8-9 éves fiúk / 8-9 years old boys KATA
1. Albert Patrik - Tempó / Hungary
2. Kövér Zsolt - ESE / Hungary
3. Bartincki Attila - Olimpic / Romania
3. Ernyi Csaba - Olimpic / Romania

8-9 éves fiúk / 8-9 years old boys KUMITE -32
1. Bogár Jan - Taiyo / Slovakia
2. Chereches Sebastian - Shogunul / Romania
3. Albert Patrik - Tempó / Hungary
3. György Dániel - Hontono SE / Hungary

8-9 éves fiúk / 8-9 years old boys KUMITE +32
1. Kövér Zsolt - ESE / Hungary
2. Szvoboda Bálint - AC Sinus / Hungary
3. Hönig Ádám Buda - Hontono SE / Hungary


10-11 éves fiúk / 10-11 years old boys KATA
1. Nagy Botond - AC Sinus / Hungary
2. Martin Turon / Slovakia
3. Szabó Krisztián - Shitokai / Hungary
3. Sánta Péter - ESE / Hungary

10-11 éves fiúk / 10-11 years old boys KUMITE -34
1. Dan Alex Razavan - Master / Romania
2. Kovács Viktor - Budaörs / Hungary
3. Danylyuk Denis - Katana / Ukraina
3. Havasi Márton - Hontono / Hungary

10-11 éves fiúk / 10-11 years old boys KUMITE -40
1. Kabashi Ilir - Farmex / Slovakia
2. Nagy Patrik - Barcs / Hungary
3. Hönig Dávid Buda - Hontono / Hungary
3. Danylyuk Denis - Katana / Ukraina

10-11 éves fiúk / 10-11 years old boys KUMITE +40
1. Gerlei Róbert - HKSE / Hungary
2. Szabó Krisztián - Shitokai / Hungary
3. Vorobel Adam / Slovakia
3. Gréczi Máté - AC Sinus / Hungary

12-13 éves fiúk / 12-13 years old boys KATA
1. Pákay Péter - AC Sinus / Hungary
2. Rovó Richárd - Tomoni / Hungary
3. Bagita Roland - Taiyo / Slovakia
3. Fidel-Szabó Benjamin - Hinode Pomáz / Hungary

12-13 éves fiúk / 12-13 years old boys KUMITE -45
1. Kovalchuk Andrey - Katana / Ukraina
2. Kosteckij Dmytro - Shogun / Ukraina
3. Mészáros Márk - Sporting Budo / Hungary
3. Szegedi Döme - Pilis SE / Hungary

12-13 éves fiúk / 12-13 years old boys KUMITE -52
1. Hönig Alexander Buda - Hontono SE / Hungary
2. Kosteckij Dmytro - Shogun / Ukraina
3. Rost Ádám - Budai XI. / Hungary
3. Munkácsi Máté - Sporting Budo / Hungary

12-13 éves fiúk / 12-13 years old boys KUMITE +52
1. Lieskovsky Adam - Rapid / Slovakia
2. Cuchran Matej / Slovakia
3. Sindler Dávid - Kono KK / Hungary
3. Nagy Marcell - Budaörs / Hungary

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys KATA
1. Szénási Gergely - Shitokai / Hungary
2. Busovsky Igor - Rapid / Slovakia
3. Bőd Roman - Uraken / Slovakia
3. Demetsenaere Jens - Champions / Belgium

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys KUMITE -53
1. Mukácsi Máté - Sporting Budo / Hungary
2. Yevittchenko Stepan - Katana / Ukraina
3. Bednarick Tibor / Slovakia
3. Cajkovsky Adam / Slovakia

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys KUMITE -60
1. Kubica Martin - Farmex / Slovakia
2. Kőhegyi Zoltán - Hontono SE / Hungary
3. Pilinszky Bence - Kono KK / Hungary
3. Bisztrony Balázs - Sozsin SE / Hungary

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys KUMITE -67
1. Szénási Gergely - Shitokai / Hungary
2. Varga Róbert - Olimpic / Romania
3. Baranyai Tamás - Nóva SE / Hungary
3. Szele Gergő - Sporting Budo / Hungary

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys KUMITE +67
1. Kaleta Gabriel / Slovakia
2. Szalkai Balázs - Nóva SE / Hungary
3. Presinsky Adam - Farmex / Slovakia
3. Vorobel Roman / Slovakia

