U12 Male Kata

1. BOHDANOV DMYTRO / LEADER TEAM /  UKRAINE
2. BOHUNICKÝ LUKÁŠ / TJ RAPID BRATISLAVA /  SLOVAKIA
3. BUDAN-PIRVU PATRICK / SPORTIVE HIGH SCHOOL PETRACHE T. CRAIOVA, ROMANIA /  ROMANIA
4. DANIEL DUB / KARATE KLUBTYGR KARLOVY VARY /  CZECH REPUBLIC
5. DÁVID MATÚŠ / ŠK KARATE KACHI NITRA /  SLOVAKIA
6. DOBIÁŠ SAMUEL / SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA /  SLOVAKIA
7. HLADII DENYS / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE
8. HLAVAČKA SAMUEL / ŠK KARATE KACHI NITRA /  SLOVAKIA
9. HYBEN HUGO / KARATE KLUB SHIHAN POPRAD /  SLOVAKIA
10. JANSA MATYÁŠ / SK KARATE - SHOTOKAN LIBEREC /  CZECH REPUBLIC
11. JÍZDNÝ JAKUB / SK KARATE - SHOTOKAN LIBEREC /  CZECH REPUBLIC
12. KATSIKAS ELEFTHERIOS / SC AKAMAS /  GREECE
13. KITTNER VÍT / SK KARATE - SHOTOKAN LIBEREC /  CZECH REPUBLIC
14. KODAJ SIMON / SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA /  SLOVAKIA
15. KOLÁŘ DANIEL / SK KARATE - SHOTOKAN LIBEREC /  CZECH REPUBLIC
16. KUPRIIENKO ILLIA / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE
17. LUCA_MIHAI LALESCU / SHOGUNUL ORADEA /  ROMANIA
18. MAJBA JAKUB / ŠK KARATE KACHI NITRA /  SLOVAKIA
19. MALYK DMYTRO / SPORT CLUB AREY /  UKRAINE
20. MARKO MATÚŠ / KARATE KLUB KUMADE TOPOĽČANY /  SLOVAKIA
21. MELICH LUDĚK / SHOTOKAN KARATE-DÓ TJ SADSKÁ /  CZECH REPUBLIC
22. MULLER JURAJ / ŠK KARATE KACHI NITRA /  SLOVAKIA
23. NECHYBA TOMÁŠ / SKP KARATE PÍSEK /  CZECH REPUBLIC
24. NICOLAS MODI / SHO - DAN KARATE /  ROMANIA
25. OCTAVIAN-GEORGE PAUL / SHOGUNUL ORADEA /  ROMANIA
26. PANAGIOTOPOULOS DIMITRIOS / AFC DIALLOS /  GREECE
27. PIATNIČKA DANIEL / ŠK KARATE KACHI NITRA /  SLOVAKIA
28. ROZHKOV DMYTRO / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE
29. SEDLÁR ANDREJ / KARATE KLUB KUMADE TOPOĽČANY /  SLOVAKIA
30. SISZ NORBERT / CLUB SPORTIV GOOD DRAGON MARGHITA /  ROMANIA
31. ŠMEJKAL ADAM / SU ÚSTÍ NAD LABEM /  CZECH REPUBLIC
32. ŠŤÁHLAVSKÝ ONDŘEJ / RED DRAGON TEAM /  CZECH REPUBLIC
33. ZADOROZHNIUK ANDRII / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE
34. ŽLÁBEK JAKUB / SKP KARATE PÍSEK /  CZECH REPUBLIC
35. ZALAVÁRI LŐRINC / HEGYVIDÉK / HUNGARY
36. ELEKES MÁTÉ / JUSTITIA / HUNGARY
37. DODOK MÁTÉ / SZAC / HUNGARY
38. PUTNIK GORAN / SZAC / HUNGARY
39. KELLER MÁRTON / TORAKANO / HUNGARY
40. PÉTER ZSOMBOR / BUSHIDO-VIADUKT / HUNGARY
41. TANTU BALÁZS / BVSC - ZUGLÓ / HUNGARY
42. TANTU PÉTER / BVSC - ZUGLÓ / HUNGARY
43. ANDRÓNYI ZSIGA / SENSHI / HUNGARY
44. KELLER MÁRTON / TORANOKO / HUNGARY

