8-9 éves fiúk / 8-9 years old boys KATA
1. Mészáros Zétény Zsigmond - Spirit / Hungary
2. Sečkár Šimon - MŠK Žiar nad Hronom / Slovakia
3. Denis Filip - TJ Rapid Bratislava / Slovakia
3. Bohunický Lukáš - TJ Rapid Bratislava / Slovakia

8-9 éves fiúk / 8-9 years old boys -32
1. Bilisics Zalán - BVSC-Fighter / Hungary
2. Bohunický Lukáš - TJ Rapid Bratislava / Slovakia
3. Fischer Bálint - MTK-Dynamic / Hungary
3. Morozov Maksym - Ukrainian KF / Ukraine

8-9 éves fiúk / 8-9 years old boys +32
1. Perhács Erhárd - BudoFight KK / Hungary
2. Ogasanu Gabriel - Sho-Dan Karate / Romania
3. Vavro Šimon - KK Farmex Nitra / Slovakia
3. Čanky Šimon - Spartak Myjava / Slovakia

10-11 éves fiúk / 10-11 years old boys KATA
1. Preda Luca - Sho-Dan Karate / Romania
2. Torzsa Norbert - Budai XI SE / Hungary
3. Ibrahim Karim - Shooting Club Dokki / Egypt
3. Avramov Petar - KK Urban Invest - Kavadarci / FYROM

10-11 éves fiúk / 10-11 years old boys -36
1. Tvrdoň Andrej - SSK Bratislava / Slovakia
2. Masrna Matúš - VUKABU / Slovakia
3. Kulik Zsombor - Budaörs / Hungary
3. Miheller András - BudoFight KK / Hungary

10-11 éves fiúk / 10-11 years old boys -42
1. Poliak Jakub - CMK Banská Bystrica / Slovakia
2. Szöllősi Patrik - BudoFight KK / Hungary
3. Oláh Donát - Budaörs / Hungary
3. Adumitracesei Vlad - Bede SK / Romania

10-11 éves fiúk / 10-11 years old boys +42
1. Bagita Daniel - KK Taiyo Kolarovo / Slovakia
2. Javorský Šimon - KK IGLOW Spišská / Slovakia
3. Bilisics Milán - BVSC-Fighter / Hungary
3. Forró Áron - KK Taiyo Kolarovo / Slovakia

12-13 éves fiúk / 12-13 years old boys KATA
1. Ghaly Karim - Shooting Club Dokki / Egypt
2. Droppa Nicolas - SSK Bratislava / Slovakia
3. Mérő Bálint - Budai XI SE / Hungary
3. Duhan Darius - SSK Bratislava / Slovakia

12-13 éves fiúk / 12-13 years old boys -45
1. Király Pál - UTE Kaisei / Hungary
2. Kaschný Patrik - Kachi Nitra / Slovakia
3. Bagaev Mimolat - SSK Bratislava / Slovakia
3. Ónódi Pál - Goju-Kai Hungary

12-13 éves fiúk / 12-13 years old boys -52
1. Goldfinger Dário - MTK-Dynamic / Hungary
2. Pončka Marek - ŠKP Čadca / Slovakia
3. Kajanek David - ŠKP Čadca / Slovakia
3. Bálint Krisztofer - MTK-Dynamic / Hungary

12-13 éves fiúk / 12-13 years old boys +52
1. Šebök Patrik - KK Farmex Nitra / Slovakia
2. Falusi Marcell - Fortuna / Hungary
3. Kósa Tomáš - KK ABC Car Komárno / Slovakia
3. Kapdebo Botond - Nóva / Hungary

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys KATA
1. Smoliga Julian Enrik - SSK Bratislava / Slovakia
2. Ghaly Karim - Shooting Club Dokki / Egypt
3. Forgács Tamás - Budaörs / Hungary
3. Bartuška Dominik - SKP Písek / Czech Republic

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys -52
1. Vécsei Balázs - MTK-Dynamic / Hungary
2. Dolezsál Richárd - Goju-Kai Hungary
3. Cebuc Adrian - CSM JIUL Petrosani / Romania
3. Kostolník František - VUKABU / Slovakia

