Kadet fiú / boys KATA
  1. Wapler Márton - Budaörs / Hungary
  2. Kovács András - Bp. SE / Hungary
  3. Sali Barna - Bp. SE / Hungary
  3. Szabó Levente - RTK / Hungary

Kadet fiú / boys KUMITE 65kg
  1. Petrescu Alkandru - Rapid Bucuresti / Romania
  2. Prutval Radu - Rapid Bucuresti / Romania
  3. Szöllősi Attila - Wado / Hungary
  3. Széni István - KEK / Hungary

Kadet fiú / boys KUMITE +65kg 
  1. Kuzma Jozef - Presov / Romania
  2. Fömötör Imre - TTC / Hungary
  3. Negoescu Doru - Rapid Bucuresti / Romania
  3. Nicolescu Alin - Rapid Bucuresti / Romania

Felnőtt férfi / Male Adult KATA
  1. Schwarz Péter Új Budai XI. / Hungary
  2. Czifferi Péter - Budaörs / Hungary
  3. Orbán Zoltán - KEK / Hungary

Junior férfi / Male KUMITE 65kg
  1. Sajó Zoltán - Ganz / Hungary
  2. Ladányi Attila - Komárom / Hungary
  3. Péter Szilárd - Oroszlány / Hungary
  3. Horváth lászló - Wado / Hungary

Junior férfi / Male KUMITE 70kg
  1. Papp Miklós - Új Budai XI. / Hungary
  2. Németh Zoltán - Komárom / Hungary
  3. Horváth László - Wado / Hungary
  3. Nikel Michal - Banska Bystrica / Slovakia

Junior férfi / Male KUMITE +70kg
  1. Szalai Ármin - Bp.SE / Hungary
  2. Kollár Csaba - ESE / Hungary
  3. Hudak Dusan - Kosice / Slovakia
  3. Oncak Richard - Presov / Romania

Senior férfi / Male KUMITE 75kg
  1. Neckernusz Arnold - Oroszlány / Hungary
  2. Zbinovsky Marek - Banska Bystrica / Slovakia
  3. Cseri Ákos - Wado / Hungary
  3. Merud Jan - Banska Bystrica / Slovakia

Senior férfi / Male KUMITE +75kg
  1. Dudas Ludovit - Sahy / Slovakia
  2. Széplaki Gábor - Vizivárosi SE / Hungary
  3. Csók Zsolt - Ganz / Hungary
  3. Gajdosovci Roman - Kosice / Slovakia

Csapat férfi / Male Team KUMITE
  1. Hungary Junior
  2. Banska Bystrica / Slovakia
  3. Wado / Hungary
  3. Ganz / Hungary

Kadet lány / girls KATA
  1. Kötél Bernadett - Balatonlelle / Hungary
  2. Ruip Zsófia - Zrínyi Bushido / Hungary
  3. Hudakova Jana - Kosice / Slovakia
  3. Gali Bernadett BVSC / Hungary

Kadet lány / girls KUMITE 55kg
  1. Gondos Borbála - ESE / Hungary
  2. Kötél Bernadett - Balatonlelle / Hungary
  3. Dobiás Judit - Ganz / Hungary
  3. Pancurakova Tatjana - Presov / Romania

Kadet lány / girls KUMITE +55kg
  1. Tóth Beatrix - Oroszlány / Hungary
  2. Radics Ágnes - Komárom / Hungary
  3. Pancescu Flori - Rapid Bucuresti / Romania
  3. Grigoras Raluca - Rapid Bucuresti / Romania

Felnőtt női / Female Adult KATA 
  1. Varga Zsófia - Új Budai XI. / Hungary
  2. Szalai Csilla - Bp. SE / Hungary
  3. Slavu Mirella - Rapid Bucuresti / Romania

Junior női / Female KUMITE 53kg
  1. Hegedűs Nikolett - ESE / Hungary
  2. Papp Krisztina - Új Budai XI. / Hungary
  3. Szebeni Krisztina - Új Budai XI. / Hungary
  3. Kulcs Judit - KEK / Hungary

Junior női / Female KUMITE +53kg
  1. Szathmáry Renáta - ESE / Hungary
  2. Klima Zsuzsa - ESE / Hungary
  3. Tápai Ágnes - Sankudo / Hungary
  3. Sas Veronika - Torony SE / Hungary



















Csapat női / Female Team KUMITE
  1. ESE / Hungary
  2. Rapid Bucuresti / Romania
  3. Új Budai XI. / Hungary