8-9 éves fiúk / 8-9 years old boys KATA
1. Lacika Milos - Kachi Nitra / Slovakia
2. Temnyy Maxim - Ukrainian team / Ukraina
3. Koval Illia - Ukrainian Team / Ukraina
3. Cích Martin - Rapid / Slovakia

8-9 éves fiúk / 8-9 years old boys KUMITE -32
1. Stetina Jakub - Myjava / Slovakia
2. Neer Balázs - Kono / Hungary
3. Gajan Tomás - KK Pobrad / Slovakia
3. Szőlősi Patrik - Budo Fight / Hungary

8-9 éves fiúk / 8-9 years old boys KUMITE +32
1. Bilisics Milán - Ganz-Kesjár / Hungary
2. Chudoba Frantisek - SK Liberec / Czech Rep.
3. Bálint Krisztofer - Dynamic / Hungary
3. Gavarins Ulvis - Baltijas KC / Latvia

10-11 éves fiúk / 10-11 years old boys KATA
1. Sarissky Michal - VUKABU / Slovakia
2. Temnyy Konstantin - Ukrainian Team / Ukraina
3. Cích Filip - Rapid / Slovakia
3. Dolezsál Richárd - Budo Fight / Hungary

10-11 éves fiúk / 10-11 years old boys KUMITE -34
1. Vécsei Balázs - Dynamic / Hungary
2. Bogusevich Petro - Ukrainian team / Ukraina
3. Nichols Dávid - Kai Sei / Hungary
3. Csapó Dávid - Ganz-Kesjár / Hungary

10-11 éves fiúk / 10-11 years old boys KUMITE -40
1. Karatusha Vitaliy - Ukrainian Team / Ukraina
2. Hudec Matús - ZZO Cadca / Slovakia
3. Bogusevich Petro - Ukrainian Team / Ukraina
3. Zurek Artur - Harasuto / Poland

10-11 éves fiúk / 10-11 years old boys KUMITE +40
1. Szilágyi Tas Ferenc - Ganz-Kesjár / Hungary
2. Podsklan David - Farmex Nitra / Slovakia
3. Horváth Matus - VUKABU / Slovakia
3. Csató Dániel - Ganz-Kesjár / Hungary

12-13 éves fiúk / 12-13 years old boys KATA
1. Davoine Alexis - Champions / Belgium
2. Romanyuk Yegor - Ukrainian Team / Ukraina
3. Tukh Nikita - Ukrainian Team / Ukraina
3. Nagy Balázs / Hungary NT

12-13 éves fiúk / 12-13 years old boys KUMITE -45
1. Galazka Dominik - Harasuto / Poland
2. Rericha Marek - Ceské Budejovice / Czech Rep.
3. Zurek Artur - Harasuto / Poland
3. Nagy Balázs - / Hungary NT

12-13 éves fiúk / 12-13 years old boys KUMITE -52
1. Fisher Yarin / Israel NT
2. Krol Michal - Champion Lodz / Poland
3. Dzacovsky Lubos - VUKABU / Slovakia
3. Hatala Richard - VUKABU / Slovakia

12-13 éves fiúk / 12-13 years old boys KUMITE +52
1. Pozderka Dávid / Hungary NT
2. Fuzer Jan - VUKABU / Slovakia
3. Fedor Martin - VUKABU / Slovakia
3. Sadikovs Dens - Baltijas KC / Latvia

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys KATA
1. Morzan Matej - Princ / Croatia
2. Rafailov Solomon / Israel NT
3. Dávid Samuel - Kachi Nitra / Slovakia
3. Borecky Jan - Nové Zámky / Slovakia

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys KUMITE -52
1. Himpli Lénárd / Hungary NT
2. Mamrenko Stanislav - Ukrainian Team / Ukraina
3. Hübner Deniel / Hungary NT
3. Derzsi Tamás - Dynamic / Hungary

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys KUMITE -57
1. Csizmadia Márk - Kai Sei / Hungary
2. György Dániel - BVSC-Fighter / Hungary
3. Stasiak Marcin - Olimp Lodz / Poland
3. Takács Bence / Hungary NT

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys KUMITE -63
1. Guzenko Andriy - Vagr / Ukraina
2. Kostolník David - VUKABU / Slovakia
3. Kicherman Evgeny - Vagr / Ukraina
3. Virga Péter - Dynamic / Hungary

