. Novak Sara - Slovenian NT / Slovenia
3. Győriványi Renáta - Dynamic / Hungary
3. Senko Marija - Baltijas / Latvia

Junior Női / Female +59
1. Banasová Jaroslava - VUKABU / Slovakia
2. Pál Tímea - Dynamic / Hungary
3. Zunic Tanja - Impuls / Serbia
3. Szabó Evelin - Wadofight / Hungary







U21 Női / Female KATA
1. Balciarová Dorota - Nové Zámky / Slovakia
2. Mátyásová Simona - Rapid / Slovakia
3. Hladnik Anja - Slovenian NT / Slovenia
3. Agafonova Marija - Baltijas / Latvia

U21 Női / Female -53
1. Schwartzová Zuzana - VUKABU / Slovakia
2. Mehmeti Marigona - VUKABU / Slovakia
3. Pitta Daria - Firenze Kodokan / Italy
3. Mészáros Cintia - Goju-Kai / Hungary

U21 Női / Female -60
1. Semaniková Veronika - VUKABU - Slovakia
2. Suchánková Ingrid - Rapid / Slovakia
3. Zaborska Simona - Makpetrol / Macedonia
3. Varga Nikolett - Wado SE / Hungary

U21 Női / Female +60
1. Rezaeva Viktorija - Baltijas / Latvia
2. Foldesiova Lenka - CMK Banská Bystrica / Slovakia
3. Oriabincová Simona - CMK Banská Bystrica / Slovakia
3. Bartha Nikola - BVSC-Fighter / Hungary

Senior Női / Female KATA
1. Longová Katarina - Rapid / Slovakia
2. Hagglund Karin - Stockholm / Sweden
3. Cierna Dusana - Prievidza / Slovakia
3. Balciarová Dorota - Nové Zámky / Slovakia

Senior Női / Female -50
1. Kováčiková Lucia - CMK Banská Bystrica / Slovakia
2. Bruna Gabriela - Chile NT / Chile
3. Richonnier Francine - Ligue de Bougogne / France
3.

Senior Női / Female -55
1. Reyes Contreras Jessy - Chile NT / Chile
2. Zaborska Simona - Makpetrol / Macedonia
3. Radicevska Sara - Makpetrol / Macedonia
3. Mehmeti Marigona - VUKABU / Slovakia

Senior Női / Female -61
1. Suchánková Ingrid - Rapid / Slovakia
2. Kopúnová Miroslava - Ekonom Trencin / Slovakia
3. Varga Fruzsina - Goju-Kai / Hungary
3. Semaniková Veronika - VUKABU / Slovakia

Senior Női / Female -68
1. Rezaeva Viktorija - Baltijas / Latvia
2. Foldesiova Lenka - CMK Banska Bystrica / Slovakia
3. Retamal Balboa Elizabeth - Chile NT / Chile
3.

Senior Női / Female +68
1. Metzger Sandra - BVSC-Fighter / Hungary
2. Lucero Candia T. Kattana - Chile NT / Chile
3. Kubalová Zuzana - Rapid / Slovakia
3.

Női csapat / Team Female kumite
1. CMK Banska Bystrica / Slovakia
2. Chile 1 / Chile
3. Chile 2 / Chile
3.