8-9 éves fiú / 8-9 years old boys KATA
  1. Chobotar Valeriy – Bushido / Ukraine
  2. Zamani / Iran
  3. Prohorets Timofey – Odessa / Ukraine
  3. Matsenko Oleg – Odessa / Ukraine

8-9 éves fiú / 8-9 years old boys KUMITE
  1. Chobotar Valerij – Bushido / Ukraine
  2. Prohorets Tomofey – Odessa / Ukraine
  3. Kovalchuk Andrei – Odessa / Ukraine
  3. Orosz Gergő – Renraku / Hungary

10 éves fiú / 10 years old boys KATA
  1. Honar Hamid / Iran
  2. Radu Vlad – Activ Oradea / Romania
  3. Miletic Lazar / Yugoslavia
  3. Deabatista Luca / Malta

10 éves fiú / 10 years old boys KUMITE
  1. Kónya Levente – Renraku / Hungary
  2. Gregor Alan – Sahy / Slovakia
  3. Zavalenko Eugen – Odessa / Ukraine
  3. Cuturic Edin / Yugoslavia

11 éves fiú / 11 years old boys KATA
  1. Fasung M. – Rapid / Slovakia
  2. Müller Dániel – KEK / Hungary
  3. Kovács Krisztián – Justitia Miskolc / Hungary
  3. Simor Kristóf – Shuhari / Hungary

11 éves fiú / 11 years old boys KUMITE
  1. Gorshkov Anatolij – Odessa / Ukraine
  2. Stepanchuk Valera – Odessa / Ukraine
  3. Lomtatidze Vahtang - Odessa / Ukraine
  3. Fasung M.- Rapid / Slovakia

12 éves fiú / 12 years old boys KATA
  1. Zamani Zavos / Iran
  2. Sahabaddin Miroley / Iran
  3. Zivkovic Slavko / Yugoslavia
  3. Milanovic Miroslav / Yugoslavia

12 éves fiú / 12 years old boys KUMITE
  1. Lazic Kaslar / Yugoslavia
  2. Diószegi Bence – Pest-Buda / Hungary
  3. Pipiska Filip – Rapid / Slovakia
  3. Cabrkapa Vukaljo / Yugoslavia

13 éves fiú / 13 years old boys KATA
  1. Bodnár Roland – VUKABU / Slovakia
  2. Khanloo / Iran
  3. Molnár Igor – Uraken / Slovakia
  3. Kargar Mohammad / Iran

13 éves fiú / 13 years old boys KUMITE
  1. Vujic Aleksandar / Yugoslavia
  2. Dovchaychyk Volodimir – Bushido / Ukraine
  3. Hoffmann Gábor – Goju-Kai / Hungary
  3. Zivkovic Zoran / Yugoslavia

14 éves fiú / 14 years old boys KATA
  1. Copic Rade / Yugoslavia
  2. Veres Gábor – KEK / Hungary
  3. Hübner András – Shuhari / Hungary
  3. Dlhy Stanislav – Seigo / Slovakia

14 éves fiú / 14 years old boys KUMITE
  1. Makula Zsolt – Sozsin / Hungary
  2. Yakimenko Sergej – Odessa / Ukraine
  3. Strungalovic Alexandar / Yugoslavia
  3. Grujicic Borivoje / Yugoslavia

15 éves fiú / 15 years old boys KATA
  1. Tóth Ferenc – Budai XI. / Hungary
  2. Ilic Filip / Yugoslavia
  3. Kmec Rastislav – VUKABU / Slovakia
  3. Franko Martin – VUKABU / Slovakia

15 éves fiú / 15 years old boys KUMITE
  1. Berki Attila – Sozsin / Hungary
  2. Lazorenko Andrej – Bushido / Ukraine
  3. Vojnovic Ninko / Yugoslavia
  3. Basic Bogdan / Yugoslavia

Kadet fiú / boys KUMITE -60kg
  1. Szebeni József - HKA / Hungary
  2. Amir Furoughan / Iran
  3. Sajad Abrahimabadj / Iran
  3. Kós Tamás - Budaörs SC / Hungary

Kadet fiú / boys KUMITE -70kg 
  1. Marianovic Goran / Yugoslavia
  2. Péter Balázs - Budaörs / Hungary
  3. Arantovic Luka / Yugoslavia
  3. Sabo Miroslav / Slovakia

Kadet fiú / boys KUMITE +70kg
1. Harnicar Andrej - UMB / Slovakia
2. Csordás Ádám - KEK / Hungary
3. Haga Zsolt - Budapest / Hungary
3. Takács Péter - Budaörs / Hungary

Felnőtt férfi / Male Adult KATA
  1. Ashrafi / Iran
  2. Badura Péter / Slovakia
  3. Strasszer Vilmos - KEK / Hungary
  3. Fgoroughan Amir / Iran

Felnőtt férfi / Male Adult KUMITE -68kg
  1. Maczkó Péter / Slovakia
  2. Nevmehertzskij Max - Odessa / Ukraine
  3. Svantner Roman / Slovakia
  3. Simko Stanislav - Vukabu / Slovakia

Felnőtt férfi / Male Adult KUMITE -78kg
  1. Ghanbari Vahid / Iran
  2. Kristil Jakub - Rapid / Slovakia
  3. Varga András - Pest-Buda / Hungary
  3. Petrovic Dorde - West Srbia

Felnőtt Férfi / Male Adult KUMITE +78kg
  1. Konrad Roman / Slovakia
  2. Petermann Georg / Austria
  3. Szikszai Csaba - Miskolc / Hungary
  3. Nasrollahi Saed / Iran

