8-9 éves fiúk / 8-9 years old boys KATA
1. Smoliga Julian - Rapid / Slovakia
2. Mirkovic Gabriel - Slavonski Brod / Croatia
3. Tyukh Mykyta / Ukraine
3. Havlicek Daniel - Rapid / Slovakia

8-9 éves fiúk / 8-9 years old boys KUMITE -32
1. Kovács Levente - Fighter / Hungary
2. Kostolník Frantisek - VUKABU / Slovakia
3. Stefanyuk Viktor / Ukraine
3. Micsinyei László - AC Sinus / Hungary

8-9 éves fiúk / 8-9 years old boys KUMITE +32
1. Csató Dániel - Ganz / Hungary
2. Makagon Artem / Ukraine
3. Stefanyuk Viktor / Ukraine
3. Onchulenko Radion / Ukraine

10-11 éves fiúk / 10-11 years old boys KATA
1. Mamrenko Stas / Ukraine
2. Romanyuk Yegor / Ukraine
3. David Samuel - Kachi / Slovakia
3. Jankech Dominik - Kachi / Slovakia

10-11 éves fiúk / 10-11 years old boys KUMITE -34
1. Tamás Ferdinánd - Fortuna / Hungary
2. Matyasek Makus - VUKABU / Slovakia
3. Ardai Bálint - Fortuna / Hungary
3. Makagon Artyam / Ukraine

10-11 éves fiúk / 10-11 years old boys KUMITE -40
1. György Dániel - Fighter / Hungary
2. Lévai Levente - Kai Sei / Hungary
3. Varga Zsolt - Kai Sei / Hungary
3. Bartincki Attila - Olimpic / Romania

10-11 éves fiúk / 10-11 years old boys KUMITE +40
1. Kövér Zsolt - ESE / Hungary
2. Ajekbarov Ismail / Ukraine
3. Vontszemu Nikolas - Guta / Slovakia
3. Pozderka Dávid - Kai Sei / Hungary

12-13 éves fiúk / 12-13 years old boys KATA
1. Menus Lukas - Kachi / Slovakia
2. Danyluk Denis / Ukraine
3. Koch Szabolcs - Sporting Budo / Hungary
3. Derzsi Tamás - Dynamic / Hungary

12-13 éves fiúk / 12-13 years old boys KUMITE -45
1. Makovskyy Artem / Ukraine
2. Kovács Viktor - Fighter / Hungary
3. Walaszczyk Kamil - Champion / Poland
3. Horváth Tamás - Ganz / Hungary

12-13 éves fiúk / 12-13 years old boys KUMITE -52
1. Sánta Péter - ESE / Hungary
2. Makovskyy Artem / Ukraine
3. Pak Ignat / Ukraine
3. Kis Tonuzoba - Sporting Budo / Hungary

12-13 éves fiúk / 12-13 years old boys KUMITE +52
1. Szilva Norbert - Arashi / Hungary
2. Kandyba Dmytro / Ukraine
3. Molnár Kevin - AC Sinus / Hungary
3. Makovsky Artem - Olympic / Ukraina

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys KATA
1. Toure Michal - Hanko Kai / Slovakia
2. Kumpost Ondrej - Kesl Ryu / Czech Rep.
3. Bondar Dmytro / Ukraine
3. Pákay Péter - AC Sinus / Hungary

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys KUMITE -52
1. Szegedi Döme - Fighter / Hungary
2. Rovó Richárd - Tomoni / Hungary
3. Molnár Dániel - ESE / Hungary
3. Kopun Daniel - Ekonom / Slovakia

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys KUMITE -57
1. Jurca Dániel - Fighter / Hungary
2. Dobrotka Richard - CMK Banská Bystrica / Slovakia
3. Hrvatin Matko - Tinjan / Croatia
3. Slomian Wojciech - Bonsai / Poland

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys KUMITE -63
1. Kovalchuk Andrey / Ukraine
2. Lapa Vladislav / Ukraine
3. Surma Patryk - Bushido / Poland
3. Mufic Mario - Zagreb / Croatia

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys KUMITE -70
1. Munkácsy Máté - Sporting Budo / Hungary
2. Nagy Marcell - Budaörs / Hungary
3. Janouch Marek - Ceské Budejovice / Czech Rep.
3. Soltys Robert - CMK Banská Bystrica / Slovakia

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys KUMITE +70
1. Munkácsy Máté - Sporting Budo / Hungary
2. Banko Ivan - Tinjan / Croatia
3. Cvrk Matej - Vision / Czech Rep.
3. Babos Michal - Bonsai / Poland

Junior Ffi / Male KUMITE -55
1. Horvat Nikola - Nedelisce / Croatia
2. Pohanka Marek - Pisek / Czech Rep.
3. Brachma Bence - Fighter / Hungary


Junior Ffi / Male KUMITE -61
1. Milan Jan - Cesek Budejovice / Czech Rep.
2. Kőhegyi Zoltán - Fighter / Hungary
3. Besenic Stjepan - Nedelisce / Croatia
3. Klima Michal - VUKABU / Slovakia

