9 éves fiú / 9 years old boys KATA
  1. Roman Bod / Slovakia
  2. Matei Raul / Romania
  3. Marjanovic Momcilo / Yugoslavia
  4. Pantovic Milutin / Yugoslavia

9 éves fiú / 9 years old boys KUMITE
  1. Milner Gábor - Sajószentpéter / Hungary
  2. Barna Tamás - Sajószentpéter / Hungary
  3. Nahóczky Roland - Tameshiwari / Hungary
  3. Gregor Olan - Saag Sahy / Slovakia

10 éves fiú / 10 years old boys KATA
  1. Jankovic Maden / Yugoslavia
  2. Kovács Krisztián - Justitia / Hungary
  3. Domonkos Rihard / Yugoslavia
  4. Pantelic Zeljko / Yugoslavia

10 éves fiú / 10 years old boys KUMITE
  1. Strajanek Maros - Banska Bystrica / Slovakia
  2. Preisz Gábor - BSE / Hungary
  3. Kántor Ádám - Tornádó / Hungary
  3. Nagy Nándor - Tornádó / Hungary

 11 éves fiú / 11 years old boys KATA
  1. Horváth Ottó - KEK / Hungary
  2. Molnar Igor / Slovakia
  3. Dordevic Stefan / Yugoslavia
  4. Miok Antonia - Plandiste / Yugoslavia

11 éves fiú / 11 years old boys KUMITE
  1. Horváth Ottó - Shoto / Hungary
  2. Jakab Ádám - Sozsin SE / Hungary
  3. Polyák Dániel - Shuhari / Hungary
  3. Simor Kristóf - Shuhari / Hungary

12 éves fiú / 12 years old boys KATA
  1. Bodnar Roland - Metropol / Slovakia
  2. Zinkovic Slanko / Yugoslavia
  3. Halmai Balázs - Budai XI. / Hungary


12 éves fiú / 12 years old boys KUMITE
  1. Barjak Maros - Banska Bystrica / Slovakia
  2. Szakács Tibor - Komárom / Hungary
  3. Bodnár Roland - Metropol / Hungary
  3. Ognjen Bubalo - Shuhari / Hungary

 13 éves fiú / 13 years old boys KATA
  1. Neuner Tamás - Shuhari / Hungary
  2. Hübner András - Shuhari / Hungary
  3. Vocurovic Pedrag / Yugoslavia
  3. Simor Dániel - Shuhari / Hungary

13 éves fiú / 13 years old boys KUMITE
  1. Hübner András - Shuhari / Hungary
  2. Éliás Patrik - Saag Sahy / Slovakia
  3. Laska Samuel - Zvolen / Slovakia
  3. Vucurovic Predrag / Yugoslavia

 14 éves fiú / 14 years old boys KATA
  1. Eric Bojan / Yugoslavia
  2. Hruncak Michal / Slovakia
  3. Milosevic Jovan - Svilajnac / Yugoslavia
  3. Novakovic Relja / Yugoslavia

14 éves fiú / 14 years old boys KUMITE
  1. Raseta Darko / Yugoslavia
  2. Vojnonic Ninko / Yugoslavia
  3. Islamovic Fikrel / Yugoslavia
  3. Marinovic Boris / Yugoslavia

15 éves fiú / 15 years old boys KATA
  1. Pajkic Dejan / Yugoslavia
  2. Zavodsky Peter / Slovakia
  3. Dimitrijevic Borivoje / Yugoslavia
  3. Vucic Marko / Yugoslavia

15 éves fiú / 15 years old boys KUMITE
  1. Grebek Nikola / Yugoslavia
  2. Nagy Zsolt - Pest-Budai SKC / Hungary
  3. Csordás Ádám - KEK / Hungary
  3. Milanoivc Ratko / Yugoslavia

Kadet fiú / boys KUMITE 70kg
  1. Simko Stanislav - Union SZK
  2. Gavranovic Luka - Globus / Yugoslavia
  3. Czimmer Péter - Patina / Hungary
  3. Maikis Jaroslav - Trencin / Slovakia

Kadet fiú / boys KUMITE +70kg 
  1. Rebro Marian - Kretovic SZKA
  2. Zubek István - MKA / Hungary
  3. Daróczi András - BSE / Hungary
  3. Takács Péter - Budaörs / Hungary

Felnőtt férfi / Male Adult KATA
  1. Strasser Vilmos - KEK / Hungary
  2. Grónai Sándor - Komárom / Hungary
  3. Cselepák Péter - Justitia / Hungary
  3. Hajdú László - Budai XI. / Hungary

Felnőtt férfi / Male Adult KUMITE 60kg
  1. Sabo Miroslav - Union SZK
  2. Cselepák Péter - Justitia / Hungary
  3. Katrus Tamás - Ganz-Kesjár / Hungary
  3. Erdélyi András - Sozsin SE / Hungary

Felnőtt férfi / Male Adult KUMITE 68kg
  1. S. Kovács Ádám - KEK / Hungary
  2. Dudic Michal - Kosice / Slovakia
  3. Burján Balázs - Shuhari / Hungary
  3. Tuleja Pavol / Slovakia

Felnőtt férfi / Male Adult KUMITE 78kg
  1. Urica Miachal / Slovakia
  2. Zimer Tomas / Slovakia
  3. Marius Jakob - Dinamo Bucurest / Romania
  3. Rabina Roman / Slovakia

Felnőtt Férfi / Male Adult KUMITE +78kg
  1. Konrad Roman / Slovakia
  2. Kohut Vladimir / Slovakia
  3. Ofcsák Ádám - Kowax / Hungary
  3. Predojedovic Nemarja / Yugoslavia