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys -57
1. Kiss András - UTE Kaisei / Hungary
2. Podsklan David - KK Farmex Nitra / Slovakia
3. Molnar Ionut - CSM JIUL Petrosani / Romania
3. Szabó Arvid - Koroibosz / Hungary

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys -63
1. Bitto Pavol - Slovsport Trnava / Slovakia
2. Výrostko Michal - MŠK Žiar nad Hronom / Slovakia
3. Málnai Áron - MTK-Dynamic / Hungary
3. Laurov Milan - MŠK Žiar nad Hronom / Slovakia

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys -70
1. Mórocz Akos - Bátaszék / Hungary
2. Erdős Martin - Barcs / Hungary
3. Řeřicha Marek - TJK České Budějovice / Czech Republic
3. Kaba Oleksandr - Ukrainian KF / Ukraine

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys +70
1. Faltus Norbert - KK Farmex Nitra / Slovakia
2. Csató Dániel - Ganz-Kesjár / Hungary
3. Kovacevic Filip - Leistungszentrum WIEN / Austria
3. Kandev Angel - BudoFight KK / Hungary

Junior Ffi / Male KATA
1. Havlicek Daniel - TJ Rapid Bratislava / Slovakia
2. Hajdu Tomas - SSK Bratislava / Slovakia
3. Mihály Péter - Arashi / Hungary
3. Jankech Dominik - Kachi Nitra / Slovakia

Junior Ffi / Male -55
1. Havasi Olivér - Arashi / Hungary
2. Lencz György - Arashi / Hungary
3. Molnar Ionut - CSM JIUL Petrosani / Romania
3. Imrich Dominik - KK IGLOW Spišská / Slovakia

Junior Ffi / Male -61
1. Hübner Dániel HUN NT - Arashi / Hungary
2. Bitto Pavol - Slovsport Trnava / Slovakia
3. Sianchuk Viktar - SC UniverProfi / Belarus
3. Ardai Bálint - Fortuna / Hungary

Junior Ffi / Male -68
1. Horváth Krisztián - BudoFight KK / Hungary
2. Szalay Dominik - Czech Karate NT / Czech Republic
3. Tamás Ferdinánd - Fortuna / Hungary
3. Szilágyi Dávid - Koroibosz / Hungary

Junior Ffi / Male -76
1. Ludwig Róbert - Bátaszék / Hungary
2. Pozderka Dávid - UTE Kaisei / Hungary
3. Džačovský Ľuboš - CMK Banská Bystrica / Slovakia
3. Csató Erik - Ganz-Kesjár / Hungary

Junior Ffi / Male +76
1. Kostolník Dávid - CMK Banská Bystrica / Slovakia
2. Bilisics Bálint - BVSC-Fighter / Hungary
3. Erdész Erik - VUKABU / Slovakia
3. Palušák Patrik - VUKABU / Slovakia

U21 Ffi / Male KATA
1. Fabián Peter - VUKABU / Slovakia
2. David Samuel - Kachi Nitra / Slovakia
3. Nagy Botond - Arashi / Hungary
3. Slávik Michal - Czech Karate NT / Czech Republic

U21 Ffi / Male -60
1. Kronstein Bálint - Wado SE / Hungary
2. Kapdebo Lóránd - BVSC-Fighter / Hungary
3. Kardos Tamás - Budaörs / Hungary
3. Himpli Lénárd - Arashi / Hungary

U21 Ffi / Male -67
1. Homola Matej - KK Farmex Nitra / Slovakia
2. Szilva Norbert - Arashi / Hungary
3. Szalay Dominik - Czech Karate NT / Czech Republic
3. McLoughlin Aaron - IKKU / Ireland

U21 Ffi / Male -75
1. Hárspataki Gábor - MTK-Dynamic / Hungary
2. Bíreš Andrej - CMK Banská Bystrica / Slovakia
3. Durcek Tibor - KK Drap / Slovakia
3. Lieskovský Matúš - TJ Rapid Bratislava / Slovakia