U12 Male Kumite -32kg

1. BOHDANOV DMYTRO / LEADER TEAM /  UKRAINE
2. CHRENKO JÁN / ŠK CMK BANSKÁ BYSTRICA /  SLOVAKIA
3. CHYRVA RUSLAN / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE
4. CROITORU VLAD / SPORTIVE HIGH SCHOOL PETRACHE T. CRAIOVA, ROMANIA /  ROMANIA
5. CSÓKA BARNABÁS / GOJU-KAI HUNGARY /  HUNGARY
6. DAVID LOBONȚ / SHOGUNUL ORADEA /  ROMANIA
7. HLADII DENYS / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE
8. JANSA MATYÁŠ / SK KARATE - SHOTOKAN LIBEREC /  CZECH REPUBLIC
9. JÍZDNÝ JAKUB / SK KARATE - SHOTOKAN LIBEREC /  CZECH REPUBLIC
10. KARRAS PETROS / SKCN_THE CHAMPION /  GREECE
11. KINDLER IAN / FUNAKOSHI KARATE NORTHEIM /  GERMANY
12. KITTNER VÍT / SK KARATE - SHOTOKAN LIBEREC /  CZECH REPUBLIC
13. KUPRIIENKO ILLIA / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE
14. MALIŠ FILIP / KARATE KLUB DETVA /  SLOVAKIA
15. MALYK DMYTRO / SPORT CLUB AREY /  UKRAINE
16. MARKO MATÚŠ / KARATE KLUB KUMADE TOPOĽČANY /  SLOVAKIA
17. PANAGIOTOPOULOS DIMITRIOS / AFC DIALLOS /  GREECE
18. PRASOL HRYHORII / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE
19. SIHOLAIEV OLEKSANDR / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE
20. ŠŤÁHLAVSKÝ ONDŘEJ / RED DRAGON TEAM /  CZECH REPUBLIC
21. TATAROVSKIY RUSLAN / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE
22. TILIKS TOMAS1 / BALTIJAS KARATE CLUB1 /  LATVIA
23. TRUSHLYAKOV DMYTRO / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE
24. TZYGAN VADYM / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE
25. ZITA KIMI / SU ÚSTÍ NAD LABEM /  CZECH REPUBLIC
27. BENCZE KORNÉL / SUN-DOME / HUNGARY
28. DODOK MÁTÉ / SZAC / HUNGARY
29. PUTNIK GORAN / SZAC / HUNGARY
30. BARTOS VILIAM / SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA / SLOVAKIA
31. CISÁR SAMUEL / SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA / SLOVAKIA
32. DRIK MATVII / UKRAINIAN KARATE FEDERATION / UKRAINE
33. MESÁROS JAKUB / KARATE KLUB DETVA / SLOVAKIA
34. BURLEC LUCA / CSM JIUL PETROSANI / ROMANIA
35. SOREATA RAZVAN / CSM JIUL PETROSANI / ROMANIA

