8-9 éves fiú / 8-9 years old boys KATA
1. Nagy Botond – AC Sinus / Hungary
2. Misovic Bogdan / Serbia NT
3. Milosevic Nenad / Serbia NT
3. Gréci Máté – AC Sinus / Hungary

8-9 éves fiú / 8-9 years old boys KUMITE
1. Gréczi Máté – AC Sinus / Hungary
2. Koleszár Richárd – HKA / Hungary
3. Höning Dávid Buda – HKA / Hungary
3. Stojanovic Bodizar / Serbia NT

10 éves fiú / 10 years old boys KATA
1. Bobula Martin – Sport / Slovakia
2. Solic Stefan / Serbia NT
3. Novy Filip / Slovakia NT
3. Pákay Péter – AC Sinus / Hungary

10 éves fiú / 10 years old boys KUMITE
1. Hönig Alexander – HKA / Hungary
2. Mijalkovic Uros / Serbia NT
3. Palmko Eduard – Krivoj Rog / Ukraina
3. Lieskovski Matus – Rapid / Slovakia

11 éves fiú / 11 years old boys KATA
1. Heyfets Sergej – Budo Moscow / Russia
2. Munkácsi Máté – KEK / Hungary
3. Rost Ádám – Budai XI. / Hungary
3. Lieslovsky Adam – Rapid / Slovakia

11 éves fiú / 11 years old boys KUMITE
1. Liam Harvey – Imperial / England
2. Rost Ádám – Budai XI. / Hungary
3. Munkácsi Máté – KEK / Hungary
3. Balogh Péter – Falcon / Hungary

12 éves fiú / 12 years old boys KATA
1. Serebrinnikov Michal – St. Petersburg / Russia
2. Nagy Péter – Barcs / Hungary
3. Snooky Péter / Slovakia NT
3. Bobula Michal – Sport / Slovakia

12 éves fiú / 12 years old boys KUMITE
1. Noskov Alexander – Budo Moscow / Russia
2. Alan Gregor – TJ SAAG / Slovakia
3. Gregus Adrian – Zvolen / Slovakia
3. Popovic Luka – GU Beograd / Serbia

13 éves fiú / 13 years old boys KATA
1. Maximov Sergei – Budo Moscow / Russia
2. Preisz Gábor – Shitokai / Hungary
3. Németh Dávid – KEK / Hungary
3. Djafarov Ramil – Budo Moscow / Russia

13 éves fiú / 13 years old boys KUMITE
1. Szele Gergő – KEK / Hungary
2. Galganyak Martin – Nitra / Slovakia
3. Müller Dániel – KEK / Hungary
3. Palásti Roland - HKA / Hungary

14 éves fiú / 14 years old boys KATA
1. Pipiska Filip / Slovakia NT
2. Potrik Stefan – Kuranai / Romania
3. Cuprik Roman – VUKABU / Slovakia
3. Sloyan Roman – Budo Moscow / Russia

14 éves fiú / 14 years old boys KUMITE
1. Viskup Viktor – Nitra / Slovakia
2. Kubák Tomás – VUKABU / Slovakia
3. Rajic Milos / Serbia NT
3. Granat Marek / Slovakia Nt

15 éves fiú / 15 years old boys KATA
1. Dedko Miroslav / Slovakia NT
2. Davreshyan Misa – Budo Moscow / Russia
3. Pocsai István – Kuranai / Romania
3. Oletics József – Budai XI. / Hungary

15 éves fiú / 15 years old boys KUMITE
1. Ivanovic Alexandar – Toplicanin / Serbia
2. Hargitai Róbert – Budai XI. / Hungary
3. Boros Ákos – Barcs / Hungary
3. Popovic Nemaja – Mladost / Croatia

Kadet fiú / male KUMITE -60
1. Skovajsa Marek / Slovakia NT
2. Hübner András – Shuhari / Hungary
3. Kasko Erik - VUKABU / Slovakia
3. Tiragic Slobodan / Serbia NT

