8-9 éves fiúk / 8-9 years old boys KATA
1. Borecky Jan / Slovakia NT
2. Koch Szabolcs – KK Sporting Budo / Hungary
3. Enes Gabrovic / Croatia NT
3. Bartincki Attila – Olimpic / Romania

8-9 éves fiúk / 8-9 years old boys KUMITE -32
1. Kovács Viktor – HKA / Hungary
2. Ciric Nikola / Serbia NT
3. Koch Szabolcs – KK Sporting Budo / Hungary
3. Kendermag Bence – Budaörsi SE / Hungary

8-9 éves fiúk / 8-9 years old boys KUMITE +32
1. Kabashi Ilir – Framex Nitra / Slovakia
2. Grevtsov Alex – Odessa / Ukraina
3. Kövér Zsolt – ESE / Hungary
3. Garibovic Enes – Varazdin / Croatia

10-11 éves fiúk / 10-11 years old boys KATA
1. Ponomaryov Viacheslav – Odessa / Ukraina
2. Nagy Botond – AC Sinus / Hungary
3. Prokhorets Timofyi – Odessa / Ukraina
3. Jurca Dániel – Shitokai SE / Hungary

10-11 éves fiúk / 10-11 years old boys KUMITE -34
1. Hönig Dávid Buda – HKA / Hungary
2. Rudenko Mykhail – Odessa / Ukraina
3. Szvoboda Bálint – AC Sinus / Hungary
3. Koleszár Richárd – HKA / Hungary

10-11 éves fiúk / 10-11 years old boys KUMITE -40
1. Rajkovic Marko / Serbia NT
2. Molnár Dániel – ESE / Hungary
3. Jurca Dániel – Shitokai SE / Hungary
3. Ponomaryov Viacheslav – Odessa / Ukraina

10-11 éves fiúk / 10-11 years old boys KUMITE +40
1. Hönig Alexander Buda – HKA / Hungary
2. Prokhorets Timofeyi – Odessa / Ukraina
3. Gerlei Róbert – HKSE / Hungary
3. Koval Roman – Rapid / Slovakia

12-13 éves fiúk / 12-13 years old boys KATA
1. Nagy Péter – Barcs VSE / Hungary
2. Lieskovsky Adam – Rapid / Slovakia
3. Munkácsi Máté – KK Sporting Budo / Hungary
3. Szénási Gergely – Shitokai SE / Hungary

12-13 éves fiúk / 12-13 years old boys KUMITE -45
1. Eigazaryan David – Attila Moscow / Russia
2. Dobrotka Richrad / Slovakia NT
3. Klima Michal / Slovakia NT
3. Veselinovic Ivan / Serbia NT

12-13 éves fiúk / 12-13 years old boys KUMITE -52
1. Munkácsi Máté – KK Sporting Budo / Hungary
2. Krdzic Jovisa / Serbia NT
3. Stephasko Alex – Odessa / Ukraina
3. Rosenberg Boris – Odessa / Ukraina

12-13 éves fiúk / 12-13 years old boys KUMITE +52
1. Mulyar Dimitrij – Odessa / Ukraina
2. Vorobel Roman / Slovakia NT
3. Cuchan Matej / Slovakia NT
3. Szénási Gergely – Shitokai SE / Hungary

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys KATA
1. Molnár Igor / Slovakia NT
2. Zota Vasile – Olimpic / Romania
3. Ocsovai Gergő – Falcon SC / Hungary
3. Ulrik Matej / Slovakia NT

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys KUMITE -53
1. Balázs Zoltán / Slovakia NT
2. Kubica Martin / Slovakia NT
3. Kukec Leon – Varazdin / Croatia
3. Pecimon Silvester / Slovakia NT

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys KUMITE -60
1. Horváth Ottó – KK Sporting Budo / Hungary
2. Granat Marek / Slovakia NT
3. Palásti Roland – HKA / Hungary
3. Horváth Norbert – ESE / Hungary

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys KUMITE -67
1. Timotijevic Vladimir – Beograd / Serbia
2. Grozdanov Philip – Pest-Buda / Hungary
3. Diószegi Bence – Pest-Buda / Hungary
3. Viskup Viktor / Slovakia NT

14-15 éves fiúk / 14-15 years old boys KUMITE +67
1. Stijovic Ivan – Beograd / Serbia
2. Vucic Mihailo – Odessa / Ukraina
3. Cotric Radomir / Serbia NT
3. Váci Attila – HKA / Hungary

Ffi / Male KATA
1. Pilmann Jindrich / Czech NT.
2. Hrusovsky Jozef / Slovakia NT
3. Gabor Adrian – Zanshin / Romania
3. Donevsky Olivér / Serbia NT

