U8 fiúk / boys KATA
1. Jánosík Matús - KK Trend / Slovakia
2. Marko Martin - Keido Kosice / Slovakia
3. Grman Filip - KK Topolcany / Slovakia


U8 fiúk / boys -24
1. Bartos Viliam - SSK Bratislava / Slovakia
2. Kvasnica Martin - Kachi Nitra / Slovakia
3. Aiden Ur - Shogunul / Romania
3. Petrás Roland - Spartak Myjava / Slovakia

U8 fiúk / boys +24
1. Jánosík Matús - KK Trend / Slovakia
2. Marko Martin - Keido Kosice / Slovakia
3. Kovács Bálint - Budaörs / Hungary
3. Aiden Ur - Shogunul / Romania

U10 fiúk / boys KATA
1. Denis Filip - Rapid Bratislava / Slovakia
2. Dávid Matús - Kachi Nitra / Slovakia
3. Papcun Michael - Keido Kosice / Slovakia
3. Melich Ludek - TJ Sadská / Czech Republic

U10 fiúk / boys -27
1. Fischer Bálint - MTK / Hungary
2. Lungu Lucian - Otopeni / Romania
3. Sáraz Martin - Kachi Nitra / Slovakia
3. Denis Filip - Rapid Bratislava / Slovakia

U10 fiúk / boys -32
1. Papp Zoltán - UPJS Kosice / Slovakia
2. Mácha Richard - Katsudo Sabinov / Slovakia
3. Chornolutskyi Arseniy - Leader Team / Ukraine
3. Kulísek Adam - Spartak Myjava / Slovakia

U10 fiúk / boys +32
1. Bohunicky Lukás - Rapid Bratislava / Slovakia
2. Emeldesh Oleksandr - Leader Team / Ukraine
3. Lalík Lukás - KK Detva / Slovakia
3. Králik Tomás - KK Zilina / Slovakia

U12 fiúk / boys KATA
1. Tran William - Solstadens KK / Sweden
2. Hrcka Roman - SSK Bratislava / Slovakia
3. Lichner Alexander - SSK Prievidza / Slovakia
3. Bárdos Ádám - Sporting Budo / Hungary

U12 fiúk / boys -32
1. Csató Roland - Ganz-Kesjár / Hungary
2. Dudás Zsombor - MTK / Hungary
3. Bardócz Barnabás - Budaörs / Hungary
3. Rubachenko Andrii - Leader Team / Ukraine

U12 fiúk / boys -36
1. Yanovskyi David - Leader Team / Ukraine
2. Masaryk Samuel - SSK Bratislava / Slovakia
3. Baranyi Barnabás - MTK / Hungary
3. Bilisics Zalán - BVSC-Fighter / Hungary

U12 fiúk / boys -40
1. Drobnák Martin - MSK Vranov - Slovakia
2. Canky Simon - Spartak Myjava / Slovakia
3. Foltyn Filip - Spartak Myjava / Slovakia
3. Gavor Peter - Farmex Nitra / Slovakia

U12 fiúk / boys +40
1. Iniutin Oleksandr - Leader Team / Ukraine
2. Bohunicky Dominik - Rapid Bratislava / Slovakia
3. Nagy Viktor - KK Taiyo / Slovakia
3. Poliak Jakub - CMK Banská Bystrica / Slovakia

U14 fiúk / boys KATA
1. Mérő Bálint - Budai XI / Hungary
2. Duhan Adrian - SSK Bratislava / Slovakia
3. Hrcka Roman - SSK Bratislava / Slovakia
3. Kertész Bálint - Spirit / Hungary

U14 fiúk / boys -40
1. Mácha Michal - Katsudo Sabinov / Slovakia
2. Yanovskyi David - Leader Team / Ukraine
3. Masrna Matús - VUKABU / Slovakia
3. Stetina Jakub - Spartak Myjava / Slovakia

U14 fiúk / boys -45
1. Koszka Csaba - HKSE / Hungary
2. Vasícek Tomás - Ekonom Trencin / Slovakia
3. Mikhnevich Matsvei - Kofukan / Belarus
3. Andrejev Konstantin - Leader Team / Ukraine