Kadet fiú / male KUMITE -70
1. Dudas Zejlko / Serbia NT
2. Winter David – VUKABU / Slovakia
3. Ivanovic Stefan / Serbia NT
3. Tomasch Richard - VUKABU / Slovakia

Kadet fiú / male KUMITE +70
1. Vajsek Milan – VUKABU / Slovakia
2. Lazic Alexandar – Naftagas / Serbia
3. Skovajsa Peter / Slovakia NT
3. Vukovic Milos / Serbia NT

Felnőtt ffi / Adult male KATA
1. Hruby Michal – UMB / Slovakia
2. Katanic Zivadin – Naftagas / Serbia
3. Kmec Ratislav – VUKABU / Slovakia
3. Donevski Oliver – Naftagas / Serbia

Felnőtt ffi / Adult male KUMITE -60
1. Szebeni József - HKA / Hungary
2. Marosi Ákos – ESE / Hungary
3. Zakharyan Samuel – Budo Moscow / Russia
3. Macko Peter / Slovakia NT

Felnőtt ffi / Adult male KUMITE -65
1. Tuleja Pavol / Slovakia NT
2. Svetic Dario / Croatia NT
3. Friedman Tamas – VUKABU / Slovakia
3. Lucic Goran – Opatija / Croatia

Felnőtt ffi / Adult male KUMITE -70
1. Gazo Juraj / Slovakia NT
2. Putz Jan – Rapid / Slovakia
3. Savic Sasa / Serbia NT
3. Péter Balázs - Budaörs / Hungary

Felnőtt ffi / Adult male KUMITE -75
1. Farmadin Klaudio / Slovakia NT
2. Krivokapic Milos / Serbia NT
3. Papp Miklós – Budai XI. / Hungary
3. Sill Zoltán / Slovakia NT

Felnőtt ffi / Adult male KUMITE -80
1. Korac Slobodan / Serbia NT
2. Nikola Dukic – KK / Croatia
3. Gorjan Ivan – Tempo / Croatia
3. Cukovic Mladen – Tempo / Croatia

Felnőtt ffi / Adult Male KUMITE +80
1. Ludovit Dudas – TJ SAAG Sahy / Slovakia
2. Mendjija Marko / Serbia NT
3. Rudic Vladic Vladan / Serbia NT
3. Mandaric Marin / Croatia NT

Csapat ffi / Adult male team KUMITE
1. Serbia I
2. Croatia II.
3. Hungary

8-9 éves lány / 8-9 years old girls KATA
1. Nagy Martina – Respublika / Hungary
2. Újvári Ágnes – Ercsi / Hungary
3. Simándi Kriszti – Balatonszárszó / Hungary
3. Varga Fruzsina – Shoto XXII. / Hungary

8-9 éves lány / 8-9 years old girls KUMITE
1. Kartali Zsanett – Respublika / Hungary
2. Mihajlovic Biljana / Serbia NT
3. Sáradi Nóra – Komárom / Hungary
3. Zanathy Anna – Shitokai / Hungary

10 éves lány / 10 years old girls KATA
1. Balciarova Dorotka – Uraken / Slovakia
2. Keresztúri Hanna – KEK / Hungary
3. Izgarevic Barbara – Kinder /Serbia
3. Damnjaovic Leposava - Nikita /Serbia

10 éves lány / 10 years old girls KUMITE
1. Keresztúri Hanna – KEK / Hungary
2. Szabados Laura – Komárom / Hungary
3. Havzijova Bibiana – Trend / Slovakia
3. Földesiova Lenka / Slovakia NT

11 éves lány / 11 years old girls KATA
1. Kvasnicova Ana / Slovakia NT
2. Ruzic Jelena – Napredak / Serbia
3. Suschankova Ingrid / Slovakia NT
3. Durcanska Karin - VUKABU / Slovakia

11 éves lány / 11 years old girls KUMITE
1. Tátosová Patricia / Slovakia NT
2. Tartarova Dominika / Slovakia NT
3. Suchankova Ingrid / Slovakia NT
3. Vrankova Alena / Slovakia NT