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys KUMITE -70
1. Hárspataky Gábor - Nóva SE / Hungary
2. Biziuk Kamil - Kaishi KK / Poland
3. Jopek Matej - VUKABU / Slovakia
3. Dzacovsky Matús - VUKABU / Slovakia

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys KUMITE +70
1. Michálek Samuel - Kachi Nitra / Slovakia
2. Kabashi Ilir - Farmex Nitra / Slovakia
3. Molnár Tibor - Rekon / Hungary
3. Földesi Csaba / Hungary NT

Junior Ffi / Male KATA
1. Fabian Peter - VUKABU / Slovakia
2. Nagy Botond / Hungary NT
3. Slavík Michal - AVC Domecek Brno / Czech Rep.
3. Rebro Marcel - Rapid / Slovakia

Junior Ffi / Male KUMITE -55
1. Csizmadia Márk - Kai Sei / Hungary
2. Kicherman Evgeniy - Vagr / Ukraina
3. Kapdebo Lóránd - BVSC-Fighter / Hungary
3. Korniychuk Dmytro - Ukrainian Team / Ukraina

Junior Ffi / Male KUMITE -61
1. Szegedi Döme - BVSC-Fighter / Hungary
2. Sánta Péter - Goju-Kai / Hungary
3. Bialek Radoslaw - Harasuto / Poland
3. Bodrovs Nikolajs - Baltijas KC / Latvia

Junior Ffi / Male KUMITE -68
1. Lieskovsky Matús - Rapid / Slovakia
2. Rusóczki Árpád - BVSC-Fighter / Hungary
3. Kandyba Dmytro - Ukrainian Team / Ukraina
3. Dorogi László - Dynamic / Hungary

Junior Ffi / Male KUMITE -76
1. Molnár Dániel - Goju-Kai / Hungary
2. Hidasi Tibor - Goju-Kai / Hungary
3. Révay Peter - TZ Trinec / Czech Rep.
3. Voskolup Oleksandr - Ukrainian Team / Ukraina

Junior Ffi / Male KUMITE +76
1. Kabashi Ilir - Farmex Nitra / Slovakia
2. Dienes Bence / Hungary NT
3. Springis Davis - Baltijas KC / Latvia
3. Wilamek Bartolomiej - Harasuto / Poland

U21 Ffi / Male KUMITE -68
1. Tadissi Martial - Kono KK / Hungary
2. Kőhegyi Zoltán - BVSC-Fighter / Hungary
3. Kalnins Kalvis - Baltijas KC / Latvia
3. Dobrotka Richard - CMK BB / Slovakia

U21 Ffi / Male KUMITE -78
1. Virág András - Sankudo / Hungary
2. Lieskovsky Adam - Rapid / Slovakia
3. Cisár Matús - SSK / Slovakia
3. Pajak Filip - Bonsai / Poland

U21 Ffi / Male KUMITE +78
1. Springis Davis - Baltijas KC / Latvia
2. Kouloukouriotis Konstantinos - Spartan / Greece
3. Soltys Robert - CMK BB / Slovakia
3. Kaleta Gabriel - VUKABU / Slovakia

Senior Ffi / Male KATA
1. Urík Matej - Kachi Nitra / Slovakia
2. Toure Michal - Hankokai / Slovakia
3. Pilmann Jindrich - Kesl Ryu / Czech Rep.
3. Debrecenyi Jakub - VSK Ostrava / Czech Rep.

Senior Ffi / Male KUMITE -60
1. Hübner András / Hungary NT
2. Szebeni József - BVSC-Fighter / Hungary
3. Milan Jan - Ceské Budejovice / Czech Rep.


Senior Ffi / Male KUMITE -67
1. Kőhegyi Zoltán - BVSC-Fighter / Hungary
2. Diószegi Bence - Pest-Budai SKC / Hungary
3. Kalnins Kalvis - Baltijas KC / Latvia
3. Tadissi Martial - Kono KK / Hungary

Senior Ffi / Male KUMITE -75
1. Kocí Vojtech - Ceské Budejovice / Czech Rep.
2. Domján Áron / Hungary NT
3. Munkácsi Máté - Sporting Budo / Hungary
3. Virág András - Sankudo / Hungary

Senior Ffi / Male KUMITE -84
1. Sadikov Ruslan - Baltijas KC / Latvia
2. Moreira Nuno / Portugal NT
3. Kubicka Petr - Fight Club / Czech Rep.
3. Grozdanov Philip - Pest-Budai SKC / Hungary

