8-9 éves fiúk / 8-9 years old boys KATA
1. Buhaichuk Yehor - Ukrainian team / Ukraina
2. Bondarenko Maksym - Ukrainian team / Ukraina
3. Gawor Maciej - Atemi / Poland
3. Harvancík Filip - Rapid / Slovakia

8-9 éves fiúk / 8-9 years old boys -32
1. Benedikt Jánošík - Trend Banovce / Slovakia
2. Masrna Matúš - VUKABU / Slovakia
3. Német Zsolt - Budaörs / Hungary
3. Jurco Daniel - KK Detva / Slovakia

8-9 éves fiúk / 8-9 years old boys +32
1. Szőllősi Patrik - Budo Fight / Hungary
2. Bilisics Milán - Ganz-Kesjár / Hungary
3. Steciv Oleg - Ukrainian team / Ukraina
3. Shyshkanov Danylo - Ukrainian team / Ukraina

10-11 éves fiúk / 10-11 years old boys KATA
1. Nedelkovski Aleksandar - Olimpik / Macedonia
2. Zhumyha Oleksandr - Ukrainian team / Ukraina
3. Kalacun David - Impuls / Serbia
3. Szolar Pavol - Budokan Zvolen / Slovakia

10-11 éves fiúk / 10-11 years old boys -34
1. Poncka Marek - SKP Cadca / Slovakia
2. Popovic Mihajlo - Impuls / Serbia
3. Sendetskuy Evgen - Ukrainian team / Ukraina
3. Pintér Dániel - Budo Fight / Hungary

10-11 éves fiúk / 10-11 years old boys -40
1. Vécsei Balázs - Dynamic / Hungary
2. Bálint Krisztofer - Dynamic / Hungary
3. Kapdebo Botond - Nóva SE / Hungary
3. Bohusevych Petro - Ukrainian team / Ukraina

10-11 éves fiúk / 10-11 years old boys +40
1. Kosa Tomáš - ABC Komárno / Slovakia
2. Ionascu Daniel - Petrosani / Romania
3. Kubajda Dominik - CMK Banská Bystrica / Slovakia
3. Rudkovskyy Yegor - Ukrainian team / Ukraina

12-13 éves fiúk / 12-13 years old boys KATA
1. Smoliga Julian - Rapid / Slovakia
2. Duska Enriko - Kachi Nitra / Slovakia
3. Romaniuk Iegor - Ukrainian Team / Ukraina
3. Tyukh Mykyta - Ukrainian team / Ukraina

12-13 éves fiúk / 12-13 years old boys -45
1. Salonen Jimi - Tikkurilan Tiikerit / Finland
2. Smoliga Julian - Rapid / Slovakia
3. Busk Lucas - Sports Karate / Denmark
3. Poncka Marek - SKP Cadca / Slovakia

12-13 éves fiúk / 12-13 years old boys -52
1. Knirsch Marcell - Ac Sinus-Arashi / Hungary
2. Kobzar Volodymyr - Ukrainian team / Ukraina
3. Baňas Martin - VUKABU / Slovakia
3. Masrna MArtin - VUKABU / Slovakia

12-13 éves fiúk / 12-13 years old boys +52
1. Szűcs Máté - DunaFitt / Hungary
2. Erdős Martin - Barcs / Hungary
3. Chereches Raul - Shogunul / Romania
3. Řeřicha Marek - TJ Karate Ceske Budejovice / Czech Rep.

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys KATA
1. Romaniuk Iegor - Ukrainian team / Ukraina
2. Isik Ferri - Olimpik / Macedonia
3. Bartincki Attila - Karate Do BFKS / Romania
3. Mihály Péter Ac Sinus-Arashi / Hungary

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys -52
1. Volpov Mark - Ukrainian team / Ukraina
2. Nagy Balázs - Ac Sinus-Arashi / Hungary
3. Kovács Levente - BVSC-Fighter / Hungary
3. Reinhaus Richards - Baltijas / Latvia

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys -57
1. Ardai Bálint - Fortuna / Hungary
2. Szilágyi Dávid - Koroibosz / Hungary
3. Nørskov-Jensen Chris - Greve / Denmark
3. Mamrenko Stanislav - Ukrainian team / Ukraina

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys -63
1. Tamás Ferdinánd - Fortuna / Hungary
2. Stimac Stjepan - Stijena Zagreb / Croatia
3. Pozderka Dávid - Kaisei / Hungary
3. Džačovský Ľuboš - VUKABU / Slovakia