U12 Male Kumite -36kg

1. AXYUTIN ADRIAN / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE
2. AZANS MAKSIMS / BALTIJAS KARATE CLUB1 /  LATVIA
3. BEDNÁŘ JAN / SU ÚSTÍ NAD LABEM /  CZECH REPUBLIC
4. BUKOVIČ NORBERT / VUKABU - SLOVAKIA /  SLOVAKIA
5. CHYMO MATEJ / KARATE KLUB DRAP PARTIZÁNSKE, O. Z /  SLOVAKIA
6. CROITORU VLAD / SPORTIVE HIGH SCHOOL PETRACHE T. CRAIOVA, ROMANIA /  ROMANIA
7. CUNIK ADAM / KK IGLOW SPIŠSKÁ NOVÁ VES /  SLOVAKIA
8. DANIEL DUB / KARATE KLUBTYGR KARLOVY VARY /  CZECH REPUBLIC
9. EDUARD-LUCAS-PATRIC MITRA / SHOGUNUL ORADEA /  ROMANIA
10. ELEZIS ALEXANDROS_DIMITRIOS / SKCN_THE CHAMPION /  GREECE
11. HAVLÍK ĽUBOMÍR / SPARTAK MYJAVA /  SLOVAKIA
12. HNILIČKA ONDŘEJ / SU ÚSTÍ NAD LABEM /  CZECH REPUBLIC
13. HRYNENKO ILLIA / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE
14. KAŠPRIŠIN MARKO / VUKABU - SLOVAKIA /  SLOVAKIA
15. KOLÁŘ DANIEL / SK KARATE - SHOTOKAN LIBEREC /  CZECH REPUBLIC
16. KOSHELEV KIRIL / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE
17. KOVALCHUK ARSEN / PASHAEV KARATE TEAM /  UKRAINE
18. KRAMNOJS AKIMS1 / BALTIJAS KARATE CLUB1 /  LATVIA
19. KŘEŠŤAK PATRIK / VUKABU - SLOVAKIA /  SLOVAKIA
20. OCTAVIAN-GEORGE PAUL / SHOGUNUL ORADEA /  ROMANIA
21. PAPP ZOLTÁN / UPJŠ KOŠICE /  SLOVAKIA
22. PIRČÁK VASIL / VUKABU - SLOVAKIA /  SLOVAKIA
23. POHULYAYEV SERHIY / SPORT CLUB AREY /  UKRAINE
24. PORJANDA JAKUB / VUKABU - SLOVAKIA /  SLOVAKIA
25. RITENIEKS OLIVERS1 / BALTIJAS KARATE CLUB1 /  LATVIA
27. SITÁR JAKUB / ŠK CMK BANSKÁ BYSTRICA /  SLOVAKIA
28. ŠMEJKAL ADAM / SU ÚSTÍ NAD LABEM /  CZECH REPUBLIC
29. STOLBERG MYKHAILO / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE
30. ZADOROZHNIUK ANDRII / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE
31. ZALAVÁRI LŐRINC / HEGYVIDÉK / HUNGARY
32. KELLER MÁRTON / TORAKANO / HUNGARY
32. KIRÁLY PÉTER / UTE KAISEI / HUNGARY
33. BARANYAI BENCE BARNABÁS / WADO SE / HUNGARY
34. SZILÁGYI PÉTER / WADO SE / HUNGARY
35. BUTOV PAVOL / UKRAINIAN KARATE FEDERATION / UKRAINE
36. DUCHOVIC DAMIÁN / SK KARATE KACHI NITRA / SLOVAKIA
37. HLAVACKA SAMUEL / SK KARATE KACHI NITRA / SLOVAKIA
38. MAJBA JAKUB / SK KARATE KACHI NITRA / SLOVAKIA
39. ANTAL SAMU / KSI / HUNGARY
40. PÉTER MÁTÉ / MTK / HUNGARY
41. KELLER MÁRTON / TORANOKO / HUNGARY
U12 Male Kumite -40kg