U14 fiúk / boys -50
1. Cela Aris Nikolas - MSK Ziar / Slovakia
2. Hupcej Peter - MSK Vranov / Slovakia
3. Sklenka Erik - MSK Ziar / Slovakia
3. Janovcík Maros - KK Iglow - Slovakia

U14 fiúk / boys +50
1. Sepemetakés Éüaggelos - Agsk Nikaias / Greece
2. Bilisics Milán - BVSC-Fighter / Hungary
3. Forró Áron - KK Taiyo / Slovakia
3. Cyprián Lukás - Liberec / Czech Republic

Cadet fiúk / boys KATA
1. Duska Enriko - Kachi Nitra / Slovakia
2. Mérő Bálint / Budai XI / Hungary
3. Zhumyha Oleksandr - Ukrainian KF / Ukraine
3. Susanu Alexandru - Dojo Casa / Romania

Cadet fiúk / boys -52
1. Boshtan Maksym - Leader Team / Ukraine
2. Nichols Dávid - UTE Kaisei / Hungary
3. Bagaev Mimolat - SSK Bratislava / Slovakia
3. Dolezsál Richárd - Goju-Kai Hungary / Hungary

Cadet fiúk / boys -57
1. Vanka Zdenko - MSK Ziar / Slovakia
2. Marosi David - SSK Bratislava / Slovakia
3. Pintér Dániel - Budo Fight / Hungary
3. Benhák Premek - TJK Ceské Budejovice / Czech Republic

Cadet fiúk / boys -63
1. Podsklan David - Farmex Nitra / Slovakia
2. Kutni Róbert - Nóva / Hungary
3. Tarsoly Tamás - UTE Kaisei / Hungary
3. Masrna Michal - VUKABU / Slovakia

Cadet fiúk / boys -70
1. Sebok Patrik - Farmex Nitra / Slovakia
2. Mórocz Ákos - Bátaszék / Hungary
3. Makarchuk Yahor - Kofukan / Belarus
3. Nguyen An - Sporting Budo / Hungary

Cadet fiúk / boys +70
1. Kósa Tomás - ABC Komarno / Slovakia
2. Csató Dániel - Ganz-Kesjár / Hungary
3. Lister David - JKS / England
3. Buchta Denis - Spartak Myjava / Slovakia

Junior Ffi / Male KATA
1. Smoliga Julian Erik - SSK Bratislava / Slovakia
2. Havlicek Daniel - Rapid Bratislava / Slovakia
3. Forgács Tamás - Budaörs / Hungary
3. Riha Matej - Liberec / Czech Republic

Junior Ffi / Male -55
1. Boshtan Maksym - Leader Team / Ukraine
2. Imrich Dominik - KK Iglow / Slovakia
3. Fehér Péter - Koroibosz / Hungary
3. Hallgat Gergely - MTK / Hungary

Junior Ffi / Male -61
1. Kiss András - UTE Kaisei / Hungary
2. Riedl Denis - CMK Banská Bystrica / Slovakia
3. Siládi Matus - VUKABU / Slovakia
3. Stefanyuk Viktor - Leader Team / Ukraine

Junior Ffi / Male -68
1. Erdős Martin - MTK / Hungary
2. Nagy Balázs - Arashi / Hungary
3. Stefanyuk Viktor - Leader Team / Ukraine
3. Bitto Pavol - Slovsport Trnava / Slovakia

Junior Ffi / Male -76
1. Korabau Ivan - Belarus KF / Belarus
2. Dzacovsky Lubos - CMK Banská Bystrica / Slovakia
3. Csató Erik - Ganz-Kesjár / Hungary
3. Pozderka Dávid - UTE Kaisei / Hungary

Junior Ffi / Male +76
1. Jóba Attil - KK Taiyo / Slovakia
2. Kuznetsov Aleksey - Belarus KF / Belarus
3. Cerník Josef - TJ Sadská / Czech Republic
3. Urbanec Peter - KK Lichnice - Czech Republic

U21 Ffi / Male KATA
1. Koch Szabolcs - Sporting Budo / Hungary
2. Ostrovski Kirill - Adamant / Belarus
3. Simic Jovan - KK Winner / Serbia
3. David Samuel - Kachi Nitra / Slovakia

U21 Ffi / Male -60
1. Ardai Bálint - Fortuna / Hungary
2. Hübner Dániel - Arashi / Hungary
3. Imrich Dominik - KK Iglow / Slovakia
3. Mamrenko Stanislav - Ukrainian KF / Ukraine