U21 Ffi / Male -84
1. György Dániel - BVSC-Fighter / Hungary
2. Földesi Csaba - Arashi / Hungary
3. Ridzi Mihai - CSM JIUL Petrosani / Romania
3. Matúš Križma - KK Drap / Slovakia

U21 Ffi / Male +84
1. Kabashi Illir - KK Farmex Nitra / Slovakia
2. Szeifert Géza - Bátaszék / Hungary
3. Paksi Péter - Bátaszék / Hungary
3. Gillies Luke - Battistello Shukokai Karate / Australia

Senior Ffi / Male KATA
1. Urík Matej - Kachi Nitra / Slovakia
2. Pilmann Jindřich - Czech Karate NT / Czech Republic
3. Nagy Botond - Arashi / Hungary
3. David Samuel - Kachi Nitra / Slovakia

Senior Ffi / Male -60
1. Hübner András - Arashi / Hungary
2. Sementsov Vitali - Ukrainian KF / Ukraine
3. Szebeni József - Hontono / Hungary


Senior Senior Ffi / Male -67
1. Tadissi Yves Martial - Kono / Hungary
2. Homola Matej - KK Farmex Nitra / Slovakia
3. Ruppert Bence - Rekon / Hungary
3. Dobrotka Richard - CMK Banská Bystrica / Slovakia

Senior Ffi / Male -75
1. Hárspataki Gábor - MTK-Dynamic / Hungary
2. Lieskovský Matúš - TJ Rapid Bratislava / Slovakia
3. Koburger Soma - Arashi / Hungary
3. Škvarek Miroslav - KK Trstena / Slovakia

Senior Ffi / Male -84
1. Höning Alexander Buda - Hontono / Hungary
2. Queirós Afonso - CRP Campolide / Portugal
3. Bisztrony Balázs - Sozsin / Hungary
3. Moreira Nuno - CKMaia / Portugal

Senior Ffi / Male +84
1. Kabashi Illir - KK Farmex Nitra / Slovakia
2. Paksi Péter - Bátaszék / Hungary
3. Smith Gordon - IKKU / Ireland
3. Pinchuk Sergii - Ukrainian KF / Ukraine

Ffi csapat / Team Male kumite
1. Hungarian NT 1 / Hungary
2. CMK Banská Bystrica / Slovakia
3. CSM JIUL Petrosani / Romania
3. Ligue de Bourgogne / France

8-9 éves lányok / 8-9 years old girls KATA
1. Hlavačková Barbora - Kachi Nitra / Slovakia
2. Pápištová Ema - KK Ekonom Trencin / Slovakia
3. Šišková Ester - MŠK Žiar nad Hronom / Slovakia
3. Kovács Dominika - Zalaegerszeg / Hungary

8-9 éves lányok / 8-9 years old girls -30
1. Kvasnicová Nina - KK Farmex Nitra / Slovakia
2. Hlavačková Barbora - Kachi Nitra / Slovakia
3. Jalowiczorová Veronika - KK Shihan Poprad / Slovakia
3. Glatzová Barbora - KK Shihan Poprad / Slovakia

8-9 éves lányok / 8-9 years old girls +30
1. Bolecková Viktoria - Farmex Nitra / Slovakia
2. Hóková Ella - KK Farmex Nitra / Slovakia
3. Pápištová Ema - Ekonom Trencin / Slovakia
3. Kovács Dominika - Zalaegerszeg / Hungary

10-11 éves lányok / 10-11 years old girls KATA
1. Vlasáková Adela - KK Ekonom Trencin / Slovakia
2. Kubisová Emma - KK EUROPA Trenčín / Slovakia
3. Zay Lili - Justitia / Hungary
3. Niznerová Kristína - TJ Rapid Bratislava / Slovakia

10-11 éves lányok / 10-11 years old girls -34
1. Ilankovic Aleksandra - HKSE / Hungary
2. Šimčíková Kristína - VUKABU / Slovakia
3. Vlasáková Adela - KK Ekonom Trencin / Slovakia
3. Štěpánová Vendula - SKK Liberec / Czech Republic