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys -70
1. Tintor Aleksandar - Impuls / Serbia
2. Isik Ferri - Olimpik / Macedonia
3. Trokšiar Matúš - CMK Banská Bystrica / Slovakia
3. Tumakov Valeriy - Ukrainian team / Ukraina

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys +70
1. Corbalan Michel - Sports Karate / Denmark
2. Kibrik Igor - TJ Karate Ceske Budejovice / Czech Rep.
3. Bazavan Laurentiu - Petrosani / Romania
3. Kanarbik Samuel - IVL / Estonia

Junior Ffi / Male KATA
1. Fabian Peter - VUKABU / Slovakia
2. Samuel David - Kachi Nitra / Slovakia
3. Wojtyla Denis - TU Ostrava / Czech Rep.
3. Menus Lukas - Kachi Nitra / Slovakia

Junior Ffi / Male -55
1. Varga Dániel - Dynamic / Hungary
2. Nørskov-Jensen Chris - Greve / Denmark
3. Orges Arifi - Ippon Pristhine / Kosovo
3. Bartincki Attila - Karate Do BFKS / Romania

Junior Ffi / Male -61
1. Virga Péter - Dynamic / Hungary
2. Abild Ludvig - Sports Karate / Denmark
3. Derzsi András - Dynamic / Hungary
3. Dorogi László - Dynamic / Hungary

Junior Ffi / Male -68
1. Rusóczki Árpád - BVSC-Fighter / Hungary
2. Kandyba Dmytro - Ukrainian team / Ukraina
3. Sánta Péter - Goju-Kai / Hungary
3. Neve Timm - Sports Karate / Denmark

Junior Ffi / Male -76
1. Mikhasik Vitaliy - Ukrainian team / Ukraina
2. Michalek Samuel - Kachi Nitra / Slovakia
3. Hárspataki Gábor - Nóva SE / Hungary
3. Džačovský Matuš - VUKABU / Slovakia

Junior Ffi / Male +76
1. Springis Davis - Baltijas / Latvia
2. Kabashi Ilir - Farmex Nitra / Slovakia
3. Földesi Csaba - Ac Sinus-Arashi / Hungary
3. Wilamek Bartolomiej - Harasuto / Poland

U21 Ffi / Male -68
1. Sánta Péter - Goju-Kai / Hungary
2. Klima Michal - VUKABU / Slovakia
3. Szegedi Döme - BVSC-Fighter / Hungary
3. Koryagin Yegor - Ukrainian team / Ukraina

U21 Ffi / Male -78
1. Bastien Yohann - Ligue de Bourgogne / France
2. Höning Alexander Buda - BVSC-Fighter / Hungary
3. Molnár Dániel - Goju-Kai / Hungary
3. Munkácsi Máté - Sporting Budo / Hungary

U21 Ffi / Male +78
1. Babos Michal - Bonsai / Poland
2. Kubin Milan - Olimpik / Macedonia
3. Springis Davis - Baltijas / Latvia
3. Głowacki Bartosz - Kaisho / Poland

Senior Ffi  / Male KATA
1. Urík Matej - Kachi Nitra / Slovakia
2. Pilmann Jindrich - SK Kesl Ryu / Czech Rep.
3. Pohanka Marek - SK Kesl Ryu / Czech Rep.
3. Fabian Peter - VUKABU / Slovakia

Senior Ffi / Male -60
1. Hübner András - Ac Sinus-Arashi / Hungary
2. Horváth Ottó / MTK / Hungary
3. Sementsov Vitalii - Ukrainian team / Ukraina
3. Szebeni József - BVSC-Fighter / Hungary

Senior Senior Ffi / Male -67
1. Tadissi Martial - Kono / Hungary
2. Kőhegyi Zoltán - BVSC-Fighter / Hungary
3. Domdjoni Danil - Croatian NT / Croatia
3. Sementsov Vitalii - Ukrainian team / Ukraina

Senior Ffi / Male -75
1. Pallesen Jonas - Sports Karate / Denmark
2. Domján Áron - Ac Sinus-Arashi / Hungary
3. Munkácsi Máté - Sporting Budo / Hungary
3. Virág András - Sankudo / Hungary

Senior Ffi / Male -84
1. Farmadin Klaudio - Farmex Nitra / Slovakia
2. Koci Jan - TJ Karate Ceske Budejovice / Czech Rep.
3. Kubicka Petr - Fight Club / Czech Rep.
3. Tomazin Matej - Croatian NT / Croatia

Senior Ffi / Male +84
1. Latifi Afrim - Ippon Pristhine / Kosovo
2. Kirsanov Kyrylo - Ukrainian team / Ukraina
3. Gonda Slavomir - Shihan Poprad / Slovakia
3. Presinsky Filip - Farmex Nitra / Slovakia