Kadet ffi / male KUMITE -60
1. Granát Marek - Farmex / Slovakia
2. Virág András - Sankudo / Hungary
3. Zoltán Balázs - Taiyo / Slovakia
3. Horváth Ottó - Sporting Budo / Hungary

Kadet fiú / male KUMITE -65
1. Viskup Viktor - Farmex / Slovakia
2. Diószegi Bence - Pest-Buda / Hungary
3. Joch Stanislav - CMK / Slovakia
3. Balák Roman - Trstenná / Slovakia

Kadet fiú / male KUMITE -70
1. Grozdanov Philip - Pest-Buda / Hungary
2. Hargitay Róbert - Koroibosz SE / Hungary
3. Kubák Tomás / Slovakia
3. Bátori Zoltán / Hungary

Kadet fiú / male KUMITE -75
1. Török Máté - Senshi KK / Hungary
2. Tasoni Matej / Slovakia
3. Mácsai Dániel - Pest-Buda / Hungary
3. Jagnesak David - Trstenna / Slovakia

Kadet fiú / male KUMITE +75
1. Bozogan Matus / Slovakia
2. Laufer Norbert - Pest-Buda / Hungary
3. Vitko Tamás - IKA SE / Hungary
3. Bucek Tibor / Slovakia

Felnőtt ffi / Adult male KATA
1. Tóth Ferenc - Koroibosz SE / Hungary
2. Strasser Vilmos - Sporting Budo / Hungary
3. Kremser Martin / Austria
3. Hajdú László - Budai XI. / Hungary

Felnőtt ffi / Adult male KUMITE -60
1. Szebeni József - Hontono / Hungary
2. Hübner András - Arashi SC / Hungary
3. Belusko Jozef / Slovakia


Felnőtt ffi / Adult male KUMITE -65
1. Koburger Soma - Arashi SC / Hungary
2. Balogh Szabolcs - Justitia / Hungary
3. Mladenovski Reste - Champions / Belgium
3. Somogyi Róbert - Tárnok SE / Hungary

Felnőtt ffi / Adult male KUMITE -70
1. Romary Leon - Champions / Belgium
2. Jurik Peter - Rapid / Slovakia
3. De Wit Michel - Champions / Belgium
3. Zimmer Péter - Patina SE / Hungary

Felnőtt ffi / Adult male KUMITE -75
1. Papadopoulos Kostas / Greece
2. Baranyai Dávid - Kowax / Hungary
3. Vas Hunor - Arashi SC / Hungary
3. Papp Miklós - Koroibosz / Hungary

Felnőtt ffi / Adult male KUMITE -80
1. Lekl Zsolt - ESE / Hungary
2. Bozogán Peter / Slovakia
3. Simko Stanislav / Slovakia
3. D'Jarnirze Asen - Champions / Belgium

Felnőtt ffi / Adult male KUMITE +80
1. Lindsey Wayne - Champions / Belgium
2. Kun Péter - BVSC / Hungary
3. Járó Gábor - Sankudo SE / Hungary
3. Guba Milán - Arashi SC / Hungary

Ffi csapat / Team male KUMITE
1. Australia
2. Hungary
3. Belgium

8-9 éves lányok / 8-9 years old girls KATA
1. Shakour Mahdiyeh / Irán
2. Vajda Lilien - Shoto XXII. / Hungary
3. Busoi Andrada - Plataul / Romania
3. Keresztes Dalma - Senshi KK / Hungary

8-9 éves lányok / 8-9 years old girls KUMITE -30
1. Lakatos Nóra - Budaörs / Hungary
2. Göncöl Rebeka - Sporting Budo / Hungary
3. Omelchenko Dana - Katana / Ukraina
3. Forrova Lucia - Rapid / Slovakia

8-9 éves lányok / 8-9 years old girls KUMITE +30
1. Omelchenko Dana - Katana / Ukraina
2. Vajda Lilien - Shoto XXII. / Hungary
3. Avarm Andrea - Anina / Romania


10-11 éves lányok / 10-11 years old girls KATA
1. Rahmani Parisa / Irán
2. Nasiri Maedeh / Irán
3. Hosmand Razie / Iran
3. Yousefi Yasaman / Iran

10-11 éves lányok / 10-11 years old girls KUMITE -34
1. Vanghura Anastasiya - Shogun / Ukraina
2. Nagy Martina - Koroibosz SE / Hungary
3. Tache Marika - Senshi KK / Hungary
3. Lenz Klaudia - AC Sinus / Hungary