Csapat férfi / Male Team KUMITE
  1. Slovakia
  2. Iran
  3. Hungary II.
  3. Odessa / Ukraine

8-9 éves lány / 8-9 years old girls  KATA
  1. Gatyaska Inga – Odessa / Ukraine
  2. Garashenko Darya – Odessa / Ukraine
  3. Radulescu Romana / Romania
  3. Durakic Isidora – West Serbia

 8-9 éves lány / 8-9 years old girls KUMITE
  1. Gadyatska Inga – Odessa / Ukraine
  2. Tardosi Cintia – Renraku / Hungary
  3. Arsic Ivana / Yugoslavia
  3. Hrasková Alexandra – Sahy / Slovakia

10 éves lány / 10 years old girls  KATA
  1. Garashenko Darya – Odessa / Ukraine
  2. Papp Angéla – Goju-Kai / Hungary
  3. Rovcanin Tijana / Yugoslavia
  3. Kocalo Marta / Yugoslavia

10 éves lány / 10 years old girls KUMITE
  1. Garashenko Darya – Odessa / Ukraine
  2. Szász Dóra – Renraku / Hungary
  3. Csák Klaudia – Goju-Kai / Hungary
  3. Papp Angéla – Goju-Kai / Hungary

11 éves lány / 11 years old girls KATA
  1. Maximovic Ruzica / Yugoslavia
  2. Metzger Szandra – KEK / Hungary
  3. Buha Nina / Yugoslavia
  3. Aleksic Marija / Yugoslavia

11 éves lány / 11 years old girls KUMITE
  1. Metzger Szandra – KEK / Hungary
  2. Bone Sandra – Aciv Oradea / Romania
  3. Garashenko Darya – Odessa / Ukraine
  3. Cicmanová Zuzanna – VUKABU / Slovakia

12 éves lány / 12 years old girls KATA
  1. Radovic Anna / Yugoslavia
  2. Arsenovic Sonja / Yugoslavia
  3. Racová Lucia – VUKABU / Slovakia
  3. Anicic Jovana / Yugoslavia

12 éves lány / 12 years old girls KUMITE
  1. Nepomnushaja Marina – Odessa / Ukraine
  2. Ostojic Angelija – HKA / Hungary
  3. Racová Lucia – VUKABU / Slovakia
  3. Krsikapa Sladana / Yugoslavia

13 éves lány / 13 years old girls KATA
  1. Tóth Andrea – Budai XI. / Hungary
  2. Gajic Jovana / Yugoslavia
  3. Zammit Susan / Malta
  3. Stadler Joana / Austria

13 éves lány / 13 years old girls KUMITE
  1. Semaníková Viktória – VUKABU / Slovakia
  2. Macásková M. – Rapid / Slovakia
  3. Böde Nóra – Sozsin / Hungary
  3. Tóth Andrea – Budai XI. / Hungary

14 éves lány / 14 years old girls KATA
  1. Zeravic Dunja / Yugoslavia
  2. Perisic Vesna / Yugoslavia
  3. Horváth Éva – Shuhari / Hungary
  3. Krstic Marija / Yugoslavia

14 éves lány / 14 years old girls KUMITE
  1. Závori Katalin – Ganz Kesjár / Hungary
  2. Csányi Aletta – Topkids / Hungary
  3. Wilnrotterová Katka – VUKABU / Slovakia
  3. Lindaková Ratka – VUKABU / Slovakia

15 éves lány / 15 years old girls KATA
  1. Longová Katarina – Rapid / Slovakia
  2. Pop Alexandra – IKA / Romania
  3. Hámori Alexandra – Shuhari / Hungary
  3. Györki Judith – Justitia Miskolc / Hungary

15 éves lány / 15 years old girls KUMITE
  1. Stojanovic Anna / Yugoslavia
  2. Loginova Alla – Odessa / Ukraine
  3. Králik Nóra – Budaörs / Hungary
  3. Korolija Biljana / Yugoslavia

Kadet lány / girls KUMITE -50kg, -55kg
  1. Rebicek Zsófia - Goju-Kai / Hungary
  2. Józsa Katalin - R.SE / Hungary
  3. Barta Éva - R.SE / Hungary
  3. Szlovencsák Ágnes - Budaörs SC / Hungary

Kadet lány / girls KUMITE +55 kg
  1. Steinocher Claudia / Austria
  2. Bódi Renáta - Topkids / Hungary
  3. Loginova Alla - Odessa / Ukraine
  3. Rusvai Melinda - Topkids / Hungary







Felnőtt női / Female Adult KATA
  1. Grmanová Krisztina / Slovakia
  2. Glück Corinna / Austria
  3. Nana Ioana - Nagyszalonta / Romania
  3. Stadler Joana / Austria

Felnőtt női / Female Adult KUMITE -53kg
  1. Hegedűs Nikolett - Goju-Kai / Hungary
  2. Kopcova Lenka - Vukabu / Slovakia
  3. Lauró Natália - R.SE / Hungary


Felnőtt női / Female Adult KUMITE -60kg
  1. Ilcikova Milica / Slovakia
  2. Medvedova Eva / Slovakia
  3. Fömötör Erika - KEK / Hungary
  3. Kiss Virág - Justitia / Hungary

Felnőtt női / Female Adult KUMITE +60kg
  1. Riskova Monika / Slovakia
  2. Wrann Sabrina / Austria
  3. Stankovic Jelena / Yugoslavia
  3. Klima Zsuzsanna - Goju-Kai / Hungary

Csapat női / Female Team KUMITE
  1. Slovakia
  2. Goju-Kai / Hungary
  3. Vukabu / Slovakia