Ffi csapat / Team Male kumite
1. Croatian NT / Croatia
2. Ligue de Bourgogne / France
3. Ukrainien team / Ukraina
3. Hungarian NT A / Hungary

8-9 éves lányok / 8-9 years old girls KATA
1. Niznerová Krisztínka - Rapid / Slovakia
2. Soňa Niková - Trend Banovce / Slovakia
3. Šimčíková Kristína - VUKABU / Slovakia
3. Cukanová Michaela - Rapid / Slovakia

8-9 éves lányok / 8-9 years old girls -30
1. Šimčíková Kristína - VUKABU / Slovakia
2. Niznerová Krisztínka - Rapid / Slovakia
3. Pruchova Adéla - TJ Karate Ceske Budejovice / Czech Rep.
3. Cukanová Michaela - Rapid / Slovakia

8-9 éves lányok / 8-9 years old girls +30
1. Hana Hubcejová - MSK Vrano / Slovakia
2. Mišková Bianca - VUKABU / Slovakia
3. Bryndzová Michaela - VUKABU / Slovakia
3. Pigová Ema - VUKABU / Slovakia

10-11 éves lányok / 10-11 years old girls KATA
1. Nina Hlavackova - Kachi Nitra / Slovakia
2. Duniushkina Amina - Ukrainian team / Ukraina
3. Nemcekova Sabina - Kachi Nitra / Slovakia
3. Benkő Zsófia - Dynamic / Hungary

10-11 éves lányok / 10-11 years old girls -34
1. Baranyi Zsófia - Dynamic / Hungary
2. Rajčanová Natália - MSK Ziar / Slovakia
3. Langová Katarína - Kumade Topolcany / Slovakia
3. Zámečníková Klára - Kumade Topolcany / Slovakia

10-11 éves lányok / 10-11 years old girls -40
1. Benkő Zsófia - Dynamic / Hungary
2. Szedő Luca - Budaörs / Hungary
3. Pillarová Tatiana - VUKABU / Slovakia
3. Polifronie Izabela - Petrosani / Romania

10-11 éves lányok / 10-11 years old girls +40
1. Píchová Petra - Shihan Poprad / Slovakia
2. Nemcekova Sabina - Kachi Nitra / Slovakia
3. Stan Madalina - Petrosani / Romania
3. Pap Dorottya - Tatami SE / Hungary

12-13 éves lányok / 12-13 years old girls KATA
1. Brázdová Ema - SSK Prievidza / Slovakia
2. Cuk Anja - Beli MAnastir / Croatia
3. Gawel ELiza - Atemi / Poland
3. Juzova Nikola - Usti Region / Czech Rep.

12-13 éves lányok / 12-13 years old girls -43
1. Langová Marcela - Kumade Topolcany / Slovakia
2. Burgerová Monika - TJ Karate Ceske Budejovice / Czech Rep.
3. Gyapjas Hanna - Wado Fight / Hungary
3. Malauta Miruna - Petrosani / Romania

12-13 éves lányok / 12-13 years old girls -50
1. Ambrus Andreea - Petrosani / Romania
2. Dujavová Veronika - VUKABU / Slovakia
3. Dalogová Martina - KK Detva / Slovakia
3. Hurychová Veronika - Kumade Topolcany / Slovakia

12-13 éves lányok / 12-13 years old girls +50
1. Vasánszki Virág - DunaFitt / Hungary
2. Czagány Dóra - Dynamic / Hungary
3. Horváth Nóra Virág - Tűzmadár SE / Hungary
3. Hamšíková Alex - CMK Banská Bystrica / Slovakia

14-15 éves lányok / 14-15 years old girls KATA
1. Kreschenko Anna - Ukrainian team / Ukraina
2. Brázdová Ema - SSK Prievidza / Slovakia
3. Sterck Laura - Senshi / Hungary
3. Peskova Denisa - Budokan Zvolen / Slovakia

14-15 éves lányok / 14-15 years old girls -47
1. Kiss Réka - Ac Sinus-Arashi / Hungary
2. Ristic Hristina - Botoni / Macedonia
3. Vidová Rebeka - Farmex Nitra / Slovakia
3. Cichrová Rebecca - CMK Banská Bystrica / Slovakia

14-15 éves lányok / 14-15 years old girls -54
1. Banaszczyk Dorota - Olimp / Poland
2. Bogusław Marta - Kumade Lodz / Poland
3. Barracato Lola - Champions / Belgium
3. Lakatos Nóra - Budaörs / Hungary

