8-9 éves fiúk / 8-9 years old boys KATA
1. Dziergas Daniel - Atemi / Poland
2. Elek Zoltán - Dynamic / Hungary
3. Balheim Boris - Rapid / Slovakia
3. Bakromov Rakhimjon / Uzbekistan NT

8-9 éves fiúk / 8-9 years old boys KUMITE -32
1. Vécsey Balázs - Dynamic / Hungary
2. Wegwert Jakub - Harasuto / Poland
3. Antonov Viktor - Champion / Ukraina
3. Zurek Artur - Harasuto / Poland

8-9 éves fiúk / 8-9 years old boys KUMITE +32
1. Vécsey Balázs - Dynamic / Hungary
2. Drigin Sergey - Nika / Ukraina
3. Szilágyi Tas Ferenc - Ganz / Hungary
3. Bogusevych Petro / Ukraina NT

10-11 éves fiúk / 10-11 years old boys KATA
1. Fued Gamal - Shooting / Egypt
2. Jankech Dominik - Kachi / Slovakia
3. Tiukh Mykyta / Ukraina NT
3. Bogdanovic Lika / Serbia NT

10-11 éves fiúk / 10-11 years old boys KUMITE -34
1. Volpov Mark - Champion / Ukraina
2. Havasi Olivér - Fighter / Hungary
3. Lencz György - AC Sinus / Hungary
3. Kuksenok Dmitri - Champion / Ukraina

10-11 éves fiúk / 10-11 years old boys KUMITE -40
1. Gálffy Dávid - Fighter / Hungary
2. Vasnetshov Viktor - Champion / Ukraina
3. Erdős Martin - Barcsi Városi SE / Hungary
3. Fuzer Jan - VUKABU / Slovakia

10-11 éves fiúk / 10-11 years old boys KUMITE +40
1. Csató Erik - Ganz / Hungary
2. Talic Marko / Serbia NT
3. Dubinchuk Andrei - Champion / Ukraina
3. Bilisics Bálint - Ganz / Hungary

12-13 éves fiúk / 12-13 years old boys KATA
1. Menus Lukas - Kachi / Slovakia
2. Osman Zeyad - Shooting / Egypt
3. Mahmod Ismael - Shooting / Egypt
3. Petrovic Vukasin / Serbia NT

12-13 éves fiúk / 12-13 years old boys KUMITE -45
1. Varga Zsolt - Kai Sei / Hungary
2. Chereches Sebastian - Shogunul / Romania
3. György Dániel - Fighter / Hungary
3. Kronstein Bálint - Wado SE / Hungary

12-13 éves fiúk / 12-13 years old boys KUMITE -52
1. Baranetshki Denis - Champion / Ukraina
2. Vásárhelyi Bence - Wado SE / Hungary
3. Jopek Matej - VUKABU / Slovakia
3. Szegedi Benedek - Fudoshin / Hungary

12-13 éves fiúk / 12-13 years old boys KUMITE +52
1. Sipiczky Balázs - Hegyvidék / Hungary
2. Salamon Szabolcs - Balatonlelle / Hungary
3. Gálffy Botond - Fighter / Hungary
3. Korolkovs Janis - Baltijas / Latvia

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys KATA
1. Aref Ahmed - Shooting / Egypt
2. Skotte Rohde Chistopher / Denmark NT
3. Ahmed Abd el Salam - Shooting / Egypt
3. Karem Hesham - Shooting / Egypt

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys KUMITE -52
1. Szvoboda Bálint - AC Sinus / Hungary
2. Nagy Botond - AC Sinus / Hungary
3. Kovács Viktor - Fighter / Hungary
3. Péter Norbert - Kono / Hungary

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys KUMITE -57
1. Szegedi Döme - Fighter / Hungary
2. Lapa Vladyslav / Ukraina NT
3. Sánta Péter - ESE / Hungary
3. Choriev Zafar / Uzbekistan NT

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys KUMITE -63
1. Jurca Dániel - Fighter / Hungary
2. Molnár Dániel - ESE / Hungary
3. Dorogi László - Dynamic / Hungary
3. Balan Vyacheslav - Champion / Ukraina

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys KUMITE -70
1. Dekker Marciano / Holland NT
2. Gerlei Róbert - HKSE / Hungary
3. Horváth Zsolt - Ganz / Hungary
3. Janouch Marek - Ceske Budejovice / Czech Rep.