1. BUDAN-PIRVU PATRICK / SPORTIVE HIGH SCHOOL PETRACHE T. CRAIOVA, ROMANIA /  ROMANIA
2. BYKOV ILLIA / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE
3. CHOVANEC MARTIN / KARATE KLUB DETVA /  SLOVAKIA
4. DOAN THE_VINH / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE
5. GAZDÍK ŠIMON / ŠK CMK BANSKÁ BYSTRICA /  SLOVAKIA
6. HANNOSHYN NIKITA / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE
7. HAUBOLD MIKA / FUNAKOSHI KARATE NORTHEIM /  GERMANY
8. KRAJCOVIC LUCAS / ŠK CMK BANSKÁ BYSTRICA /  SLOVAKIA
9. KRAMNOJS AKIMS1 / BALTIJAS KARATE CLUB1 /  LATVIA
10. KULÍŠEK ADAM / SPARTAK MYJAVA /  SLOVAKIA
11. LUCA-MIHAI LALESCU / SHOGUNUL ORADEA /  ROMANIA
12. MALATINEC PATRIK / KARATE KLUB DETVA /  SLOVAKIA
13. MARKO ŠIMON / KARATE KLUB DETVA /  SLOVAKIA
14. MAŠLEJ MARTIN / KARATE KLUB DETVA /  SLOVAKIA
15. MROVČÁK PETER / KK IGLOW SPIŠSKÁ NOVÁ VES /  SLOVAKIA
16. NECHYBA TOMÁŠ / SKP KARATE PÍSEK /  CZECH REPUBLIC
17. OSADCHIY DMITRO / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE
18. OSTROGLIAD DAMIR / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE
19. PUKE ROBERTS1 / BALTIJAS KARATE CLUB1 /  LATVIA
20. ŠEDIVÝ MAREK / SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS OSTRAVA /  CZECH REPUBLIC
21. SIHOLAIEV OLEKSANDR / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE
22. SINKEVYCH OLEKSII / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE
23. VAĽKO FILIP / VUKABU - SLOVAKIA /  SLOVAKIA
24. ZADOROZHNIUK ANDRII / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE
25. ZAKAROVSKÝ DAVID / VUKABU - SLOVAKIA /  SLOVAKIA
27. GUTHY KOPPÁNY / KOROIBOSZ / HUNGARY
28. ORSZÁG VITÉZ MÁTYÁS / BUDAÖRS / HUNGARY
29. PATAKY LÓRÁNT / KSI / HUNGARY
30. RÓNAI KRISTÓF / PSE-SHINDO / HUNGARY
31. SZINÁK CSABA ZALÁN / BVSC - ZUGLÓ / HUNGARY

U12 Male Kumite +40kg

1. ANTOŠ VOJTECH / KK IGLOW SPIŠSKÁ NOVÁ VES /  SLOVAKIA
2. BYKOV ILLIA / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE
3. CELÍK MICHAL / KARATE KLUB DETVA /  SLOVAKIA
4. CHUDÍK FILIP / KARATE KLUB SHIHAN POPRAD /  SLOVAKIA
5. DERGACH RAJANS1 / BALTIJAS KARATE CLUB1 /  LATVIA
6. GRIGORASHENKO MYKYTA / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE
7. GRUBER BENJAMÍN / BUDOKAN SAMARIA ŠAMORÍN /  SLOVAKIA
8. IVANYTSKYI VLADYSLAV / SAMURAY /  UKRAINE
9. KATSIKAS ELEFTHERIOS / SC AKAMAS /  GREECE
10. KINASH YAROSLAV / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE
11. KOVALSKYI ARTEM / JUNGLE TEAM MOWGLY /  UKRAINE
12. KRAJAN TEO / ŠK CMK BANSKÁ BYSTRICA /  SLOVAKIA
13. LALÍK LUKÁŠ / KARATE KLUB DETVA /  SLOVAKIA
14. MALTSEV YAROSLAV / PASHAEV KARATE TEAM /  UKRAINE
15. MICHAILIDIS ANASTASIOS / SKCN_THE CHAMPION /  GREECE
16. OSTROGLIAD DAMIR / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE
17. PAPAVASILIOU CHRISTOS-MARIOS / SKCN_THE CHAMPION /  GREECE
18. POTAPOV DANYLO / SPORT CLUB AREY /  UKRAINE
19. RĂZVAN MOLDOVAN / SHOGUNUL ORADEA /  ROMANIA
20. ROHAL JAN / VUKABU - SLOVAKIA /  SLOVAKIA
21. ROSTECKÝ JAKUB / KARATE KLUB TRIUMPH /  SLOVAKIA
22. ROZHKOV DMYTRO / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE
23. SEDLÁR ANDREJ / KARATE KLUB KUMADE TOPOĽČANY /  SLOVAKIA
24. SHUMYEYEV DANYLO / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE
25. SIRBULESCU ROBERT / SPORTIVE HIGH SCHOOL PETRACHE T. CRAIOVA, ROMANIA /  ROMANIA
27. SISZ NORBERT / CLUB SPORTIV GOOD DRAGON MARGHITA /  ROMANIA
28. SLUSAR NAZARIY / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE
29. TUCHYŇA DUŠAN / VUKABU - SLOVAKIA /  SLOVAKIA
30. USHAKOV YURIY / SPORT CLUB AREY /  UKRAINE
31. VÁLEK VOJTĚCH / SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS OSTRAVA /  CZECH REPUBLIC
32. VASILÍK VILIAM_JOZEF / ŠKM-KK STARÁ ĽUBOVŇA /  SLOVAKIA
32. SZŐCS AMBRUS / SPORTING BUDO / HUNGARY
33. LAKATOS NOEL MÁRK / TORIKI / HUNGARY
34. NOVÁCEK JERGUS / KARATE CLUB PEZINOK / SLOVAKIA
35. NÉMETH KRISTÓF / BUDAÖRS / HUNGARY
36. NÉMETH ÁDÁM / WADO SE / HUNGARY
37. BALOGH MIKSA MARCI / BVSC - ZUGLÓ / HUNGARY
38. SZODORAI BENCE / BVSC - ZUGLÓ / HUNGARY
39. TANTU BALÁZS / BVSC - ZUGLÓ / HUNGARY
40. TOFÁN RÓBERT / BVSC - ZUGLÓ / HUNGARY
41. MERONIAC ADRIAN / CSM JIUL PETROSANI / ROMANIA