14-15 éves lányok / 14-15 years old girls +54
1. Pál Tímea - Dynamic / Hungary
2. Zunic Tanja - Impuls / Serbia
3. Rangelova Marija - Botoni / Macedonia
3. Abild Sofie - Sports Karate / Denmark













Junior Női / Female KATA
1. Kreschenko Anna - Ukrainian team / Ukraina
2. Matyasová Simona - Rapid / Slovakia
3. Szponder Natalia - Nidan Zawadzkie / Poland
3. Ovečková Alžbeta - Hanko Kai Senica / Slovakia

Junior Női / Female -48
1. Vajda Lilen - Goju-Kai / Hungary
2. Chovancova Alexandra - Kachi Nitra / Slovakia
3. Baloi Christina Petrosani / Romania
3. Palkovits Nikolett - Ac Sinus-Arashi / Hungary

Junior Női / Female -53
1. Nógrádi Nicol - HKSE / Hungary
2. Banaszczyk Dorota - Olimp / Poland
3. Ziółkowska Anna - Kumade Lodz / Poland
3. Szponder Natalia - Nidan Zawadzkie / Poland

Junior Női / Female -59
1. Varga Fruzsina - Goju-Kai / Hungary
2. Győriványi Renáta - Dynamic / Hungary
3. Kravchuk Oleksandra - Ukrainian team / Ukraina
3. Kopúňová Miroslava - Ekonóm Trencin / Slovakia

Junior Női / Female +59
1. Oriabincová Simona - CMK Banská Bystrica / Slovakia
2. Szabó Evelin - Wado Fight / Hungary
3. Kunos Zsuzsanna - Hegyvidék / Hungary
3. Negrutiu Doria - Petrosani / Romania







U21 Női / Female -53
1. Mészáros Cintia - Goju-Kai / Hungary
2. Szponder Natalia - Nidan Zawadzkie / Poland
3. Zerek Edyta - Bonsai / Poland
3. Mehmeti Marigona - VUKABU / Slovakia

U21 Női / Female -60
1. Csák Klaudia - Goju-Kai / Hungary
2. Varga Fruzsina - Goju-Kai / Hungary
3. Kopúňová Miroslava - Ekonóm Trencin / Slovakia
3. Kotúcová Katarína - Rapid / Slovakia

U21 Női / Female +60
1. Tatárová Dominika - CMK Banská Bystrica / Slovakia
2. Foldesiova Lenka - CMK Banská Bystrica / Slovakia
3. Immervoll Victoria - Sports Karate / Denmark
3. Kuusisto Helena - Finnish NT / Finland

Senior Női / Female KATA
1. Balciarová Dorota - Nové Zámky / Slovakia
2. Longová Katarína - Rapid / Slovakia
3. Chmielewska Olga - Atemi / Poland
3. Hrusecka Erika - Tekdan / Slovakia

Senior Női / Female -50
1. Kováčiková Lucia - CMK Banská Bystrica / Slovakia
2. Bondarenko Mariia - Ukrainian Team / Ukraina
3. Molnár Réka - Kowax / Hungary
3. Juhász Nikolett - Budaörs / Hungary

Senior Női / Female -55
1. Krassóvári Kitty - Wado SE / Hungary
2. Vojtikevicová Jana - Rapid / Slovakia
3. Aronen Emma - Finnish NT / Finland
3. Tóth Beatrix - Ac Sinus-Arashi / Hungary

Senior Női / Female -61
1. Serogina Anita - Ukrainian team / Ukraina
2. Agier Alizeé - Ligue de Bourgogne / France
3. Csák Klaudia - Goju-Kai / Hungary
3. Kubinská Dagmara - CMK Banská Bystrica / Slovakia

Senior Női / Female -68
1. Sales Azra - Croatian NT / Croatia
2. Lassingleitner Fruzsina - Ac Sinus-Arashi / Hungary
3. Foldesiova Lenka - CMK Banská Bystrica / Slovakia
3. Metzger Sandra - BVSC-Fighter / Hungary

Senior Női / Female +68
1. Martinovic Masa - Croatian NT / Croatia
2. Tatárová Dominika - CMK Banská Bystrica / Slovakia
3. Kuusisto Helena - Finnish NT / Finland
3. Rikkinen Marilyn - Finnish NT / Finland

Női csapat / Team Female kumite
1. Hungarian NT A / Hungary
2. Ligue de Bourgogne / France
3. Hungarian NT B / Hungary
3. Slovakian NT / Slovakia