U21 Ffi / Male -67
1. Tamás Ferdinánd - MTK / Hungary
2. Homola Matej - Farmex Nitra / Slovakia
3. Kandyba Dmytro - Ukrainian KF / Ukraine
3. Mataras Aleh - Kofukan / Belarus

U21 Ffi / Male -75
1. Hárspataki Gábor - MTK / Hungary
2. Fuzer Ján - VUKABU / Slovakia
3. Tumakov Valerii - Ukrainian KF / Ukraine
3. Székely Botond - Tűzmadár / Hungary

U21 Ffi / Male -84
1. György Dániel - BVSC-Fighter / Hungary
2. Morarus Claudiu Gabriel - Otopeni / Romania
3. Ludwig Róbert - Bátaszék / Hungary
3. Pozderka Dávid - UTE Kaisei / Hungary

U21 Ffi / Male +84
1. Molnár Dániel - Goju-Kai Hungary / Hungary
2. Vodchyts Aliaksei - Belarus KF / Belarus
3. Onchulenko Mukuta - Leader Team / Ukraine
3. Kabashi Illir - Farmex Nitra / Slovakia

Senior Ffi / Male KATA
1. Nagy Botond - Arashi / Hungary
2. Urik Matej - Kachi Nitra / Slovakia
3. Koch Szabolcs - Sporting Budo / Hungary
3.Pohanka Marek - SK Nakama / Czech Republic

Senior Ffi / Male -60
1. Hübner András - Arashi / Hungary
2. Szegedi Döme - BVSC-Fighter / Hungary
3. Romanenko Viktor - Leader Team / Ukraine
3. Mamrenko Stanislav - Ukrainian KF / Ukraine

Senior Senior Ffi / Male -67
1. Tadissi Yves Martial - UTE Kaisei / Hungary
2. Mataras Aleh - Kofukan / Belarus
3. Dobrotka Richard - CMK Banská Bystrica / Slovakia
3. Yavorskyi Volodymyr - Leader Team / Ukraine

Senior Ffi / Male -75
1. Hárspataki Gábor - MTK / Hungary
2. Pozderka Dávid - UTE Kaisei / Hungary
3. Koci Vojtech - TJK Ceské Budejovice / Czech Republic
3. Virág András - Sankudo / Hungary

Senior Ffi / Male -84
1. Höning Alexander Buda - Hontono / Hungary
2. Chobotar Valerii - Leader Team / Ukraine
3. Isakau Anton - Belarus KF / Belarus
3. Richardson Ben - JKS / England

Senior Ffi / Male +84
1. Molnár Dániel - Goju-Kai Hungary / Hungary
2. Kabashi Illir - KK Farmex Nitra / Slovakia
3. Höning Ádám Buda - Hontono / Hungary
3. Antoniuk Andrii - Ukrainian KF / Ukraine

Ffi csapat / Team Male kumite
1. Hungarian NT B / Hungary
2. Hungarian NT A / Hungary
3. Belarus KF / Belarus
3. Leader Team / Ukraine

U8 lányok / girls KATA
1. Takács Eszter - MTK / Hungary
2. Marková Ingrid - KK Topolcany / Slovakia
3. Bárdos Anna - Sporting Budo / Hungary


U8 lányok / girls -22
1. Blizmanová Denisa - Katsudo Sabinov / Slovakia
2. Bárdos Anna - Sporting Budo / Hungary
3. Krnácová Natália - KK Detva / Slovakia
3. Marková Ingrid - KK Topolcany / Slovakia

U8 lányok / girls +22
1. Abramova Vira - Leader Team / Ukraine
2. Békei Emese - Budaörs / Hungary



U10 lányok / girls KATA
1. Pápistová Ema - Ekonom Trencin / Slovakia
2. Takács Eszter - MTK / Hungary
3. Eppli Anna - Spirit / Hungary
3. Erdélyiová Nina - KK Taiyo / Slovakia

U10 lányok / girls -30
1. Jalowiczorová Veronika - Shihan Poprad / Slovakia
2. Glatzová Barbora - Shihan Poprad / Slovakia
3. Slivková Juliette - KK Drap / Slovakia
3. Zacharová Ema - Shihan Poprad / Slovakia

