8-9 éves fiúk / 8-9 years old boys KATA
1. Trajkovic David - Karate Savez ZI / Serbia
2. Thukh Mykyta - Olympic / Ukraina
3. Nikolic Nikola - Karate Savez ZI / Serbia
3. Erdős Martin - Barcs VSE / Hungary

8-9 éves fiúk / 8-9 years old boys KUMITE -32
1. Caba Daniel - Crisul / Romania
2. Genov Mykola - Olympic / Ukraina
3. Dobai Bogdan - Crisul / Romania
3. Blága Damján - Ganz / Hungary

8-9 éves fiúk / 8-9 years old boys KUMITE +32
1. Tóth János - Ganz / Hungary
2. Billisics Bálint - Ganz /Hungary
3. Goncharuk Mykyta / Ukraina
3. Makagon Artam - Olympic / Ukraina

10-11 éves fiúk / 10-11 years old boys KATA
1. Somai László - Sporting Budo / Hungary
2. Lacarak Dejan - Tikvara / Serbia
3. Hora Ádám - Justitia / Hungary
3. Bartincki Attila - Olimpic / Romania

10-11 éves fiúk / 10-11 years old boys KUMITE -34
1. Alyakberov Ismail - Olympic / Ukraina
2. Gorbatyuk Denis - Olympic / Ukraina
3. Bodor Attila - Fortuna / Hungary
3. Danyluk Denys / Ukraina

10-11 éves fiúk / 10-11 years old boys KUMITE -40
1. Kovács Viktor - Fighter / Hungary
2. Alyakberov Ismail - Olympic / Ukraina
3. Virga Péter - Dynamic / Hungary
3. Virág Gábor - Ganz / Hungary

10-11 éves fiúk / 10-11 years old boys KUMITE +40
1. Kabashi Ilir / West Slovakia
2. Gorbatyuk Denis - Olympic / Ukraina
3. Hönig Ádám Buda - Fighter / Hungary
3. Szvoboda Barna - AC Sinus / Hungary

12-13 éves fiúk / 12-13 years old boys KATA
1. Lieskovsky Matus / West Slovakia
2. Nagy Botond - AC Sinus / Hungary
3. Sánta Péter - ESE / Hungary
3. Prokhorets Timofiy / Ukraina

12-13 éves fiúk / 12-13 years old boys KUMITE -45
1. Filinyuk Vyacheslav - Olympic / Ukraina
2. Lieskovsky Matus / West Slovakia
3. Gogh Ákos / West Slovakia
3. Drozd Sergiy - Olympic / Ukraina

12-13 éves fiúk / 12-13 years old boys KUMITE -52
1. Jurca Dániel - Fighter / Hungary
2. Pavlovic Jovan - Karate Savez ZI / Serbia
3. Szegedi Döme - Fighter / Hungary
3. Kamenovic Dusan - Karate Savez ZI / Serbia

12-13 éves fiúk / 12-13 years old boys KUMITE +52
1. Dekker Marciano - KC Alken / NL
2. Horváth Zsolt - Ganz / Hungary
3. Hönig Alexander Buda - Fighter / Hungary
3. Makovsky Artem - Olympic / Ukraina

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys KATA
1. Toure Michal / West Slovakia
2. Nagy Péter - Barcs VSE / Hungary
3. Rovó Richárd - Tomoni / Hungary
3. Miljanovic Relja - Tikvara / Serbia

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys KUMITE -53
1. Hajdony Richárd / West Slovakia
2. Mavrodiy Oleksander - Olympic / Ukraina
3. Palkovic Michal / West Slovakia
3. Kovalchuk Andrey / Ukraina

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys KUMITE -60
1. Munkácsy Máté - Sporting Budo / Hungary
2. Makoskyy Maksym - Olympic / Ukraina
3. Klima Michal / East Slovakia
3. Mavarodiy Oleksander - Olympic / Ukraina

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys KUMITE -67
1. Szénási Gergely - Smart / Hungary
2. Peller Ádám - Seinchin KSE / Hungary
3. Duris Juraj / West Slovakia
3.  Nagy Ádám - AC Sinus / Hungary

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys KUMITE +67
1. Adzhyev Artur - Olympic / Ukraina
2. Xavier Kholen - KC Alken / NL
3. Voczelka András - Budaörs / Hungary
3. Gregor Alan - Saag Sahy / Slovakia

Kadet ffi / male KUMITE -60
1. Horváth Ottó - Sporting Budo / Hungary
2. Culan Martin / West Slovakia
3. Cisar Matús / West Slovakia
3. Kucerak Lukas - CMK / Slovakia

Kadet ffi / male KUMITE -65
1. Horváth Ottó - Sporting Budo / Hungary
2. Granát Marek / West Slovakia
3. Kokhanovskiy Andery / Ukraina
3. Tropp Peter / West Slovakia