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys KUMITE +70
1. Cvrk Matej - Vision / Czech Rep.
2. El Husseny Shehab - Shooting / Egypt
3. Dienes Bence - AC Sinus / Hungary
3. Davis Springis - Baltijas / Latvia

Junior Ffi / Male KUMITE -55
1. Kosala Denis - VUKABU / Slovakia
2. Rosenberg Oleksandr / Ukraina NT
3. Pohanka Marek - Pisek / Czech Rep.
3. Brachna Bence - Szarvas / Hungary

Junior Ffi / Male KUMITE -61
1. Jurca Dániel - Fighter / Hungary
2. Dobrotka Richard - CMK / Slovakia
3. Lapa Vladyslav / Ukraina NT
3. Kovalchuk Andrii / Ukraina NT

Junior Ffi / Male KUMITE -68
1. Bjerregaard Mike - Solrod / Denmark
2. Hajdony Richard - CMK / Slovakia
3. Dekker Marciano / Holland NT
3. Munkácsy Máté - Sporting Budo / Hungary

Junior Ffi / Male KUMITE -76
1. Lieskovsky Adam - Rapid / Slovakia
2. Penksza András - Nóva / Hungary
3. Humpók Dávid - Halásztelki KK / Hungary
3. Sindler Dávid - Kono / Hungary

Junior Ffi / Male KUMITE +76
1. Soltys Robert - CMK / Slovakia
2. Sirka Jan - VUKABU / Slovakia
3. Pupkay Tomas - Monarch / Slovakia
3. Keinanen Valtteri / Finland NT

Felnőtt ffi / Adult male KATA
1. Tesarek Jakub - Tesy / Czech Rep.
2. Pohanka Marek - Pisek / Czech Rep.
3. Janda Lukas - Flair / Czech Rep.
3. Pilmann Jindrich - Kesl Ryu / Czech Rep.

Felnőtt ffi / Adult male KUMITE -60
1. Hübner András - Arashi / Hungary
2. Miklós Dániel - Dynamic / Hungary
3. Lidegaard Casper / Denmark NT
3. Macko Peter - Tekdan / Slovakia

Felnőtt ffi / Adult male KUMITE -67
1. Pasanen Lauri / Finland NT
2. Dabovic Jozo - Buducnost / Montengro
3. Tas Ahmed - EKS Strassburg / France
3. Kucerak Lukas - CMK / Slovakia

Felnőtt ffi / Adult male KUMITE -75
1. Sadkov Ruslan - Baltijas / Latvia
2. Sokol Maros - VUKABU / Slovakia
3. Lengyel Sándor - Fighter / Hungary
3. Viskup Viktor - Farmex / Slovakia

Felnőtt női / Adult male KUMITE -84
1. Harnicer Andrej - CMK / Slovakia
2. Guba Milan - Fighter / Hungary
3. Farmadin Klaudio - Farmex / Slovakia
3. Koci Jan - Ceske Budejovice / Czech Rep.

Felnőtt ffi / Adult male KUMITE +84
1. Cecunjanin Almin - Buducnost / Montenegro
2. Garaj Jozef - Monarch / Slovakia
3. Kaleta Gabriel - VUKABU / Slovakia
3. Bozogan Matus - VUKABU / Slovakia

Ffi csapat / Team male KUMITE
1. Baltijas / Latvia
2. Buducnost / Montenegro
3. Junior Team A / Hungary
3. Bushido / Germany

8-9 éves lányok / 8-9 years old girls KATA
1. Benkó Zsófia - Dynamic / Hungary
2. Bahledova Patricia - Lucenec / Slovakia
3. Langova Marcela - Kumade / Slovakia
3. Janourova Tereza - Usti / Czech Rep.

8-9 éves lányok / 8-9 years old girls KUMITE -30
1. Dubna Barbora - Kumade / Slovakia
2. Benkő Zsófia - Dynamic / Hungary
3. Bogar Dominika - Taiyo / Slovakia
3. Vakhovska Anna / Ukraina NT

8-9 éves lányok / 8-9 years old girls KUMITE +30
1. Adamova Saskia - VUKABU / Slovakia
2. Makay Kiara - Dynamic / Hungary
3. Velcsov Flavia - Resita / Romania
3. Langova Marcela - Kumade / Slovakia

10-11 éves lányok / 10-11 years old girls KATA
1. Tasic Tijana - Radnicki / Serbia
2. Gyenes Aliz - Senchi / Hungary
3. Forrova Lucia - Rapid / Slovakia
3. Mierkalne Patricija - Baltijas / Latvia

10-11 éves lányok / 10-11 years old girls KUMITE -34
1. Juhász Debóra - Budaörs / Hungary
2. Orza Sedónia - WADO SE / Hungary
3. Gyuras Fanni - Barcsi Városi SE / Hungary
3. Dujavova Veronika - VUKABU / Slovakia

10-11 éves lányok / 10-11 years old girls KUMITE -40
1. Mijerkalne Patricija - Baltijas / Latvia
2. Lakatos Nóra - Budaörs / Hungary
3. Bjerring Frederikke - Dagoer / Denmark
3. Czagány Dóra - Dynamic / Hungary

10-11 éves lányok / 10-11 years old girls KUMITE +40
1. Janouchova Lucie - Ceske Budejovice / Czech Rep.
2. El Hosany Shams - Shooting / Egypt
3. Tatarova Martina - Ziar / Slovakia
3. Gawel Eliza - Atemi / Poland

12-13 éves lányok / 12-13 years old girls KATA
1. Gagic Tijana / Serbia NT
2. Said Fatma - Shooting / Egypt
3. Tache Marike - Sporting Budo / Hungary
3. Zaretska Iryna - Nika / Ukraina