U10 lányok / girls +30
1. Pápistová Ema - Ekonom Trencin / Slovakia
2. Erdélyiová Nina - KK Taiyo / Slovakia
3. Lakatos Erika - Corvin HE / Hungary
3. Buchtová Stefania - Spartak Myjava / Slovakia







U12 lányok / girls KATA
1. Vlasáková Adelka - Ekonom Trencin / Slovakia
2. Mrázová Lucia - Ekonom Trencin / Slovakia
3. Kovács Kiara - Spirit / Hungary
3. Hlavacková Barbora - Kachi Nitra / Slovakia

U12 lányok / girls -34
1. Vlasáková Adelka - Ekonom Trencin / Slovakia
2. Gavorová Terézia - Farmex Nitra / Slovakia
3. Kimáková Julia - Keido Kosice / Slovakia
3. Kvasnicová Nina - Slovensky Zvaz / Slovakia

U12 lányok / girls -40
1. Jakubovics Dalma - UTE Kaisei / Hungary
2. Yervacheva Dariya - Leader Team / Ukraine
3. Kristinová Natália - MSK Vranov / Slovakia
3. Bolcková Viktória - Slovensky Zvaz / Slovakia

U12 lányok / girls +40
1. Herditzka Vivien - UPJS Kosice / Slovakia
2. Kovács Kiara - Spirit / Hungary
3. Pascuta Alexia - Shogunul / Romania
3. Pigová Ema - Katsudo Sabinov / Slovakia







U14 lányok / girls KATA
1. Kubisová Emma - Ekonom Trencin / Slovakia
2. Kimáková Julia - Keido Kosice / Slovensky
3. Cukanová Michaela - Rapid Bratislava / Slovakia
3. Niznerová Kristina - Rapid Bratislava / Slovakia

U14 lányok / girls -43
1. Hurenko Polina - Leader Team / Ukraine
2. Barbytska Daria - Leader Team / Ukraine
3. Bihary Boglárka - UTE Kaisei / Hungary
3. Pruchová Adéla - TJK Ceské Budéjovice / Czech Republic

U14 lányok / girls -50
1. Rajcanová Natália - MSK Ziar / Slovakia
2. Zimnikovalová Zoja - KK Iglow / Slovakia
3. Blizmanová Patrícia - Katsudo Sabinov / Slovakia
3. Kotruchová Terézia - KK Detva / Slovakia

U14 lányok / girls +50
1. Benkő Zsófia - MTK / Hungary
2. Kozarová Eva - Farmex Nitra / Slovakia
3. Abramova Anastasiia - Leader Team / Ukraine
3. Bryndzová Michaela - Katsudo Sabinov / Slovakia







Cadet lányok / girls KATA
1. Vanusaniková Jana - SSK Bratislava / Slovakia
2. Hagman Smilla - Stockholm KF / Sweden
3. Radosinska Nikola - SSK Bratislava / Slovakia
3. Bogárová Domikika - KK Taiyo / Slovakia

Cadet lányok / girls -47
1. Bogárová Dominika - KK Taiyo / Slovakia
2. Hurenko Polina - Leader Team / Ukraine
3. Valsan Louloa - Ligue de Bourgogne / France
3. Bouain Zohra - Ligue de Bourgogne / France

Cadet lányok / girls -54
1. Baranyi Zsófia - MTK / Hungary
2. Veisová Dominika - MSK Ziar / Slovakia
3. Miheller Zsófia - Budo Fight / Hungary
3. Vas Zsófia - MTK / Hungary

Cadet lányok / girls +54
1. Lesjak Lucija - Globus Cakovec / Croatia
2. Lysokon Daria - Leader Team / Ukraine
3. Halodová Klára - TJK Ceské Budejovice / Czech Republic
3. Jelzová Nina - MSK Ziar / Slovakia













Junior Női / Female KATA
1. Brazdova Ema - SSK Prievidza / Slovakia
2. Baciková Ludmila - SSK Prievidza / Slovakia
3. Hagman Smilla / Stockholm KF / Sweden
3. Scharff Laura - Egedal / Denmark

Junior Női / Female -48
1. Bogárová Dominika - KK Taiyo / Slovakia
2. Cichrová Rebecca - SSK Bratislava / Slovakia
3. Valsan Louloa - Ligue de Bourgogne / France
3. Spalová Terezia - Kachi Nitra / Slovakia