U12 Female Kata

1. CHORNA_ZHELNOVA NADIYA / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE
2. CHOUMI EIRINI-AIKATERINI / AFC DIALLOS /  GREECE
3. DARTSIMELIA NINI / KODUA CLUB -- G N K F /  GEORGIA
4. DIANOVÁ SÁRA / ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA /  SLOVAKIA
5. DZEDZEJ ANIELA / STOWARZYSZENIE SPORTOWE YAMABUSHI BYDGOSZCZ /  POLAND
6. EIDLER ELENA / FRIEWAYS KARATEKLUB /  AUSTRIA
7. HRDLIČKOVÁ LUCY / KARATE KLUBTYGR KARLOVY VARY /  CZECH REPUBLIC
8. KRAVCHENKO KATERYNA / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE
9. KRŠIAKOVÁ NIKOLA / MŠK ŽIAR NAD HRONOM /  SLOVAKIA
10. LAIOU OLGA / AFC DIALLOS /  GREECE
11. LÍŠKOVÁ LAURA / ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA /  SLOVAKIA
12. MIŠEJOVÁ SIMONA / ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA /  SLOVAKIA
13. PÁLEŠOVÁ VIKTÓRIA / KARATE KLUB KUMADE TOPOĽČANY /  SLOVAKIA
14. PAPASAKELLARIOU MELINA / AFC DIALLOS /  GREECE
15. PATAI STELLA / KK TOPOLCANY /  SLOVAKIA
16. PAVLOVA DIANA / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE
17. POLONYOVÁ BIANKA / ŠK CMK BANSKÁ BYSTRICA /  SLOVAKIA
18. RAGÁCS ANNA / ÉLETFORRÁS KARATE-DO SPORTEGYESÜLET /  HUNGARY
19. RUSAN HANNA / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE
20. TREJO MELANIE / FRIEWAYS KARATEKLUB /  AUSTRIA
21. VACHOUTOVÁ BARBORA / SKP KARATE PÍSEK /  CZECH REPUBLIC
22. ŽÁKOVÁ NIKOL / KARATE KLUB KUMADE TOPOĽČANY /  SLOVAKIA
23. TAKÁCS CSENGE / BALASSSAGYARMAT / HUNGARY
24. SZLOTTA BLANKA / SUN-DOME / HUNGARY
25. KISS MAJA / SUN-DOME / HUNGARY
27. RIGLA REGINA AMARILLA / TEMPO / HUNGARY
28. LŐCSEI FANNI LILI / ZALAEGERSZEG / HUNGARY
29. ANDREEA KELA / SHOGUNUL ORADEA / ROMANIA
30. BIANCA TODORUT / SHOGUNUL ORADEA / ROMANIA
31. ISABEL FILIMON / SHOGUNUL ORADEA / ROMANIA
32. SKORVÁNKOVÁ HANA / SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA / SLOVAKIA
33. BAGOTAI VIOLA / BVSC-ZUGLÓ /HUNGARY
34. VASS MIRABELLA / BVSC-ZUGLÓ /HUNGARY
35. RUDOLF KÍRA / BVSC - ZUGLÓ / HUNGARY
36. TORMA ENIKŐ / BVSC - ZUGLÓ / HUNGARY
37. MAGOS PETRA / SENSHI / HUNGARY
38. VÁRADY SZABINA / SENSHI / HUNGARY
39. LÁZÁR ANNA / SENSHI / HUNGARY
40. BECK NOÉMI / SENSHI / HUNGARY
41. LUKÁCS ANNA / SENSHI / HUNGARY