Senior Ffi / Male KUMITE +84
1. Sagrunov Rudik - Vagr / Ukraina
2. Salmi Waltteri / Finland NT
3. Babos Michal - Bonsai / Poland
3. Bíly Denis - VUKABU / Slovakia

Ffi csapat / Team Male KUMITE
1. National Team HUN / Hungary
2. Spartan A / Greece
3. National Team ISR / Israel
3. Spartan B / Greece

8-9 éves lányok / 8-9 years old girls KATA
1. Hlavacková Nina - Kachi Nitra / Slovakia
2. Benkő Zsófia - Dynamic / Hungary
3. Baranyi Zsófia - Dynamic / Hungary
3. Langova Katarina - Kumade / Slovakia

8-9 éves lányok / 8-9 years old girls KUMITE -30
1. Baranyi Zsófia - Dynamic / Hungary
2. Zámecníková Klára - Kumade / Slovakia
3. Miclea Nicoleta - Petrosani / Romania
3. Dinea Andrada - Petrosani / Romania

8-9 éves lányok / 8-9 years old girls KUMITE +30
1. Benkő Zsófia - Dynamic / Hungary
2. Hupcejová Hana - VUKABU / Slovakia
3. Salonen Julia - Tikurilan Tiikerit / Finland
3. Szántai Luca - IC Tatami / Hungary

10-11 éves lányok / 10-11 years old girls KATA
1. Stroblová Lucie - Fight Club / Czech Rep.
2. Janeková Emma - Budokan Zvolen / Slovakia
3. Chartry Célia - Champions / Belgium
3. Cuk Anja - Beli Manastir 98 / Croatia

10-11 éves lányok / 10-11 years old girls KUMITE -34
1. Gáboríková Romana - KK Detva / Slovakia
2. Vakhovska Anna- Ukrainian Team / Ukraina
3. Klimková Karolina - KK Detva / Slovakia
3. Gyapjas Hanna - Wado Fight / Hungary

10-11 éves lányok / 10-11 years old girls KUMITE -40
1. Dalogová Martina - KK Detva / Slovakia
2. Kuttová Nikoletta - Ceské Budejovice / Czech Rep.
3. Jelzová Nina - MSK Ziar / Slovakia
3. Langová Marcela - Kumade / Slovakia

10-11 éves lányok / 10-11 years old girls KUMITE +40
1. Janijk Emilija - KC Olimpik / Macedonia
2. Laciková Kristína - Kachi Nitra / Slovakia
3. Pivarciová Karolína - MSK Ziar / Slovakia
3. Knecht Vivien - Olimpic / Romania

12-13 éves lányok / 12-13 years old girls KATA
1. Mierklane Patricija - Baltijas KC / Latvia
2. Brázdová Ema - SSK / Slovakia
3. Kuklová Hana - Kachi Nitra / Slovakia
3. Valentová Viktória - VUKABU / Slovakia

12-13 éves lányok / 12-13 years old girls KUMITE -43
1. Brázdová Ema - SSK / Slovakia
2. Crhonková Adriana - Ceské Budejovice / Czech Rep.
3. Ambrus Andreea - Petrosani / Romania
3. Veisová Dominika - MSK Ziar / Slovakia

12-13 éves lányok / 12-13 years old girls KUMITE -50
1. Czagány Dóra - Dynamic / Hungary
2. Vasánszky Virág / Hungary NT
3. Troksiarová Timea - CMK BB / Slovakia
3. Dujavová Veronika - VUKABU / Slovakia

12-13 éves lányok / 12-13 years old girls KUMITE +50
1. Tatárová Martina - MSK Ziar / Slovakia
2. Panaite Diana - Petrosani / Romania
3. Janouchová Lucie - Ceské Budejovice / Czech Rep.
3. Brodzianská Lenka - MSK Ziar / Slovakia

14-15 éves lányok / 14-15 years old girls KATA
1. Ovecková Alzbeta - Hankokai / Slovakia
2. Peskova Denisa - Budokan Zvolen / Slovakia
3. Agafonova Maria - Baltijas KC / Latvia
3. Mierklane Patricija - Baltijas KC / Latvia

14-15 éves lányok / 14-15 years old girls KUMITE -47
1. Vajda Lilien - Goju-Kai / Hungary
2. Kuchárová Dominika - VUKABU / Slovakia
3. Palkovics Nikolett / Hungary NT
3. Nagy Regina - Pásztói SKK / Hungary