10-11 éves lányok / 10-11 years old girls -40
1. Čukanová Michaela - TJ Rapid Bratislava / Slovakia
2. Průchová Adéla - TJK České Budějovice / Czech Republic
3. Bihary Boglárka - UTE Kaisei / Hungary
3. Jakubovics Dalma - UTE Kaisei / Hungary

10-11 éves lányok / 10-11 years old girls +40
1. Bryndzová Michaela - VUKABU / Slovakia
2. Pergel Anita - Fortuna / Hungary
3. Kiss Zsófia - MTK-Dynamic / Hungary
3. Majerová Nina - KK Detva / Slovakia

12-13 éves lányok / 12-13 years old girls KATA
1. Hlavačková Nina - Kachi Nitra / Slovakia
2. Adler Louise - Wakajishi Karate / Sweden
3. Kubisová Emma - KK EUROPA Trenčín / Slovakia
3. Semblano Mariana - CKMaia / Portugal

12-13 éves lányok / 12-13 years old girls -43
1. Vavrušková Kristýna - Lions Pardubice / Czech Republic
2. Polifronie Andreea - CSM JIUL Petrosani / Romania
3. Lelkes Laura - Spirit / Hungary
3. Barlea Georgiana - CSM JIUL Petrosani / Romania

12-13 éves lányok / 12-13 years old girls -50
1. Baranyi Zsófia - MTK-Dynamic / Hungary
2. Kiss Zsófia - MTK-Dynamic / Hungary
3. Kohlhoffer Katalin - Shindo / Hungary
3. Sasadi Anna - UTE Kaisei / Hungary

12-13 éves lányok / 12-13 years old girls +50
1. Benkő Zsófia - MTK-Dynamic / Hungary
2. Jelžová Nina - MŠK Žiar nad Hronom / Slovakia
3. Nehilová Mercedes - VUKABU / Slovakia
3. Sasadi Anna - UTE Kaisei / Hungary

14-15 éves lányok / 14-15 years old girls KATA
1. Brazdova Ema - ŠŠK Prievidza / Slovakia
2. Merašická Nikoleta - ŠŠK Prievidza / Slovakia
3. Mičková Klaudia - ŠK RealTeam Trenčín / Slovakia
3. Hlavačková Nina - Kachi Nitra / Slovakia

14-15 éves lányok / 14-15 years old girls -47
1. Baranyi Zsófia - MTK-Dynamic / Hungary
2. Klement Kármen - Budai XI SE / Hungary
3. Bogárová Dominika - KK Taiyo Kolarovo / Slovakia
3. Smetanová Terézia - VUKABU / Slovakia

14-15 éves lányok / 14-15 years old girls -54
1. Růžičková Aneta - FC České Budějovice / Czech Republic
2. Benkő Zsófia - MTK-Dynamic / Hungary
3. Hrnková Sarah - KK Žilina / Slovakia
3. Pomján Diána - BudoFight KK / Hungary

14-15 éves lányok / 14-15 years old girls +54
1. Kollárová Karolína - KK Shihan Poprad / Slovakia
2. Valentová Viktória - VUKABU / Slovakia
3. Czagány Dóra - MTK-Dynamic / Hungary
3. Hamšíková Alexa - CMK Banská Bystrica / Slovakia













Junior Női / Female KATA
1. Merašická Nika - ŠŠK Prievidza / Slovakia
2. Bačíková Ľudka - ŠŠK Prievidza / Slovakia
3. Pešková Denisa - Budokan Zvolen / Slovakia
3. Augustinová Zuzana - Czech Karate NT / Czech Republic

Junior Női / Female -48
1. Crhonková Adriana - Czech Karate NT / Czech Republic
2. Burgerová Monika - Czech Karate NT / Czech Republic
3. Kiss Réka - AC-Sinus / Hungary
3. Macejková Ina - VUKABU / Slovakia

Junior Női / Female -53
1. Lakatos Nóra - Budaörs / Hungary
2. Halodová Veronika - Czech Karate NT / Czech Republic
3. Vidová Rebeka - KK Farmex Nitra / Slovakia
3. Poulsen Amalie Hvitfeldt - Danish NT / Denmark

