U8 Male Kata

1. GKIOUSIS GERASIMOS / AFC DIALLOS /  GREECE
2. KRIVANKO ARTEM / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE
3. ŠIPKOVSKÝ JOZEF / MŠK ŽIAR NAD HRONOM /  SLOVAKIA
4. TÓTH DANIEL / KK TOPOLCANY /  SLOVAKIA
5. VASILÍK DANIEL / ŠKM-KK STARÁ ĽUBOVŇA /  SLOVAKIA
6. HORVÁTH THEO / SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA / SLOVAKIA

U8 Male Kumite -24kg

1. DANIIEL LYPIVSKYI / PASHAEV KARATE TEAM /  UKRAINE
2. FARKAŠ SAMUEL / VUKABU - SLOVAKIA /  SLOVAKIA
3. KOSTIANTYN STRELTSOV / PASHAEV KARATE TEAM /  UKRAINE
4. KOTOSHCHUK PLATON / PASHAEV KARATE TEAM /  UKRAINE
5. KUTSENKO DENIS / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE
6. PAVLOVIČ MÁRIO / AC UNIZA KARATE KLUB ŽILINA /  SLOVAKIA
7. POTAPOV ARTEM / SPORT CLUB AREY /  UKRAINE
8. SOLONIK TIMUR / PASHAEV KARATE TEAM /  UKRAINE
9. DOMINIC PLEINER /SHOGUNUL ORADEA / ROMANIA
10. SZŐCS MIKSA / SPORTING BUDO / HUNGARY

U8 Male Kumite +24kg

1. DANIIEL LYPIVSKYI / PASHAEV KARATE TEAM /  UKRAINE
2. GKIOUSIS GERASIMOS / AFC DIALLOS /  GREECE
3. HYBEN BENJAMÍN / KARATE KLUB SHIHAN POPRAD /  SLOVAKIA
4. KOLESNYK MAKAR / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE
5. KOSTIANTYN STRELTSOV / PASHAEV KARATE TEAM /  UKRAINE
6. KOTOSHCHUK PLATON / PASHAEV KARATE TEAM /  UKRAINE
7. KOVALCHUK DANIL / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE
8. KRIVANKO ARTEM / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE
9. KYRYLO LUNO / PASHAEV KARATE TEAM /  UKRAINE
10. MITRÍK RICHARD / VUKABU - SLOVAKIA /  SLOVAKIA
11. POGOSYAN ASHOT / PASHAEV KARATE TEAM /  UKRAINE
12. SOLONIK TIMUR / PASHAEV KARATE TEAM /  UKRAINE
13. VASILÍK DANIEL / ŠKM-KK STARÁ ĽUBOVŇA /  SLOVAKIA
14. DOMINIC PLEINER /SHOGUNUL ORADEA / ROMANIA
15. BOGDAN ALEXANDRU /SHOGUNUL ORADEA / ROMANIA
16. KOVAL DAVID / SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA / SLOVAKIA
17. IGARELU VICTOR / CSM JIUL PETROSANI / ROMANIA

U8 Female Kata

1. KATSIKA FREIDERIKI / SC AKAMAS /  GREECE
2. PAPAVASILIOU ELENI-FANOURIA / SKCN_THE CHAMPION /  GREECE
3. WENDERLOVÁ MIRIAM / KK TOPOLCANY /  SLOVAKIA
4. BÁRDI BARBARA / BVSC - ZUGLÓ / HUNGARY
5. GYURICS LILIEN / BVSC - ZUGLÓ / HUNGARY

U8 Female Kumite -22kg

1. KATSIKA FREIDERIKI / SC AKAMAS /  GREECE
2. PYLYPENKO ZLATA / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE
3. UDOD KSENIIA / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE

U8 Female Kumite +22kg

1. HALECKÁ SOFIA / VUKABU - SLOVAKIA /  SLOVAKIA
2. PAPAVASILIOU ELENI-FANOURIA / SKCN_THE CHAMPION /  GREECE