Junior Ffi / Male KUMITE -68
1. Tadissi Martial - Kono / Hungary
2. Bisztrony Balázs - Sozsin / Hungary
3. Bedanrcik Tibor - VUKABU / Slovakia
3. Kucera Lukas - CMK Banska Bystrica / Slovakia

Junior Ffi / Male KUMITE -76
1. Lieskovsky Adam - Rapid / Slovakia
2. Palásti Roland - Fighter / Hungary
3. Adzhyyev Artur / Ukraine
3. Keinanen Valtteri / Finland

Junior Ffi / Male KUMITE +76
1. Kaleta Gabriel - VUKABU / Slovakia
2. Zelina Igor - CMK Banska Bystrica / Slovakia
3. Gusinjac Denis - Ilidza / Bosnia and Herzegovina
3. Ursic-Glavanovic Vinko - Sokol / Croatia

Felnőtt ffi / Adult male KATA
1. Pilman Jindrich - Kesl Ryu / Czech Rep.
2. Tesarek Jakub - Flair / Czech Rep.
3. Urik Matej - Kachi / Slovakia
3. Debrecenyi Jakub - VSB Ostrava / Czech Rep.

Felnőtt ffi / Adult male KUMITE -60
1. Hübner András - Arashi / Hungary
2. Kucerak Lukas - CMK Banska Bystrica / Slovakia
3. Domdjoni Danil / Croatia
3. Erent Bruno - Nedelisce / Croatia

Felnőtt ffi / Adult male KUMITE -65
1. Lucic Marko / Croatia
2. S. Kovács Ádám - Sporting Budo / Hungary
3. Granat Marek - Farmex / Slovakia
3. Pasanen Lauri / Finland

Felnőtt ffi / Adult male KUMITE -70
1. Cieselski Albert - Bushi-do / Poland
2. Lucin Goran / Croatia
3. Viskup Viktor - Farmex / Slovakia
3. Negaturov Igor / Ukraine

Felnőtt ffi / Adult male KUMITE -75
1. Matijevic Matija / Slovakia
2. Potur Nermin - Ilidza / Bosnia and Herzegovina
3. Heino Jarno / Finland
3. Vukobrat Nenad / Croatia

Felnőtt ffi / Adult male KUMITE -80
1. Martic Neven / Croatia
2. Maricevic Miroslav / Croatia
3. Milos Marko / Croatia
3. Szumilo Piotr - Bodaikan / Poland

Felnőtt ffi / Adult male KUMITE +80
1. Masovic Elvir - Ilidza / Bosnia and Herzegovina
2. Pielesiek Bartlomiej / Poland
3. Guba Milan - Fighter / Hungary
3. Gajica Leon / Croatia

Felnőtt ffi / Adult male KUMITE Open
1. Mujcinovic Emir - Tempo / Croatia
2. Jovic Nemanja - Tempo / Croatia
3. Baranyai Dávid - Kowax / Hungary
3. Pansiuk Dariusz - Bodaikan / Poland

Ffi csapat / Team male KUMITE
1. Croatia I
2. Ilidza / Bosnia and Herzegovina
3. Croatia III
3. Croatia IV

8-9 éves lányok / 8-9 years old girls KATA
1. Janekova Emma - Ziar n/H / Slovakia
2. Paczek Martyna - Bialsko-Biala / Poland
3. Kis Melisa - Resita / Romania
3. Derkova Lucia - Rapid / Slovakia

8-9 éves lányok / 8-9 years old girls KUMITE -30
1. Chegolya Ganna / Ukraine
2. Lukács-Herzeg Nóra - Budaörs / Hungary
3. Kuttova Nikoletta - Ceské Budejovice / Czech Rep.
3. Nazir Jenifer - Shogunul / Oradea

8-9 éves lányok / 8-9 years old girls KUMITE +30
1. Kis Melisa - Resita / Romania
2. Gawel Elisa - Bialsko-Biala / Poland
3. Delost Marta - Nedelisce / Croatia
3. Samus Oleksandra / Ukraine

10-11 éves lányok / 10-11 years old girls KATA
1. Sterck Laura - Senshi / Hungary
2. Chegolya Ganna / Ukraine
3. Gyenes Aliz - Senshi / Hungary
3. Niznerova Zuzana - Rapid / Slovakia

10-11 éves lányok / 10-11 years old girls KUMITE -34
1. Vida Franciska - Budaörs / Hungary
2. Lakatos Nóra - Budaörs / Hungary
3. Kuklova Hanka - Kachi / Slovakia
3. Vasyukova Anastasiya / Ukraine

10-11 éves lányok / 10-11 years old girls KUMITE -40
1. Vajda Lilien - Shoto / Hungary
2. Chegolya Ganna / Ukraine
3. Paraschiv Alexandra - Resita / Romania
3. Novak Doroteja - Nedelisce / Croatia