Kadet fiú / Male KUMITE -60
1. Fogada Filip / Slovakia NT
2. Bicskei Ferenc – Shuhari / Hungary
3. Milanovic Miroslav / Serbia NT
3. Hübner András - Shuhari / Hungary

Kadet fiú / male KUMITE -65
1. Hargitay Róbert – Budai XI. / Hungary
2. Skovajsa Marek – Slovakia NT
3. Kochanovski Andrej – Odessa / Ukraina
3. Jovanovic Nikola – Beograd / Serbia

Kadet fiú / male KUMITE -70
1. Ivanovic Stefan / Serbia NT
2. Vukadinovic Dusan / Serbia NT
3. Malchenko Maxim – Odessa / Ukraina
3. Jurik Peter / Slovakia NT

Kadet fiú / male KUMITE -75
1. Milijovevic Ilija – Beograd / Serbia
2. Török Máté – Senshi KC / Hungary
3. Váci Győző – HKA / Hungary
3. Radic Vladimir – Beograd / Serbia

Kadet fiú / male KUMITE +75
1. Tabak Juraj / Slovakia NT
2. Grujic Borivoje – Beograd / Serbia
3. Presinsky Filip / Slovakia NT
3. Boros Ákos – Patina SE / Hungary

Ffi / Male KUMITE -60
1. Szebeni József – HKA / Hungary
2. Krstin Igor – Beograd / Serbia
3. Marosi Ákos – ESE / Hungary
3. Varga Peter / Slovakia NT

Ffi / Male KUMITE -65
1. S. Kovács Ádám – KK Sporting Budo / Hungary
2. Angad Mahmoud / Finland
3. Berki Attila – Sozsin WKE / Hungary
3. Dudas Zeljko – Beograd / Serbia

Ffi / Male KUMITE -70
1. Ruzsinszky György – HKA / Hungary
2. Achour Yazid / France
3. Czimmer Péter – Patina SE / Hungary
3. Hajdú László – Budai XI. / Hungary

Ffi / Male KUMITE -75
1. Papp Miklós – Budai XI. / Hungary
2. Motovilin Evgenij – Shogun Kiev / Ukraina
3. Stepanchuk Yevgenij – Odessa / Ukraina
3. Vidák Balázs – Barcs VSE / Hungary

Ffi / Male KUMITE -80
1. Matic Igor / Serbia NT
2. Vasek Milan / Slovakia NT
3. Harnicar Andrej / Slovakia NT
3. Járó Gábor – Sankudo Kecskemét / Hungary

Ffi / Male KUMITE +80
1. Rudic Vradic Vladan / Serbia NT
2. Dzida Siniska / Serbia NT
3. Dudas Ludovit – Saag Sahy / Slovakia
3. Guba Milan – Shuhari / Hungary

Ffi csapat / Male Team KUMITE
1. Serbia
2. Beograd / Serbia
3. Odessa / Ukraina


8-9 éves lányok / 8-9 years old girls KATA
1. Nagy Martina – Budai XI. / Hungary
2. Andelkovic Sanja / Serbia NT
3. Prekovic Jovana – Kniaz Milos / Serbia
3. Erdélyi Dorina – AC Sinus / Hungary

8-9 éves lányok / 8-9 years old girls KUMITE -30
1. Prekovic Jovana – Kniaz Milos / Serbia
2. Nagy Martina – Budai XI. / Hungary
3. Tache Marike – Senshi KC / Hungary
3. Gönczöl Rebeka – KK Sporting Budo / Hungary

8-9 éves lányok / 8-9 years old girls KUMITE +30
1. Bacsó Szabina – Budaörsi SE / Hungary
2. Vajda Lilien – Shoto XXII. / Hungary
3. Juhász Bernadett – Budaörsi SE / Hungary
3. Klyukvina Tatiana – Attila Moscow / Russia

10-11 éves lányok / 10-11 years old girls KATA
1. Gadyaska Inga – Odessa / Ukraina
2. Balciarova Dorotka – Uraken / Slovakia
3. Lenz Klaudia – AC Sinus / Hungary
3. Damjanovic Leposava – Nikita / Serbia

10-11 éves lányok / 10-11 years old girls KUMITE -34
1. Ryabova Olena – Odessa / Ukraina
2. Mihailovic Biljana / Serbia NT
3. Mackova Michaela – Slovakia NT
3. Fest Sára – Tomoni SE / Hungary