12 éves lány / 12 years old girls KATA
1. Balogh Anett – Justitia / Hungary
2. Matuskovicova Vanda – Nitra / Slovakia
3. Tosic Jelena / Serbia NT
3. Kimakova Michaela – VUKABU / Slovakia

12 éves lány / 12 years old girls KUMITE
1. Csák Klaudia – ESE / Hungary
2. Keresztes Fanny – Senshi / Hungary
3. Antonijevic Milicia / Serbia NT
3. Zivkovic Zeljana / Serbia NT

13 éves lány / 13 years old girls KATA
1. Arvajova Simona – Levice / Slovakia
2. Liptakova Katarina – Sport / Slovakia
3. Metzger Szandra – KEK / Hungary
3. Langova Julia - VUKABU / Slovakia

13 éves lány / 13 years old girls KUMITE
1. Metzger Szandra – KEK / Hungary
2. Szabova Tünde / Slovakia NT
3. Cicmanova Zuzana – VUKABU / Slovakia
3. Bőnyi Eszter - Senshi / Hungary

14 éves lány / 14 years old girls KATA
1. Timkova Lidia – VUKABU / Slovakia
2. Langosova Lucia – VUKABU / Slovakia
3. Ádám Kata – Shitokai / Hungary
3. Vukovic Marina / Serbia NT

14 éves lány / 14 years old girls KUMITE
1. Ducova Ivana / Slovakia NT
2. Langosova Lucia – VUKABU / Slovakia
3. Bahulova Zuzana / Slovakia NT
3. Mihajlovic Mirjana / Serbia NT

15 éves lány / 15 years old girls KATA
1. Werner Edina – KEK / Hungary
2. Semankova Viktoria / Slovakia NT
3. Tóth Andrea – Budai XI. / Hungary
3. Stracevic Marija / Serbia NT

15 éves lány / 15 years old girls KUMITE
1. Sturman Mónika – HKA / Hungary
2. Kubinska Dagmar / Slovakia NT
3. Stosic Evgenija – Toplicanin / Serbia
3. Seminkova Viktoria - VUKABU / Slovakia

Kadet lány / female KUMITE -50
1. Harsanikova Ramona / Slovakia NT
2. Radovic Karmen – Opatija / Croatia
3. Milanovic Jovana / Serbia NT
3. Jursova Alexandra / Slovakia NT

Kadet lány / female KUMITE -55
1. Sturmann Mónika – HKA / Hungary
2. Závori Katalin – Respublika / Hungary
3. Pecimova Alexandra – Rapid / Slovakia
3. Kiss Réka – Shitokai / Hungary

Kadet lány / female KUMITE +55
1. Antunovicova Michaela – VUKABU / Slovakia
2. Kubinska Petra / Slovakia NT
3. Filipovicova Linad / Slovakia NT
3. Lassigleitner Fruzsina – Patina / Hungary

Felnőtt női / Adult female KATA
1. Grmanova Krisztina / Slovakia NT
2. Thajer Eva / Austria
3. Gasparik Kitti – Shitokai / Hungary
3. Prochazkova Barbora / Slovakia NT

Felnőtt női / Adult female KUMITE -53
1. Tóth Beatrix – KEK / Hungary
2. Visnovska Monika / Slovakia NT
3. Halmova Andrea / Slovakia NT
3. Szlovencsák Ágnes - Budaörs / Hungary

Felnőtt női / Adult female KUMITE -60
1. Medvedova Eva / Slovakia NT
2. Ilickova Milicia / Slovakia NT
3. Bódi Renáta - Topkids / Hungary
3. Pecekova – CMK / Slovakia

Felnőtt női / Adult female KUMITE +60
1. Klima Zsuzsa – ESE / Hungary
2. Cerna Mária / Slovakia NT
3. Kozári Melinda – ESE / Hungary
3. Riskova Monika – Rapid / Slovakia



















Csapat női / Adult female team KUMITE
1. Slovakia NT
2. Hungary NT
3. Serbia