12-13 éves lányok / 12-13 years old girls KUMITE -43
1. Chovancova Alexandra - Kachi / Slovakia
2. Zaretska Iryna - Nika / Ukraina
3. Vida Franciska - Budaörs / Hungary
3. Pillarova Viktoria - VUKABU / Slovakia

12-13 éves lányok / 12-13 years old girls KUMITE -50
1. Vajda Lilien - Shoto XXII. / Hungary
2. Juhász Bernadett - Budaörs / Hungary
3. Barabás Alexandra - Nóva / Hungary
3. Nagy Martina - Fighter / Hungary

12-13 éves lányok / 12-13 years old girls KUMITE +50
1. Németh Dóra - Nóva / Hungary
2. Mylko Anastasiya / Ukraina NT
3. Radzik Dorottya - Fighter / Hungary
3. Kőrösi Felicia - Shoto XXII. / Hungary

14-15 éves lányok / 14-15 years old girls KATA
1. Balciarova Dorota - Nove Zamky / Slovakia
2. Lenz Klaudia - AC Sinus / Hungary
3. Sterck Laura - Senshi / Hungary
3. Tache Marike - Sporting Budo / Hungary

14-15 éves lányok / 14-15 years old girls KUMITE -47
1. Zaretska Iryna - Nika / Ukraina
2. Esraa Gamal - Rad el Farag / Egypt
3. Pozderka Zsanett - Kai Sei / Hungary
3. Linkeschova Kornelia - VUKABU / Slovakia

14-15 éves lányok / 14-15 years old girls KUMITE -54
1. Varga Nikolett - Kai Sei / Hungary
2. Bancsó Szabina - Budaörs / Hungary
3. Tache Marike - Sporting Budo / Hungary
3. Márkus Katalin - Barcsi Városi SE / Hungary

14-15 éves lányok / 14-15 years old girls KUMITE +54
1. Keinannen Titta / Finland NT
2. Mylko Anastasya / Ukraina NT
3. Kopuniva Miroslava - Ekonom / Slovakia
3. Schwartzova Zuzana - VUKABU / Slovakia













Junior Női / Female KUMITE -48
1. Bölcs Fruzsina - Budaörs / Hungary
2. Hermann Zsófia - Fighter / Hungary
3. Esraa Gamal - Rad el Farag / Egypt
3. Ou-Aissa Isra / Holland NT

Junior Női / Female KUMITE -53
1. Sánta Kinga - ESE / Hungary
2. Lacova Simona - Kachi / Slovakia
3. Suchankova Ingrid - Trencin / Slovakia
3. Van Harten Kimberley / Holland NT

Junior Női / Female KUMITE -59
1. Csák Klaudia - ESE / Hungary
2. Hyvarinen Johanna / Finland NT
3. Keresztúry Hanna - Sporting Budo / Hungary
3. Rezajeva Viktorija - Baltijas / Latvia

Junior Női / Female KUMITE +59
1. Palásti Petra - Fighter / Hungary
2. Van Gent Sharon / Holland NT
3. Kuusisto Helena / Finland NT
3. Tatarova Dominika - CMK / Slovakia







Felnőtt női / Adult female KATA
1. Mackova Kristina - Sport SK / Slovakia
2. Liptakova Katrina - Sport SK / Slovakia
3. Bosnyakova Barbora - Sport SK / Slovakia
3. Smolarova Monika - Usti / Czech Rep.

Felnőtt női / Adult female KUMITE -50
1. Botunova Barbora - VUKABU / Slovakia
2. Styrchak Natalija / Ukraina NT
3. Hegedűs Nikolett - ESE / Hungary
3. Iliás Katalin - Ganz / Hungary

Felnőtt női / Adult female KUMITE -55
1. Semanikova Viktoria - VUKABU / Slovakia
2. Seriogina Anita / Ukraina NT
3. Vojtikevicová Jana - Rapid / Slovakia
3. Melnyk Zshanna / Ukraina NT

Felnőtt női / Adult female KUMITE -61
1. Kubinska Dagmara - Ekonom / Slovakia
2. Melnyk Zshanna / Ukraina NT
3. Seriogina Anita / Ukraina NT
3. Mshenesh Zukhriya - Champion / Ukraina

Felnőtt női / Adult female KUMITE -68
1. Langosova Lucia - VUKABU / Slovakia
2. Foged Charlotte - Ishoj / Denmark
3. Kuusisto Helena / Finland NT
3. Povalacova Lucia - CMK / Slovakia

Felnőtt női / Adult female KUMITE +68
1. Rikkinen Marilyn / Finland NT
2. Ducova Ivana - CMK / Slovakia
3. Wood Laura / Finland NT
3. Racova Lucia - VUKABU / Slovakia

Női csapat / Team female KUMITE
1. National Team A / Ukraina
2. U21 Team / Hungary
3. Team A / Slovakia
3. Team B / Slovakia