10-11 éves lányok / 10-11 years old girls KUMITE -40
1. Gadyatska Inga – Odessa / Ukraina
2. Földesiova Lenka / Slovakia NT
3. Poljak Ela – Varazdin / Croatia
3. Keresztúri Hanna – KK Sporting Budo / Hungary

10-11 éves lányok / 10-11 years old girls KUMITE +40
1. Gadyatska Inga – Odessa / Ukraina
2. Schwartzova Zuzana / Slovakia NT
3. Havzijova Bibiana / Slovakia NT
3. Prekovic Jelena – Kniaz Milos / Serbia

12-13 éves lányok / 12-13 years old girls KATA
1. Suschankova Ingrid / Slovakia NT
2. Tatosava Patricia / Slovakia NT
3. Tosic Jelena / Serbia NT
3. Kimakova Michaela / Slovakia NT

12-13 éves lányok / 12-13 years old girl KUMITE -43
1. Földesiova Lenka / Slovakia NT
2. Sosovicova Miriam / Slovakia NT
3. Juhász Nikolett – Budaörsi SE / Hungary
3. Hermann Zsófia Budaörsi SE / Hungary

12-13 éves lányok / 12-13 years old girl KUMITE -50
1. Terlyuga Anzhela – Odessa / Ukraina
2. Bukovinova Zuzana / Slovakia NT
3. Tatarova Dominika / Slovakia NT
3. Antonijevic Milicia / Serbia NT

12-13 éves lányok / 12-13 years old girl KUMITE +50
1. Semanikova Veronika / Slovakia NT
2. Terlyuga Anzhela – Odessa / Ukraina
3. Tornyossy Zsófia – Budai XI. / Hungary
3. Garashenko Darya – Shogun Kiev / Ukraina

14-15 éves lányok / 14-15 years old girl KATA
1. Culenova Monika / Slovakia NT
2. Botunova Barbora / Slovakia NT
3. Arrajova Simona / Slovakia NT
3. Racova Lucia / Slovakia NT

14-15 éves lányok / 14-15 years old girl KUMITE -49
1. Milivojevic Jelena / Serbia NT
2. Ádám Kata – Shitokai SE / Hungary
3. Timkova Lydia / Slovakia NT
3. Ilic Natalija / Serbia NT

14-15 éves lányok / 14-15 years old girl KUMITE -56
1. Sturmann Mónika – HKA / Hungary
2. Seryogina Anna – Odessa / Ukraina
3. Botunova Barbora / Slovakia NT
3. Szabova Tünde / Slovakia NT

14-15 éves lányok / 14-15 years old girl KUMITE +56
1. Metzger Szandra – KK Sporting Budo / Hungary
2. Ducova Ivana / Slovakia NT
3. Garashenko Darya – Shogun Kiev / Ukraina
3. Nepomnyuschaja Maryana – Odessa / Ukraina







Női / Female KATA
1. Longova Katarina / Slovakia NT
2. Trencsényi Laura – Justitia Miskolc / Hungary
3. Patic Branka – Naftagas / Serbia
3. Gasparik Kitty – Shito Ryu / Hungary

Kadet lány / female KUMITE -51
1. Semaníkova Viktoria / Slovakia NT
2. Kovacikova Lucia / Slovakia NT
3. Aranyosi Szandra - Sankudo / Hungary
3. Pasuljevic Lubica / Serbia NT

Kadet lány / female KUMITE –57
1. Kubinska Dagmar / Slovekia NT
2. Krojdilova Lenka – Kamura-Ryu / Czech Rep.
3. Sturmann Mónika – HKA / Hungary
3. Seryogina Anna – Odessa / Ukraina

Kadet lány / female KUMITE +57
1. Laura Wood / Finland
2. Szász Tímea – Zanshin / Romania
3. Závori Katalin – HKSE / Hungary
3. Visnovska Ivana / Slovakia NT













Női / Female KUMITE -53
1. Visnovska Mónika / Slovakia NT
2. Hegedűs Nikolett – ESE / Hungary
3. Tóth Beatrix – KK Sporting Budo / Hungary
3. Margaretic Ivana / Serbia NT

Női / Female KUMITE -60
1. Medvedova Eva / Slovakia NT
2. Strika Katarina – Soko Stark / Serbia
3. Bódi Renáta – Topkids KSE / Hungary
3. Zsigmond Krisztina – TTC Yamaha / Hungary

Női / Female KUMITE +60
1. Klima Zsuzsanna – ESE / Hungary
2. Filipovic Tamara – Soko Stark / Serbia
3. Pecekova Petra / Czech NT.
3. Krejocova Radka / Czech NT



















Női csapat / Female Team KUMITE
1. Czech NT.
2. Soko Stark / Serbia
3. Hungary
3. Serbia