Junior Női / Female -59
1. Boussebaa Aicha Zakia - Arashi / Hungary
2. Czabajszki Evelin - BVSC-Fighter / Hungary
3. Ťažká Lenka - CMK Banská Bystrica / Slovakia
3. Kuklová Hana - Kachi Nitra / Slovakia

Junior Női / Female +59
1. Pál Tímea - MTK-Dynamic / Hungary
2. Kozmová Miriama - KK Farmex Nitra / Slovakia
3. Janouchová Lucie - Czech Karate NT / Czech Republic
3. Forstová Sabina - Taro kan KT Brno / Czech Republic







U21 Női / Female KATA
1. Sterck Laura - Senshi / Hungary
2. Horváth Diana - Katana / Hungary
3. Zboray Dóra - Sporting Budo / Hungary
3. Nistsiuk Maryia - SC UniverProfi / Belarus

U21 Női / Female -50
1. Palkovits Nikolett - Arashi / Hungary
2. Kuchárová Dominika - VUKABU / Slovakia
3. Kiss Réka - AC-Sinus / Hungary
3. Lešová Dana - KK Shihan Poprad / Slovakia

U21 Női / Female -55
1. Schwartzová Zuzana - VUKABU / Slovakia
2. Vajda Lilien - Goju-Kai Hungary
3. Halodová Veronika - Czech Karate NT / Czech Republic
3. Nógrádi Nicol - BVSC-Fighter / Hungary

U21 Női / Female -61
1. Varga Fruzsina - Goju-Kai Hungary
2. Győriványi Renáta - MTK-Dynamic / Hungary
3. Pillárová Viktória - VUKABU / Slovakia
3. Mehmeti Marigona - VUKABU / Slovakia

U21 Női / Female -68
1. Zaretska Iryna - Alahly Club Dubai / Arab Emirates
2. Baňasová Jaroslava - VUKABU / Slovakia
3. Juhász Bernadett - Budaörs / Hungary
3.

U21 Női / Female +68





Senior Női / Female KATA
1. Longová Katarina - Rapid / Slovakia
2. Sterck Laura - Senshi / Hungary
3. Horváth Diana - Katana / Hungary
3. Anti Zsuzsanna - Hegyvidék SE / Hungary

Senior Női / Female -50
1. Semaniková Viktória - TJ Rapid Bratislava / Slovakia
2. Molnár Réka - Kowax SE / Hungary
3. Kováčiková Lucia - CMK Banská Bystrica / Slovakia
3. Palkovits Nikolett - Arashi / Hungary

Senior Női / Female -55
1. Tóth Beatrix - AC-Sinus / Hungary
2. Nógrádi Nicol - BVSC-Fighter / Hungary
3. Juhász Nikolett - Budaörs / Hungary
3. Vajda Lilien - Goju-Kai Hungary

Senior Női / Female -61
1. Suchánková Ingrid - TJ Rapid Bratislava / Slovakia
2. Lassingleitner Fruzsina - BVSC-Fighter / Hungary
3. Gomez Alzate Lina Marcela - LMGA / Colombia
3. Racakova Vladimira - Czech Karate NT / Czech Republic

Senior Női / Female -68
1. Metzger Sandra - BVSC-Fighter / Hungary
2. Zaretska Iryna - Alahly Club Dubai / Arab Emirates
3. Juhász Bernadett - Budaörs / Hungary
3. Langošová Lucia - VUKABU / Slovakia

Senior Női / Female +68
1. Bartha Nikola - BVSC-Fighter / Hungary
2. Tatárová Dominika - CMK Banská Bystrica / Slovakia
3. Osorio Upegui Sayaka - LMGA / Colombia
3. Kubalová Zuzana - TJ Rapid Bratislava / Slovakia

Női csapat / Team Female kumite
1. Hungarian NT 1 / Hungary
2. CMK Banská Bystrica / Slovakia
3. CMGA / Colombia
3. Hungarian NT 2 / Hungary