U12 Female Kumite -34kg

1. BYTČANEK STELLA / AC UNIZA KARATE KLUB ŽILINA /  SLOVAKIA
2. ANDREEA KELA / SHOGUNUL ORADEA / ROMANIA
3. CHOUMI EIRINI-AIKATERINI / AFC DIALLOS /  GREECE
4. DZEDZEJ ANIELA / STOWARZYSZENIE SPORTOWE YAMABUSHI BYDGOSZCZ /  POLAND
5. HRDLIČKOVÁ LUCY / KARATE KLUBTYGR KARLOVY VARY /  CZECH REPUBLIC
6. JALOWICZOROVÁ VERONIKA / KARATE KLUB SHIHAN POPRAD /  SLOVAKIA
7. KLIETS KARINA / PASHAEV KARATE TEAM /  UKRAINE
8. KRALOVSKA JULIA / VUKABU - SLOVAKIA /  SLOVAKIA
9. LŐCSEI FANNI LILI / ZALAEGERSZEG / HUNGARY
10. LAIOU OLGA / AFC DIALLOS /  GREECE
11. MIŠOVÝCHOVÁ ZUZANA / KARATE KLUB DRAP PARTIZÁNSKE, O. Z /  SLOVAKIA
12. PÁLEŠOVÁ VIKTÓRIA / KARATE KLUB KUMADE TOPOĽČANY /  SLOVAKIA
13. KORCOKOVÁ PETRA / TJ RAPID BRATISLAVA / SLOVAKIA
14. RUSAN HANNA / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE
15. SARA-KRISZTINA SZABO /SHOGUNUL ORADEA / ROMANIA
16. ŠPÁNIKOVÁ NINA / KARATE KLUB DRAP PARTIZÁNSKE, O. Z /  SLOVAKIA
17. VACHOUTOVÁ BARBORA / SKP KARATE PÍSEK /  CZECH REPUBLIC
18. ZACHAROVÁ EMA / KARATE KLUB SHIHAN POPRAD /  SLOVAKIA
19. ŽÁKOVÁ NIKOL / KARATE KLUB KUMADE TOPOĽČANY /  SLOVAKIA
20. TAKÁCS CSENGE / BALASSSAGYARMAT / HUNGARY
21. GÁSPÁR LAURA / KOROIBOSZ / HUNGARY
22. SZLOTTA BLANKA / SUN-DOME / HUNGARY
23. RIGLA REGINA AMARILLA / TEMPO / HUNGARY
24. HARGITAI PETRA / TORAKANO / HUNGARY
25. HECKER BOJÁNA / UTE KAISEI / HUNGARY
26. NEMES-KILÁCSKÓ MAJA / KSI / HUNGARY
27. BERNÁD VIVIEN / MTK / HUNGARY
28. HALMÁGYI CHANEL / MTK / HUNGARY
29. TÓTH LEA BEATRIX / SOZSIN / HUNGARY
30. HARGITAI PETRA / TORANOKO / HUNGARY 31. KUNYA PANKA VIRÁG / TORONY / HUNGARY
32. BAGOTAI VIOLA / BVSC-ZUGLÓ /HUNGARY
33. NEMES MAJA / BVSC-ZUGLÓ /HUNGARY
34. TORMA ENIKŐ / BVSC - ZUGLÓ / HUNGARY
35. VASS MIRABELLA / BVSC-ZUGLÓ /HUNGARY

