Kadet fiú / boys KUMITE 60kg
  1. Boran Jaroslva - Banska Bystrica / Slovakia
  2. Zsiga Tamás - Topkids / Hungary
  3. Bence Jakub - Banska Bystrica / Slovakia
  3. Cervenak Ludovit - Banska Bystrica / Slovakia

Kadet fiú / boys KUMITE 70kg
  1. Jovanovic Milos - Milicionar / Yugoslavia
  2. Jerkovic Milan - Diamant / Yugoslavia
  3. Kovas Slobodan - Hajduk / Croatia
  3. Vijatov Boban - Diamant / Yugoslavia

Kadet fiú / boys KUMITE +70kg 
  1. Umicesevic Dejan - Milicionar / Yugoslavia
  2. Ilic Predrag - Diamant / Yugoslavia
  3. Bazdar Alexander - Hajduk / Croatia
  3. Pavlicenkov Alexej / Belarus

Felnőtt férfi / Male Adult KATA
  1. Orbán Zoltán - KEK / Hungary
  2. Rabusko Vitalis / Belarus
  3. Augustin Tamás - Justitia / Hungary
  4. Grónai Sándor - Komárom / Hungary

Felnőtt férfi / Male Adult KUMITE 68kg
  1. Kovács Ádám - KEK / Hungary
  2. Sztojanovic Zarko - Milicionar / Yugoslavia
  3. Glisic Sradan - Soko Stark / Yugoslavia
  3. Bajic Predrag - Soko Stark / Yugoslavia

Felnőtt férfi / Male Adult KUMITE 78kg
  1. Maranovic Dragan - Milicionar / Yugoslavia
  2. Lazic Milan - Milicionar / Yugoslavia
  3. Cvirkovic Marko - Milicionar / Yugoslavia
  3. Zsirkovic Milos - Milicionar / Yugoslavia

Felnőtt férfi / Male Adult KUMITE +78kg
  1. Jovic Dragista - Milicionar / Yugoslavia
  2. Dudas Ludovit - Saag Sahy / Slovakia
  3. Rózsahegyi László - Oroszlány / Hungary
  3. Ofcsák Ádám - Kowax / Hungary

 Csapat férfi / Male Team KUMITE 
  1. Milicionar I
  2. Dinamo
  3. Hungary II
  3. Milicionar II

Kadet lány / girls KUMITE Open
  1. Strika Katakija - Soko Stark / Yugoslavia
  2. Orosz Ivett - Justitia / Hungary
  3. Tóth Judit - Komárom / Hungary
  3. Zickovic Saska - Gosa / Yugoslavia













Felnőtt női / Female Adult KATA 
  1. Hegedűs Nikolett - ESE / Hungary
  2. Derikovic Gordana - Cukarica / Yugoslavia
  3. Cecur Ivana - Hajduk / Croatia
  4. Weisz Andrea - Shuhari / Hungary

Felnőtt női / Female Adult KUMITE 53kg
  1. Anger Irina / Belarus
  2. Hegedűs Nikolett - ESE / Hungary
  3. Kustic Maja - Hajduk / Croatia


Felnőtt női / Female Adult KUMITE 60kg
  1. Mitic Sladjana / Yugoslavia
  2. Tóth Beatrix - Oroszlány / Hungary
  3. Hegedűs Csilla - Respublika / Hungary
  3. Peric Snezana - Soko Stark / Yugoslavia

Felnőtt női / Female Adult KUMITE +60kg
  1. Urhovac Vanja / Yugoslavia
  2. Pekovic Sara / Yugoslavia
  3. Klima Zsuzsa - ESE / Hungary
  3. Strika Katarina / Yugoslavia

 Csapat női / Female Team KUMITE
  1. Yugoslavia II
  2. Yugoslavia I
  3. Hungary I
  3. Hungary II