Junior Női / Female -53
1. Klement Kármen - Budai XI - Hungary
2. Vidová Rebeka - Farmex Nitra / Slovakia
3. Smetanová Terézia - VUKABU / Slovakia
3. Hajdu Petra - Fortuna / Hungary

Junior Női / Female -59
1. Czagány Dóra - MTK / Hungary
2. Takács Virág Vivien - Toriki / Hungary
3. Kuklová Hana - Kachi Nitra / Slovakia
3. Navichenka Evgenia - Kofukan / Belarus

Junior Női / Female +59
1. Grønning Frederikke - Egedal / Denmark
2. Horváth Nóra Virág - Tűzmadár / Hungary
3. Boussebaa Aicha - Arashi / Hungary
3. Dzyachkova Anastasiya - Belarus KF / Belarus







U21 Női / Female KATA
1. Ovecková Alzbeta - Hanki Kai Senica / Slovakia
2. Pesko Denisa - CMK Banská Bystrica / Slovakia
3. Sterck Laura - MTK / Hungary
3. Marczal Dorottya - Á.S.E. / Hungary

U21 Női / Female -50
1. Macejková Ina - Katsudo Sabinov / Slovakia
2. Valsan Louloa - Ligue de Bourgogne / France



U21 Női / Female -55
1. Vajda Lilien - Goju-Kai Hungary / Hungary
2. Riccardi Federica - Ladispoli / Italy
3. Lakatos Nóra - Budaörs / Hungary
3. Vidová Rebeka - Farmex Nitra / Slovakia

U21 Női / Female -61
1. Győriványi Renáta - MTK / Hungary
2. Kopúnová Miroslava - Ekonom Trencin / Slovakia
3. Pillárová Viktória - VUKABU / Slovakia
3. Varga Fruzsina - Goju-Kai Hungary / Hungary

U21 Női / Female -68
1. Grimm Charlotte - KV Arnstadt / Germany
2. Mazarchuk Kateryna - Ukrainian KF / Ukraine
3. Juhász Bernadett - Budaörs / Hungary
3. Kunos Zsuzsanna - Hegyvidék / Hungary

U21 Női / Female +68
1. Sahulová Lenka - Miyagi Lucenec / Slovakia
2. Hlohovska Bohdana - Ukrainian KF / Ukraine
3. Mazarchuk Kateryna - Ukrainian KF / Ukraine


Senior Női / Female KATA
1. Longová Katarina - Rapid Bratislava/ Slovakia
2. Jaksic Milana - Somborac / Serbia
3. Sterck Laura - MTK / Hungary
3. Afendikova Viktoriya - Donetsk / Ukraine

Senior Női / Female -50
1. Molnár Réka - UTE Kaisei / Hungary
2. Macejková Ina - Katsudo Sabinov / Slovakia
3. Valsan Louloa - Ligue de Bourgogne / France
3. Kováčiková Lucia - CMK Banská Bystrica / Slovakia

Senior Női / Female -55
1. Semaniková Viktória - Rapid Bratislava / Slovakia
2. Riccardi Federica - Ladispoli / Italy
3. Vajda Lilien - Goju-Kai Hungary
3. Kotrucová Katarina - Rapid Bratislava / Slovakia

Senior Női / Female -61
1. Serogina Anita - Ukrainian KF
2. Suchánková Ingrid - Rapid Bratislava / Slovakia
3. Czagány Dóra - MTK / Hungary
3. Pillárová Viktória - VUKABU / Slovakia

Senior Női / Female -68
1. Bartha Nikola - BVSC-Fighter / Hungary
2. Grimm Charlotte - KV Arnstadt / Germany
3. Juhász Bernadett - Budaörs / Hungary
3. Karapliaggoü Basiliké - Philon Iap / Greece

Senior Női / Female +68
1. Tatárová Dominika - CMK Banská Bystrica / Slovakia
2. Hlohovska Bohdana - Ukrainian KF / Ukraine
3. Kostiuchenko Veronika - Ukrainian KF / Ukraine


Női csapat / Team Female kumite
1. CMK Banská Bystrica / Slovakia
2. Hungarian NT / Hungary
3. VUKABU / Slovakia
3. Rapid Bratislava / Slovakia