10-11 éves lányok / 10-11 years old girls KUMITE +40
1. Győriványi Renáta - Dynamic / Hungary
2. Karimová Libusa - Kachi / Slovakia
3. Horvat Saric Mia - Nedelisce / Croatia
3. Agafonova Maria - Baltijas / Latvia

12-13 éves lányok / 12-13 years old girls KATA
1. Tache Marike - Sporting Budo / Hungary
2. Ovecková Alzbeta - Hanko Kai / Slovakia
3. Sterck Laura - Senshi / Hungary
3. Pipisková Lenka - Sport / Slovakia

12-13 éves lányok / 12-13 years old girls KUMITE -43
1. Kucsera Anna - HKSE / Hungary
2. Nagy Martina - Fighter / Hungary
3. Nógrádi Nikol - HKSE / Hungary
3. Pillarova Viktoria - VUKABU / Slovakia

12-13 éves lányok / 12-13 years old girls KUMITE -50
1. Bancsó Szabina - Budaörs / Hungary
2. Mehmeti Marigona - VUKABU / Slovakia
3. Linkeschova Kornelia / Slovakia
3. Varga Nikolett - Kai Sei / Hungary

12-13 éves lányok / 12-13 years old girls KUMITE +50
1. Razaeva Viktorija - KK Shinri / Latvia
2. Török Henrietta Kinga - KÖSE / Hungary
3. Babos Mercédesz - AC Sinus / Hungary
3. Varga Fruzsina - Shoto / Hungary

14-15 éves lányok / 14-15 years old girls KATA
1. Suchánková Ingrid - Europa / Slovakia
2. Tache Marike - Sporting Budo / Hungary
3. Fereková Simona - Trstená / Slovakia
3. Durcovcová Barbora - Rapid / Slovakia

14-15 éves lányok / 14-15 years old girls KUMITE -47
1. Pintaric Helena - Nedelisce / Croatia
2. Fabianova Simona - VUKABU / Slovakia
3. Rejzková Regina - Strakonice / Czech Rep.


14-15 éves lányok / 14-15 years old girls KUMITE -54
1. Poljak Ela - Nedelisce / Croatia
2. Schwartzova Zuzana - VUKABU / Slovakia
3. Sporting Budo / Hungary
3. Suchankova Ingrid - Europa / Slovakia

14-15 éves lányok / 14-15 years old girls KUMITE +54
1. Palásti Petra - Fighter / Hungary
2. Bartha Nikola - Fighter / Hungary
3. Bukovinova Zuzana - VUKABU / Slovakia
3. Strahinja Ines - Nedelisce / Croatia













Junior Női / Female KUMITE -48
1. Botunova Barbora - VUKABU / Slovakia
2. Juhász Nikolett - Budaörs / Hungary
3. Repcsik Angéla - Ercsi / Hungary
3. Bölcs Fruzsina - Budaörs / Hungary

Junior Női / Female KUMITE -53
1. Sánta Kinga - ESE / Hungary
2. Molnár Réka - Kowax / Hungary
3. Kotucova Katarina - VUKABU / Slovakia
3. Lacova Simona - Kachi / Slovakia

Junior Női / Female KUMITE -59
1. Krassóváry Kitty - Seinchin / Hungary
2. Buchner Georgia - Fürstenfeld / Austria
3. Langosova Julia - VUKABU / Hungary
3. Aronen Emma / Finland

Junior Női / Female KUMITE +59
1. Keinanen Titta / Finland
2. Bükki Rita - Hegyvidék / Hungary
3. Baranyai Tímea - Nóva / Hungary
3. Kovalcikova Varbora - Kachi / Slovakia







Felnőtt női / Adult female KATA
1. Grmanova Kristina - Sport / Slovakia
2. Liptakova Katarina - Sport / Slovakia
3. Longova Katarina - Rapid / Slovakia
3. Horváth Éva - Senchi / Hungary

Felnőtt női / Adult female KUMITE -53
1. Tóth Beatrix - Sporting Budo / Hungary
2. Visnovska Monika - Kachi / Slovakia
3. Semanikova Viktoria - VUKABU / Slovakia
3. Fajkowska Anna - Bushi-do / Poland

Felnőtt női / Adult female KUMITE -60
1. Dabrowska Marta / Poland
2. Pecimonova Alexandra - Rapid / Slovakia
3. Seryogina Anita / Ukraine
3. Lenard Ana / Croatia

Felnőtt női / Adult female KUMITE +60
1. Povalacova Lucia - CMK Banska Bystrica / Slovakia
2. Klima Zsuzsa - AC Sinus / Hungary
3. Volf Petra / Croatia
3. Metzger Szandra - Sporting Budo / Hungary

Felnőtt női / Adult female KUMITE Open
1. Wood Laura / Finland
2. Mirea Alexandrina - Dynamo / Romania
3. Medvedova-Tulejova Eva - Rapid / Slovakia
3. Semanikova Viktoria - VUKABU / Slovakia



















Női csapat / Team female KUMITE
1. Croatia 'A'
2. Poland
3. Slovakia I
3. Croatia 'B'