Kadet ffi / male KUMITE -70
1. Viskup Viktor / West Slovakia
2. Nemcek Jakub - CMK / Slovakia
3. Horváth Dezső - ESE / Hungary
3. Grozdanov Philip - Pest-Buda / Hungary

Kadet ffi / male KUMITE -75
1. Grozdanov Philip - Pest-Buda / Hungary
2. Gálik Patrik - Kazincbarcika VSE / Hungary
3. Szomor Peter / West Slovakia
3. Pipiska Filip / West Slovakia

Kadet ffi / male KUMITE +75
1. Mitic Vladimir - Pozarevac / Serbia
2. Zelina Igor / West Slovakia
3. Váczi Attila - Fighter / Hungary
3. Kun Zoltán - BVSC / Hungary

Felnőtt ffi / Adult male KATA
1. Strasser Vilmos - Sporting Budo / Hungary
2. Szénási Gergely - Smart / Hungary
3. Radivojevic Dusan - Karate Savez ZI / Serbia
3. Hajdú László - Budai XI. / Hungary

Felnőtt ffi / Adult male KUMITE -60
1. Hübner András - Arashi / Hungary
2. Szebeni József - Fighter / Hungary
3. Zecirovic Nermin - Karate Savez ZI / Serbia
3. Maksimovic Dusan - Karate Savez ZI / Serbia

Felnőtt ffi / Adult male KUMITE -65
1. Balak Roman - Trstena / Slovakia
2. Carapic Luka - Karate Savez ZI / Serbia
3. Joch Stanislav / West Slovakia
3. Koburger Soma - Arashi / Hungary

Felnőtt ffi / Adult male KUMITE -70
1. Lendyel Oleksandr - Olympic / Ukraina
2. Jurik Peter / West Slovakia
3. Nagy Attila - Patina / Hungary
3. Hargitay Róbert - Koroibosz / Hungary

Felnőtt ffi / Adult male KUMITE -75
1. Ruzsinszki György / Hungary
2. Drozd Ivan - Olympic / Ukraina
3. Chervinskyy Serhiy / Ukraina
3. Iefremov Oleksandr / Ukraina

Felnőtt ffi / Adult male KUMITE -80
1. Váczi Győző - Fighter / Hungary
2. Willy Viktor - Shinto / Hungary
3. Iyakimenko Sergii / Ukraina
3. Bozgan Peter / East Slovakia

Felnőtt ffi / Adult male KUMITE +80
1. Motovylin Yevhen / Ukraina
2. Presnisky Filip / West Slovakia
3. Guba Milan - Arashi / Hungary
3. Sabol Peter / East Slovakia

Felnőtt ffi / Adult male KUMITE Open
1. Kun Péter - BVSC / Hungary
2. Iefremov Oleksandr / Ukraina
3. Lendyel Oleksandr - Olympic / Ukraina
3. Drozd Ivan - Olympic / Ukraina

Ffi csapat / Team male KUMITE
1. Arashi / Hungary
2. Hungary
3. Czech Republic
3. Slovakia

8-9 éves lányok / 8-9 years old girls KATA
1. Shakour Mahdieh / Iran
2. Gyenes Alíz - Senshi / Hungary
3. Dzunic Sara - Karate Savez ZI / Serbia
3. Vasic Marija - Karate Savez ZI / Serbia

8-9 éves lányok / 8-9 years old girls KUMITE -30
1. Juhász Debóra - Budaörs / Hungary
2. Samus Sandra - Olympic / Ukraina
3. Sipos Adél - Barcs VSE / Hungary
3. Kiss Melisa - PCE Resita / Romania

8-9 éves lányok / 8-9 years old girls KUMITE +30
1. Chegolya Anna - Olympic / Ukraina
2. Omlechenko Dana / Ukraina
3. Forrova Lucia / West Slovakia
3. Lakatos Nóra - Budaörs / Hungary

10-11 éves lányok / 10-11 years old girls KATA
1. Tache Marika - Sporting Budo / Hungary
2. Rahmani Parisa / Iran
3. Lashgari Hadiseh / Iran
3. Nasiripey Maedeh / Iran

10-11 éves lányok / 10-11 years old girls KUMITE -34
1. Chegolya Anna - Olympic / Ukraina
2. Nagy Martina - Koroibosz / Hungary
3. Körösi Felícia - Shoto XXII. / Hungary
3. Vida Franciska - Budaörs / Hungary

10-11 éves lányok / 10-11 years old girls KUMITE -40
1. Radzik Dorottya - Koroibosz / Hungary
2. Duma Jessica - Banzai Arad / Romania
3. Győriványi Renáta - Dynamic / Hungary
3. Chegolya Anna - Olympic / Ukraina