 Csapat férfi / Male Team KUMITE 
  1. Slovakia 'A'
  2. Slovakia 'B'
  3. Dinamo Bucurest / Romania
  3. Borac Cacak / Yugoslavia

9 éves lány / 9 years old girls  KATA
  1. Delibasic Tamara / Yugoslavia
  2. Jovanovic Irena / Yugoslavia
  3. Kles Erika / Yugoslavia
  4. Kocalo Marta / Yugoslavia







10 éves lány / 10 years old girls  KATA
  1. Metzger Szandra - KEK / Hungary
  2. Maximovic Ruzica / Yugoslavia
  3. Stefanovic Jelena - Batajnica / Yugoslavia
  4. Mitrovic Ivana / Yugoslavia

 10 éves lány / 10 years old girls KUMITE
  1. Metzger Szandra - KEK / Hungary
  2. Takács Orsolya - Komárom / Hungary
  3. Szász Kitti - Sajószentpéter / Hungary
  3. Stefanovic Jelena - Batajnica / Yugoslavia

 11 éves lány / 11 years old girls KATA
  1. Radonac Ana - Plandiste / Yugoslavia
  2. Anicic Jovana / Yugoslavia
  3. Rácova Lucia / Slovakia
  4. Milivojevis Kristina - Svilajnac / Yugoslavia

 11 éves lány / 11 years old girls KUMITE
  1. Langosova Lucia - VUKABU / Slovakia
  2. Szőnyeg Dóra - Komárom / Hungary
  3. Stojanovic Nevona - Svilajnac / Yugoslavia
  3. Subotic Andelja / Yugoslavia

 12 éves lány / 12 years old girls KATA
  1. Pavlik Kristina / Yugoslavia
  2. Tóth Andrea - BSE / Hungary
  3. Simonic Timea - Komárom / Hungary
  3. Boda Barbara - Shuhari / Hungary

 12 éves lány / 12 years old girls KUMITE
  1. Mirkovic Suzana / Yugoslavia
  2. Dukic Tanja - Kolasin / Yugoslavia
  3. Tóth Andrea - BSE / Hungary
  3. Stanisic Jelena / Yugoslavia

 13 éves lány / 13 years old girls KATA
  1. Kapitány Erika / Yugoslavia
  2. Stojanovic Tijana / Yugoslavia
  3. Mitrovic Milena / Yugoslavia
  3. Szőcs Nikolett - BSE / Hungary

 13 éves lány / 13 years old girls KUMITE
  1. Závori Katalin - Ganz / Hungary
  2. Jovanovix Tamara / Yugoslavia
  3. Kovijanic Marina / Yugoslavia
  3. Zubekova Barbara / Yugoslavia

 14 éves lány / 14 years old girls KATA
  1. Perisic Vesna / Yugoslavia
  2. Grád Nikoletta - Shuhari / Hungary
  3. Pajic Pamela - Plandiste / Yugoslavia
  3. Markov Gordana / Yugoslavia

 14 éves lány / 14 years old girls KUMITE
  1. Rebicek Zsófia - ESE / Hungary
  2. Stakic Marija / Yugoslavia
  3. Králik Nóra - Budaörs / Hungary
  3. Milanova Natalia - Zvolen / Slovakia

15 éves lány / 15 years old girls KATA
  1. Vekic ivana / Yugoslavia
  2. Djurdevic Irena / Yugoslavia
  3. Milanovic Mihca / Jugoslavia
  3. Radic Kristina / Yugoslavia

15 éves lány / 15 years old girls KUMITE
  1. Kozári Melinda - ESE / Hungary
  2. Zalántai Éva - Shuhari / Hungary
  3. Neuner Nóra - Shuhari / Hungary
  3. Dukic Ana / Yugoslavia

Kadet lány / girls KUMITE 55kg
  1. Kraljic Martina - Globus / Yugoslavia
  2. Batkiova Anna - Saag Sahy / Slovakia
  3. Kapcova Lenka - Kretovic SZKA


Kadet lány / girls KUMITE +55 kg
  1. Szőllősi Réka - Oroszlány / Hungary
  2. Varga Nóra - KEK / Hungary
  3. Grád Nikoletta - Shuhari / Hungary
  3. Majic Slavica / Yugoslavia

Felnőtt női / Female Adult KATA 
  1. Weisz Andrea - Shuhari / Hungary
  2. Hegedűs Nikolett - ESE / Hungary
  3. Stropkova Zuzana / Slovakia
  3. Vasiljevic Bojana - Borac / Yugoslavia

Felnőtt női / Female Adult KUMITE 53kg
  1. Hegedűs Nikolett - ESE / Hungary
  2. Regős Helga - Budai XI. / Hungary
  3. Cekunec Milena / Croatia


Felnőtt női / Female Adult KUMITE 60kg
  1. Ilcikova Milica / Slovakia
  2. Pavalacova Lucia / Slovakia
  3. Tóth Beatrix - Oroszlány / Hungary
  3. Kiss-Horti Zsófia - Budaörs / Hungary

Felnőtt női / Female Adult KUMITE +60kg
  1. Klima Zsuzsanna - ESE / Hungary
  2. Cerna Maria / Slovakia
  3. Volf Petra / Croatia
  3. Medvedova Eva / Slovakia







 Csapat női / Female Team KUMITE
  1. Slovakia
  2. ESE / Hungary
  3. Vukabu / Slovakia
  3. Croatia