10-11 éves lányok / 10-11 years old girls KUMITE -40
1. Zavatzka Daniela / Slovakia
2. Ryabova Olena - Katana / Ukraina
3. Bancsó Szabina - Budaörs / Hungary
3. Juhász Bernadett - Budaörs / Hungary

10-11 éves lányok / 10-11 years old girls KUMITE +40
1. Varga Fruzsina - Shoto XXII. / Hungary
2. Újvári Ágnes - Ercsi / Hungary
3. Kartali Zsanett - HKSE / Hungary
3. Széphegyi Szilvia - HKSE / Hungary

12-13 éves lányok / 12-13 years old girls KATA
1. Suchankova Ingrid - Europa / Slovakia
2. Durovcova Barbora - Rapid / Slovakia
3. Durcanska Karin / Slovakia
3. Keresztúri Hanna - Sporting Budo / Hungary

12-13 éves lányok / 12-13 years old girls KUMITE -43
1. Földesiova Lenka - Farmex / Slovakia
2. Keresztúri Hanna - Sporting Budo / Hungary
3. Fabianova Simona / Slovakia
3. Hermann Zsófia - Budaörs / Hungary

12-13 éves lányok / 12-13 years old girls KUMITE -50
1. Rácz Lejla - Barcs / Hungary
2. Janigova Hilda / Slovakia
3. Barabás Alexandra - ESE / Hungary
3. Fülöp Henriett - Fortuna / Hungary

12-13 éves lányok / 12-13 years old girls KUMITE +50
1. Semanikova Veronika / Slovakia
2. Tornyosi Zsófia - Budai XI. / Hungary
3. Bartha Nikola - Hontono / Hungary
3. Suchánkova Ingrid, Europa / Slovakia

14-15 éves lányok / 14-15 years old girls KATA
1. Taghipoor Elnaz / Iran
2. Schapira Dóra - Senshi KK / Hungary
3. Botunova Barbora / Slovakia
3. Boga Adriana, Master / Romania

14-15 éves lányok / 14-15 years old girls KUMITE -49
1. Pradelli Laura - Champions / Belgium
2. Molnár Réka - Kowax-Shinto / Hungary
3. Kutocova Katarina / Slovakia
3. Bánházi Zsófia - Budaörs / Hungary

14-15 éves lányok / 14-15 years old girls KUMITE -56
1. Langosova Julia / Slovakia
2. Csák Klaudia - ESE / Hungary
3. Sánta Kinga - ESE / Hungary
3. Botunova Barbora / Slovakia

14-15 éves lányok / 14-15 years old girls KUMITE +56
1. Metzger Szandra - Sporting Budo / Hungary
2. Koribacinova Janka / Slovakia
3. Rékási Réka - Shogunul / Romania
3. Boga Adriana - Master / Romania







Kadet női / female KUMITE -51
1. Dousti Nasrin / Iran
2. Halajova Alexandra / Slovakia
3. Schöffer Dorottya - Vértesszőlős / Hungary
3. Senitkova Veronika - CMK / Slovakia

Kadet lány / female KUMITE -57
1. Krassóvári Kitty - Seinchin SE / Hungary
2. Sturman Mónika - Hontono SE / Hungary
3. Semanikova Viktoria / Slovakia
3. Munkácsi Lilla - Patina SE / Hungary

Kadet női / female KUMITE +57
1. Metzger Szandra - Sporting Budo / Hungary
2. Abasali Hamideh / Iran
3. Langosova Lucia / Slovakia
3. Lipovska Radka / Slovakia













Felnőtt női / Adult female KATA
1. Glück Corinna / Austria
2. Hámori Alexandra - Senshi KK / Hungary
3. Thajer Eva / Austria
3. Horváth Éva - Senshi KK / Hungary

Felnőtt női / Adult female KUMITE -53
1. Semanikova Viktoria / Slovakia
2. Zalántai Éva - Arashi SC / Hungary
3. Aranyosi Szandra - Sankudo SE / Hungary
3. Khoshghadam Samaneh / Iran

Felnőtt női / Adult female KUMITE -60
1. Heidary Neda / Iran
2. Lassingleitner Fruzsina, Patina SE / Hungary
3. Hegedűs Csilla, Hontono SE / Hungary
3. Lindakova Radka - CMK / Slovakia

Felnőtt női / Adult Female KUMITE +60
1. Hardy Natasha - Champions / Belgium
2. Pecekova Petra - Vision Czech Rep..
3. Mah Kristina - Champions / Belgium
3. Pecimonova Alexandra - Rapid / Slovakia



















Női csapat / Team female KUMITE
1. Belgium
2. Iran
3. Austria