10-11 éves lányok / 10-11 years old girls KUMITE +40
1. Tache Marike - Sporting Budo / Hungary
2. Erdélyi Dorina - AC Sinus / Hungary
3. Bancsó Szabina - Budaörs / Hungary
3. Zelinska Maryna / Ukraina

12-13 éves lányok / 12-13 years old girls KATA
1. Damjanovic Leposava - Kragujevac / Serbia
2. Blaciarova Dorota / West Slovakia
3. Durovcova Barbora - Rapid / Slovakia
3. Keresztúri Hanna - Sporting Budo / Hungary

12-13 éves lányok / 12-13 years old girls KUMITE -43
1. Zsoldos Renáta - Ganz / Hungary
2. Fabionava Simona / East Slovakia
3. Zwakhalen Kylee - KC Alken / NL
3. Zavataska Daniela / East Slovakia

12-13 éves lányok / 12-13 years old girls KUMITE -50
1. Varga Fruzsina - Shoto XXII. / Hungary
2. Fehér Rebeka – Arashi / Hungary
3. Benova Barbora - Ziar / Slovakia
3. Stojkovic Dragana - Karate Savez ZI / Serbia

12-13 éves lányok / 12-13 years old girls KUMITE +50
1. Keresztúri Hanna - Sporting Budo / Hungary
2. Földesiova Lenka / West Slovakia
3. Schwartzova Zuzana / East Slovakia
3. Mihaljovic Biljana – Karate Savez ZI / Serbia

14-15 éves lányok / 14-15 years old girls KATA
1. Suschankova Ingrid / West Slovakia
2. Fest Fanni - Tomoni / Hungary
3. Koryagina Oleksandra / Ukraina
3.Zarojnouzi Zahar / Iran

14-15 éves lányok / 14-15 years old girls KUMITE -49
1. Juhász Nikolett - Budaörs / Hungary
2. Sosovicova Miriam / West Slovakia
3. Bölcs Fruzsina - Budaörs / Hungary
3. Arsic Jelena - Karate Savez ZI / Serbia

14-15 éves lányok / 14-15 years old girls KUMITE -56
1. Sánta Kinga - ESE / Hungary
2. Boga Adriana - Master / Romania
3. Kotucova Katarina / East Slovakia
3. Mészáros Cintia - Shoto XXII. / Hungary

14-15 éves lányok / 14-15 years old girls KUMITE +56
1. Tatosova Patricia / Slovakia
2. Konka Alexandra - Smart / Hungary
3. Semanikova Veronika / East Slovakia
3. Bartha Nikola - Fighter / Hungary







Kadet női / female KUMITE -51
1. Molnár Réka - Shinto / Hungary
2. Hatvani Zita - Rekon / Hungary
3. Juhász Nikolett - Budaörs / Hungary
3. Blachova Nikola / West Slovakia

Kadet női / female KUMITE -57
1. Sturman Mónika - Fighter / Hungary
2. Langosova Lucia / East Slovakia
3. Langosova Julia / East Slovakia
3. Traklova Olga - SK Liberec / Czech Rep.

Kadet női / female KUMITE +57
1. Abasali Namideh / Iran
2. Metzger Szandra - Sporting Budo / Hungary
3. Racova Lucia / East Slovakia
3. Ducova Ivana / West Slovakia













Felnőtt női / Adult female KATA
1. Longova Katarina / West Slovakia
2. Culenkova Monika / West Slovakia
3. Bosnyakova Barbora / West Slovakia
3. Ghasemibanabari Mozhgan / Iran

Felnőtt női / Adult female KUMITE -53
1. Tóth Beatrix - Sporting Budo / Hungary
2. Arandelovic Branka - Karate Savez ZI / Serbia
3. Kovalcikova Lucia / West Slovakia
3. Khoshghadam Sameneh / Iran

Felnőtt női / Adult female KUMITE -60
1. Medvedova Eva - Rapid / Slovakia
2. Hiriscau Andrea - PCE Shogonul / Romania
3. Lassingleitner Fruzsina - Patina / Hungary
3. Verspaget Mariska - KC Alken / NL

Felnőtt női / Adult female KUMITE +60
1. Bódi Renáta - TopKids / Hungary
2. Visnovska Ivana / West Slovakia
3. Vazifehdel Akram / Iran
3. Gasparikova Zuzana - KK Zilina / Slovakia

Felnőtt női / Adult female KUMITE Open
1. Medvedova Eva - Rapid / Slovakia
2. Semanikova Viktoria / West Slovakia
3. Khoshghadam Sameneh / Iran
3. Verspaget Mariska - KC Alken / NL



















Női csapat / Team female KUMITE
1. Ukraina
2. East Slovakia
3. Serbia
3. Iran