U12 Female Kumite -40kg

1. ABRAMOVA VERA / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE
2. BIDYUK ANNA / SAMURAY /  UKRAINE
3. ČELA ARIANA_NIKOLETA / MŠK ŽIAR NAD HRONOM /  SLOVAKIA
4. HOLUBOVÁ ZUZANA / ŠK CMK BANSKÁ BYSTRICA /  SLOVAKIA
5. KALAMAROVÁ ALEXANDRA / MŠK ŽIAR NAD HRONOM /  SLOVAKIA
6. LACIOVÁ MELANIA / VUKABU - SLOVAKIA /  SLOVAKIA
7. PALASHEVSKA VERONIKA / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE
8. RAGÁCS ANNA / ÉLETFORRÁS KARATE-DO SPORTEGYESÜLET /  HUNGARY
9. SLIVKOVÁ JULIETTE / KARATE KLUB DRAP PARTIZÁNSKE, O. Z /  SLOVAKIA
10. ŠNÍREROVÁ SIMONA / ŠK CMK BANSKÁ BYSTRICA /  SLOVAKIA
11. VOZNIAK VIKTORIIA / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE
12. ZALYPSKA SOFIYA / SPORT CLUB AREY /  UKRAINE
13. BUDAI KAMILLA / SPORTING BUDO / HUNGARY
14. KOPFER ANNA / UTE KAISEI / HUNGARY
15. LOYAL LILI / UTE KAISEI / HUNGARY
16. PAPASAKELLARIOU MELINA /AFC DIALLOS / GREECE
17. DARAGICS VIKTÓRIA / MTK / HUNGARY
18. IANCULESCU ZSÓFIA / MTK / HUNGARY
19. EGYHÁZY VERONIKA / SOZSIN / HUNGARY
20. RUDOLF KIRA / BVSC-ZUGLÓ /HUNGARY

U12 Female Kumite +40kg

1. BABILIA SVETLANA / ŠKM-KK STARÁ ĽUBOVŇA /  SLOVAKIA
2. BEZREBRA ARINA / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE
3. BIANCA TODORUȚ / SHOGUNUL ORADEA /  ROMANIA
4. BIDYUK ANNA / SAMURAY /  UKRAINE
5. DIMITRAKOU OLGA / PARTHENON KORYDALLOU /  GREECE
6. DVORSKÁ LUCIA / ŠK CMK BANSKÁ BYSTRICA /  SLOVAKIA
7. ERDÉLYIOVÁ NINA / KARATE KLUB TAIYÓ KOLÁROVO /  SLOVAKIA
8. GLATZOVÁ BARBORA / KARATE KLUB SHIHAN POPRAD /  SLOVAKIA
9. JAŠŠOVÁ AMÁLIA_ANNA / VUKABU - SLOVAKIA /  SLOVAKIA
10. KLIETS KARINA / PASHAEV KARATE TEAM /  UKRAINE
11. KNIAZEVA MARIAM / UKRAINIAN KARATE FEDERATION /  UKRAINE
12. LAKATOŠOVÁ ERIKA / KARATE KLUB TAIYÓ KOLÁROVO /  SLOVAKIA
13. OZSVALDOVA LEA / ŠK CMK BANSKÁ BYSTRICA /  SLOVAKIA
14. PALKOVÁ KRISTINA / VUKABU - SLOVAKIA /  SLOVAKIA
15. PÁPIŠTOVÁ EMA / KK EKONÓM TRENČÍN /  SLOVAKIA
16. SOFRANEKOVA ALEXANDRA / VUKABU - SLOVAKIA /  SLOVAKIA
17. ISABEL FILIMON / SHOGUNUL ORADEA / ROMANIA
18. TEDEJ SARA / KOSTRENA / CROATIA
19. ANTAL LILI / KSI / HUNGARY
20. ORMOSI-MAREK LILI / BUDAÖRS /HUNGARY