14-15 éves lányok / 14-15 years old girls KUMITE -54
1. Nógrádi Nicol / Hungary NT
2. Banaszczyk Dorota - Olimp Lodz / Poland
3. Salonen Joanna - Tikurilan Tiikerit / Finland
3. Pilarová Viktória - VUKABU / Slovakia

14-15 éves lányok / 14-15 years old girls KUMITE +54
1. Wastell Charlotte - Kaizen Ipswich KA / England
2. Kunos Zsuzsanna - Hegyvidék / Hungary
3. Győriványi Renáta - Dynamic / Hungary
3. Pál Tímea - Dynamic / Hungary













Junior Női / Female KATA
1. Balciarová Dorota - Nové Zámky / Slovakia
2. Servilová Laura - VUKABU / Slovakia
3. Kopecná Veronika - Nidoshinkan / Czech Rep.
3. Matyasová Simona - Rapid / Slovakia

Junior Női / Female KUMITE -48
1. Lenz Klaudia / Hungary NT
2. Kucsera Anna / Hungary NT
3. Mehmeti Marigona - VUKABU / Slovakia


Junior Női / Female KUMITE -53
1. Nováková Eva - KK Zilina / Slovakia
2. Seliste Ana Maria - Petrosani / Romania
3. Mészáros Cintia - Goju-Kai / Hungary
3. Ziólkowska Anna - Kumade Lodz / Poland

Junior Női / Female KUMITE -59
1. Racáková Vladimíra - Fight Club / Czech Rep.
2. Földesiová Lenka - Farmex Nitra / Slovakia
3. Razaeva Viktorija - Baltijas KC / Latvia
3. Varga Fruzsina - Goju-Kai / Hungary

Junior Női / Female KUMITE +59
1. Schwartzová Zuzana - VUKABU / Slovakia
2. Oriabincová Simona - CMK BB / Slovakia
3. Durisová Michaela - MSK Ziar / Slovakia
3. Kopúnová Miroslava - Ekonóm Trencín / Slovakia







U21 Női / Female KUMITE -53
1. Sánta Kinga - Goju-Kai / Hungary
2. Molnár Réka - Kowax / Hungary
3. Tazká Dominika - CMK BB / Slovakia
3. Ben Harose Lior / Israel NT

U21 Női / Female KUMITE -60
1. Razaeva Viktorija - Baltijas KC / Latvia
2. Langosová Júlia - VUKABU / Slovakia
3. Suchánková Ingrid - Ekonóm Trencín / Slovakia
3. Csák Klaudia - Goju-Kai / Hungary

U21 Női / Female KUMITE +60
1. Metzger Szandra / Hungary NT
2. Tornyossy Zsófia - Sporting Budo / Hungary
3. Kuusisto Helena / Finland NT
3. Bartha Nikola - BVSC-Fighter / Hungary

Senior Női / Female KATA
1. Balciarová Dorota - Nové Zámky / Slovakia
2. Longová Katarína - Rapid / Slovakia
3. Liptáková Katarína - SSK / Slovakia
3. Hagglund Karin - Goju-Kai SW / Sweden

Senior Női / Female KUMITE -50
1. Molnár Réka - Kowax / Hungary
2. Kováciková Lucia - CMK BB / Slovakia



Senior Női / Female KUMITE -55
1. Vojtikevicová Jana - Rapid / Slovakia
2. Suchánková Ingrid - Ekonóm Trencín / Slovakia
3. Sánta Kinga - Goju-Kai / Hungary
3. Serogina Anita - Ukrainian Team / Ukraina

Senior Női / Female KUMITE -61
1. Kubinská Dagmara - Ekonóm Trencín / Slovakia
2. Csák Klaudia - Goju-Kai / Hungary
3. Aronnen Emma / Finland NT
3. Hyvarinen Johanna / Finland NT

Senior Női / Female KUMITE -68
1. Kuusisto Helena / Finland NT
2. Tornyossy Zsófia - Sporting Budo / Hungary
3. Tinca Alina - Petrosani / Romania


Senior Női / Female KUMITE +68
1. Metzger Szandra / Hungary NT
2. Kubalová Zuzana - Rapid / Slovakia
3. Semaníková Veronika - VUKABU / Slovakia
3. Köbli Kata - Bátaszék SE / Hungary

Női csapat / Team Female KUMITE
1. National Team SK / Slovakia
2. Kumade Lodz / Poland
3. National Team FIN / Finland